Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pensionāre Ināra

05.08.2021. 20:22

Piekrītu LĀB teiktajam. Arī no manas pensijas ietur nodokli. Bet vēža vai leikēmijas slimniecei nav naudas ārstēšanai!!!

Atbildēt

hmm

04.08.2021. 15:49

I think it’s less important than earlier but still important to many including me. Enthusiasts still want control and privacy. With Linux phones starting to offer full freedom, Android will have to increase user control..............>>>>>>>>>> http://swipe22.com/

Atbildēt

mja

04.08.2021. 14:19

neiedomātos, ka Latvijā ir TIK STULBI, NEKAUNĪGI radījumi

Atbildēt

muļķuzemes latvānijas titulnācija

04.08.2021. 11:12

vieni vienīgi mēsli, kropļi un kropļu kropļi...

Atbildēt

kroplim

04.08.2021. 10:39

»

jā, bet...

Tikko Saeimā "dižie nacionāļi" nobalsoja par obligātas tautas nozāļošanas likuma tālākvirzību uz komisiju. Tādi mums tie tautas draugi. Ja tādi draugi, tad ienaidnieku nevajag


Kāpēc visi morālie invalīdi, krievu garnizonu mauku bērni, kas savēlējuši Saeimā prokremliskos lopus, zagļus un pederastus, atbildību par visu pieprasa no nacionālpatriotiem?

Atbildēt

lai notiek!

04.08.2021. 10:35

»

iespējams,ka

pats pianists saslims,lai tas notiek


Ja padumjā vara nebūtu degradējusi ievērojamu daļu sabiedrības par nedomājošiem organismiem, tas izdzimtenis no tautiešu lāstiem vien sen jau būtu atņirdzies, bet visdrīzākais viņa, krievus mīlošā, pederastu partija, vispār nebūtu tikusi pie siles.

Atbildēt

jā, bet...

04.08.2021. 10:23

Tikko Saeimā "dižie nacionāļi" nobalsoja par obligātas tautas nozāļošanas likuma tālākvirzību uz komisiju. Tādi mums tie tautas draugi. Ja tādi draugi, tad ienaidnieku nevajag.

Atbildēt

to hm

04.08.2021. 10:18

»

hm

Nesen notika diskusija par kanalizāciju, notekūdeņu aizvadīšanas sakārtošanu gan pilsētā, gan apdzīvotās vietās. Un? Sarunas pēkšņi apklusa. Uzpeld citas, aktuālākas tēmas. Izrādās, ka notekūdeņu sistēmas uzlabošanai ES Latvijai iedeva 4 miljardus, kuri ir veiksmīgi notērēti. Vakcinācijai tikai tāds...


Ja Krievijas Pederastija netērētu miljardus domes Bļjaģinaja Rossija "vēlēšanās", neskatoties uz visu drausmīgo zagšanu, pietiktu līdzekļu kādām 20 000 āra atejām nomainīt izpuvušās grīdas.

Atbildēt

Es

04.08.2021. 09:14

»

Žulis

"...vakcinācijas procesu pārrunāt ar saviem ģimenes ārstiem vai citiem ārstiem speciālistiem." Par iespējamajām vakcīnu nevēlamajām blakusparādībām nākotnē neviens ārsts mums šodien neko nevar pateikt. Tādu pētījumu vienkārši nav. Tad par ko te runāt...


Precīzi.

Atšķirībā no, teiksim, Lielbritānijas, kur ir politiķis ar skaidru plānu, šeit viss kovid naudu sev par labu apgūstošais mediķu spices un parlamentāro negadījumu bars vienkārši un prasti velk laiku. Lemjot otrdien, ka lems trešdien par to, ko nolems ceturtdiem, bet allaž pārceļot lemšanu par nedēļu. Un, protams, Latvijas ārstiem sevi identificēt ar zinātni un mRNS vakcīnas izstrādātājiem ir pārsteidzīgi.

Atbildēt

lauķis

04.08.2021. 05:03

»

Z.Ā.

Paldies! Labs komentārs! Visas epopejas izklāsts


Jā ,Žulim labs izklāsts,bet vēl labāk būtu ja aitas un kāmīši sāktu paši domāt.Tie uzskata ka tā nevar būt,jo tā vienkarši nevar būt.Tai pat laika notiek globāls genocīds pret visu cilvēci,bet tā taču nevar būt,jo tā vienkārši nevar būt.Atveriet acis un raugaties,atveriet sirdi un sajūtat!

Atbildēt

Kaatad

04.08.2021. 03:25

Visai jau liekulīgi. Paši dakteri bariem sačukstas par vakcīnu- nekas tur vēl nav zināms,par sekām, jo pētījumi turpinās, un tam vajadzēs vēl ne vienu vien gadu.

Atbildēt

hm

03.08.2021. 19:37

Nesen notika diskusija par kanalizāciju, notekūdeņu aizvadīšanas sakārtošanu gan pilsētā, gan apdzīvotās vietās. Un? Sarunas pēkšņi apklusa. Uzpeld citas, aktuālākas tēmas. Izrādās, ka notekūdeņu sistēmas uzlabošanai ES Latvijai iedeva 4 miljardus, kuri ir veiksmīgi notērēti. Vakcinācijai tikai tāds sīkums - 250 miljoni. Rezultāti? Līdzīgi kā kanalizācijas afērā. Zagļu bandu kopumu saukt par valsti? Vai būtu pareizi?

Atbildēt

nepaliec mājās

03.08.2021. 19:23

»

Žulis

"...vakcinācijas procesu pārrunāt ar saviem ģimenes ārstiem vai citiem ārstiem speciālistiem." Par iespējamajām vakcīnu nevēlamajām blakusparādībām nākotnē neviens ārsts mums šodien neko nevar pateikt. Tādu pētījumu vienkārši nav. Tad par ko te runāt...


Jā un visi ģimenes ārsti par vakcinēšanu saņem papildus atlīdzību no režīma, tā tad viņi ir korumpēti un ko korumpants var pastāstīt par vakcīnu tikai to ko pavēl režīms.

Atbildēt

Fēlis

03.08.2021. 18:12

Nomierinieties. Neļausiet nozagt šeit, nozags citur. Labākais līdzeklis tikt no bandas vaļā, ir viņus pašus publiski novakcinēt. Tad redzēsim, kā viņi izgrozīsies.

Atbildēt

Žulis

03.08.2021. 17:29

"...vakcinācijas procesu pārrunāt ar saviem ģimenes ārstiem vai citiem ārstiem speciālistiem." Par iespējamajām vakcīnu nevēlamajām blakusparādībām nākotnē neviens ārsts mums šodien neko nevar pateikt. Tādu pētījumu vienkārši nav. Tad par ko te runāt?!
Tās runas jau ir bijušas.Iesākumā masu mēdijos bija vienas vienīgas gaviles - vakcīnas ir izgudrotas, vakcīnas sekmīgi iziet klīniskos pētījumus. Pēc tam - vakcīnas ir pilnīgi drošas, vakcīnas ir efektīgas,vakcīnas aizsargā, vakcinēties vajag, lai varētu atcelt ierobežojumus.Vēl pēc tam - vakcīnām ir zināmas blakusparādības, novērota arī trombu veidošanās, daži cilvēki ir miruši. Tad sekoja bļāviens - trombu veidošanās nav saistīta ar vakcīnām, arī nāves gadījumi nav saistīti ar vakcīnām, tie cilvēki tāpat būtu miruši. Tad šie bļāvieni pieklusa un nācās vien atzīt, ka gan trombu veidošanās, gan nāves gadījumi, diemžēl, ir gan saistīti ar vakcīnām. Taču tūliņ sākās tautas nomierināšanas kampaņa - tie lūk esot ārkārtīgi reti gadījumi un pati slimošana ar kovidu ir daudz briesmīgāka un riskantāka par vakcinēšanos.Bet vakcinēties gan noteikti vajagot, jo tad nevarēs ar vīrusu saslimt, būs kolektīvā imunitāte un varēs atcelt visus ierobežojumus. Bet atkal paiet laiciņš īss un jaukais optimisms izkūst kā sniegs pavasara saulītē - izrādās, vakcinētie tāpat var saslimt ar kovidu un tāpat var arī to kovidu pārnēsāt un tāpēc tie ierobežojumi arī turpmāk būs. Un atkal tautas mierināšanai tiek stāstīts, ka vakcinētie var gan saslimt, bet saslims vieglāk, var gan pārnēsāt, bet pārnēsās mazāk.(Droši vien, ja arī nomirs, tad nomirs vieglāk.) Un šādu solījumu un mierinājumu un miglainu apgalvojumu kovid sakarā ir bez gala. Vienā gadījumā tiek stāstīts, ka nevakcinētie ar kovidu slimo ļoti smagi, citā gadījumā tiek stāstīts, ka nevakcinētie ar kovid slimo bez simptomiem, vazājas apkārt un apdraud apkārtējos.Vienu brīdi tiek apgalvots ka pret kovid nav zāļu, pēc tam izrādās, ka zāles ir gan, bet tās ir dārgas, tāpēc Latvijā tās iepērk tikai nelielā daudzumā priekš pareizajiem cilvēkiem. Internetā parādās ziņas, ka ir arī lētas un efektīgas zāles - atbildes vietā klusums vai atbilde pēc principa "tā nav, jo tā nevar būt". Nu sakiet, ko tādu jaunu man par vakcīnām var pastāstīt tas ģimenes ārsts un kāda var būt ticamība viņa stāstītajām, ja viņam no valdības puses ir aizliegts kritiski izteikties par vakcināciju. Pianists veselības ministra amatā taču ir devis skaidrus norādījumus, ka vacinācijai nav kontrindikāciju. Un lai tikai pamēģina kāds ģimenes ārsts teikt ko citu un atrunāt kādu savu pacientu no piedalīšanās šajā globālajā eksperimentā ar veselību vai dzīvību...

Atbildēt

Opozicijas deputatu balsojums

03.08.2021. 16:56

Ir sàkums SAEIMAS atlaisanai rit. Pianists péc tam stradàs par ielas muzikantu tilta galà kopà ar streipu.

Atbildēt

4. maija valsts finanšu kororācija

03.08.2021. 16:07

4. maija valsts finanšu korporācija nav ieinteresēta nodokļu ieksēšanā, vai saprātīgā tērēšanā, jo Eiropas CB paziņoja, ka kovidseku likvidēšanai aizdos neierobežotus naudas līdzekļus, protams, pret Pļaviņu HES un citu valsts kapitālsabiedrību bilanci un vērtību.

Kovidafēra un jaunā, nepārdomātā nodokļu reforma, “cīņa ar naudas atmazgāšanu” , Ekonomikas lietu tiesas izveide ir vērstas uz ekonomikas sagraušanu un naudas līdzekļu izņemšanu no apgrozījuma, palielinot morālo un materiālo slogu uz mājsaimniecībām un patērētāju kopumā, vienlaikus terorizējot sabiedrību, to lieki kriminalizējot.

Tādēļ TV šovi, kas liek sekot šovu zvaigžņu dzīves standartiem, jau šķiet pavisam, pavisam nesmieklīgi.

LV kases parāds Pasaules Bankai ir vairāk nekā valsts gada budžets.

Šī 4. maija valsts finanšu korporācija ir Pasaules Bankas stratēģijas, nevis savas, realizētāja. Globālā kapitālisma pārejas krīze uz inkluzīvo kapitālismu ir radījusi kovidafēru - izslēdzot saistību tiesībās nepārvaramas varas apstākļus.

Globālā finanšu un ekonomikas krīze ir plānotas ekonomikas sagrāves rezultāts, aizbildinoties ar humānām ekoloģijas problēmām. Mērķi ir vecie kopš Romas kluba dibināšanas laikiem - valstu suverenitāšu mazināšana.

Kopš kovidafēras sākuma (kovidafēra var būt arī karš starp ASV, Ķīnu un KF) sarosījušās Pasaules Bankas stratēģijā 400 centrālās globālās bankas. Tā, piemēram, ECB ES valstīm aizdod naudu, slepeni sabiedrībām ieķīlājot valstu infrastruktūras.

Arī tas notiek Latvijā. Pasaules Bankas stratēģija paredz līdz 2025. gadam LV cilvēkkapitāku likvidēt uz pusi un plāns ir visām pasaules valstīm. Reducējot ekonomiku, palielinot mirstību, mazinot dzimstību. Likvidējot lieko cilvēkkapitālu, infrastruktūras jaunas nav jābūvē, arī dzīvojamās platības, samazinās elektroenerģijas patēriņš un patēriņš vispār. Ieguvumi ir lieli ar maziem ieguldījumiem. Vienas vakcīnas pašizmaksas cena 1,98 €. Tiek plānota revakcinācija - atkārtotas vakcinācijas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: