Menu
Pilnā versija
Foto

Atbalsts prezidentam

Atbalstītāju grupa* · 08.04.2014. · Komentāri (69)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šķiet, nu jau katrs, kam nav slinkums, cenšas atrast kādu aizskarošu vārdu par Valsts prezidenta tiešo valodu un izteiksmes veidu. Arvien biežāk medijos un sociālajos tīklos parādās mēģinājumi “iedzelt” prezidentam par viņa izturēšanās un komunikācijas manieri.

Bet atcerēsimies, ka cilvēki pasaulē nav vienādi. Temperamenti ir dažādi, cilvēki atšķiras viens no otra pēc rakstura iezīmēm un uzvedības. Tāpēc milzīga daļa uz prezidenta pusi virzīto pārmetumu ir pilnīgi lieki vai pat muļķīgi.

Arī pārmetumi Valsts prezidentam par to, ka Putina uzaicinājums ierasties Latvijā joprojām ir spēkā, liecina par starpvalstu attiecību un elementāras diplomātijas izpratnes trūkumu.

Jebkuram domājošam indivīdam ir skaidrs, ka nepieciešams saglabāt kaimiņvalstu sadarbību. Pat Zviedrijas ārlietu ministrs uzskata, ka Baltijas valstīm nav jāuztraucas par tiešiem draudiem, un uzsver, ka noteikti neatbalstītu diplomātisko saišu saraušanu ar Krieviju.

Taču acīmredzot viedokļi par Valsts prezidenta lēmumiem un rīcību atšķiras. Un, kā jau bieži vien tas notiek, sabiedrība un mediji par patiesības nesējiem uzskata skaļākos bļāvējus. Bet Valsts prezidentam ir taču arī ne mazums atbalstītāju, vai ne?

Organizēsimies vienotā, savstarpēji koordinētā un aktīvā kustībā, lai sabiedrība un mediji sadzirdētu arī mūsu balsi, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš ir vīrs ar taisnu stāju, pats savu galvu uz pleciem, kurš neatsaucas katram skribenta vai ārzemju vietvalža svilpienam.

Mums beidzot ir Valsts prezidents, kurš pats domā un dara. Izteiksim Andrim Bērziņam atbalstu. Rakstiet: [email protected] un pastāstiet, kāpēc arī Jūs vēlaties atbalstīt Andri Bērziņu. Visus atbalsta vārdus nogādāsim Valsts prezidenta kancelejā.

Droši varat šo vēstuli arī pārsūtīt tālāk saviem draugiem un paziņām.

* Ināra Laizāne, Raivis Krūmiņš, Jana Tomsone, Inga Ločmele, Jānis Akurāters, Uldis Sils, Viktors Kalniņš, Iveta Balode un daudzi citi

Novērtē šo rakstu:

0
0