Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas ir

08.04.2021. 17:46

»

WWW

COVID ir nacistu projekts


nacisti?

Atbildēt

pareizais jautājums

05.04.2021. 16:03

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl netup būrī?

Atbildēt

Vājprāta bloķets (un ārprāta cenzēts)

05.04.2021. 04:33

“Ad-psih-hujhominem


Visbūtiskākais – "ad-psih- hujhominem" patiesībā - agresīvi/ pasīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida parunas" izšpļaušana nozīmē šīs destruktīvās riebeklības inicātora Induļa Durkas Debillatvānusa pašsakāves atzīšana ar cilvēku apkaunojošu sexnespēju (visbiežāk) izpildot pienācīgā kretīnismā pie*irst.com bedres izdzimumu pirmsākumos.. Gan dažādus ar svētakmens pirkstu taisītos krieveļus ieskaitot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zoonaa!!!!.

Indullis Durka Debillatvānuss “( O.M.© “Manas Klīnikas piezīmes no vājprāta pjedestāla, kritika “augspapēžu kurpēs””, 13. daļa “Žulcsūdi un citi izkārnījumi”– 29.07.2021. Nr.66. )”

Atbildēt

Mamma

02.04.2021. 15:11

Tas vairs nav smieklīgi.

Atbildēt

vova

02.04.2021. 09:33

»

rituāls

Patriekt ļaunuma iemiesojumus Levitu, kariņu un pārējos viņējos bandītus un zagļusEgils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Labs

02.04.2021. 09:29

Ja kāds vēl nav redzējis
https://www.facebook.com/100005541691730/posts/1525828120945230/

izrādās spkc ēkā ēdnīca mierīgi strādā, bez maskām
jeb viss kas jums jāzin par bīstamo vīrusu
gan jau saeimā un mk tas pats - būtu labi pārbaudīt

Atbildēt

02.04.2021. 08:19

»

lauķis

Nekas nav par velti,tas viss no reņģēdāju nodokļiem


“ Ja tuvākajā nākotnē situācija nemainīsies, nauda atcels visu, kas varētu traucēt tās triumfu, ieskaitot pašas valstis, kuras tā pamazām iznīcinās. Tas attiecas arī uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Amerikas lielvalsts izplūdīs, un tad pasauli pārvaldīs vairākas reģionālās valdības. ”

Žaks Attalī

Īsa nākotnes vēsture


“Ak vai! Gadi mūs nemāca,

Ka nākotne ir negodīgs blēdis!
Nekļūt mums par tiem, ko atceramies - nekad.

Bet kas mēs esam - mums to ir biedējoši uzzināt.”

Džordžs Gordons Bairons


Priekšvārds

Šodien tiek izlemts, kāda būs pasaule 2050. gadā un varbūt 2100. gadā. No mūsu darbībām ir atkarīgs, kā dzīvos mūsu bērni un mazbērni - ērtos dzīves apstākļos vai reālā ellē, ienīstot mūs.

Lai atstātu viņiem apdzīvojamu pasauli, jums ir jādomā par nākotni un jāsaprot, kāpēc vēstures gaita uzņem šo vai citu pagriezienu, kā uz to reaģēt. Mēs to varam. Galu galā vēsture pakļaujas likumiem, saprotot, kuru var paredzēt un kontrolēt.

Situācija ir vienkārša: mūsu pasaulē valda tirgus mehānismi. Individuālisma triumfs, uzvarošs naudas gājiens un finanšu krīze, kas sākās 2007. gadā, ir iemesli nesenajiem vēstures lēcieniem.

Ja tuvākajā nākotnē situācija nemainīsies, nauda atcels visu, kas varētu traucēt tās triumfu, ieskaitot pašas valstis, kuras tā pamazām iznīcinās. Tas attiecas arī uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Amerikas lielvalsts izplūdīs, un tad pasauli pārvaldīs vairākas reģionālās valdības.

Tirgus kļūs par vienotu likumu visiem, kas radīs neaizskaramu pasaules bagātības un jaunu īpašumu formu, pasakainu likteņu un galējas nabadzības hiperimpēriju. Daba tiks nežēlīgi izmantota. Viss kļūs privāts, ieskaitot armiju, policiju un tiesu varu. Persona pārvērtīsies par artefaktu ražošanai un pārdošanai, pēc tam kļūs nederīga un pazudīs.

Ja cilvēce, atkāpjoties no šādas nākotnes, ar varu pārtrauks globalizāciju, iestāsies barbariska ēra un pasaule būs ieslīgusi postošos karos, un valstis, reliģiskās apvienības, teroristu grupas un pirāti, izmantojot jaunākos ieročus, iznīcinās viens otru.

Es šo notikumu gaitu saucu par hiperkonfliktu. Šis karš varētu izbeigt cilvēci.

Ja visbeidzot hiperkonfliktu jūs apturat, bet neapturat globalizāciju, ierobežojat, bet neizjaucat tirgus varu, ja demokrātija valda visur uz planētas, bet tajā pašā laikā tai ir reāla vara, ja jūs ierobežojat impērijas varu pār pasauli, tad var parādīties jauna, brīva pasaule, kurā valdīs lojalitāte, atbildība un savstarpēja cieņa. Es šādu pasauli saucu par hiperdemokrātiju.


Hiperdemokrātijas apstākļos izveidosies vienota pasaules demokrātiskā valdība un vairāki reģionālie varas centri. Ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību ikviens varēs bez maksas izbaudīt visu bagātību, dzīvot labklājībā, godīgi rīkoties ar tirgus priekšrocībām, ietaupīt pārtikas pārpalikumus, aizsargāt apkārtējo pasauli un atstāt to derīgu nākamajām paaudzēm. Galu galā, apguvuši visu pasaules un paaudžu gudrību, mēs sāksim dzīvot jaunā veidā un radīt kopā.

Nākamo 50 gadu vēsturi var paredzēt, sadalot to piecos posmos. Līdz 2035. gadam Amerikas impērijas dominance beigsies. Tad vara pār pasauli tiks sadalīta starp 11 stāvokļiem un elementiem. Visbeidzot, viens pēc otra trīs spēcīgi nākotnes viļņi - hiperimperija, hiperkonflikti un hiperdemokrātija - pārņems zemi. Pirmie divi ir a priori destruktīvi, trešais ir a priori neiespējams.

Protams, visi pieci periodi sajaucas, un tas jau notiek: tie ir slāņoti viens uz otra. Es ticu hiperdemokrātijas uzvarai līdz 2060. gadam. Šī būs augstākā cilvēces organizācijas forma, vēstures dzinēja - brīvības - galīgais iemiesojums.

Atbildēt

lauķis

02.04.2021. 05:51

»

Atliek bruņoties ar ...

loku un bultām. Laso un slazdiem... Jaunie un nabagie policisti siros pa mājām, valsts ļaus atstāt nolaupītā procentus sev...


Nekas nav par velti,tas viss no reņģēdāju nodokļiem.
Kovidafēristu ēra strauji tuvojas finālam,tos gaida tiesa.

Atbildēt

Atliek bruņoties ar ...

02.04.2021. 05:14

»

Hehe

Procesu ,iespējams, ierosinās pēc 10 gadiem, jo liela krāpšana un tad arī atņems visu, arī jaunos, vecos apavus un citas vērtīgas mantiņas


loku un bultām. Laso un slazdiem... Jaunie un nabagie policisti siros pa mājām, valsts ļaus atstāt nolaupītā procentus sev.

Kā es varu izdzīvot ar pensiju 85 €? Mani grib novakcinēt. Par velti. Lai nemocos labklājības ES.

Kas būs tas drosmīgais, kas novakcinēs Levitu un kariņu? Vēlams uzreiz abus. Un lai parauj līdzi Pauļutu un Vj. Dombrovski... Godmaņpāri, Savicki, Kalvīti..

Atbildēt

Speķītim

02.04.2021. 05:07

»

Danilāns

Visi mirs


nav ne vainas!

Atbildēt

gara vājais rakstītājs

01.04.2021. 22:33

Stulbs,stulbs un vēl lielīgs.

Atbildēt

epilogs būs

01.04.2021. 22:18

šo jaunizcepto čekisti un pašreizējās kangaru valdības tiesa jaunā Nirnbergā...

Atbildēt

Danilāns

01.04.2021. 21:14

Visi mirs
arī tu
neraudi muļķīt

Atbildēt

WWW

01.04.2021. 20:56

COVID ir nacistu projekts.

Atbildēt

Blondīne

01.04.2021. 20:51

»

Vot!

Šitā tava atzīšanās būs pamats, lai vara ielauztos tavās mājās, kas skaitās privātīpašums, izdarītu kratīšanu un KONFISCĒTU gan nopirktos apavus, gan naudu, ja tādu atradīs kādā no tavām kabatām. Tā ka - uzmanies! Un vēl nopratinās, iespējams, izmantojot lodāmuru, kur dabūji tos apavus. Metodes mazliet...


Nu ko lai saka. Ja visiem labi zināms, ka ir bijušas lietas par "aizliegtās preces" - pagarinātāja pirkšanu/ pārdošanu, sodi par to, ka viens vīrietis savās mājās uzņēmis vienu sievieti no citas mājsaimniecības, utt, tad es nebrīnītos ne par ko vairs. Katrā ziņā mūsdienās labāk nevienam nestāstīt KĀ ticis pie jauniem apaviem vai biksēm un mēteļa. Cik tas nebūtu gan smieklīgi, gan bēdīgi.

Atbildēt

ESMAIJA

01.04.2021. 19:34

Lato Lapsa raksta par okupācijas varas atbalstītājiem, bet kas tad notiek šodien? Tas notiek daudz nežēlīgāk, ciniskāk un baisāk, kā agrāk/

Atbildēt

Vai zobens tev ir,

01.04.2021. 17:12

»

Skolnieciņš no svētupes

Kāpēc Tu esi tik neiecietīgs un naidpilns pret pagāniem? Mūsdienu Latvijā valda ticības brīvība. Latvijas Republika ir brīva, neatkarīga un demokrātiska valsts. Latvijas Republikas konstitūcija garantē ticības brīvību jebkuram mūsu valsts iedzīvotājam. Satversmes 8. nodaļas ‘’Cilvēka pamattiesības’’ ...


lai attīrītu Latviju no nešķīsteņiem, kas nedzer no svētupes un neklīst pa Pokaiņu mežu, uzrunājot akmeņus? Ja vien nesēdi deviņstāvenē, nedzer vodku kopā ar seksenu, pagān?

Mēs visi esam nozombēti pagāni! Bet neko nedarām, lai no nozombējumiem atbrīvotos.

Atbildēt

Labs risinājums

01.04.2021. 16:54

Tas nozīmē, ka nelegāli iegādājoties apavus, esi iesaistījies naudas atmazgāšanas shēmā. LV naudas atmazgāšanas summai, ko var ķert kriminālprocese, sākums ir noteikts 1 eirocents. Tagad varētu nākties pierādīt arī apavu izcelsmi veikalā, jo process var pavērsties pret tevi, ja arī otrajā “nopirktajā” apavu pārī neatradīs pārējo atmazgājamās, plānotās atmazgājamās naudas daļu.. Pierādījums, - faktoloģisks - divi apavu pāri, var likt uzdot jautājumu- kuros veikalos vēl ir jūsu piegādātie apavi.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

01.04.2021. 16:04

»

?

Aizlūgšu par jums, lai jums paveicas nonākt kāda pieredzējuša galvas ārsta aprūpē


Kāpēc Tu esi tik neiecietīgs un naidpilns pret pagāniem? Mūsdienu Latvijā valda ticības brīvība. Latvijas Republika ir brīva, neatkarīga un demokrātiska valsts. Latvijas Republikas konstitūcija garantē ticības brīvību jebkuram mūsu valsts iedzīvotājam. Satversmes 8. nodaļas ‘’Cilvēka pamattiesības’’ 99. pants saka, ka:’’ Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.’’. Šis Satversmes likuma pants sniedz Latvijas iedzīvotājiem izvēles brīvību. Mūsdienās cilvēks pats var izvēlēties būt par ateistu (bezdievi) vai politeistu jeb pagānu (dievturi), vai arī kādas citas monoteiskas reliģijas pārstāvi. Es esmu pagāns. Un es lepojos ar savu izvēli. Manuprāt, mūsu sentēvu pagāniskā ticība ir lieliska. Lai dzīvo pagāni! Lai dzīvo Latvju Dievi!
Ar sapratni un labestību, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #rituāli #buršanās #pagāni #ticība #lūgšanas #sentēvi #brīvība #iecietība #miers #svētbirzs

Atbildēt

Vot!

01.04.2021. 15:45

Šitā tava atzīšanās būs pamats, lai vara ielauztos tavās mājās, kas skaitās privātīpašums, izdarītu kratīšanu un KONFISCĒTU gan nopirktos apavus, gan naudu, ja tādu atradīs kādā no tavām kabatām. Tā ka - uzmanies! Un vēl nopratinās, iespējams, izmantojot lodāmuru, kur dabūji tos apavus. Metodes mazliet aizmirstas, taču pazīstamas.

Atbildēt

rituāls

01.04.2021. 15:44

Patriekt ļaunuma iemiesojumus Levitu, kariņu un pārējos viņējos bandītus un zagļus!

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

01.04.2021. 15:21

Tuvojas svētki. Tuvojas Lieldienas. Šogad Lieldienas ir iekritušas 4. un 5. aprīlī. Lieldienas ir ļoti seni pagāniskie gadskārtu svētki, kurus visā Eiropā svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Tie ir pavasara svētki, kad visa dzīvā daba mostas no ziemas miera. Lieldienas ir auglības un dzīvības svētki. Lieldienas ir svētki par godu ģermāņu Dievietei Ostarai. Ostara ir pavasara un rītausmas Dieviete. Tieši Lieldienās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Ticīgie Lieldienās dzīro par godu Dievietei Ostarai. Par to viņa ticīgos atalgo ar bagātību un veiksmi. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Jau kopš senseniem laikiem trusis ir uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības un bagātības simbols, bet ola ir Saules un jaunas dzīvības simbols. Tā kā līdz 6. aprīlim visā Latvijas teritorijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis (avots: mk.gov.lv/lv/jaunums/arkarteja-situacija-tiks-pagarinata-lidz-6-aprilim-ieviesot-augstakus-drosibas-standartus-tirdznieciba-skolas-un-celosana), svinēsim šīs Lieldienas piesardzīgi, godinot pavasara un rītausmas Dievieti Ostaru. Iededzot krāsainas svecītes savās mājās, lūgsim Dievietes Ostaras svētību no visas sirds. Lai Dieviete Ostara mūs svētī! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar dzīvības nesējas Ostaras viedumu, Skolnieciņš no svētupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). Iesaku katram to noskatīties! Šo sēriju var apskatīties šeit: all-episodes.org/american-gods/season1/series8 Seriālu “Amerikāņu Dievi” var noskatīties par maksu TV kanāla STARZ oficiālajā mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/31152
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021. #svētupe

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

01.04.2021. 15:20

Mūsu mīļajā un jaukajā Latvijā kovid-19 (kovid-19) vīruss ielavījās 2020. gada 13. martā. Korona vīruss (kroņvīruss) ir nelūgts ciemiņš mūsu sentēvu zemītē. SARS-CoV-2 vīruss vel nekur nav zudis, tas joprojām turpina apdraudēt mūsu sabiedrību. Kovid-19 (covid-19) pandēmijas dēļ visā Latvijas Republikas teritorijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis līdz 6. aprīlim (avots: mfa.gov.lv/konsulara-informacija/jaunumi/66928-par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu-latvija). Šī iemesla dēļ gaidāmās Lieldienas 4. un 5. aprīlī svinēsim savās mājās. Nedosimies uz baznīcām, neklausīsimies mācītāju sprediķus, bet gan paliksim mājās un svinēsim Lieldienas pēc sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Pašlaik doties uz baznīcu, lai klausītos mācītāja sprediķi, ir bīstami. Kamēr nav veiksmīgi veikta sabiedrības vakcinācija pret kovid-19 (covid-19) vīrusu, tikmēr dalība dievkalpojumos ir bezatbildīga un noziedzīga. Pasargāsim savus mīļos un tuvos no inficēšanās ar SARS-CoV-2! Ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus! Lai pavasara un rītausmas Dieviete Ostara mūs svētī! Lai pavasara un rītausmas Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Svētīgas Lieldienas mums visiem no sirds vēlot, Skolnieciņš no svētupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Iesaku katram noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”). Šo seriālu var skatīties šeit: starz.com/us/en/series/american-gods/season-1/31152 (1. sezona) starz.com/us/en/series/american-gods/season-2/43572 (2. sezona) starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/61887 (3. sezona).
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #04.04.2021. #05.04.2021. #svētupe

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: