Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

26.05.2022. 15:06

»

Jukumam tādi utilizācijas apjomi vēl priekšā, o

Gordons: Krievijā ir 10% adekvātu un gudru cilvēku. Pārējie ir drausmīga lopu masa! Protams, lopus jāutilizē


Latvijā viedu cilvēku nav pat 10%,pārējie ir aitas,kāmji,gliemji.Jukums ir tajos 90%.

Atbildēt

Jukumam tādi utilizācijas apjomi vēl priekšā, o

26.05.2022. 14:05

»

Jukum, tu tik esi puika

Ierosinājums: iecelt tevi par projekta "Krievu utilizācija" galveno vadītāju un realizētāju


Gordons: Krievijā ir 10% adekvātu un gudru cilvēku. Pārējie ir drausmīga lopu masa! Protams, lopus jāutilizē!

Atbildēt

Arnolds

26.05.2022. 13:13

nav attiecināms uz neregulēto tirgu - cieto kurināmo - ar to viss ir pateikts - kariņā "gāzenieki" pret "malcenieki" sausā uzvara "gāzeniekiem". Bet tie, kuri kurina ar malku, briketēm vai granulām, var iet tur kur krievu kuģis :(

Atbildēt

Jukums

26.05.2022. 12:41

»

Jukum, tu neesi riktīgs patriots, jo

ierosini tikai "okupantu neitralizāciju un ietekmes mazināšanu", taču kā ar šo utilizāciju! Esi petriots līdz galam


Gan jau te jau salīdušie okupanti pamazām vien paši noutilizēsies, ja nevēlēsies doties atpakaļ uz laimes zemi matušku. Bet, protams, ar šo 5 kolonnu mums pagaidām vēl ir jārēķinās.
Šobrīd daudz kas ir atkarīgs, vai šos krievu okupantu lopus izdosies apturēt Ukrainā, kuri viņus tiešām utilizē gandrīz vai rūpnieciskos apmēros, vai arī viņi mēģinās ielīst vēl kaut kur. Ja līdīs atkal uz Latviju, neko darīt, būs jāņem rokā kāds jaudīgāks okupantu utilizators.
Manuprāt, šie krievu okupanti iedomājas, ka joprojām dzīvo Krievijas impērijā. Viņiem tāda džerimodisma ideoloģija ieborēta kamēr viņi no tās neatbrīvosies tikmēr par cilvēkiem nekļūs. Es tomēr prognozēju, ka Krievija sadalīsies. Jo ilgāk velkas karš Ukrainā, jo šāda iespējas varbūtība pieaug arvien vairāk. Nez vai putins pats izvilks ilgāk, kā līdz šī gada beigām, tā, kā atbildību nāksies prasīt no viņa sekotājiem. Ne vai tie to atbildību vēlēsies atzīt. Un, tā, kā viņam tādu tiešu pēcteču nav - visus nolikvidējis, tad, visticamāk, varu Krievijā pēc putina nāves, dalīs vairākas bandas savā starpā. Tas novedīs pie pilsoņu kara. Un, neatkarību pieprasīs arī pašlaik Krievijā ieslodzītās tautas.

Atbildēt

vice

26.05.2022. 12:39

Mazizglītotais ķēms. Simbols valsts vadīšanas neprasmei! Nepalīdzēs pat uzpirktie sabiedriskie mediji.

Atbildēt

Kariņš ir aizkavējies

26.05.2022. 12:31

Viņš vēl nav sapratis, ka tauta viņu grib redzēt ejot nah-j!

Atbildēt

Jukum, tu neesi riktīgs patriots, jo

26.05.2022. 11:57

ierosini tikai "okupantu neitralizāciju un ietekmes mazināšanu", taču kā ar šo utilizāciju! Esi petriots līdz galam!

Atbildēt

Jukums

26.05.2022. 11:01

Atzīšos, ka tikai pavirši pārlasīju
Kariņa teikto. Nav ticības, ka ir vērts to darīt, jo nekas sakarīgs šo 33 gadu laikā paša elementārākā sociālā taisnīguma un dzīves līmeņa saprātīgas izlīdzināšanas virzienā, tā arī paveikts nav. Ir gan miglaini runāts, kaut kas pasolīts un pēc tam ātri norakts vai pārvērsts absurdā.
Es jau izteicos, ka Latvija ir daudz sasniegusi ārpolitikā, bet iekšpolitikā ir pilnīgas auzas. Rezultātā arvien vairāk atpaliekam arī no Igaunijas un Lietuvas. Tiesa, mums situācija ir smagāka, jo daudz spēka jāpatērē okupantu neitralizācijai un ietekmes mazināšanai. Bet, tās ēnā notiek savu savtīgo interešu dzīšana, tā padarot situāciju vēl smagāku un mazinot optimismu cilvēkos.
Ja par labklājības ministru, tad uzskatu, ka jau pēc definīcijas šo vietu ieņemošajam, ir jābūt zināmā opozīcijā pārējam MK.

Atbildēt

Ameriikāņu palīgskolniek,

26.05.2022. 09:54

seko krievu kuģim. Pieci burti, iegravējami piekariņā.
Kaut kad to tavu NĪ nacionalizēs.

Atbildēt

mjā

26.05.2022. 09:37

»

cik

sapratu,labklājības Eglīts septiņus variantus jau piedāvāja,valdībai tikai jāizlemj,kurus realizēs dzīvē.No iedzīvotājiem (kad vēl varēja komentēt) atbalsts bija par visiem ieteikumiem vienā paketē.Skaidrs ir viens,ja līdz augustam nepieņems to Saeimā,nekādi atbalsta pasākumi nebūs vispār...


un no septiņiem variantiem valdība izvēlējās priekš pensionāriem pašu mazāko mierinājumu.Tas ir - indeksācija vienu mēnesi ātrāk.Ja inflāciju banku eksperti plāno nemainīgu trīs gadu termiņā (ar nebūtiskām izmaiņām),indeksācijā šo faktu vajadzētu iestrādāt.Vēl jo vairāk,ka joprojām ir spēkā ST lēmums par 'nabadzības novēršanu pensionāriem,mazturīgajiem un invalīdiem'

Atbildēt

glumiķis

26.05.2022. 09:21

»

Kariņš man turpmāk būs nulle

Visas pēdējās cieņas paliekas pret Kariņu pazuda tajā dienā, kad viņš atlaida Vitenbergu. Lai kādas kļūdas arī nebūtu viņa premjerēšanas laikā, ar šo NA pazemošanu sapratu, ka Kariņš ir ļauns, mantkārīgs un glums. Viņam nav ne mazākā patriotisma, Kā jau amerikānim, nevis latvietim savā zemē...


Kariņš to pamanās izdarīt ar apbrīnojamu motivāciju - ''paši vainīgi''.Lai no koalīcijas dabūtu ārā KPV ministrus un Šuplinsku,K pasvieda labklājību,bet EM ar visu ministru savāca NA.Tik pat veikli stabilitāti meklējošais Vitenbergs tika aizrotēts no ministrijas,neskatoties uz valdības sociālo partneru un uzņēmēju nedalītu atbalstu.Pārfrāzējot - skaists,bet īss ir ministra mūžs.

Atbildēt

Kariņš man turpmāk būs nulle

26.05.2022. 08:47

Visas pēdējās cieņas paliekas pret Kariņu pazuda tajā dienā, kad viņš atlaida Vitenbergu. Lai kādas kļūdas arī nebūtu viņa premjerēšanas laikā, ar šo NA pazemošanu sapratu, ka Kariņš ir ļauns, mantkārīgs un glums. Viņam nav ne mazākā patriotisma, Kā jau amerikānim, nevis latvietim savā zemē.

Atbildēt

cik

26.05.2022. 08:32

sapratu,labklājības Eglīts septiņus variantus jau piedāvāja,valdībai tikai jāizlemj,kurus realizēs dzīvē.No iedzīvotājiem (kad vēl varēja komentēt) atbalsts bija par visiem ieteikumiem vienā paketē.Skaidrs ir viens,ja līdz augustam nepieņems to Saeimā,nekādi atbalsta pasākumi nebūs vispār.

Atbildēt

atbilde

26.05.2022. 08:24

»

jauķiens

Cik kvintiles ir Kariņš ierāvis, uzcepot šādu šedevru


Kariņs katru dienu beidz ar vismaz 5 promilēm.

Atbildēt

Flagistons

26.05.2022. 07:10

Stratēģija vienkārša - rudenī sāksies merkaķu slimība un 1.oktobrī tikai sertificētie tiks pie urnām, bet sertificētie visi ir lojāli un "politikā" nekas nemainīsies. Otra variants - tā pati merkaķu slimība, vai elites radīta smaga ekonomiskā krīze, atcels vēlēšanas. Līdz ar to tie, kas šobrīd pie varas, tie arī paliks. Iespējams, būs pārtikas un medikamntu taloni, bet arī tie tikai sertificētajiem. Būs baisi, tik baisi, kā vēsturiski nekad vēl nav bijis.

Atbildēt

:)

26.05.2022. 04:26

un kur banda naudu ņems?Kovida miljardiem nepiekļūt!Vai atkal tautu aptīrīs ,kapeikas pabalstos un lauvas tiesu savās kabatās?Piemirsu,ka komandā jau Reirs,tas māk,vai ne?

Atbildēt

Hematogēns

26.05.2022. 00:05

Un kā viņš emitēs naudu šīm izmaksām? Budžeta ieņēmumi ir par kvintili uz leju.

Atbildēt

Zilace

25.05.2022. 22:12

»

jauķiens

Cik kvintiles ir Kariņš ierāvis, uzcepot šādu šedevru


Kvintiļa ir kvantiļa, kas sadala sakārtoto datu sadalījumu piecās vienādās daļās.
https://lv.economy-pedia.com/11039695-quintile

es ar nezināju

Atbildēt

jauķiens

25.05.2022. 19:03

Cik kvintiles ir Kariņš ierāvis, uzcepot šādu šedevru!

Atbildēt

!

25.05.2022. 19:01

Ātrāk kustēties vajag! Līdz Jāņiem visam būtu jābūt izdarītam. Septembrī būs skolotāju dienas. Ja apvienosies ar mediķiem, policistiem, tad būs ideālā vētra, uz ielas, ne politiķiem galvās>

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: