Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

josifs

18.06.2022. 08:54

Saskana ir ebreju partija,lielaka dala ir komunisti bijusie,komjauniesi.2013.g.uz Ukrainu brauca,uz ebreju kongresu.

Atbildēt

putins SS

10.06.2022. 08:17

»

Pavalstnieks

Saskaņa Latvijai - atdzimšana tautsaimniecībai


To ekonomikas atdzimšanu mēs redzam rusņā, ne? :D
Paši neko nespēj saražot.

Atbildēt

Gatis

01.06.2022. 20:16

Tas, ka kāds ar krievu dzimto valodu ticis pie pilsonības vēl nenozīmē, ka šie cilvēki arī reāli ir lojāli Latvijai un latviešiem. Ir zināmi tādi, kas dabūjuši pilsonību nievā Latviju un latviešus un dzied slavas dziesmas rašiņai. Pilsonība nav nekāds rādītājs.Pilsonība šiem cilvēkiem nav šķērslis līst krievu okupantu grupējumos, ko viņi lepni dēvē šeit par partijām un nekaunīgi apmelot mūsu valsti un sagrozīt šis zemes vēsturi. Rašisti ir pieraduši un trennēti mest kažokus uz kuru pusi vajadzīgs.Tādi kā ždanoka ir daudzi šeit. vienīgi ždanoka ir publiska persona, bet ļoti daudz ir to, kurus ikdienā pat neatpazīstam. Ar to okupantu pēctečiem un līdzskrējējiem nav ne mazākā vēlme veidot vienotu nāciju. Jebko kopīgu veidot nav ne mažākās vēlmes.Pajautājiet ukraiņiem, vai viņi vēlas ar tiem orku slepkavām, kas tagad siro pa viņu zemi, veidot vienotu kopīgu nāciju! Atbilde ir zināma. Un kas Latvijā ir savādāk? Vai tas, ka pagājuši 82 gadi ir pietiekams iemesls mums aizmirst savu ģimeņu, dzimtu, šis zemes vēsturi? Vai tas ir pietiekams iemesls aizmirst tos čekas pagrabos un gulagos nomocītos nevainīgos cilvēkus? Vai tas būtu iemesls aizmirst tos, kas tika noslepkavoti, izvaroti un nomocīti šo atbrīvotāju atnestās kultūras un komunisma gaišās nākotnes vārdā? Vai tas, ka es un mani bērni šeit, Latvijā, tika saukāti par fašisitiem tikai tādēl, ka esam latvieši man tagad būt jāaizmirst? Šeit kādam nepatīk, ka saucam krievu okupantus un viņu saražotos pēcnācējus par okupantiem, un man tagad būtu kautrīgi jānoliec galva, jānokaunas un jākož sev mēlē? Krievi šeit ienāca kā okupanti un aizmirsa doties atpakaļ uz savu matušku. Joprojām šie rašisti neatlaidīgi uzspiež mums savas prasības un tikumus. Viņi mums šeit draud ar leduscirtņiem un izrēķināšanos un vaimanā, ka viņiem n orāda virzienu kurp doties? Nu neko nepadarīsi, būs vien jāpaciešas, ka viņus nosauc par okupantiem,kas viņi arī šeit ir. Mēs taču cietāmies, kad mūs šie smirdīgie rašisti saukāja par fašistiem. Mēs taču izlikāmies neredzam, ka v iņi iznīcināja mūsu tautu tikai tādēl, ka esam latvieši. Negribat to dzirdēt? Brauciet mājās! Putins aicina visus, kas atrodas austrumeiropā doties atpakaļ uz dzimteni. Tad ko vēl šeit mocaties?

Atbildēt

Uz staciju un vienā virzienā

27.05.2022. 07:37

Latvija iztirgota krieviem jūrmala, zviedriem pieder lielākā daļa Latvijas mežu, leišiem piejūra kurzemē un tā varētu turpināt. Tautas partija īstenoja tirgu ūdenszīmju papīrīšus sev Latvijas tautas īpašumu iztirgot krieviem.

Atbildēt

nu nu

24.05.2022. 13:50

»

Pavalstnieks

Saskaņa Latvijai - atdzimšana tautsaimniecībai


Nonākt tādā anusā, kādā ir 90% krievijas bidlu?

Atbildēt

Pavalstnieks

24.05.2022. 09:11

Saskaņa Latvijai - atdzimšana tautsaimniecībai!

Atbildēt

okupants

23.05.2022. 07:46

»

Saprāta balss

Tikai par Saskaņu


Toļko za Rossiju, toļko za latviijecv.

Atbildēt

balsosim gan

23.05.2022. 07:45

»

balsosim

Par saskaņu un vienotību ģimenē - Latvijas valstī


par okupācijas seku likvidāciju, par okupantu repatriāciju uz rodinu...pret Krievijas un osvoboditeļi fašizmu.

Atbildēt

runāt ir viens - vajag arī dzirdēt

22.05.2022. 13:16

saskaņa. vienotība. kaut kā nesaskan! kaut kā grūti.
tāpēc, ka nevajag visus cilvēkus dalīt - mēs - jūs - viņi - tie.... skaidrs, ka grūti pazaudēt savu lepnumu.
ko es varu ieteikt!?
nacionālajai apvienībai un saskaņai vajag pa kluso, kamēr neviens neredz, paņemt uz darbu līdzi vodkiņu un draudzīgi piedzerties un izrunāties. tāpēc, ka jo ilgāk turēsies barjera, jo grūtāk to būs pārkāpt.
fakts ir tāds, ka šī pozīcija - saskaņa pret pārējiem - pārējie pret saskaņu - ir visizdevīgākā nekā nedarīšanai. neviens neko nedara. kad jautā kurš neizdarīja, tad saki, ka tas otrs!

Atbildēt

balsosim

21.05.2022. 20:15

»

Saprāta balss

Tikai par Saskaņu


Par saskaņu un vienotību ģimenē - Latvijas valstī!

Atbildēt

Aksu

21.05.2022. 18:19

»

Saprāta balss

Tikai par Saskaņu


Saskaņas labad - nākamos 50 gadus atsitam aknas katram, kas okupeklim tuvojas ar ziediem, kā tas 50 gadus notika ar Brīvības pieminekļa ziedu licējiem

Atbildēt

:)

21.05.2022. 05:05

Vairāk kā trīsdesmit!!!GADU!,šiem okupācijas slavinātājiem bij iespēja iemācīties valsts valodu,bet tukšpadsmit.Urbanoviči,Ušakovi...,beidzat reiz kurināt naidu,un varbūt kaut kripatu jūsu vārsmām kāds noticēs,kad savus džipus Ukrainas kaeivjiem dāvināsiet. Zinot jūsu saistību ar fašistisko Krieviju nez vai jums noticēs arī tad!!!Jūsu dubultā morāle cauri spīd!

Atbildēt

Saprāta balss

20.05.2022. 17:01

Tikai par Saskaņu!

Atbildēt

Sirdsabziņas balss

20.05.2022. 09:36

Šo partiju, kā arī pilnīgi visas kaut nedaudz saistītas ar Mrazzijas federāciju vajag aizliegt un likvidēt.

Atbildēt

Precizējums

19.05.2022. 13:11

"Latvijas krievus nesodīti var apsaukāt par okupantiem, piedraudēt ar izsūtīšanu no Latvijas, ar “žogu, sargtorņiem un vienvirziena biļeti uz Maskavu”. Urbanovičs kārtējo reizi manipulē ar jēdzieniem. Nevis Latvijas krievus, bet TOS Latvijas krievus, ka publiski atbalsta krievijas iebrukumu Ukrainā, kas publiski draud ar izrēķināšanos ar Latvijas patriotiem Latvijā, vārdu sakot - tas attiecas tikai uz tādām personām, kas pat nav krievi, bet saucami par orkiem!

Atbildēt

man smadzeņu par maz

19.05.2022. 08:03

nesaprotu,debili vai nekaunīgi vai viss kopā...KĀ VIŅI IZTĒLOJAS NĀKOTNI??? NU, KRIEVU CARI LECIN'JA DEBIĻUS....AR KO BEIDZĀS???????????? vajg tikai kādam atkal pacelt šarikovu barus pret urbanovičiem...vispār jau krievijā arī kanibali-skatiet dok. filmas par kriminālo krieviju...trekna gaļa

Atbildēt

mja

19.05.2022. 07:59

»

ha-ha

Šitie tovarišči jau sen nav boļševiki,bet degradējušies uz biznesa haizivīm-miljonāriem,taču dziesmas gan ir palikušas vecās t.i.mēs jaunu pasauli sev celsim,kur valdīs krievu pasaule un miers.Tovārišči nesodīti cenšās sašķelt valsts valodu,muldot par krievu mazakumtautību un tās diskrimināciju,ar ko...


bet viņi baro un lecina šarikovus, kā puķinS to dara krievijĀ UN PAR MŪSU !!!!! NAUDU, NE SAVU!!!!kēr šarikovi sāk ēst suņus, slepkavot, varot zīdaiņus.... un visi ierauga, kas notiek............................komunistu zagtuvēs

Atbildēt

ha-ha

18.05.2022. 22:50

»

Juris

Acīm redzot Urbanovičam, Ločmelei u.c. tovariščiem dvēselei tuvāka ir boļševiku ruskii mir kā eiropa


Šitie tovarišči jau sen nav boļševiki,bet degradējušies uz biznesa haizivīm-miljonāriem,taču dziesmas gan ir palikušas vecās t.i.mēs jaunu pasauli sev celsim,kur valdīs krievu pasaule un miers.Tovārišči nesodīti cenšās sašķelt valsts valodu,muldot par krievu mazakumtautību un tās diskrimināciju,ar ko sākas Donbasa traģēdiju,kuras pamatā krievu pasaules pasaules kārība.Krievu pasaules tovārišči raudot par nosapņotām rusofobijam publiski propogande ukrofobiju,citu tautu nepilnvērtību un,protams,nobeidz ar nacistu jostu saukli-dievs ar mums!

Atbildēt

nav ko lielīties

18.05.2022. 19:57

ka 30 g laikā izaugusi jauna tupa šarikovu banda

Atbildēt

kauns urbanovičam

18.05.2022. 19:05

tik melīgs murgs sen nebija lasīts.Absolūti neviens no deputātiem un amatpersonām nekad nav vērsies pret visiem,kas runā krievu valodā.Runa ir bijusi tikai par tiem,kas plosījās pie okupekļa un ignorē Latvijas likumus un kārtību.Skaidrs,ka tādus būtu jāizraida uz tēvzemi.Un tādu Latvijā ir daudz.Urbanoviču par apmelošanu vajadzētu iesūdzēt tiesā

Atbildēt

MANA DZIMTĀ JIDIŠS

18.05.2022. 12:08

UN tu urlu urla runāsi ar mani manā dzimtajā valodā, kā cionistam tev tas ļoti sāpēs

Atbildēt

hmm

17.05.2022. 23:19

Laikam periods, kad jebkurš krieviņš varēja ieņemt visērtāko krēslu, sacelt kājas uz galda un izvirzīt savas prasības ir beidzies. Tik vienkārši.

Atbildēt

Uldis

17.05.2022. 21:20

»

Valdība klusē kas notiek Latvijā

Orku propagandiste skabejeva you tube kanālā propagandēja ka 3 miljoni krievu emigrējuši uz Latviju no orku zemes. Atkal meli no saldās dzīves orkijā orki mūk uz Latviju


Kopš 24 februāra krieviju ir pametuši 700 000, tāpēc droši var teikt, ka tur palikušas tikai pēdējās padibenes, pensionāri un invalīdi.

Atbildēt

Valdība klusē kas notiek Latvijā

17.05.2022. 21:10

Orku propagandiste skabejeva you tube kanālā propagandēja ka 3 miljoni krievu emigrējuši uz Latviju no orku zemes. Atkal meli no saldās dzīves orkijā orki mūk uz Latviju.

Atbildēt

Abrenes partizāns

17.05.2022. 20:50

»

Neafišēta aptauja

uzrāda, ka par Saskaņu balsotu 38,8% balsstiesīgo! Pamaz


Jā, nu atvainojiet, mēs pēdējais putjas bastions Latvijā

Atbildēt

pacieties

17.05.2022. 20:22

»

Neafišēta aptauja

uzrāda, ka par Saskaņu balsotu 38,8% balsstiesīgo! Pamaz


Ukraiņi uzvilks Kremļa Spaska tornī Azov karogu un tad tu un citi kropļi prasīs, lai dod tiem plintes, lai varētu apšaut to Kremli pārstāvošo komunistu, čekistu, pederastu, sātanistu, zagļu un krievu armijnieku - deģenerātu partiju.

Atbildēt

neatceros gan

17.05.2022. 20:18

»

Tāpēc, kA PIE VARAS 30 gadus ir čekistu stukači TB./NA

Skolas 30 gadus nelatviskoja, jo pie vras 30 gadus bija, ir NA stukači, Tēvzemiešu čekisti, viņi neļāva latviskot skolas. Naidu gan kurināja, lai viņu glupie vēlētāji, šos NA ievēlētu...


Pie varas vienmēr bijuši tikai prokremliski pederasti. Nozīmīgākās ministrijas: SM, IeM un ĀM vienmēr ir bijušas ienaidnieku: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotības un tagad klāt pienākušās A/Par, tā kā nedirs pederastu fanāt!

Atbildēt

fakts

17.05.2022. 19:35

Padzirdot vārdu 'okupants' visvairāk satraucas okupanti. Normāli cilvēki vai nu vispār tam nepievērš uzmanību, vai paskatās uz kuru tas izsauciens attiecas.

Atbildēt

Saskaņa

17.05.2022. 19:12

Svarīga informācija - putlers beidz pensiju izmaksas ārzemēs, lai tās saņemtu ir jāatver konts fubļos Krievijā un rezultātā pensija samazinās 20x. Mācaties grauzt akmeņus, un neaizmirstiet putinu un urbanoviču paslavēt.

Atbildēt

Neafišēta aptauja

17.05.2022. 18:54

uzrāda, ka par Saskaņu balsotu 38,8% balsstiesīgo! Pamaz!

Atbildēt

Blondīne

17.05.2022. 18:14

Nepiekrītu! Zinu pietiekami daudz cilvēku, kuri pēc statistikas skaitās krievi, bet kuri no dzimšanas runā latviešu valodā, mācījušies latviešu bērnudārzos, latviešu skolās utt. Un jaunākajā paaudzē milzīgs daudzums krievu ģimeņu bērnu ir iekļāvušies latviešu mācību sistēmā. Patiesībā krievu valodas skolas sen būtu jāatstāj pagātnē, varētu būt tikai DAŽAS skolas, kurās būtu papildus krievu literatūras novirziens, bet visa pamatapmācība latviešu valodā.

Atbildēt

Tāpēc, kA PIE VARAS 30 gadus ir čekistu stukači TB./NA

17.05.2022. 16:50

»

ērce

Tas ir tāpēc, ka mūsu gļēvām valdībām nav bijusi dūša ievest valsts valodu kā mācībvalodu visās Latvijas skolās. Tam bija jānotiek jau 30 gadus atpakaļ


Skolas 30 gadus nelatviskoja, jo pie vras 30 gadus bija, ir NA stukači, Tēvzemiešu čekisti, viņi neļāva latviskot skolas. Naidu gan kurināja, lai viņu glupie vēlētāji, šos NA ievēlētu.
Un Saskaņas Kremļa kuces kurina naidu, bet Latvijas valsts vara viņām ļauj maitāt gaisu. Viena no kucēm izskatās kā narkotikas saēdusies un nesaprot, ko runā vai izliekas, ka nesaprot.

Atbildēt

Хм

17.05.2022. 16:37

»

interesanti

от которой у нас уже какой раз этнические выборы


Да я вот тоже прям теряюсь от причин. Ведь после 1991 не вывезли, в лагеря не сажали, казалось бы, уже от этого одного русские должны постоянно делать "ку" и приседать. А вот поди ты, и "ку" не делают и не приседают...
Эх, если бы не эта Европа с их ложными идеями.. ух..

Atbildēt

Nugget

17.05.2022. 16:10

Skaisti dzied kremļa lakstīgala, lai parāda kuram no krievvalodīgajiem kāds radinieks ir brāļu kapos Latvijā.

Atbildēt

zb

17.05.2022. 16:07

Urbi!kangar maziņais blēdi. A no kurienes tie 30% uzradās?Pat nedaudz neticu.Varētu būt kopā ar nepilsoņiem.
Bet kāpēc tie njeljugji, nje nashi te ir?No kāda kosmosa nolaidās un kā te atradās?
Tagad populārs cēloņa seku jautājums.
Tu savelc kopā?Kāpēc te ir tik daudz krievvalodīgo kas ir naidīgi Latvijai?Varigodīgi atbildēt?:)

Atbildēt

Kā ar kaunu?

17.05.2022. 15:21

»

Dzimtene

Urbanoviča kungs, Latvija nav un nebūs Krievija. Brauciet prom uz Krieviju - savu ideoloģisko dzimteni


Krievija visā pasaulē ir sevi apkaunojusi, tādēļ vismazāk vajadzētu svešā zemē Latvijā, tēlot nesaprastos cietējus! Krieviem ir tikai viena iespēja, ja dzīve šeit nepatīk, atliek čemodāns un stacija!

Atbildēt

Хм

17.05.2022. 15:16

»

zini

es vakar pēkšņi sapratu- Tu atkal mēģini pateikt, ko latvieši nav izdarījuši - politiķi, tauta, es 30 gadus esmu centusies būt lojāla, bet nekad, dzirdi, nekad neviens krievu tautības cilvēks nav teicis- eu, šitas mums vai jums labi sanāca...


Ну почему же никогда. Я постоянно говорю, что у латышских политиков постоянно и очень классно получается на словах делать такую "интеграцию", от которой у нас уже какой раз этнические выборы? Да наверно с конца 90-тых примерно.
И сейчас вот очень грамотно создана новая пугалка "10 май". Ну а когда латышские политики делают такой шикарный подарок СОгласию и СРС, грех не принять такой подарок и не использовать по полной программе.
Я же прекрасно понимаю, латышских политиков шокировало, что у Согласия после начала войны на Украине стал падать рейтинг, да еще 9 мая пришло в разы меньше народа. Понятное дело, политики запаниковали "чем пугать латышского избирателя, если рейтинг у Согласия будет менее 10%?". А у СРС вообще 1-2%, если не меньше.
Да еще опросы показывали, что около 67% избирателей подумывают вообще не идти на выборы, потому что не верят в изменения. То есть трудно после выборов говорить о массовой поддержке своей политики народом, когда на выборы придет 20-25% избирателей.
Так что все было сделано грамотно. Умеют, когда хотят. Другое дело, эти бы умения да усилия на экономику направить, смотришь, этнический вопрос бы и сам по себе затих. Сытого довольного уже не так просто раскачать этническими вопросами..
Но..это явно сложнее.

Atbildēt

Хм

17.05.2022. 15:05

»

Balkāni

Kad valsts ekonomika pakaļā, vieglākais ceļš ir sameklēt ienaidniekus, kuru dēļ tā noticis. Vācija 1938.g. atrada ebrejus. Balkānos- serbus vai musulmaņus, Latvijā- loģiski, ka krievus. Nu tad turpinājumu arī var sagaidīt līdzīgu, vismaz Īru Republikāņu armijas apmērā


Это вряд ли. Просто продолжится сбываться мечта правильных латышей-деоккупация, так как молодые русские попросту тихо мирно уезжают. Правда, уезжают и молодые латыши, потому что им уже попросту надоела эта 30-летняя борьба. Можно просто купить последний латвийский Форбс, где сухое сравнение цифр по экономикам Латвии, Литвы и Эстонии.

Atbildēt

Dzimtene

17.05.2022. 14:39

Urbanoviča kungs, Latvija nav un nebūs Krievija. Brauciet prom uz Krieviju - savu ideoloģisko dzimteni!

Atbildēt

žurkas mūk no grimstoša kuģa

17.05.2022. 11:48

Ir pazīmes, ka abi viesstrādnieki jau izlūko ērtākos mukšanas no Latvijas ceļus-maršrutus, sakārto ārzemju kontus!

Atbildēt

Urbanovičs ir deģenerātu līderis

17.05.2022. 11:25

Kā saka, labāk būt princim ciematā, nekā sūdam pilsētā. Tā ir arī ar Urbanoiviču- viņš labāk tēlo princi deģenerātu kopienā, nekā pustukšīti normālā sabiedrībā. Ekspluatējot deģenerātus, Urbanovičs braukā dārgās mašīnās, bet ja būtu bijis godīgs cilvēks- spētu vien vecu žiguli atļauties. Ja viņš izvēlējies negodīgu un nožēlojamu vaidu, kā pelnīt, pats arī par visu atmaksās ar uzviju un ne tikai ar savu karmu. Cik tas jāgaida, kamēr tie vecie komunisti dabūs bietē- pavisam nedaudz.

Atbildēt

Pie kājas Urbanovič!

17.05.2022. 11:19

Urbsanovič, it kā Jāni!Pie kājas tava murmulēšana. Latvijā valsts valoda ir latviešu un basta! Ko tu tur spriedelē, idiņ,par dzimtajām valodām?!! Ja esi padumjš, tad ej ārstēties. Kurš ta aizliedz runāt kaut marsiešu valodā savā marsiešu kopienā vai ģimenē? Bet ārpus tās lūdzu - tikai latviešu. Un nekādu tur dzimto.... laikam "it kā" Jānis tiešām tāds pastulbs, ka nepielec elementāras lietas jau gadiem. Demence kopš bērnības? Brauc uz Krieviju, sušķi, un tur varēsi runāt krieviski cik uziet! Kāpēc nebrauc? Patīk te uzbaroties? Tad aizveries ar savu dzimto valodu!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: