Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Izrādās, līdz ar citiem prominentiem ļaudīm, kas kā labāko darba devēju sev ir atraduši Latvijas gāzes struktūras, darbu tajās jau 2018. gadā sākusi valsts kontrolieres Elitas Krūmiņas (attēlā) meita Santa Krūmiņa.

„Informācija no AS Gaso – Ilzes Pētersones-Godmanes vadītā uzņēmuma: tur siltā vietā, plecu pie pleca ar Kasparu Upacieri - Ufo, Jāni Straumi (Batjku), tagad Latvijas gāzes un Gaso sporta centra vadītāju, zirgu puisi, bijušo aizsardzības ministru Vinetu Veldri, lidostas čekistu Raimondu Lazdiņu, bijušo Valsts kancelejas direktori Elitu Dreimani u.c. neaizstājamiem ļaudīm esot iekārtojusies arī Valsts kontroles vadītājas Elitas Krūmiņas meita,” – šādu informāciju Pietiek piesūtījis kāds informēts lasītājs.

Izrādās, ka lasītājam ir taisnība, - Latvijas gāzes meitas sabiedrības AS Gaso vadošo darbinieku saraksts nav publiski pieejams, taču Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas šā gada 14. marta sanāksmes protokols saistībā ar jaunajiem dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifiem rāda, ka līdz ar citām personām tajā piedalījusies arī Gaso Plānošanas un kontroles daļas vadītāja.

Tas, kādus tieši pienākumus Latvijas gāzes meitasuzņēmumā pilda valsts kontrolieres meita, netiek atklāts. Valsts kontrole, kas citkārt ir nākusi klajā ar izvērstiem vēstījumiem, šoreiz ir ārkārtīgi lakoniska un atzīst tikai to, ka „valsts kontrolieres meita strādā uzņēmumā Gaso (iepriekš Latvijas gāze) kopš 2016. gada”.

Novērtē šo rakstu:

109
4