Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fakts

28.04.2021. 15:26

Aksenoka (Jaunais laiks) un Birka (NA) laikos zaga daudz vairāk kā pie Saskaņiešiem. Tagad būs tāpat, jo neviens nesit pa nagiem. Visur šeptē Jaunupi.

Atbildēt

viedoklis

28.04.2021. 08:58

Nau jau runa par algu ja tā tiešām nopelnīta un katram saņemtajam eiro pretī ir ieguldītais darbs ar reālu atdevi sabiedrībai.Bet nelaime ir tajā ka algu saņem ne jau par darbu, bet par atrašanos amatā.Tā ir tipiska parazitšana uz sabiedrības pleciem.

Atbildēt

nu gnu

28.04.2021. 08:36

pateicoties šiem ākstiem mārcim ir maizītei...

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

28.04.2021. 05:20

Nelieši!

Atbildēt

?

27.04.2021. 22:39

»

hm

Brežņevs ar kapitālistiem gan īpaši nedraudzējās, zagļus un mahinatorus lika cietumā, bet reizēm pat nošāva


par ko vinam pindosi katru gadu davinaja jaunu superlimuzinu ?par to lai klusetu ,ka pindosi nekad nav lidojusi uz Menesi ,vai tapec ,lai ebrejs armands hamers varetu laupit stradnieku un zemnieku valsti PSRS ?

Atbildēt

Darbmekletajs

27.04.2021. 21:35

Kad potencialais darba nemejs (parastais, bet ar izglitibu atbilstosu un pieredzi) izverte sos institucionalos amatus un saprot, ka ar piedavato atalgojumu nebus arsana un turpinas meklet citas vakances, bet viens Zinatajs ir ganjau informets, ka - ha loshi, es gan ieshu jo tur takshbus 2x lielaks pikjis, bet cstt nevienam ne varda... tad ir shkrobe un jautajums par to vai vakances izsludinatajs nav parkapis atlases likumdosanu - konkurences kriteriju utml jo taksh pec noteikumiem vinjam bija ganjau jaiebudzhete tas 2xkarshais atalgojums!! Attiecigi vai tikai nav ta ka parkapums ir vai nu informacijas slepsana no visiem (vienlidzibas as princips) vai nepareiza budzeta planosana (piesardzibas-izdevumu uzkrasanas pricips), vai vienkarsojot ka padomju laikos zimataji staveja pie pustuksa veikala durvim, jo zinaja ka tulit bus doktordesa pievesta

Atbildēt

muļķiem

27.04.2021. 20:59

jāmaksā vairāk, pasargdievs, valsts kļūs gudra. Noziedznieki nav jāķer...ut.t.t.t. psrs pabiru izjājieni.

Atbildēt

ha-ha

27.04.2021. 20:48

Viena trekna tv24 zvaigzne atkal aizrunäjäs un tautu nosauca par muļķa nabadziņiem,kuri nesaprot kädėļ cilvēkam ,kuram ir ārprātïgi labi ienākumi, ir jäcïnäs par amatu ar krieni mazākiem ienākumiem un priekšniekiem viņam jänodrošina iepriekšėjā labklājïba par kädu muļķa nabadziņiem pat sapņot nenäk prātā.

Atbildēt

Fēlis

27.04.2021. 20:08

Nu jā, sarkasms, bet tik ļoti gribas ķerties pie stroķa, ka purns sāp!

Atbildēt

Feiss

27.04.2021. 19:59

Tàds pamuļķis ...?!

Atbildēt

hm

27.04.2021. 19:36

Brežņevs ar kapitālistiem gan īpaši nedraudzējās, zagļus un mahinatorus lika cietumā, bet reizēm pat nošāva,
Tā ka salīdzinājums nav īsti vietā.

Atbildēt

Darbinieks

27.04.2021. 18:38

Staķi ievies beidzot kārtību sporta skolā Rīdzne, par ko jums visiem algas maksā?????

KNAB nosūtījis Rīgas Pārdaugavas prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai lietu pret vienu valsts amatpersonu par iespējamu dienesta viltojumu, kā arī svešas mantas un finanšu līdzekļu piesavināšanās atbalstīšanu, savukārt pret citu fizisku personu - par iespējamu svešas mantas un finanšu līdzekļu piesavināšanos.

KNAB kriminālprocesu sāka 2020.gada 21.aprīlī.

Krimināllietas materiāli satur ziņas, ka persona, būdama sporta skolas treneris, vairākkārtīgi no audzēkņiem izmaksai paredzētajiem finanšu līdzekļiem piesavinājās naudu 14 698 eiro apmērā.

Turklāt fiziskā persona ar attiecīgās sporta skolas valsts amatpersonas atbalstu piesavinājās arī sporta uztura preces un apģērbu kopumā par 2867 eiro.

Savukārt valsts amatpersona atbalstīja fiziskās personas noziedzīgos nodarījumus, veicot dienesta viltojumu, proti, vairākkārtīgi viltoja pavadzīmes, tajās ietverot nepatiesus faktus, un izmantoja šos dokumentus, lai augstākstāvoša institūcija veiktu apmaksu.

Atbildēt

Krūklis

27.04.2021. 18:14

Tas no sākta gala bija mans jautājums- kāda suņa pēc tas būtu vajadzīgs Langem? Viņš iet uz daudz zemāk atalgotu un problemātiskāku amatu. Varbūt ir kādi sū..i, kas drīz uzpeldēs ar kaut kādiem ceļu būvnieku karteļiem vai kaut kas tamlīdzīgs, ko mēs vēl nezinām? Vai Linkaitis grib LVC iebīdīt kādu savu korišu? Teorētiski var saprast, ka "gaišie spēki" grib sev izpilddirektora amatā izdarīgu cilvēku, praktiski mēŗķi gan jau ir daudz tumšāki, taču Langes motivācija pagaidām pilnīgi nav zināma. Valsts pārvaldē no silta amata "jaunus izaicinājumus" meklē tikai tad, ka tiek iedots stimuls ar kāju pa pakaļu. Citos gadījumos teksti par jauniem izaicinājumiem ir pilnīgs bleķis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: