Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Idiots

21.03.2016. 12:31

Autors Arturs Priedītis noteikti nav latvietis. Tas nav latviešu līmenis. Latviešu līmenis ir cits. Autors ir vai nu ebrejs vai nu krievs, bet tikai ne latvietis.

Atbildēt

Laila

21.03.2016. 11:09

Nu, Prieditis gan ir riktigs kretins!!! Smiekligs tips.

Atbildēt

Re kā iet tajā LU

21.03.2016. 10:42

Latviešu filosofijas profesors ar iesauku Olgalvis savā traktātā purpina nevis par latviešu identitāti, bet latvisko identitāti. Tātad aplami purpina par identitāti kā latvisku parādību, itin kā identitāte būtu tikai latviešiem. Uz to ir spējīgs tikai „latviešu filosofijas” producētājs, kuram „latviešu filosofija” ir kaut kas specifiski īpašs atšķirībā no filosofijas. Turklāt Olgalvis vēl idiotiski latviski saka, ka nacionālā identitāte esot viens un tas pats, kas kultūra un kultūras identitāte. Bet tās nebūt nav visas Olgalvja muļkības. Vēl viņš purpina muļķības par „latviskās identitātes elementiem”. Tāds elements esot demogrāfija: identitātes aizmiglošanās, sabrukums, dzīvības turpināšanas instinkta trūkums. Tātad „latviešu filosofijas” Olgalvis nezina, kas ir demogrāfija, nezina, ka tāds „elements” ir arī citām tautām. Bet arī tagad vēl nevar pielikt punktu Olgalvja muļķībām. „Latviskās identitātes elements” esot arī tāds elements kā „visi zog”. Tas liecinot par „apziņas sabiezinājumu”. Pats par sevi ir saprotams, ka profesors Olgalvis var ražot tikai tādus pašus visneiedomājamāko muļķību purpinātājus, jo jaunajiem studentiem nebūt nav viegli fiksēt profesora idiotiju. Vēl grūtāk ir panākt, lai tādi profesori netiktu ielaisti Latvijas Universitātē.

Atbildēt

Sandis

21.03.2016. 10:17

Vai tad viņiem ir studenti?

Atbildēt

Kur

20.03.2016. 19:02

»

una

Štrunts par tiem pētniekiem , speciālistiem, ekspertiem un viņu profesionālo,,līmeni,,! Traģiski, ka libarālais genderisms tiek tautai uzspiests par pašas sūri grūti pelnīto nodokļu naudu. Pati mulķa tauta sev šo nākotni finansē. Unigendera tualetes jau ir


ir?Es gribu apmeklēt. Vai Vairiņai arī ir? Noteikti jābūt latviešu pederastu citadelēs - Ārlietu ministrijā, Delfos, satorijos, rīgas nelaikā pie ūdensgalvas.

Atbildēt

una

20.03.2016. 18:28

Štrunts par tiem pētniekiem , speciālistiem, ekspertiem un viņu profesionālo,,līmeni,,! Traģiski, ka libarālais genderisms tiek tautai uzspiests par pašas sūri grūti pelnīto nodokļu naudu. Pati mulķa tauta sev šo nākotni finansē. Unigendera tualetes jau ir.

Atbildēt

Nu

20.03.2016. 16:35

»

lauķis

Vai drīkst uzzināt kaut vienu pozitīvu un patiesu lietu par homoseksuālismu


Varētu domāt, ka anālā dzimumakta laikā tam pederastam, kurš itkā ir sieviete, notiek prostatas masāža un kavēta prostatas vēža attīstiba.

Atbildēt

Skolotāja

20.03.2016. 16:09

»

Lingvists

Kas nav - labums, prāts, skaistums. Te nav ģenetīvs, plānprātiņ


Pareizi! Ģenetīvs: Bez kā nevar dzīvot sociologi? Nevar dzīvot bez prāta, skaistuma, gudrības, labuma. Lūk, kā! Bet autoram ir jālieto nominatīva forma. Lūk, kā! Kas nav no sociologiem? Nav viņiem nav nekāds labums!

Atbildēt

Lingvists

20.03.2016. 15:03

»

valsts valoda

No Lomonosova ielas sociologiem, politologiem, žurnālistiem latviešu tautai un latviešu valstij nav nekāds labums


Kas nav - labums, prāts, skaistums. Te nav ģenetīvs, plānprātiņ!

Atbildēt

Deģenerāts

20.03.2016. 15:01

Kāda tauta, tāda izglītība, tādi socioloģi un visi pārējie. Nelgas, pielīdēji, stulbeņi, kretīni ar šauru redzesaploku. Zina tikai pielīst, lai dabūtu naudu savām tukšībām. Tāpēc arī tauta ir politiski neizglītota, kas raktiņā precīzi uzsvērts no autora labās gribas puses.

Atbildēt

valsts valoda

20.03.2016. 15:00

No Lomonosova ielas sociologiem, politologiem, žurnālistiem latviešu tautai un latviešu valstij nav nekāds labums.
... nav nekādA labumA.

Atbildēt

Students

20.03.2016. 14:59

Tā jau tas ir tajā fakultātē, jo nekāda nopietnā studēšana nevar būt tik zemas kvalifikācijas profesoru lekcijās. Es aizgāju prom.

Atbildēt

pirdītis koalīcijā

20.03.2016. 11:53

»

:-(

Tumsonīgo priedīšu kārtējais tendenciozais savārstījums, slavinot Lembergu un uzbrokot Āboltiņai


Vai tad āboltiņa un lembergs nav vienā kompānijā?

Atbildēt

Jūlijs Priežusils

20.03.2016. 11:32

Kā vienmēr, kā naglai pa vienu galu,sevišķi par tēvoča sjomija politologiem skudram,daukstiem,ujabiem,rajujejevskiem......

Atbildēt

Kirbis

20.03.2016. 11:13

Relīzera uzspēleta prastuma stilā ieturētajā garadarbā jūtama tāda kā personiska aizvainojuma, tendeciozitates un paša pienesuma sabiedrības kopējam labumam nenonērtešanas pēcgarša.
Un tas liek aizdomāties.
Pirmām kārtām par vēlamo un esošo indivīda vietu un lomu sabiedrības evolūcijas procesos - no pašām mazākajam līdz pat globālajam norisem. Kas zina, varbūt no tā mēs tikai iegūsim.

Atbildēt

Eduards Lunis

20.03.2016. 10:56

--Īstu sociologu, žurnālistu, politologu trūkums, atsaucas uz latviešu spēju pretoties... !?
Kad , ar lielām pūlēm, tiku uz valdošo pasūtītās un ar sajūsmu akceptētās, filmas ,,Ģenerālplāns,, pirmizrādi ,,Gaismas pilī,, beidzot ,,žurnālists,, aivis Tomsons man ,,iedeva vārdu,,tas ir, pielika mikrofonu pie manas mutes un momentā arī noņēma, kad viņam nepatika tas, ko teicu!?
Nāk prātā PSRS deputātu stāstītais, par to, ka arī Maskavā pertijas sapulcēs, pad. gados, ari'esot bri'dina'ti runāt tikai to, kas ir uzrakstīts un pārbaudīts... Līdzīgi-vai ne!?
Patīk tas, ka beidzot Priedīša kungs ir saskatījis ,,no kurienes ka'jas aug,, !

Atbildēt

:-(

20.03.2016. 10:39

»

brāķa perēklis

Nepatīk šā autora teksti, jo viņš ņirgājas par cilvēkiem. Lietas būtība paliek otrajā plānā. Izlasīju un jūtu atejas smakuŠis tips patiešām slimo ar verbālo caureju. Viņam nav lielāka prieka kā līdzcilvēku apriešana, pazemošana, zemāko instinktu uzjundīšana

Atbildēt

=>Deniss

20.03.2016. 10:38

Teicamā padomju izglītība veidoja paklausīgas "skrūvītes", derīgas sociālistiskajai ražošanai. Eksakto zinātņu pamati daudzmaz tika ielikti, bet bēdīgi bija ar humanitārajām zinībām - ierobežots soc. reālisms. Varētu teikt - tā pati dzimtcilvēku būšana, ja kāds mēģinātu iebilst vadlīnijām, saceltos vētra ūdensglāzē.
Varbūt tāpēc arī tagad pat aplamības tiek paklausīgi pieņemtas.

Atbildēt

:-(

20.03.2016. 10:34

Tumsonīgo priedīšu kārtējais tendenciozais savārstījums, slavinot Lembergu un uzbrokot Āboltiņai.
Būtībā visu laiku lumpeņīši tiek kūdīti pret valsti.

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.03.2016. 10:21

bravo !
ko tad var gribēt ?
Tā IET KAD 4. MAIJA BRAšAJIEM KOMJAUNIEšIEM + LKP CK biedrīšiem iedod kabatasnaudu .

Atbildēt

no atejas dzirdam

20.03.2016. 09:35

..........

Atbildēt

DENISS

20.03.2016. 09:21

No Stikla kalna: "Jautājumi ir vairāki. Atbildes uz šiem jautājumiem var palīdzēt vērtēt latviešu tautas kulturoloģiskās evolūcijas/attīstības rezultātus/iespējas/kritiskos momentus. Jautājumi ir šādi.
Vai teicamā padomju izglītība deva respektējamu ieguldījumu latviešu tautas vispārējā attīstībā, ņemot vērā dzimtcilvēku mentalitātes stabilizāciju daudzās paaudzēs? Vai teicamā padomju izglītība būtiski ietekmēja ģenētiski formēto tumsonību un aprobežotību? Vai teicamā padomju izglītība pēc PSRS sabrukuma palīdz latviešiem pretoties postmodernistiski liberālajai ideoloģijai, kultūras normām, formātiem utt.? Vai teicamā padomju izglītība ir garantējusi ģenētiski determinētās kulturoloģiskās atražošanas laikā jaunajās paaudzēs stabilu priekšstatu par garīgumu un tā svētīgumu cilvēka esamībā?
Atbildot uz minētajiem jautājumiem, nākas ņemt vērā vairākus novērojumus jau no 90.gadu sākuma. 1) Jau 90.gadu sākumā studējošās jaunatnes aprindās un jauniešu veidotajos Rīgas medijos bija plaši izplatīta prasība padzīt no mācību iestādēm „vecos kadrus”. Viņus visbiežāk sauca par „vecajiem marasmatiķiem”. Tātad teicamā padomju izglītība nebija latviešos pietiekamā mērā nostiprinājusi priekšstatu par paaudžu kontinuitātes kulturoloģiskajiem aspektiem. Saglabājās tradicionālā tumsonība un aprobežotība. 2) Jau 90.gadu sākumā t.s. radošā jaunatne fanātiski nodevās postmodernisma vājprātam. Tātad teicamā padomju izglītība nebija latviešos spējusi radīt stabilu priekšstatu par mākslu, estētiskajām vērtībām, mākslas sūtību utt. 3) Jau 90.gadu sākumā latviešu inteliģence demonstratīvi novērsās no krievu kultūras – zinātnes, mākslas. Tātad vitāli nesaprata/neorientējās cilvēces māksliniecisko un zinātnisko sasniegumu hierarhijā; bija gatava patiesas vērtības aizstāt ar surogātiem. 4) Jau 90.gadu sākumā latviešu inteliģences vidējā un vecākā paaudze nespēja turpināt teicamās padomju izglītības tradīcijas, pat apzināti atsakoties no šīm tradīcijām „Boloņas procesa” vārdā".

Atbildēt

Fans

20.03.2016. 09:20

Ļoti labs raksts. Precīzi!

Atbildēt

Bet

20.03.2016. 09:15

kuri tad skolo tos žurnālistus? Cik zinu, tādi pediņi kā Streips, Klockins. Tur ilgu laiku saimniekoja viena enerģiska dāma naudas lietās.Pati neprata rakstīt, bet vadīja procesu kopā ar tādiem pašiem rakstīt nepratējiem, bet veikliem naudas dalītājiem. Par Skudru, Ijabu,Rozenvaldu vispār nav vērts tērēt papīru, jo tie ir superpelēki veči.Te tas rakstā arī pateikts.

Atbildēt

lauķis

20.03.2016. 08:01

»

antisorosits

vai goda viesi streips un rinkevics ari bija aicinati so pasakumu apmeklet


Homoseksuāļiem ir 4reizes lielāka hipofīze kā normāliem cilvēkiem(medicīniski apstiprināti pētījumi par kuriem runāt nav labais tonis).Ar šādu hormonu vētru apveltīti cilvēki nevar būt adekvāti.

Atbildēt

lauķis

20.03.2016. 07:47

»

!

jutama antihomoseksualisma propoganda


Vai drīkst uzzināt kaut vienu pozitīvu un patiesu lietu par homoseksuālismu?!

Atbildēt

!

19.03.2016. 23:19

»

Žulis

Visumā ļoti trāpīgs raksts


jutama antihomoseksualisma propoganda !

Atbildēt

antisorosits

19.03.2016. 23:17

vai goda viesi streips un rinkevics ari bija aicinati so pasakumu apmeklet ?

Atbildēt

koledza ir profene un nekas vairak

19.03.2016. 23:12

,,turiba,, tacu ir tikai gramatvedibas kursu piedavataja.bet acim redzot sorositiem un svf vajadzeja uztiept mulkiem ,,turibu ,,ka augstskolu.

Atbildēt

CENZĒTS

19.03.2016. 21:01

"Rīgā vārdu „žurnālists” nav kauns attiecināt tikai uz dažiem žurnālistiem. Viņus var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem."
---------
KONKRĒTI?
Protams, ar max. objektīvu, faktoloģiski / pēc būtības neapšaubāmi respektējamu un taml. patiesi "konkurētspējīgu" pamatojumu."Žurnālistikas vietā tagad ir melu, neķītrību, noziegumu, perversijas, vulgaritātes, bezgarīguma, glamūra, homoseksuālisma, postmodernisma, izklaides industrijas apsiekalošana. Daudzi publiski pieejamie materiāli liecina, ka mūsu „žurnālistiem” nav pilnīgi nekādas saprašanas par žurnālistikas profesiju un tās misiju sabiedrībā."
---------
+ 100. ;) Tieši tā un, diemžēl, nu jau trešo desmitgadi "ilgtspējīgi".
T.i., protams - obligāti papildinot šajā pseido "valstī" inerti parazitējošo pseido "žurnālistu" visnotaļ objektīvo šīs sugas īpatņu raksturīgāko pazīmju uzskaitījumu ar neiztrūkstošu un arvien prioritārāku totāla juridiskā analfabētisma dominanti."Žurnālistus var vienīgi sastapt dažos Rīgas neatkarīgajos sociālās analītikas medijos un provincē.
---------
KONKRĒTI?
Protams, ar max. objektīvu, faktoloģiski / pēc būtības neapšaubāmi respektējamu un taml. patiesi "konkurētspējīgu" pamatojumu.

Atbildēt

Blondīne

19.03.2016. 20:51

Es gan piekrītu autoram, ka visa šī tā saucamā fakultāte pastāv tikai tās pasniedzēju ienākumiem un viņu "dzīves piepildījumam" un tās beidzēji nu nekādi nepalīdz sabiedrībai atklāt lietu būtību un vismaz kaut ko vērst par labu.
Pie mums visi dzīvo savā šaurajā pasaulē, politiķi savā, ierēdņi savā, bankas savā, skolotāji savā, mediķi savā utt utt un neviens pilnīgi neviens pat necenšas prezentēt sabiedrību vienojošus vadmotīvus.

Atbildēt

futūristiska vīzija

19.03.2016. 20:44

mēs nezinām kas mēs esam

Atbildēt

Daunis Aurs

19.03.2016. 19:48

Es priecājos, ka visus gatavo vienā vietā. Tas ir labi, jo tad var panākt vienu kvalitāti un visi ir vienādi. Es neticu tiem, kuri saka, ka latviešiem nav zurnālistu. Ja tā būtu, tad Delfi būtu bez seksualitātes un pederastu slavēšanas. Latviešiem noteikti ir žurnālisti kā seksualitātes speci un pederasti.

Atbildēt

Žulis

19.03.2016. 19:44

Visumā ļoti trāpīgs raksts.

Atbildēt

brāķa perēklis

19.03.2016. 19:27

Nepatīk šā autora teksti, jo viņš ņirgājas par cilvēkiem. Lietas būtība paliek otrajā plānā. Izlasīju un jūtu atejas smaku...

Atbildēt

!

19.03.2016. 18:52

"...operatīvi mainīt dzimumu atkarībā no ģeopolitiskās situācijas..."

Atbildēt

derdz

19.03.2016. 17:41

ami go home - ar savu gender

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: