Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Marica

08.01.2021. 23:12

Sāksim ar to, ka šeit nedarbojas godīgi ļaudis, jo manu komentāru kāds izdzēsa, kuram bija parole to izdarīt, jo nepatika pretējais viedoklis. Cienījams šeit ir vienīgi bijušais priesteris Aleksandrs, un pārējie varētu vienīgi lūgt viņam piedošanu par saviem apvainojumiem un novešanu līdz šādam solim. Bet uzvedības likumi mūsu Baznīcā nav cieņā, un patiesība nevienu neinteresē. Tā kā Dievs tiesās. Un lai tad arī tā būtu.

Atbildēt

Ex-Kaķkope

28.12.2020. 10:27

Šķiet, ka Al. Stepanovam ir pamatīgi mazvērtības kompleksi kopā ar celibāta saasinātu pusmūža krīzi un tagad atrada iespēju izpausties, noņemt spriedzi šādā veidā. Savā laikā Al. Stepanovam nebija nakādu problēmu ar darbībām, kuras PTAC novērtēja kā negodīgu komercdarbību, bet nu uzmeties par "katoliskās morāles" trabantu Nr. 1. Tas gan bija pirms 10 gadiem, bet dokumenti saglabājušies. Katrā ziņā Alekandra Stepanova izlēcienu var vērtēt kā draudēšanu arhibīskapam, teksts netieši satur pat nāves draudus. Naida runa, kurā priesteris otram novēl nāvi. Tfu....Stepanov, kaunieties un sāciet labāk ar vecu parādu nokārtošanu, kaut atbildot uz 10 gadus veco oficiālo vēstuli par PTAC atzinumu.

Atbildēt

Skolnieciņš

24.12.2020. 15:31

Ziemassvētku laiks ir Latvju Dievu laiks. Ziemassvētku vakarā pie svētku galda sadosimies rokās un lūgsim Laimu: « Visvarenā Laima, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenā Laima, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Visvarenā Laima, mēs Tevi pielūdzam un slavējam! Laima, uzklausi manu lūgšanu. Likteņa Dieviete, uzklausi manu lūgšanu. Tu esi godāta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi mīlēta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tu esi cienīta gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Tava griba ir tīra un svēta. Palīdzi man, Laima, sasniegt dzīvē savus mērķus. Dāvā man laimi sirdī un spēku ķermenī. Aizdzen visas raizes. Piepildi manu garu ar savu dievišķo spēku. Virzi mani pa laimīgiem dzīves ceļiem. Atvairi no manis nelaimes un nelabvēļus. Sargā manu dzimtu tāpat kā es godāju Tevi. Visvarenā Laima – Likteņa Dieviete – es pieņemu Tevi savā sirdī. Es pieņemu savu senču spēku. Kļūsti par manu aizstāvi, visvarenā Laima. Dari mani laimīgu un priekpilnu. Lai godāta tiek Laima kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir.».
Latvju Dievi ir mūsu zemītes īstie saimnieki. Kopš senatnes Latvju Dievi ir aizstāvējuši mūsu tautu, tāpēc pateiksimies Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievus un svinēsim svētkus draudzīgi! Lai Latvju Dievi mūs svētī!!!!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Ziemassvētki #24.12.2020. #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #rituāli #saticība #labsirdība #prieks

Atbildēt

var būt ir pienācis laiks runāt atklāti par “Catholic Spring” 2011-2013?

24.12.2020. 12:40

var būt ir pienācis laiks runāt atklāti par “Catholic Spring” 2011-2013? Varbūt pietiek puspatiesības, ietērptas "baltos helikopteros"? Ko, vai tišām visiem bikses trīc no anglo-amerikāniskuma mesiāniskās sērgas?

Atbildēt

Viedais Manels

24.12.2020. 03:50

Domu atbalstu, taču izteiksmes veidu nē. Gribējāt Gēringu krutā sist (bija tāds soda veids), taču paši tagad pēc Poncija Pilāta izskatieties. Nu nevajag jaukt Dieva dāvanu ar omleti. Dievam Dieva, Cēzaram Cēzara, Gēringam Gēringa, katram savs.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

23.12.2020. 22:48

»

Tai pašā 12/dec/20 jaunās Pasaules valdības kontekstā

Slepenais “Dāvināšanas zvērests...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Z

23.12.2020. 16:47

Sāksim jau ar to, ka Vatikāns ir krimināla globālo miljardieru organizācija. Tāpēc nevajag skaidrot, uz kurieni velk visusvētais paviāns un kā mēģina laipot zbigņevi.

Atbildēt

tādi esam

23.12.2020. 14:24

Jā, arhibiskaps ir cienījams- par cilvēciskumu, skaidri valodu, par neaicināšannu un naidu un vardarbīu, pretstatā jencīšiem un stepanoviem..., kuru nav mazums arī kristīgajās konfesijās.

Atbildēt

Klaudija Kleina

23.12.2020. 13:41

Sezonas komplimenti !! Piesakies aizdevumam vietnē Spotlight Global Services ar procentu likmi 3%

* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?
* Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē?
* vai banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, mana firma var jums palīdzēt. Mēs piedāvājam labākos aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam lielisku iespēju iegūt izdevīgu finansējumu ar personīgo aizdevumu līdz 5 miljoniem eiro un biznesa aizdevumu līdz 15 miljoniem eiro. Līguma noteikumi ir skaidri un organizēti abās pusēs. Ikmēneša maksājumus un atmaksas periodus var pielāgot jūsu finansiālajām iespējām. Ņemot vērā individuālo pieeju individuālajām vajadzībām, gandrīz visi pretendenti var saņemt aizdevumu.

Ieinteresētajām personām vai uzņēmumiem jāraksta mums pa:
E-pasts: spotlightglobalservices(at)gmail.com |
WhatsApp: +4915758108767

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs esam kaislīgi, lai finanšu iekļaušana būtu svarīga. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

Atbildēt

autoram

23.12.2020. 13:00

Vai tikai pašiem katoļu prieteriem, kas savu seksuālu vajadzību apmierināšanai nelietīgi izmanto mazus bērnus, pašiem nebūtu jānožēelo grēki nevis jāuzbrūk visu cienītam arhibiskapam?!

Atbildēt

Žuli, nemuldi

23.12.2020. 11:42

»

Žulis

Redzu, ka uz jūs jautajumiem jau visai trāpīgi ir atbildējis iepriekšējais komentētājs. Gribu tikai piebilst, ka starp homoseksuālisma esamības atzīšanu un atbalstīšanu ir ļoti liela atšķirība. Jūsu minētā "materiālo lietu sakārtošana" nozīmē privilēģiju piešķiršanu homoseksuāļiem, t.i. homoseksuālisma...


Arī slimiem ir jādzīvo un viņi ir mūsu vidū - slimību ieguva vai mantoja, tam nav nozīmes. Slimie dzīvos arī bez viņu dzīves un attiecību regulēšanas, bet padomā - labāk noregulēt, dot viņiem atzinību, ka viņiem arī šajā valstī ir sava vietā. Nav jau Hitlera laiki, ka visus "sliktos" , "slimos", samaitājušos ir jāiznīcina.

Visiem ir tiesības uz valsts atzīšanu, neatkarīgi no sociālā un veselības stāvokļa.

Arhibīskapa Zbigņeva ierosinājums ir vērtīgs un gudrs.

Visi tie komentētāji - apstrīdiet vai noliedziet izteikto, bet jūsu "baznīcas gudrībām" nav vietas, jo tās aizskar ļoti lielu cilvēku masu, kuri saistīti ar baznīcas ticību. Viņiem ir sava vieta un tiesības, tāpat kā viendzimuma perversijām, kas jau ieguvušas pastāvīgu noslieci ...

Atbildēt

Katolis

23.12.2020. 11:33

»

daddy

nav tās lietas tik vienkāršas... daži jautājumi...


Homoseksuāļi ir nelabā radīti! Dievs nemīl nelabo, kaut viņi luncina asti, mīlīgi smīn.

Atbildēt

Žulis

23.12.2020. 11:24

»

daddy

nav tās lietas tik vienkāršas... daži jautājumi...


Redzu, ka uz jūs jautajumiem jau visai trāpīgi ir atbildējis iepriekšējais komentētājs. Gribu tikai piebilst, ka starp homoseksuālisma esamības atzīšanu un atbalstīšanu ir ļoti liela atšķirība. Jūsu minētā "materiālo lietu sakārtošana" nozīmē privilēģiju piešķiršanu homoseksuāļiem, t.i. homoseksuālisma atbalstīšanu. Īstenībā nekāda papildus materiālo lietu sakārtošana nav nepieciešama, jo viss ir sakārtots. Mīlestību pret cilvēkiem nevajag jaukt ar mīlestību pret viņu netikumiem. Un to, kā Dievs mūs mīl, atstāsim Dieva ziņā. Visbeidzot, Dievam vajag ticēt un Viņu godināt, bet Dievs un baznīca (reliģija) nav viens un tas pats. Tāpat kā ceļš uz tavām mājām, nav tavas mājas. Ceļš pa kuru tu ej ir nepieciešams, lai tu sasniegtu savas mājas.

Atbildēt

paardomas

23.12.2020. 09:37

»

daddy

nav tās lietas tik vienkāršas... daži jautājumi...


1.Diemžēl homoseksuālisms eksistē,bet tā ir perversija un psihiska slimība.
2.Homoseksuāļiem ir tiesības ārstēties,bet nav tiesību izvērst savu perversiju propagandu.
3.Par kuru no dieviem ir stāsts?Arī bībelē ir teikts ka dievu ir daudz.Ja stāsts ir par Jahvi,tas gan atzīst sadomītus.
Baznīca vardos neatbalsta sadomītus bet faktiski pasi ir sadomīti.
Ne katrs kuram ir cilvēcisks veidols ir cilvēks.Cilvēkiem ir gods,cieņa,sirdsapziņa,apziņa un dvēsele.
Tieši tik vienkārši.

Atbildēt

daddy

23.12.2020. 09:03

»

Žulis

Kaitinoša jau paliek tā riņķī un apkārt runāšana ar mīkstu mēlīti. Cik var cilāt to homoseksuālisma jautājumu? Kas te kādam vēl nav skaidrs? Domāju, ka lielai lasītāju daļai gaužām maz interesē, ko tur ir teicis Stankēvičs un ko tur tajā savā blogā rakstījis kāds itāļu garīdznieks. Jautājums ir vienkāršs...


nav tās lietas tik vienkāršas... daži jautājumi:
1. Vai homoseksuālisms ir vai nav pasaulē?
2. Vai homoseksualim ir tiesības dzīvot un (varbūt) mainīties atgriesties?
3. Vai Dievs ir mīlestība, kurš kā tēvs mīl visus, arī grēciniekus-homoseksuāļus?

Baznīca neatbalsta homoseksuāļus, bet atzīst arī viņus par CILVĒKIEM, un aicina valdības sakārtot materiālās (šīszemes) lietas, lai pret šiem cilvēkiem būtu līdztiesīga attieksme.

Tieši tik vienkārši

Atbildēt

Leon Weinstein

23.12.2020. 06:58

you tube

Atbildēt

Krīze

22.12.2020. 23:06

Ir visur.Katoļi vairs nav populāri dēļ devianrajām darbībām. Latvijas iedzīvotāji ir konservatīvāki par katoļiem, tāpēc pēdējie var lasīties uz Zviedriju. Mums pietiks ar evaņģelustiem un pareizticīgajiem. Nē homiķiem!

Atbildēt

Katolis

22.12.2020. 22:35

»

Katolis

Neesmu Borgolio fans, man Racingers tuvāks, bet šitais priesteris ar savu pašdarbību galīgi ir no ceļa nogājis. Tādas lietas jārisina iekšienē. Lūdzu negraujiet baznīcu ar šādu ālēšanos


Bet tur pederasti nav tikai divi priesteri! Nu trešais, no Polijas atvestais, tas kurš Svētā Franciska baznīcā vada semināristus.

Atbildēt

č tups

22.12.2020. 21:14

bērnu nav, dzīvo šai dienai

Atbildēt

kur radā fašisms

22.12.2020. 21:13

nejaukt ar nacionāl SOCIĀLISMU. ASV cilvēki gaišāki, viņi skaļi runā par fašisma atdzimšanu.
SUPERkapitālisms jeb lielo korporāciju kapitālisms.
Mēs zinām, kas tas ir, atcerieties andropovu. Protams, tas sabbruks unj vietu ieņems....ķīna, kas tajā piedalās un musulmaņu valstis, kas tajā nepiedalās.

Atbildēt

es zinu

22.12.2020. 20:55

»

Tai pašā 12/dec/20 jaunās Pasaules valdības kontekstā

Slepenais “Dāvināšanas zvērests...


kas Tevi pasargās no visa-striķis,ziepes,ķebļītis.Vai Vanšu tilts un Daugava,ja pirms tam nobeigsies no stulbuma.

Atbildēt

mūžīgi mūžos

22.12.2020. 20:53

Tāds kā no celibāta sapinies savās gudrībās šis krievu katolis.

Atbildēt

Katolis

22.12.2020. 19:53

Neesmu Borgolio fans, man Racingers tuvāks, bet šitais priesteris ar savu pašdarbību galīgi ir no ceļa nogājis. Tādas lietas jārisina iekšienē. Lūdzu negraujiet baznīcu ar šādu ālēšanos.

Atbildēt

Zirgs

22.12.2020. 19:40

»

Hermanis

Kāds te sakars ar Gēringu? Gēringa Vācijā visus šitos labākajā gadījumā lika gāzes kamerās


Kādu gāzi tur lietoja? Vai tu kaut ko citu arī lasi??

Atbildēt

Kad katoļu priesteriem beidzās

22.12.2020. 18:19

inkvizīciju prieki, tad ķērās pie pedofīlijas izbaudīšanas.

Atbildēt

Tai pašā 12/dec/20 jaunās Pasaules valdības kontekstā

22.12.2020. 17:09

»

Seriāls, drāma “molodoi papa” 2016-2017

Jau 2016. g. iznākusi filma “molodoi papa” krieviskiem subtitriem atrodama. Jau tad tika plānota jaunā Pasaules valdūba. Pāvests attēlots kā Hitlers Vatikānā pie milzīga globusa un kā pasaules glābējs


Slepenais “Dāvināšanas zvērests”

https://ru.wikipedia.org/wiki/Клятва_дарения

Jaunā pasaules valdība ar Vatikāna un Pasaules Bankas morālo un materiālo atbalstu

https://www.inclusivecapitalism.com/PVO mājaslapā minēts, ka Covid-19 vakcīnas simtprocentīgi nepasargās, bet Pasaules Bankas stratēģijas tikai 1. fāze globālai ekonomikas pārkārtošanai ar Pasaules valdību ir spēkā līdz 2025. gadam, sagaidot aizvien jaunus, kā Lielbritānijā, Covid mutāciju uzliesmojumus, kas var vilkties līdz pilnīgai globālās ekonomikas sagrāvei un Pasaules valdības izveidei ar globālo elektronisko IT algoritmu koncentrācijas nometni nabadzīgajai pasaules iedzīvotāju daļai. Tautas uz Ziemassvētkiem apdāvinot ar jauna veida vakcīnām.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Giving Pledge (Клятва дарения (англ. The Giving Pledge)“Dāvināšanas zvērests” - filantropiska kampaņa, kuru 2010. gada jūnijā uzsāka amerikāņu miljardieri Vorens Bafets un Bils Geits.

Kampaņas oficiālajā tīmekļa vietnē teikts, ka "tas ir mēģinājums mudināt bagātākos cilvēkus un viņu ģimenes ziedot lielāko daļu savu bagātību filantropijai". Līdz 2019. gada maijam kampaņai bija pievienojušies 204 miljardieri no 23 valstīm un apņēmās ziedot vismaz 50% sava kapitāla labdarībai. Filantropu sarakstā bija tādi slaveni miljardieri kā Maikls Blumbergs, Džordžs Lūkass, Deivids Rokfellers, Marks Cukerbergs un citi. Tādējādi minimālajai summai vajadzēja būt 125 miljardiem ASV dolāru (no 2010. gada augusta) [2]. Saskaņā ar Zvērestu ziedojumus var veikt gan donora dzīves laikā, gan pēc
nāves. Ziedotājs var brīvi izvēlēties valstis un programmas, kuras viņš vēlas atbalstīt. Zvērests ir morāls, bet ne juridisks pienākums, pretendentam jebkurā formā jāiesniedz tikai paziņojums, kas adresēts fonda vadībai [3]. Vorens Bafets paziņoja, ka labprāt tiktos ar miljardieriem no Indijas un Ķīnas un pārrunātu ar viņiem filantropijas idejas. [4] Šons Beldens, Geitss un Bafets 2011. gada martā apmeklēja Indiju, lai apspriestu pievienošanos zvēresta nodošanai [5]. Franču miljardieri Arnaud Lagardere un Liliane Bettencourt tikās ar Bafetu, taču atteicās pievienoties dāvināšanas solījumam un arī atteicās to komentēt [6].Фонд Билла и Мелинды Гейтс (англ. Bill & Melinda Gates Foundation) — ранее известный как «Фонд Уильяма Х. Гейтса», является частным фондом, основанным Биллом и Мелиндой Гейтс.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Клятва_даренияBila un Melindas Geitsu fonds, kas agrāk bija pazīstams kā Viljama H. ​​Geitsa fonds, ir Bila un Melindas Geitsu dibināts privāts fonds. Tas tika atvērts 2000. gadā un tiek uzskatīts par lielāko privāto fondu ASV ar aktīviem 50,7 miljardu ASV dolāru apmērā. Fonda galvenie mērķi ir uzlabot veselības aprūpi pasaulē, samazināt nabadzību, paplašināt izglītības iespējas un piekļūt informācijas tehnoloģijām. Fonds atrodas Sietlā, Vašingtonā, un to pārrauga trīs tā pilnvarnieki: Bils un Melinda Geitss un Vorens Bafets. 2017. gada 31. decembrī fonda ieguldījums bija 50,7 miljardi USD. Viņa mērogs un veids, kā viņš cenšas pielietot uzņēmējdarbības metodes ziedojumiem, padara viņu par vienu no riska filantropijas līderiem. [1] 2007. gadā tās dibinātāji tika nosaukti par otro dāsnāko filantropu Amerikas Savienotajās Valstīs, vispirms Warren Buffett. Sākot ar 2013. gada 16. maiju Bils Geitss fondam ir ziedojis 28 miljardus dolāru.
Сайт
gatesfoundation.org

Atbildēt

Seriāls, drāma “molodoi papa” 2016-2017

22.12.2020. 17:06

»

Pāvests Franciska uzņēmies Pasaules valdības morālo atbildību

Jau 2016. g. iznākusi filma “molodoi papa” krieviskiem subtitriem atrodama. Jau tad tika plānota jaunā Pasaules valdūba. Pāvests attēlots kā Bitlers Vatikānā pie milzīga globusa un kā pasaules glābējs. Zbigņevs ir kopā ar pāvestu Francisku jaunas pasaules - transhumānisma izveidei...


Jau 2016. g. iznākusi filma “molodoi papa” krieviskiem subtitriem atrodama. Jau tad tika plānota jaunā Pasaules valdūba. Pāvests attēlots kā Hitlers Vatikānā pie milzīga globusa un kā pasaules glābējs

Atbildēt

Pāvests Franciska uzņēmies Pasaules valdības morālo atbildību

22.12.2020. 17:05

Jau 2016. g. iznākusi filma “molodoi papa” krieviskiem subtitriem atrodama. Jau tad tika plānota jaunā Pasaules valdūba. Pāvests attēlots kā Bitlers Vatikānā pie milzīga globusa un kā pasaules glābējs. Zbigņevs ir kopā ar pāvestu Francisku jaunas pasaules - transhumānisma izveidei. -

Jaunā Pasaules valdība pat plāno maldināt masas ar hologrammām debesīs, kurās Dievs uzrunā cilvēkus.

Latvijas valsti ved uz globālo elektronisko koncentrācijas nometni, iedzīvotājus padarot par paklausīgiem “biorobotiem”
https://aftershock.news/?q node%2F929462

12/dec/20

Vatikāns noslēdz "Globālo aliansi" ar Rotšildu, Rokfellera fondu un lielākajām bankām, lai izveidotu Lielo aliansi.

Pāvests Francisks paziņoja, ka Vatikāns noslēgs "globālu aliansi" ar pasaules lielākajām bankām, starptautiskajām korporācijām un globālistu fondiem, lai izveidotu ekonomikas padomi, kuras mērķis ir bagātības pārdale visā pasaulē.
“Globalist Initiative”, “Iekļaujošā kapitālisma padome” sevi dēvē par pro-kapitālistisku organizāciju, kuras mērķis ir izveidot "spēcīgāku, taisnīgāku un uz sadarbību balstītu ekonomiku un sabiedrību".
Elites grupa, kas sevi dēvē par aizbildņiem, sevi dēvē par "vēsturisku vadītāju un pasaules līderu sadarbību, kas strādā ar Franciska morālo vadību, lai uz visiem laikiem izmantotu uzņēmējdarbības iespējas".
"Mēs reaģējam uz pāvesta Franciska izaicinājumu izveidot iekļaujošāku ekonomiku, kas taisnīgāk izplata kapitālisma priekšrocības un ļauj cilvēkiem pilnībā izmantot savu potenciālu," videoklipā saka bankas mantiniece Linna Forestere de Rotšilda.
Papildus pāvestam Franciskam Guardians sarakstā ir Visa, Mastercard, Bank of America un BP (British Petrolium) vadītāji, kā arī Lynn Forester de Rothschild, Ford fonda prezidents Darens Volkers, Rokfellera fonda prezidents Radživs Šahs un ANO īpašais klimata sūtnis Marks Kernijs.
"Sargi", kā dēvēti valdes locekļi, ir pasaules lielāko korporāciju augstākie vadītāji, kuri ir apņēmušies spert drosmīgus soļus iekļaujošā kapitālisma radīšanā, " 9/dec/20 sacīja Forbes.
Aizbildņi uzņemsies atbildību, apņemoties izveidot plānoto darbību sarakstu, kas attiecas uz vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
Tas notiek pēc tam, kad Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācija un citas institūcijas nesen aicināja veikt "lielisku atjaunošanu", lai pasaules kapitālistisko sistēmu reorganizētu par transhumānistisku sociālistisku pasaules kārtību, kas iznīcinās privātīpašumu un valūtu.

Autors:
Autora darbs / tulkojums
Izmantotie avoti:
Il Vaticano entra filmā “Alleanza globale” Rothschild, Fondazione Rockefeller e grandi banche per c

Il Vaticano entra “Alleanza globale”, kas atrodas Rotšildā, Fondazione Rockefeller un grand banche per creare and Great Reset
MB. Bergoglio aderisce al progetto del Forum dei Miliardari di Davos che - per usare un termine lui caro - ritengono “scarto” almeno un terzo dell'umanità, i superflui ...
Autora komentārs:
Saite uz pašu vietni https://www.inclusivecapitalism.com/

Atbildēt

Hermanis

22.12.2020. 17:00

Kāds te sakars ar Gēringu? Gēringa Vācijā visus šitos labākajā gadījumā lika gāzes kamerās.

Atbildēt

ROFLMAO

22.12.2020. 16:23

Visi tie pederasteri no Frančesko un Stankeviča līdz Mediņam un Zeiļam ir ārstējami ar kastrāciju. Tad varēs ievērot savu celibātu un vēl jauki uzdziedāt!

Bet valsts politikā melnsvārčiem nav ko maisīties!

Atbildēt

Žulis

22.12.2020. 15:59

Kaitinoša jau paliek tā riņķī un apkārt runāšana ar mīkstu mēlīti. Cik var cilāt to homoseksuālisma jautājumu? Kas te kādam vēl nav skaidrs? Domāju, ka lielai lasītāju daļai gaužām maz interesē, ko tur ir teicis Stankēvičs un ko tur tajā savā blogā rakstījis kāds itāļu garīdznieks. Jautājums ir vienkāršs - vai katoļu baznīca atbalsta, vai neatbalsta homoseksuālismu? Jā? vai Nē? Ja katoļu baznīca homoseksuālismu atbalsta, tad ir viens variants, ja neatbalsta, tad otrs. Un te nav vietas kaut kādai laipošanai, spriedelēšanai un vāvuļošanai par "motīvu meklēšanu, lai vienotu, nevis šķirtu". Ja baznīca nodod savus ideālus tikai tādēļ, lai piesaistītu sev vairāk cilvēku, tad tā vairs nav baznīca, bet kaut kāda.... cita iestāde vai organizācija. Un nekādas svētulīgas atrunas šo īstenību nespēj mainīt.

Atbildēt

Tu Stepanov, gan iekritis grāvī

22.12.2020. 15:45

Tu esi iekritis dziļā grāvi. pats to nepadomājot, ka tā darīt nav godīgi. Tu raksti vienas aplamības un apķēzī savu dzīvi. Pats savu it kā gribot pasmieties par ļoti godājamo arhibīskapu.

Nelien klāt, kur tevi neprasa.

Atbildēt

Aj

22.12.2020. 15:18

Katoļu baznīca piedzīvo ļoti spēcīgu ticīgo aizplūšanu. Tāpēc episkopātam ir jāveic pasākumi, lai piesaistītu baznīcai cilvēkus no jaunām sociālajām grupām, sauksim VIŅUS tā. Arī katoļu baznīca ļoti aktīvi vilina pareizticīgos, tostarp ar Konstantinopoles patriarhāta palīdzību. Zbigņeva Stankeviča rīcība ir ļoti labs rādītājs tam, ka katoļu baznīca patiešām pārdzīvo krīzi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: