Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Draugs

16.03.2023. 00:07

Nez vai Satiksmes ministrijas "iepirkumi" ir piemirsti tīšām, bet tos būtu vērts atcerēties. Savulaik SIA "Autentica" bija “uzvarējusi” arī šis ministrijas vienā-otrā “pasūtījumā”. Iespējams, dažus ar valsts kritisku infrastruktūru saistītus arī. Pie ministrijas stūres toreiz gan nebija “patrioti”, bet Eglīša k-ga ēnā arī citu partiju ministriem nebija citas izvēles.

Atbildēt

Ferdinands

13.03.2023. 20:29

Domāju, ka palicis maz cilvēku, kuri tic šai partiju sistēmai. Galvenais, ka tās visas ir vienādas. Visām atbilst vārds- merzostj (atvainojiet, bet latviešu valodā nezinu tik precīzu vārdu)

Atbildēt

bet

13.03.2023. 17:14

»

KKK puvekļi

Kariņš, Kiršteins, Kols


tai pašā laikā Kremlim noderīgie idioti!

Atbildēt

:)

13.03.2023. 16:13

Es to jau sen sapratu. Bet ,kur ir īstenie , kāpēc Jūs neko nedariet?Jūs tikai viens otru iznīciniet .
Ja to jautāsiet man , tad es esmu zvaigžņu cilvēks.

Atbildēt

iebrauks iekšā čaļi un strādās nedēļu..

13.03.2023. 15:09

Ščepaniks: Man patika, laikam Īrijā teica - “sportsmen hunters” – tā sauca mūsu medniekus - klasiskos nomniekus.. protams, ka viņiem ir interese atpūsties, medīt tik, cik patīk, iegūt trofeju..Bet to, ko tur valsts meži dara - arī Austrijā -,ja ir tāda situācija, ka tas kļūst par darbu, iet ar profesionāliem medniekiem palīgā. Viņiem ir līgumā atrunāts..
Treilihs: ..ka tur iebrauks iekšā čaļi un tagad strādās nedēļu.. izkaus visu, ko var..

Atbildēt

tieši tā, un jau sen

13.03.2023. 14:34

»

he, he

Nē, tie ir zagļi un shēmotāji, kas, piesedzoties ar nacionāliem lozungiem, apzog Latvijas valsti


šis Saeimas deputāts no NA sadarbojas ar meža gaļas kontru vadoņiem, kuru rūpals ir ne tikai meži

Atbildēt

he, he

13.03.2023. 13:41

»

nu taču jau sen bija skaidrs, ka

Kariņš, Kols, Kiršteins, Dzintars ir Kremlīni


Nē, tie ir zagļi un shēmotāji, kas, piesedzoties ar nacionāliem lozungiem, apzog Latvijas valsti.

Atbildēt

nu taču jau sen bija skaidrs, ka

13.03.2023. 13:38

Kariņš, Kols, Kiršteins, Dzintars ir Kremlīni

Atbildēt

Bb

13.03.2023. 13:20

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Atkal debīlais Indullis Durka piemīzis pastalas un aizpļūtījis visas šķirbas savā sausajā Dikļu atejā.

Atbildēt

Zemkopības ministrijai kāds Kiršteins no Ozolnieku novada:) Vienīgais konkursa pretendents:)

13.03.2023. 13:15

II IEDAĻA. Līguma priekšmets
II.1. Iepirkuma apjoms
II.1.1) Iepirkuma līguma nosaukums
Digitālas platformas pilnveide informēšanas pasākumiem par lauksaimniecības produktu pieejamību
II.1.2)
Galvenās CPV kods Papildvārdnīcas kods (-i) (ja piemērojams)
72200000-7

II.1.3) Līguma veids
Būvdarbi
Piegāde
Pakalpojumi
II.1.4) Īss līguma vai iepirkuma apraksts
Digitālas platformas pilnveide informēšanas pasākumiem par lauksaimniecības produktu pieejamību
II.1.5) Sadalījums daļās


II.1.6) Kopējā līgumcena (bez PVN):
Valūta
Kopējā līgumcena: 150000 EUR
VAI lētākā vērtētā piedāvājuma līgumcena:
un dārgākā vērtētā piedāvājuma līgumcena: EUR
II.2. Apraksts
Daļa Nr. 1
II.2.1) Iepirkuma līguma nosaukums
Digitālas platformas pilnveide informēšanas pasākumiem par lauksaimniecības produktu pieejamību

II.2.2) Papildu CPV kods
Galvenās CPV kods Papildvārdnīcas kods (-i) (ja piemērojams)
72200000-7

II.2.3) Būvdarbu veikšanas, pakalpojumu sniegšanas vai piegādes vieta
NUTS kods: LV00
Būvdarbu veikšanas, pakalpojumu sniegšanas vai piegādes vieta: Rīgas iela 34, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads

II.2.4) Īss līguma vai iepirkuma apraksts (būvdarbi, piegāžu vai pakalpojumu veids un daudzums vai norāde par vajadzībām un prasībām ):
Digitālas platformas pilnveide informēšanas pasākumiem par lauksaimniecības produktu pieejamību
II.2.5) Piedāvājuma izvērtēšanas kritēriji

Kvalitātes kritērijs: -

Izmaksu kritērijs: -

Cena:

Tiek piemēroti kritēriji, kas saistīti ar sociāliem aspektiem

Tiek piemēroti kritēriji, kas saistīti ar inovatīviem risinājumiem

II.2.6) Informācija par iespējām

Ja jā, to apraksts:
II.2.7) Līgums ir saistīts ar projektu un/vai programmu, ko finansē Eiropas Savienības fondi

Atbildēt

tirlim bom bom

13.03.2023. 12:41

Otrdien, 14.martā, ZM speciālisti piedalīsies ES Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) tematiskajā stratēģisko plānu darba grupā, kurā diskutēs par ieinteresēto personu iesaistīšanu KLP īstenošanā un runās par iespējām KLP ātrākai īstenošanai.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš Bb

13.03.2023. 11:43

Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju ticis.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī.

Atbildēt

TGAM

13.03.2023. 10:50

Jā, Kiršteina dēls ar 25% reāli strādājošā IT uzņēmumā, kas padsmit gadus vinnē pubiskos iepirkumos dažādos resoros, kur nav NA, izrādās ir vinnējis dažas reizes arī tur, kur ir NA. Tas noteikti norāda uz korupciju:) jā un tas, ka pirmo iepirkumu ZM uzvar vēl pirms Gerharda parādīšanās noteikti norāda uz korupciju (tas nekas, ka 2019.g. ne tikai mēnesi, bet pat divas nedēļas pirms valdības izveidošanās tur Gobzems ar Bordānu par premjeriem taisījās:)

Atbildēt

Biedri komūnisti un vispasaules proletariāts

13.03.2023. 09:02

»

Burlaka

Jāzog kamēr var zagt un ir ko zagt!Kas to nedara tas i dumš!Lielie vaimanātāji un nosodītāji zagtu 24/7 ,ja vien tiktu pie zagšanas


Tipiska orku domāšana, nenozagšu es nozags cits.

Atbildēt

Opis

13.03.2023. 08:32

Runa nav par to vai pasūtījumos vinnē NA, vai krieviem, vai zilajiem pietuvinātie . Runa par to, ka vinnēt var tikai tie, kas ir saistīti ar tiem, kas pie teikšanas un neviens cits.

Atbildēt

!!!!!!!!!!

13.03.2023. 07:52

Noziedzīgo tiesisko aktu ražošanas ceha pavāra palīgu Aleksandru Kiršteinu vienreiz vajag atmaskot pa īstam un līdz vīlei! Tas, ko šis tautas krāpnieks, īpaši sabiedrības dabas resursa izlaupīšanas sistēmas stiprinātājs savam bandītiskajam grupējumam ir nodarījis, nav pat izmērojams! Kiršteins ir stiprinājis šo korupcijas un izlaupīšanas sistēmu gadu desmitiem. Ar nelikumīgi tiesisko aktu bīdīšanu un dīlošanu Saeimā.

Atbildēt

kalašnikovs

13.03.2023. 07:11

Nelieši!

Atbildēt

Burlaka

13.03.2023. 05:43

Jāzog kamēr var zagt un ir ko zagt!Kas to nedara tas i dumš!Lielie vaimanātāji un nosodītāji zagtu 24/7 ,ja vien tiktu pie zagšanas

Atbildēt

Vaira Līķe

13.03.2023. 05:14

16.martā tiekamies pie pieminekļa, būšu vecajā ūdeļādiņu kažokā. Jaunam ar mazo pensiju nepietiek.

Būs pagājuši 17 gadi kopš mana draudzīgā aicinājumu komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas ietvaros notikušā leģionāru pasākuma dalībniekiem „galviņu lietot arīdzan”.

Atbildēt

cilveks444

13.03.2023. 03:13

Totalitārisms! Vai totalitārisms var pastāvēt demokrātijā? Ārējā demokrātijā? Atbilde ir – var!

Jautājums kā un kāpēc? Vienkārši. Ir valstis, kurās valda diktatori, tas ir viņi vienā personā valda un lemj. Pārējie tikai cenšas piespēlēt līdzi. Laimīgas tās zemes, kuras pārvalda dikatori-saimnieki. Ja ir saimnieks, kas nosaka dienas kārtību, domājot par valsts uzplaukumu, tad tas ir labi. Protams, kamēr diktatoram-saimniekam nav sakāpis galvā, kamēr viņš tur roku uz pulsa, kamēr māk nolikt pie vietas tos, kuru uzdevums ir graut valsti.

Un, kas būtiski, kamēr šim diktatoram izdodas pretoties ārēju spēku iedarbībai. Tas nenozīmē, ka viņam ar spēku jāpieveic katrs, kurš nāk ar ļaunu, bet to ka jebkurā veidā ir jāprot pasargāt savu valsti, zemi un tautu. Noder arī viltība, diplomātija un māka rast labāko kompromisu. Jebkurā gadījumā, ja diktators ievieš totalitāru varu, kas kļūst nežēlīga un sargā nevis tautu, bet tikai diktatoru, tas kļūst redzams. Uzreiz ir skaidrs, kurš ir kurš, kurš vainojams pie diktatūras un totalitārisma.

Citādi ir ar totalitārismu tā saucamajā demokrātijā. Kas notiek, kas tiek darīts? Šādās iekārtās, šādās valstīs pie teikšanas ir daudzi. Daudzi. Bet nosacīti pie teikšanas. Viņi visi, kā likums, ir ļengani nelgas, līdēji un pakalpiņi. Tikai un vienīgi pašlabuma meklētāji. Viņi, lai gan sludina, ka ir patrioti un vēl nez kādi bezizmēra tautas mīlētāji, patiesībā melo uz velna paraušanu. Viņiem meli ir asinīs, jādomā tos iezīduši kopā ar mātes pienu.

Viņi ir nespējīgi vadīt valsti, viņi arī to nevēlas, jo uzdevums, kas šiem dots, ir viens vienīgs. Pēc iespējas vairāk un pamatīgāk vajāt tos cilvēkus, kuriem nav laimējies dzīvot tajās teritorijās, liekulīgi sauktām arī par valstīm, kuras pārvaldīt ir uzlikti bars ar hroniskiem neliešiem. Viņi darbojas totalitārām metodēm, tas bija spilgti redzams covidterora laikā. Viņu darbības mehānismi bieži ir baisāki par nosodāmo dikatoru metodēm.

Cits jautājums, ka viņi ir mazāk manāmi, jo totalitārā pārvalde tiek realizēta caur daudzu paklausīgu vagaru rokām. Tāpēc it kā notiek demokrātiski procesi - ir vēlēšanas, ir varas dalīšana. Bet tas viss tikai un vienīgi formas pēc. Saturs ir totalitārs. Bieži arī bandītisks. Klaji bandītisks. Jo acīmredzot tie, kas likuši vietvaras pārstāvjiem postīt un bendēt, ļauj šiem brutālas izdarības. Lai jau tiek kāds mazumiņš.

Likumsakarīgs jautājums – kas un kāpēc valda pār šiem vietējiem daudzajiem diktatoriņiem? Tikpat iespējams pēc vajadzības un ietekmes arī pār diktatoriem-vienpatņiem. Bet ne pār dikatoriem-saimniekiem. Lūk, te arī pilnībā atklājas “āža” kāja. Tā ir tā saucamā Pasaules Valdība. Kaut kas tāds, kas tiek pasludināts par meliem un maldiem. Nē, tie nav ne meli, ne maldi. Jo tikai nejēga spēj iedomāties, ka acīmredzamu afēru, kāds bija covidterors, spēj gandrīz pilnīgi vienādi noorganizēt vairums pasaules valstu pārvaldītāji.

Kur bieži analogi rīkojās gan dikatori-vienpatņi, gan “demokrātiskie” daudzie diktatoriņi. Jo, kā pēc varena tiesneša svilpes signāla, tie visi sāka rīkoties vienādi. Vai tiešām pēc tā visa kāds domā, ka daudzie kari varētu notikt bez Pasaules Valdības akcepta? Kas viņi ir? Redzamākie izpildītāji paši izgaismojās, daži valdnieki ir zināmi, bet vairums rūpīgi slēpjas. Ja kāds tuvojas šī noslēpuma atklāšanai, pieļauju, viņu gaida skarbs liktenis. Tomēr maskas jau ir kritušas, kritīs vēl. Jo viss neiet pēc viņu plāna.

Viņi kļūst nervozi, lai gan tas ir ilgtermiņa plāns. Tomēr, cik noprotams, termiņi ir nolikti, tos ir jāpilda, taču cilvēki nav tika viegli vadāmi un jādelējami, cilvēki pretojas. Tāpēc maskas krīt un kritīs. Viepļi, kas atklāsies, būs ļaunuma pārpilni. Jo šiem nāksies saprast, ka LABAIS uzvar vienmēr! Uzvar un uzvarēs. Diemžēl upuru būs daudz, jo ne viltus pandēmijas, ne uzražoti vīrusi, ne kari, kas viss paretina cilvēku rindas tik ātri nebeigsies. Dažs teiks – tā mūžīga cīņa?! Varbūt. Bet ļaunajam nav izredžu, jo iznīcinot cilvēci, tam pašas beigas!


Atbildēt

laimes zeme

13.03.2023. 02:37

Nekas jau nezinams tajā rakstā nav un tieši par šādiem sprukstiņiem jau vientieši lielā laimē balsoja un valdību pareizi stabilizē

Atbildēt

sirdsmīļā Monika

13.03.2023. 02:35

»

Pfe

Pareizāk būtu nostādīt jautājumu, vai ir kaut viens krievu okupants, kas nav piedalījies Latvijas izlaupīšanā. Tāds pat teorētiski nevar būt


Stāsts jau nav par krievu okupantiem , bet ieziemiešu auseklīšiem, kas valsts izlaupīšanā darbojas vēl sekmīgāk par okupantiem. Pie tam sekmīgāk vēl par ZZS kasiķiem

Atbildēt

to JG

12.03.2023. 23:52

»

JG

Laikam visem ir piemirsušies viņu piešķirtie 500€ ktrai ģimenei. Tos visi labprāt pieņēma Muļķi Jūs esat


Ne jau viņi tos 500 piešķīra Pats Tu muļķis esi, ja to nesajēdz. Tos Kariņš tautai atmeta no aizlienētajiem miljardiem.

Atbildēt

JG

12.03.2023. 23:07

»

lielakie neliesi

nacionalie atkritumi ar degeneratu dzintaru prieksgala ir lielakie neliesi un noziedznieki visas Latvijas vesture


Laikam visem ir piemirsušies viņu piešķirtie 500€ ktrai ģimenei. Tos visi labprāt pieņēma Muļķi Jūs esat.

Atbildēt

JanisG

12.03.2023. 23:03

Bet tajos ZM iepirkumos noteikti uzvar firma,kura var vispār to nodrošināt. Kut kadas specifiskas lietas ,kuras būtu jāpērk ārpakalpojumā. Arpus LV

Atbildēt

BOB

12.03.2023. 22:39

Abrenes MĪZALA...RAIVI DZINTAR!....sāc , strādāt!???

Atbildēt

tev

12.03.2023. 21:24

»

Mein kampf

Vai tevi galvā arī izbāza ,kad represierēja


savdabīga privātpieredze, bet - tā ir tikai tava "cīņa", kas uz normāliem cilvēkiem neattiecas.

Atbildēt

Tie

12.03.2023. 21:03

Naciki pirdeeji un zagli

Atbildēt

noziedzniece baiba broka aizbega

12.03.2023. 20:36

»

Nacionālo Atkritumu (NA) muldoņas

vecām tantēm patīk, ir par ko balsot


na noziedzniece zagle korumpante baiba broka aizbega uz apvienotajiem arabu emiratiem.

Atbildēt

lielakie neliesi

12.03.2023. 20:32

»

KKK puvekļi

Kariņš, Kiršteins, Kols


nacionalie atkritumi ar degeneratu dzintaru prieksgala ir lielakie neliesi un noziedznieki visas Latvijas vesture.

Atbildēt

KKK puvekļi

12.03.2023. 19:59

Kariņš, Kiršteins, Kols.

Atbildēt

he, he

12.03.2023. 19:54

Nacionālie atkritumi ir ne tikai fašistu un zagļu partija, bet arī stukaču partija. Tei ir tie latvieši, kas 1949.gadā stučīja par saviem kaimiņiem čekai, lai kaimiņus aizvestu uz Sibīriju, bet paši varētu tikt pie kaimiņu pļavas.

Atbildēt

Pastaldaunis

12.03.2023. 19:46

»

Kiršteins un Kols

Pastaldauņus mēs drāzām un drāzīsim! Iepūšiet mums


Ja Jums ir ērti un patīkami,tad varat nākt un zagt un drāzt mūs arī pa dienu!Nekas nebūs zem atslēgas.Nav Jums tumsa nemaz jāgaida!Pielāgosimies kauč kā…

Atbildēt

Kiršteins un Kols

12.03.2023. 19:37

Pastaldauņus mēs drāzām un drāzīsim! Iepūšiet mums!

Atbildēt

Pfe

12.03.2023. 19:27

»

vv

Nosauc kaut vienu krievu kas ir piedalījies Latvijas izlaupīšanā, vienu, Ušaks neskaitās, viņš nekādās rebā nav piedalījies, bez vāvuļošanas tikai vienu


Pareizāk būtu nostādīt jautājumu, vai ir kaut viens krievu okupants, kas nav piedalījies Latvijas izlaupīšanā. Tāds pat teorētiski nevar būt.

Atbildēt

vv

12.03.2023. 18:55

»

Jēkabs

Patiesībā tas nav kas jauns: Tā bijis visus okupācijas laikus, un tā turpinās ar tagad...Amatos -pa blatiem savējos, (jo kā gan lai citādi uzvar fiktīvajos konkursos), nauda nesmird-tapēc sadarbojas ar Krievijas mafiju kuru paši lamā publiski, utt


Nosauc kaut vienu krievu kas ir piedalījies Latvijas izlaupīšanā, vienu, Ušaks neskaitās, viņš nekādās rebā nav piedalījies, bez vāvuļošanas tikai vienu.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

12.03.2023. 18:38

»

Ieteikums

Kas attiecas uz nacionāli patriotisko partiju NA, tad vajadzētu rakstīt kungu tautības. Piemērs, Kiršteins- krievs, pēc mātes.Gerhards- žīds, pēc tēva. Zīle- žīds pēc mātes utt., lai tauta zin, kas tie par 'tautietēm


Daudz loģiskāki pierādījumi par tautības piesaukšanu ir komunistu partijas biedra karte, kas liecina par kolaboracionismu okupācijas laikā. Kā arī militārā vai civilā okupanta status un fiziska līdzdalība 32 gadus ilgušajā, Latvijas izlaupīšanas kampaņā, kas bija tiešs kremļa uzdevums.

Atbildēt

Gods Tev un Tavam Suņam

12.03.2023. 18:25

»

lasāmviela

LATVIJAS PUVEKĻI


https://youtu.be/JSeAzIuB08Q

Atbildēt

Mein kampf

12.03.2023. 18:24

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Vai tevi galvā arī izbāza ,kad represierēja?

Atbildēt

lasāmviela

12.03.2023. 17:58

LATVIJAS PUVEKĻI
16:47, 12. marts 2023
Šķēle, Godmans, Gailis, Šlesers, Āboltiņa, Dombrovskis, Ameriks, Ašerādns, Pavļuts, Ļēvits, Kariņš….. un tt.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.03.2023. 17:33

»

Jēkabs

Nepievienošos: Diskreditēt nacionālo ideju var tikai tiem, kuriem tās pašiem nemaz nav..Un vispirms tovariščiem -osvoboditeliem, kuru partijas biedri rīkojas nu gluži tāpat


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Savukārt, kā zināms: “Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

-----------

Mediju ziņa (2008. gads): Sīkpartijas «visu Latvijai!» ( VL! jeb “latvānijas sūdmalēji” ) kongress, kurš notika 7.12.2008. viesnīcā “Rīga”, esot “noslēdzies ar kautiņu starp partijas biedriem un kādas reliģiskas organizācijas biedriem”, esot apstiprinājis šī politekonomisko interešu sīkgrupējuma “priekšsēdētāja biedrs” R. Dzintars ( VL! jeb “tūdaliņi radikālie” ). Konflikta laikā esot tikuši “salauzti ziedi, norauti karogi, apgāzts galds un sasistas glāzes, kā arī kādam no VL kongresa norises traucētājiem nācies kautiņā zaudēt zobu”…
-------

“Bez ‘klopes’ – Pī-āR ‘štelles’ vājas…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 10.12.2008., Nr.6. )

Stīvs 'feisā' & ('bļin!') ar ‘zilu aci’,
Dveš “bāliņš” ‘mesidžu’ par traci,
Kurš sīkpartijai iegadījies ~
Pats (privāti) tur piedalījies:

“Mums kongress ‘nobeidzās ar klopi’:
Pēc “progmēra” – jau sākām ‘dropi’,
Bet – ‘zapadlo’ tak’ dzirdīt kaušļus,
Kas ‘svešā(!!!) mēlē’ citē Baušļus!

Šie sāk ‘uz dullo tekstus bīdīt’,
Balt-sārtās krizantēmas mīdīt,
Gāzt riņķī galdus, dauzīt glāzes ~
‘Bļin, izpildās pēc pilnas fāzes’!

Kad ‘biedriem’ “laipni” paskaidrojām,
Lai svešie ‘purni lasās’ projām ~
Šie ‘ieziepējās palaist nagus’:
Mums “piedāvāja” ‘aplauzt ragus’.

Uz šito – paudām, lai ņem vērā,
Ka – “rikošets” var sanākt ‘zvērā’:
Kurš ‘leksies’, tam – pa ‘mordu’ sitīs,
Līdz ‘huļigāns’ gar zemi kritīs!

To “proponējām” pieklājīgi,
Un “korekti” – ne ‘burlacīgi’:
Bez ‘mazcenzētiem uzbraucieniem’,
Vai ‘nacistiskiem iespraudieniem’.

Bet – diez ko nelīdzēja teksti:
Šie, ‘petuhi’, vēl ‘slēja seksti’,
Un ‘motivēja (mūs!?) pa māti’ ~
Ar “trīsstāvīgiem”, ‘renegāti’!

To, dabiski, vairs nepacietām,
Un (bailēs) ‘trūkāmies’ no vietām,
Lai demonstrētu “stingru stāju”,
Šiem ‘izrakstot pa’... (pakaļkāju).

Pēc rumpju skaita vairāk bijām,
Dēļ tam - (sev) ‘zobus pārskaitījām’,
Bet - izsviedām tos ‘ur(l)as’ ārā ~
Lai ‘nelien’ kongresā kā bārā!...”
...
Bez ‘muzona’ – nav balle forša,
Bez ‘bairīša’ – sprūst rīklē ‘dorša’,
Bez pastalām – ‘pa pliko’ kājas,
Bez ‘klopes’ – Pī-āR ‘štelles’ vājas...

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Nacionālo Atkritumu (NA) muldoņas

12.03.2023. 16:59

»

NA

Skumji, ka NA ir intelektuāli visnožēlojamākā partija, nekādas nākotnes vīzijas, nekādas filozofijas, nekāda saprāta.Banāli amerikāņu dirslaiži. Triecami ratā nodevēji un kara kurinātāji, ar visu idioti Našenieci un citām muižniecēm


vecām tantēm patīk, ir par ko balsot.

Bet Kaspara Gerharda tētis 1983.gadā no Olaines, ar LPSR VDK svētību, devās uz ASV pusgada komandējumā.

Vēlāk tētis palīdzēja dēlu iekārtot EM, kur tapa viņa pirmā afēra ar mazajiem HESiem.

Atbildēt

Ieteikums

12.03.2023. 16:23

Kas attiecas uz nacionāli patriotisko partiju NA, tad vajadzētu rakstīt kungu tautības. Piemērs, Kiršteins- krievs, pēc mātes.Gerhards- žīds, pēc tēva. Zīle- žīds pēc mātes utt., lai tauta zin, kas tie par 'tautietēm".

Atbildēt

NA

12.03.2023. 16:01

Skumji, ka NA ir intelektuāli visnožēlojamākā partija, nekādas nākotnes vīzijas, nekādas filozofijas, nekāda saprāta.Banāli amerikāņu dirslaiži. Triecami ratā nodevēji un kara kurinātāji, ar visu idioti Našenieci un citām muižniecēm

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: