Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Steve Hoffman

22.06.2020. 03:00

Labdien, dāmas un kungi!
Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts (aizdevums)?
Liela daļa cilvēku saskaras ar nelaikā esošām finanšu problēmām, un vairums no viņiem augsto procentu likmju, nepietiekamā nodrošinājuma, parāda un ienākumu attiecības, zemā kredītvērtējuma vai citu iemeslu dēļ nespēj saņemt kapitāla aizdevumus no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām.

Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu.
Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas; šeit ir mūsu kontaktinformācija.
Kontaktpersonas e-pasts: novicapfinancialservices(at)gmail.com
Kontakta numurs: +31642117819 (WhatsApp)

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Atbildēt

Jā!

21.06.2020. 12:08

»

Aivars

Ideja,kā tāda ir pareiza! Slimnīca nav Forda autorūpnīca!Jācer,ka tiks aizliegta arī vienlaicīga sēdēšana vairākās padomēs un valdēs un biznesa apvienošana ar politiku


Pilnīgi piekrĪtu! Fords arī ierobežo ražošanu, kamēr nav pārdoti(t.i.samaksāts)par uzražotajiem. Kāpēc no medicīnai atvēlētā budžeta būtu jāapmaksā elektrība, siltums, veļas mazgāšana, ēdināšanu un pārpalikums jāsadala algās? Lai tad milzīgie korpusi stāv tukši kamēr nesamaksā par katru konkrēto gadījumu kaut vai pēc tiem pašiem 20gadus senajiem tarifiem. Tagad maksā konkrētu summu par "vidējo" gadījumu, kas arī sen nenosedz izmaksas. Mediķi turpina sponsorēt sabiedrību. Ja Latvijā būtu bijusi domājoša sabiedrība- Viņķelei pēc şī paziņojuma būtu jādemisionē un viņu iecēlusī partija nākošās vēlēšanās iegūtu 1%balsu. Mediķi labāk kā jebkurš cits zin, ka mirst gan nabagie, gan bagātie, naudu kapā līdz nepaņemSi un ja vien būtu iespējams strādātu mazāk.

Atbildēt

Ārstu algas jādubulto!

21.06.2020. 10:31

Ārstu algas sen laiks dubultot,samazinot milzīgo Veselības ministriju līdz Veselības departamentam un likvidējot slimnīcu padomes!Valsts uzņēmumu padomēm algas tika dubultotas jau pirms desmit gadiem-lielās atbildības dēļ!Vai tad pašu ārstējošo ārstu atbildība nav nesalīdzināmi lielāka?Bet daudzās piemaksas un prēmijas saņem ministrijas ierēdņi un padomes!

Atbildēt

Aivars

21.06.2020. 09:59

Ideja,kā tāda ir pareiza! Slimnīca nav Forda autorūpnīca!Jācer,ka tiks aizliegta arī vienlaicīga sēdēšana vairākās padomēs un valdēs un biznesa apvienošana ar politiku!

Atbildēt

Pati ideja nav slikta.Slimnīca nav Forda autorūpnīca

21.06.2020. 09:53

Jācer,ka tiks aizliegta arī vienlaicīga sēdēšana vairākās padomēs un valdēs un biznesa apvienošana ar politiku!

Atbildēt

Ārsts jau 20gadus

19.06.2020. 22:24

Šis ir kārtējais pierādījums tam, ka jaunajiem mediķiem no sirds iesaku strādāt braukt prom no Latvijas. Kāpēc te būtu jāvelk dzīve par santīmiem? Arī ārzemēs trūkst mediķu, arī tur viņi strādā vairāk kā slodzi, ap 1,25; arī tur viņiem maksā virsstundas. Kāpēc pēc 10gadu mācīšanās būtu sevi tā jāizdzen šeit? Ar tik glupiem ministriem!? Vakar klausījos interviju ar "operdīvu" Opolais- viņa teica, ka pandēmijas laikā un vispār noraida priekšlikumus dziedāt par velti, jo, redziet, viņa ir mācījusies, ieguldījusi sevī utt. Nu ko, lai viņai veicās, zobi pareizā buldoga sakodienā. Novēlu jaunajiem mediķiem no viņas mācīties!

Atbildēt

aa

18.06.2020. 14:44

nogurst gan daudzās slodzes strādājot, pats esmu cietis no ārsta neuzmanības operācijas laikā vēlu vakarā, jo iepriekš citi darbi darāmi

Atbildēt

paardomas

17.06.2020. 20:19

»

triekas piemeklētais

katrs īdiņš var ironizēt un domāt,ka piekopj sarkasmu,saslimsi,tad citu dziesmu ķērksi


Kāds nu tur sarkasms,drīzāk sāpe.Jau teicu ka dzīvē nav gadījies sastapties ar nelietīgiem mediķiem,toties Rozentāles,Zatleri,ugas visiem zināmi.Mediķi ir tādi pat režīma ķīlnieki kā visi pārējie darba darītāji.

Atbildēt

triekas piemeklētais

17.06.2020. 18:22

»

paardomas

Nesaprotu,kāds te vēl blakusdarbs dakterīšiem


katrs īdiņš var ironizēt un domāt,ka piekopj sarkasmu,saslimsi,tad citu dziesmu ķērksi

Atbildēt

bij. sētnieks

17.06.2020. 18:20

Aicinu nozīmēt katram ministram tautā saukto "haltūru" par min algu,piemēram sētnieka,apkopēja darbiņu no intrigām brīvajā laikā.Lai būtu laikas arī padomāt.

Atbildēt

nutak

17.06.2020. 16:14

piebremzējiet savu necilvēcīgo alkatību, "dakteri-slakteri" - karmu neviens nav atcēlis.

Atbildēt

paardomas

17.06.2020. 15:57

Nesaprotu,kāds te vēl blakusdarbs dakterīšiem?
Mēs dzīvojam veiksmes stāsta zemē,visi ekonomiskie,makro/mikro rādītāji ceļas un stāv.
Man gan nav bijis lemts sastapt neliešus ārstu vidū,lai gan vienu otru zinu,bet viņus jau visi zina.

Atbildēt

Paija

17.06.2020. 15:44

Mēdz būt arī negodprātīgi ārsti, kas ir lielākais ļaunums kāds vien var būt.

Nākošie aiz negodprātīgiem ārstiem veselības aprūpes jomā ir aptieku - miljardieru bizness, kas ļauni iedzīvojas uz slimnieku un veselo cilvēku rēķina.

Ik pārdienu man pastkastē samests nepieprasīts SUROGĀTPASTS : aptieku un aptiekāru - miljardieru klana reklāmas, lai pērk viņu pretīgās zāles ar uzskrūvētām cenām un UZTURA BAGĀTINĀTĀJUS.

Mēdz būt godīgi ārsti, bet tādi ir retums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: