Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pilsonis

03.04.2021. 09:07

Saliidzinaaja mafijas krusteevu ar krievu opozicionaaru! Viens ir krminaalais elements, otrs - driizaak politiskais. Nav dzirdeets par Navaljnija stipendiaatiem varas struktuuraas.

Atbildēt

einis

03.04.2021. 09:03

rinkēvičam pirms tukši ...irst, vajadzētu noskaidrot vai Latvijā un citās Demokrātijas zemēs var aicināt uz cietumu paša izvēlētus ārstus, izvēlēties zāles un ārstniecības metodes, vai ieslodzītais var 5x dienā izplatīt dažādus paziņojumus, cik ilgi un bieži ieslodzītais ir pieejams advokātiem u.t.t.

Atbildēt

RP

03.04.2021. 08:36

»

fakts

Ja tā būtu "tukša muldēšana", tad Lembergs jau sēdētu vismaz padsmit gadus, nevis ņirgātos par tiesu un valsti


Nu, jaa. Tas pat ezim skaidrs, ka Lembergu neseedinaas ne uz kaadiem gadiem- paraus liidzi vai visus politmafijas jaunizceptos miljonaarus. Nabaga Latvija.

Atbildēt

fakts

03.04.2021. 08:22

lenbergs - Navaļnijs Ārstēšanās cietumā Ir pieejama
Fakts - Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs, kas atrodas labošanas darbu kolonijā Krievijas pilsētā Pokrovā, pieteicis badastreiku

Lēmumu sākt badastreiku Navaļnijs skaidro ar to, ka cietuma administrācija viņam liedz piekļuvi medicīniskai palīdzībai.

Navaļnijs kolonijā cieš no muguras un kāju sāpēm, bet cietuma administrācija ignorē viņa lūgumus uzaicināt viņa izvēlētu ārstu un nodrošināt nepieciešamos medikamentus.

"Man ir tiesības uzaicināt ārstu un saņemt zāles. Tomēr ne vienu, nedz otru man nedod," teikts Navaļnija paziņojumā.

Atbildēt

Q

03.04.2021. 07:15

Esmu pārliecināts .ka pašvaldību vēlēšanās Ventspilī ar milzīgu pārsvaru uzvarēs Lemberga partija, ventspilnieki nav tik dumji ,ka atļaus sorosītu pederastiem nolaist Ventspili kanalizācijā!

Atbildēt

Dēlis

03.04.2021. 07:11

»

Fēlis

Oi, ņemogu...! Šitas varjuga uzdrīkstas sevi saukt par opozicionāru! Tad jau laikam gan Šķēle, gan Leščinskis- Šlesers arī ir opozicionāri


Fēlis-mēlis sorosītu kājslauķis ar vienšūņa IQ, atļaujas citus apsaukāt par zagļiem, jo savējā mafija nezog, bet likumīgi atņem iedzīvotājiem nopelnīto budžeta naudu! Tādu sūda vaboļu dēl kā fēļi , mēs esam ES nabadzīgākā valsts!

Atbildēt

RP

03.04.2021. 07:09

»

Ventiņš

Nu cik tad var zākāt to Lembergu? Ja patiesi būtu tā viņa vaina tik liela, kā te troļļi apgalvo - sen jau viņš būtu notiesāts un sēdētu. Ja nevar prokurori izvirzīt jēdzīgu apsūdzību, tāpēc neļauj aizstāvībai runāt, ja uz tiesnesi izdara spiedienu - tikai tā var panākt apšaubāmu rezultātu tiesvedībā...


Man ,kaa jau latvieshiem ierasts, zina vai nezina, bet...ir viedoklis. Par A.L. IQ liimeni nav ne mazaako shaubu. Arii paareejo divu AA praata speejas nav apshaubaamas sava personiiga labuma vairoshanaa. Atshkjiriiba tikai taa, ka A.L. nepiemiit augstpraatiiba. Neshaubos, ka ventspilieshi to noveertees veeleeshanaas. Turpretii abi AA nu nekaadi nav iemantojushi kaut kripatinju tautas labveeliibas.

Atbildēt

Fēlis

03.04.2021. 06:52

Oi, ņemogu...! Šitas varjuga uzdrīkstas sevi saukt par opozicionāru! Tad jau laikam gan Šķēle, gan Leščinskis- Šlesers arī ir opozicionāri?

Atbildēt

Pietrūkst

03.04.2021. 03:11

»

Lasītājs 5

Faktu savārstījums. Puspatiesības un meli. Vai nu apzināti darīts, vai nu nezinot. Ticamāks ir pirmais variants...


Vai ir valsts amatpersona, kurai tiek izvirzītas prasības par uzticēto valsts līdzekļu saglabāšanu?

Atbildēt

Jā, bet

02.04.2021. 22:20

»

Lasītājs 5

Faktu savārstījums. Puspatiesības un meli. Vai nu apzināti darīts, vai nu nezinot. Ticamāks ir pirmais variants...


Tikai nevajag te locīties un muldēt. Rakstā nav salīdzināts Lembergs ar Navaļņiju, bet gan viņu abu tiesāšanas un citumā uzturēšanās apstākļi. Kas šeit ir nepareizs? Ja cilvēkam ir cilvēktiesības, tad tās ir jāievēro un nevar teikt, ka Lambergs ir slikts un tādēļ uz viņu cilvēktiesības neattiecas. Kāds Jums pamts apgalvot, ka Latvijā nav "varas diktatūras" un "mūsu tiesneši nav tik ietekmējami"?! Apgalvojums bez pamatojuma ir tikai tukša muldēšana.

Atbildēt

Ventiņš

02.04.2021. 21:49

Nu cik tad var zākāt to Lembergu? Ja patiesi būtu tā viņa vaina tik liela, kā te troļļi apgalvo - sen jau viņš būtu notiesāts un sēdētu. Ja nevar prokurori izvirzīt jēdzīgu apsūdzību, tāpēc neļauj aizstāvībai runāt, ja uz tiesnesi izdara spiedienu - tikai tā var panākt apšaubāmu rezultātu tiesvedībā. Veltīgi te debatēt, visu noteiks ventspilnieku balsojums pašvaldību vēlēšanās. Ja Aivaru ievēlēs Ventspils domē, tas jau vien pierādīs ka šis tiesas process ir viens liels farss. Tas tikai lieku reizi atgādina mums visiem, cik ļoti esam neaizsargāti lielu melu un politikāņu priekšā. Lai Dievs nedod kādam nokļūt līdzigos apstākļos! Turies, Aivar!

Atbildēt

pietiek lasītājs

02.04.2021. 21:38

Sēdiet,Aivar,sēdiet vien.Izkopiet rakstītprasmes,kuru pamatu ielika pPSKP.Rūpējieties par savu veselību,lai varētu rakstīt vēl.Vai taisnība,ka Jūs savulaik esot teicis A.Š.-tu,ko,gribi zagt par velti?Vai tā norādījāt uz smago otkatu slogu biznesa pārraugiem no Austrumiem?

Atbildēt

?

02.04.2021. 21:35

»

ESMAIJA

Krievija nav atsacījusies no cilvēktiesību ievērošanas, Latvija IR! tUR TĀ STARPĪBA


Tad jau sanāk, ka Latvijā nav demokrātijas, bet Krievijā ir? Tad tāpēc Krievija tiek tā apsaukāta, ka tur demokrātija!

Atbildēt

!

02.04.2021. 21:31

»

var jau būt

Tikai Krievijas dzimtcilvēki netiek atzīti par cilvēkiem


Ja mēs vergi būtu dzimtcilvēki, tad Latvija būtu laimes zeme!

Atbildēt

viedais

02.04.2021. 21:12

Lepnais Riņkis visu var atļauties.Ja aivars būtu vēl lepnāks,arī varētu.

Atbildēt

Stukačs

02.04.2021. 21:02

»

Lasītājs 5

Faktu savārstījums. Puspatiesības un meli. Vai nu apzināti darīts, vai nu nezinot. Ticamāks ir pirmais variants...


Man, Lembergam, stukačam, kompartijas nomenklatūrščikam visur tiesības - zagt, melot, piebāzt maisus ar valsts naudu un aprakt Puzes mežā, arī no cietuma rakstīt apmelojumus valsts varas pārstāvjiem.

Tā vajag iekārtoties, demokrātija. Kam? Stukačiem!

Atbildēt

Lasītājs 5

02.04.2021. 20:54

Faktu savārstījums. Puspatiesības un meli. Vai nu apzināti darīts, vai nu nezinot. Ticamāks ir pirmais variants.
Galvenā atšķirība ir tā, ka nekādi nevar salīdzināt šos cilvēkus. Viens gudrs, blēdis, kas strādājot, rajona pilsētiņas pašvaldībā ir palicis par multimiljonāru, bet otrs savus gadus cīnās tieši ar to sistēmu, kas ļauj tādiem lembergiem izmantot šo sistēmu sevis bagātināšana. Bez tam Navalniju Eiropas tiesa jau sen ir atzinusi par politisko gūstekni. Citu starpā, Lembergu neviens dēļ viņa uzskatiem, nav mēģinājis nogalināt. Tāpat nekad nevar salīdzināt Latvijas cietumu sistēmu ar Krievijas. Pēdējais, nu nav mūsu tiesneši tik ietekmējami kā Krievijā. Nav mums tādas valsts varas ar tādu diktatūra. Reāli mums vispār nav varas, tikai iedomīgi neveiksminieki, kas pārpratumu dēļ nonākuši pie siles.

Atbildēt

cik auksts

02.04.2021. 20:19

»

evolūcija

Zaglis, ne zaglis, bet viņa IQ ir daudz augstāks par par pašreizējās varas kliķes noziedznieku


IQ ir indivīdam,kur raksta "pēts maniem vārdiem

Atbildēt

nu cik var

02.04.2021. 19:56

par to zagli, neapnīk?

Atbildēt

var jau būt

02.04.2021. 19:39

»

ESMAIJA

Krievija nav atsacījusies no cilvēktiesību ievērošanas, Latvija IR! tUR TĀ STARPĪBA


Tikai Krievijas dzimtcilvēki netiek atzīti par cilvēkiem.

Atbildēt

ESMAIJA

02.04.2021. 19:30

Krievija nav atsacījusies no cilvēktiesību ievērošanas, Latvija IR! tUR TĀ STARPĪBA!

Atbildēt

avīžu ziņas

02.04.2021. 19:08

"Navaļnijs trešdien pieteicis bada streiku" bet "Lembergs jau iemanījies cietuma maltīti papildināt ar to, kas pašam ir pa rokai, tāpēc šad tad pat izdodas atsauksmēs par ēsto uzrakstīt kādu labāku vārdu. “Pusdienās griķu biezputra ar mērci (miltu), kurai klāt daži sīki gabaliņi aknu, zupa: kartupeļi, kartupeļi, kartupeļi. Salātus ar tām pašām šķērītēm sagriezu, sakniebu. Olīveļļa, sāls, pipari, un pieliku arī klāt mārrutkus. Sanāca labi. Pietika, vēl pāri palika."

Atbildēt

evolūcija

02.04.2021. 19:05

Zaglis, ne zaglis, bet viņa IQ ir daudz augstāks par par pašreizējās varas kliķes noziedznieku!

Atbildēt

PIETIEK šito publicēt

02.04.2021. 19:00

Viņš pat no kameras nevar beigt smirdēt....

Atbildēt

Vel

02.04.2021. 18:38

Pirmo reizi šo publikāciju ieraudzīju portālā "nra" pie slejas, kura veltīta Lembergam. Kāds mans paziņa nosauca šo sleju par "Lemberggeitu". Manuprāt trāpīgi.
Cilvēki pie publikācijām komentēja. Vieni Lembergu atbalstīja, citi nosodīja, vēl daļa komentāru bija neitrāli.
Kopš slejā parādījās it kā Lemberga no cietuma sūtītas publikācijas, komentāri pārsvarā kļuva Lembergam izteikti nosodoši. Acīm redzot Lemberga lekšanās un ālēšanās no kameras cilvēkus kaitina. Taču reultāts tam bija nevis pārstāšana šīs muļķības publicēt, bet ........ aizliegums komentēt pie pēdējām publikācijām, arī pie šīs.
Rodās jautājums, kāpēc Pietiek vajadzēja sasieties ar šo "kameršovu"?

Atbildēt

Dārgumieņ,

02.04.2021. 18:24

tev vēl ir ļoti paveicies ... pagaidām. :)))

Atbildēt

Puteklis

02.04.2021. 18:14

Te nu gan reti nekaunīgs salīdzinājums... Lembergs, kurš par farsu ir padarījis Latvijas tiesu sistēmu, ar Navaļņiju, kuru izčakarē Krievijas tiesu sistēma.

Atbildēt

Eduards Lunis

02.04.2021. 18:00

---Te nu gan man jāpievienojas un jāpapildina Lemberga rakstītais ar savu pieredzi un faktiem-
1.Latvijas tiesas ir bezjēdzīgas-VK -Sudrabas secinājums -arī es gadiem tiesājoties par 1200 m2 zemes gabaliņa atgriešanu savā īpašumā-bezjēdzīgi!
Netiek dota iespēja pat piedzīt morālo kompensāciju par nepamatoti ierosināto krimināllietu un par ēkas nodedzināšanu!
Latvijai ir nodarīts posts triju karu apmērā,bet pēc 30 gadiem beidzot pie atbildības tiek saukti tikai daži no izlaupītajiem-Lembergs,šķēle, šlesers...!?

Atbildēt

KAUT KĀ TĀ

02.04.2021. 17:45

PĒC BŪTĪBAS RAKSTS KOREKTS,TOMĒR PRIEKŠ LEMBERGA APSTĀKĻI VĒL PĀRĀK LABI,NAV TĀDUS PELNĪJIS.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: