Menu
Pilnā versija
Foto

Atkal

Māra Ozola, skolotāja · 22.01.2024. · Komentāri (101)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

idiots juris>idiotam andrim

23.01.2024. 11:36

»

idiotam andrim

vai proti lasīt...


bet tu nešķiries no sievas-tad tev būs tava ģimene..

Atbildēt

Purkšķītis

23.01.2024. 10:02

Bet kad klauvēja pie manām durvīm, nebija kas sadzird.

Atbildēt

idiotam andrim

23.01.2024. 09:21

»

ANDRS

Nesaprotu.Skolotāja pauž savu viedokli un pieredzi,bet kaut kādi idioti raksta komentārus ne par tēmu.Troļļi vai idioti


vai proti lasīt?

precizēju no čekistes Ilgas Kreituses izdalītās 6. Saeimai cionistu grāmatas “Gudro stratēģija un taktika”


“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.”


Atbildēt

ANDRS

23.01.2024. 07:55

Nesaprotu.Skolotāja pauž savu viedokli un pieredzi,bet kaut kādi idioti raksta komentārus ne par tēmu.Troļļi vai idioti???

Atbildēt

hebreju dievs sveti latviju

23.01.2024. 06:10

Nau ko uztraukties omes kundze. Skolas telpas buus jaunatverta Jezus Kristus Debesis draudze un ukrainu palidzibas centrs. Bus daudz darba, macit pareizi to Kungu slavet un Ukrainu. Amen.

Atbildēt

pošjol na*uj

22.01.2024. 22:06

»

es dižais dzejnieks karlovs karļiks

pošjol na*uj


dižais dzejnieks karlovs karļiks!

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

22.01.2024. 21:41

»

es dižais dzejnieks karlovs karļiks

nelasu tavus sūdus Durka


Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt", šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas). Savukārt – otrs ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "pielipināties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

22.01.2024. 21:38

»

ko tu padarīsi idiotam Duram

un viņa šizi vājprātam


Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

22.01.2024. 21:37

»

debīlais Durka!

visi rullē tos tavus sūdus prom


Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Atbildēt

ko tu padarīsi idiotam Duram

22.01.2024. 21:35

»

Peršiņu izkakāja

pēc dažām minūtēm citā vietā


un viņa šizi vājprātam?

Atbildēt

patiesībā

22.01.2024. 21:18

»

Idiots Duka

un viņa idiota debesis


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā izmanto lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos (patiesībā – tipisku kretinēšanos, nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un, pie tam, praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām").

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie lopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt", šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas). Savukārt – otrs ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "pielipināties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

redz

22.01.2024. 20:56

»

derdz

skumīgi, ar dienu latvija, bet šo procesu saucu, latvietis brīvībā un pie varas


jo vairāk lasīsi visādu plebeju, kā LL rakstus, jo skumīgāk kļūs...

Atbildēt

Jēkabs

22.01.2024. 20:48

»

Nozagtā Latvija


Kapēc tad nebrauksi? Tā tak kā pats rakstīja, liela, varena, bagāta valsts. Tur ir gan nafta, gan gāze, gan zelts. Tur visiem ir viss kas. Kapēc tad no tādas paradīzes atteikties un dzīvot te, nabagā LV?

Atbildēt

derdz

22.01.2024. 20:05

skumīgi, ar dienu latvija, bet šo procesu saucu, latvietis brīvībā un pie varas

Atbildēt

Nozagtā Latvija

22.01.2024. 19:51

»

Jēkabs

Vai pats esi gatavs karotUz krieviju es nebraukšu,
Un krieviem rūdas nerakšu.
P.S. visa dzīve pagājusi karā ar nolādēto sovoku sistēmas laizītājiem un tovārišķiem atbrīvotājiem, tāpēc karš un nāve vairs nav tas ar ko iebaidīt.

Atbildēt

JKL

22.01.2024. 19:38

»

Jēkabs

Vai pats esi gatavs karot


ir, ir gatavs: Viņs te jau ilgu laiku karo...paslēpies aiz nikiem....

Atbildēt

pag

22.01.2024. 19:37

»

Idiots Duka

un viņa idiota debesis


liekam varbūt to Burvi mierā. Internacists paliek internacists.

Atbildēt

Nozagtā Latvija

22.01.2024. 19:31

»

Jēkabs

Eiropā darbojas dažādi: Visa arodbiedrību darba pamats ir sadarbība, ne karošana, kā to parāda bolseviki


Sadarbošanās ir tāda stukaču padarīšana ar KGB. Tātad, sadarboties ar ko ?, ar darba devēju konfederāciju, kas ir ieinteresēti pēc iespējas lētākā darbaspēkā vai tirgotāju asociāciju, kuri tieši tāpat ir ieinteresēti minimizēt izdevumus un gūt maksimālo peļņu. Vienvārdsakot, ķīnas sūdi par maksimālo cenu, ir tas ko iegūst hroniskie nabagi. Vispār jau kvalitatīvu preču Latvijā nemaz nav un vairākums arī paši cilvēki pieprasa visu pēc iespējas lētāk, nevis lielākas algas. Visu pirkt lēti, bet pašam cerēt uz labu atalgojumu nav apvienojami modeļi, tā iznāk tikai deputātiem un saujiņai prihvatizātoru.

Atbildēt

Naivais

22.01.2024. 19:26

»

Jēkabs

Esmu-ja Tev no tā kļūst labāk


beidz ar sevi sarakstīties ne par tēmu, t.i., negvelz tukšu... :)

Atbildēt

Ar tevi tā višš i!

22.01.2024. 19:21

»

Pār muļķuzemi - klāra debess

Cilvēkiem ir taisnība, ja viņi runā Patiesību. Muļķi to neaprot, jo tam nepieciešams veselais saprāts, kas muļķiem nepiemīt. Muļķi savas muļķības dēļ dažkārt atļaujas publiski ap*irst cilvēkus, kuri saka patiesību, ko muļķi nesaprot...


jo muļķus pārbļaut nav jēgas un muļķi patiesību tāpat nesaprot.
"VISS IR PRĀTS; Visums ir garīgs. ”
Šis princips iemieso patiesību, ka "Viss ir prāts. "Tas izskaidro, ka VISS (kas ir būtiskā realitāte, kas ir pamatā visām ārējām izpausmēm un izskatiem, kurus mēs zinām ar "Materiālais visums", "Dzīves fenomens", "Matter", "Enerģija"; un, īsumā, viss, kas redzams mūsu materiālajām maņām) ir GARS, kas pats par sevi ir NEZINAMS un NEPATEICAMS, bet kuru var uzskatīt par UNIVERSĀLU, BEZGALĪGU, DZĪVU PRĀTU. Tas arī skaidro, ka visa fenomenālā pasaule jeb visums ir vienkārši VISA garīgā radīšana, kas pakļauta Radīto lietu likumiem, un ka Visumam kopumā un tā daļās vai vienībās ir sava eksistence VISA prātā, kurā Prāts mēs "dzīvojam un kustamies, un mums ir sava būtība. "Šis princips, nodibinot Visuma garīgo dabu, viegli izskaidro visas daudzveidīgās garīgās un psihiskās parādības, kas aizņem tik lielu sabiedrības uzmanības daļu un kas bez šāda skaidrojuma ir nesaprotamas un nepakļaujas zinātniskai attieksmei. Izpratne par šo lielo hermētisko garīgā principa principu ļauj indivīdam viegli aptvert garīgā Visuma likumus un to pašu piemērot savai labklājībai un attīstībai. ”
— Kibaljons

Atbildēt

Pār muļķuzemi - klāra debess

22.01.2024. 18:58

Cilvēkiem ir taisnība, ja viņi runā Patiesību. Muļķi to neaprot, jo tam nepieciešams veselais saprāts, kas muļķiem nepiemīt. Muļķi savas muļķības dēļ dažkārt atļaujas publiski ap*irst cilvēkus, kuri saka patiesību, ko muļķi nesaprot.

Muļķi savā muļķībā vienmēr vaino tos, kuri zina un pasaka patiesību, ko muļķi nezina un nesaprot. Muļķu bļaustīšanās ir skaļāka par visu un visiem, jo muļķu ir šķietams vairākums un kļūst arvien vairāk. Tikmēr salīdzinoši nedaudzie normālie cilvēki, kuru kļūs arvien mazāk, biežāk tomēr izvēlas iespēju nereaģēt uz muļķu bļaurību, jo muļķus pārbļaut nav jēgas un muļķi patiesību tāpat nesaprot.

Tāpēc muļķuzemē nekas nemainās uz labo pusi, paliek tikai sliktāk. Un ņemot vērā to, ka muļķu ir šķietami pārliecinošs vairākums un kļūst arvien vairāk, muļķuzemē nekas nemainīsies un kļūs vēl sliktāk. Vismaz - kamēr "vadzis lūzīs".

Pār muļķuzemi - klāra debess...

Atbildēt

vice šmicē

22.01.2024. 18:53

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


slejā mīza durka pats


slejā mīza durka pats


lai tas savā grāpī trāpa


aizmiglota viena acs


grāpī dzejas tārps pie tārpa

Atbildēt

vice šmicē

22.01.2024. 18:52

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Burvis deputāts kas “vice”

taisa savā micē- murgi nāk ar jaunu jonivices mūža kompanjoniarī ārprātīgais Durka

esot čekists

nenormāls

un visai apsistsnākotnē kas raugās kārikur tie

komūnistu aksesuāri


Atbildēt

vice

22.01.2024. 18:47

»

vice

Idiots ,,vice,, kopē formu bet satura nav


šmicē

Burvis deputāts kas taisa

ko tas nedarītu

aumež plaisa

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

22.01.2024. 18:47

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums!

Atbildēt

vice

22.01.2024. 18:36

»

mūsdienu skoltājām

Māciet bērnus atpazīt cionismu Latvijā...


Idiots ,,vice,, kopē formu bet satura nav

āmurgalva provokators maksa esot 15 centi par komentu

un tas velkas jau latenti kā demences plānprātība

iztaisās uz dullo

patiesībā tukša nulle

Atbildēt

NIKNAIS (LG)

22.01.2024. 18:36

Viss ir likumsakarīgas sekas tam, ka pasīvais vēlētājs neizvēlās neko, bet atkarīgie vēlētāji izvēlās savējos. Bet patiesībā, tie izvēlās kolēģus un karjeristus kas ir atkarīgi no varas maizes un savai karjerai var būt pateicīgi vien dēļ sava gļēvuma, jo drosmīgiem nav tur kāpņu. Līdz ar to, tiem kādreizējiem pagastvečiem, un nākotnē kādreizējām skolas direktorēm un bibliotekārēm rūgti maksājot ir beidzot jāsaprot, pie kā noved tādu , - savējo, dēļ blatu iemantošanas ievēlēto, bezmugurkaulnieku atbalstīšana.

Atbildēt

mūsdienu skoltājām

22.01.2024. 18:21

Māciet bērnus atpazīt cionismu Latvijā!

No Izraēlas 3000 gadus vecā Zālamana projekta žīdu nacistu, cionistu, - kabalistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, “politoloģijas profesore”, bijusī čekiste, kura apkalpo 4. maija komunistu un ebreju cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, cionistu “Gudro stratēģija un taktika”.

Citāti no 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatas “Starp dzirnakmeņiem”.


“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, likumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”


“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.”


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.
Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā, TV diskusijās, medijos), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības.
Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.


“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta viegli padodas savai iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.”

“Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”

“Tiem, kas tapuši bagāti, jāuzliek strādniekiem nežēlīgs kalpības jūgs. Darba algas paaugstināsim, bet tajā pašā laikā arī cenas uz visiem pirmās nepieciešamības priekšmetiem un pakalpojumiem augs - kā attaisnojumu mēs izmantosim zemkopības un lopkopības it kā bēdīgo stāvokli”.

“Mūsu vara balstās uz ilgstoši nepietiekamu uzturu un cilvēku vājībām. Bads sagādā naudai visdrošāko spēku! “

Atbildēt

Varētu padomāt, ka

22.01.2024. 18:20

»

Jēkabs

Esmu-ja Tev no tā kļūst labāk


runa ir par tavu "labumu" (vai nelabumu) no iestāšanās arodbiedrībā - nevis par kādu citu.

Atbildēt

SAS

22.01.2024. 18:04

»

cik es zinu

Tad Murjāņu sporta skolā bija lielas afēras notikušas pirms dažiem gadiem, ar naudas līdzekļiem


Tas bija pirms dažiem gadiem, tagad arī pret airēšanas treneri un strukturvienības vadītāju (tēvs ar dēlu) krimainaāllieta ierosināta gandrīz 30 panti, treneris atzinis savu vainu, ka nozadzis audzēkņu līdzekļus, bet smaidīgs iet uz darbu, galvenais gali IZM esošais direktors pilnīgs lupata.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.01.2024. 18:02

»

Jēkabs

Eiropā darbojas dažādi: Visa arodbiedrību darba pamats ir sadarbība, ne karošana, kā to parāda bolseviki


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes."

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni strebjošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

-----------

Mediju ziņa (2019. gads): Valdības politiski atbildīgajiem locekļiem "dienu pirms pedagogu protesta neesot izdevies pārliecināt politekonomisko interešu grupējuma "latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība" (LIZDA) vadošos locekļus par iespējām jau šogad (2019.) rast no šīs valsts budžeta papildus finanšu līdzekļus kārtējai pedagogu algu celšanai, tāpēc pedagogi neatteikšoties no ieceres doties jau iepriekš saplānotajā un noorganizētajā protesta akcijā jeb vismaz 2500 izglītības un zinātnes darbinieku piketā". Bet, ja arī pēc šīs protesta akcijas finanšu līdzekļi valdības ilgstoši solītajai izglītības nozares darbinieku algu paaugstināšanai no šī gada 1. septembra netiks rasti, pedagogi esot gatavi jau nākamajai protesta formai – masveida streikam...
-----
Mediju ziņa (2010. gads): Politekonomisko interešu grupējuma "latvijas brīvo arodbiedrību savienība" priekšsēdis P. Krīgers esot publiski "paudis uzskata, ka, ja visi Eiropas valstu, tai skaitā arī Latvijas iedzīvotāji trīcēs un neko nedarīs, kamēr kāds visus jautājumus izlems viņu vietā - teiks, kur jāiet, kas jādara un cikos jāiet gulēt". "Mēs neesam demokrātiska valsts, bet tikai tāda trīcvaidziņu kompānija", šādu paškritisku raksturojumu šai valstij un tās sabiedrībai esot "devis" Krīgers...
-----
Mediju ziņa (2009. gads): "Lielākā daļa no Latvijā esošajām arodbiedrībām darbojas nevis uzņēmumu darbinieku un arodbiedrības "ierindas biedru" interesēs, bet gan to vadītāju labā, turklāt - arodbiedrības ir finansiāli atkarīgas no uzņēmumu vadītājiem", šādu apgalvojumu esot publiski paudis "Latvijas apvienoto biedru arodbiedrības" priekšsēdētājs V. Reinbahs...
-----
Mediju ziņa (2008. gads): Politekonomisko interešu grupējuma "latvijas brīvo arodbiedrību savienība" (LBAS) "valdes un padomes locekļi" esot "koleģiāli vienojoties ar citiem sociālajiem partneriem un sabiedrībā populāriem radošās inteliģences pārstāvjiem (t.sk. - laikraksta "diena" īpašniekiem un žurnālistiem S. Ēlerti, P. Raudsepu, N. Ločmeli, LTV žurnālistu J. Domburu, SPA "delna" vadītāju R. Putni u.c.), pieņēmuši lēmumu nākt klajā ar iniciatīvu aicināt visu nozaru arodbiedrību biedrus un citu nevalstisko organizāciju locekļus uz plašu piketu pie Ministru kabineta ēkas, kad Seimā tiks iesniegts apstiprināšanai 2009. gada valsts budžets", esot publiski paziņojis LBAS priekšsēdētājs P. Krīgers...
-----

"Un - ATKAL sāksies viss no gala..."
( 'aktuālā koncepcija' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Dveš 'profsojuzi' "pūļa masām":
"Iekš diskusijām, dikti "asām",
Gan 'burkšķējām', gan 'pabimbājām' ~
Ne 'sū#a' panākt nejaudājām...

Laiks, 'biedri, širmīšus raut vaļā',
Un, protestējot balsī skaļā,
Mums "piket-atrakcijā" doties ~
Ar SILES lopiem "izskaidroties"!..."
...
Sen šajā "valstī" 'rullē' "shēma":
Tik ilgi katra "smagā" tēma,
Tiek 'muļļāta da riņķī griezta',
Līdz - sanāk rezultāts 'pēc sviesta'.

Jo - "spēles noteikumus" diktē,
Un "punktus skaita" tie, kas 'riktē',
Pēc SILES "shēmām" visas 'štelles',
Un - 'rausta diegos lupatlelles'.

Daudz "komunicēts" tiek - ne darīts:
Pie SILES (rukšķot) - trekni 'parīts',
Pa svētkiem "rautos" 'laižot plostu',
Bet "LUMPE.ŅIEM" - "ļauts" 'savilkt jostu'.

Kad "dižķibele" "valsti" 'dragā',
Tad - ne jau SIELI 'sū#i vagā' ~
Lemj 'biedri' "saldēt" algas visiem,
Kam 'nespīd' tikt pie "kompromisiem".

Nu, dabiski - ne 'polit-klauniem',
Tiek 'villa nocirpta', kā auniem:
Priekš tam šai "valstī" esot Tauta,
Kas "veiksmes stāstiem" tic, pat - kauta...

Pa reizei gan tā "sabuntojas":
Pat - SILEI nedaudz "pietuvojas" ~
Lai (klusām!!!) Dainas 'paziņģētu'
Un - 'soc-partnerus' "prezentētu"...

Bet - tas jau tik' uz īsu laiku:
Līdz "vaukšķi" 'nolaiž lieko tvaiku',
Un, attapušies vietā "svešā",
'Brien' mājās, rādot 'figu' (ķešā)...
...
"Sauc "l(ō)deri" uz cīņu" Tautu,
Kas, šamo dir...(iģēta), bļautu,
Par M.U.Ļ.Ķ.U zemes "pūļa" kreņķiem,
Līdz - 'biedri' tiks pie "goda" beņķiem.

Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Pūst DAŽIEM zobos SILES mala,
Bet VAIRUMS - uztur pseido "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Varētu padomāt, ka

22.01.2024. 17:59

»

Jēkabs

Iesaku pašam iestāties arodbiedrības, un tad te rakstīt savus apcerējumus. Tad tie būs reāli


tu pats jau sen esi iestājies arodbiedrībā, tāpēc te raksti savus reālos apcerējumus?

Atbildēt

Nozagtā Latvija

22.01.2024. 17:50

»

Jēkabs

Kā tu to zini? Tu esi arodbiedrībā? Neesi. Tad ko te tukšu raksti


Nē nēesmu gan, bet labi orientējos kā arodbiedrības darbojas eiropā un tā ir diena pret nakti. Šeit pat streikiem sākumprasības ir piezemētas minimālismā, un pēc pirmā uzbrēciena sākas ņerkstēšana un piekāpšanās.

Atbildēt

Jēkabs

22.01.2024. 17:32

»

Nozagtā Latvija

Arodbiedrības ir no tiem pašiem kontrolētas kā visas partijas un starp citu, jau kopš 1940.gada


Kā tu to zini? Tu esi arodbiedrībā? Neesi. Tad ko te tukšu raksti?

Atbildēt

Miks

22.01.2024. 17:28

Cik saprotu Māra Ozola strādā Murjāņu sporta ģimnāzijā, tad jautājiet IZM kāpēc neapvaino MSĢ abas airēšanas skolas jūrmalā,tādā veidā ietaupot līdzekļus, jo abas ēkas atrodas blakus un audzēkņu skaits ir stipri zem vidējā. Laikam Māra Ozola negrib atzīt, ka IZM darbojās atsevišķi lobiji, ja tev nav politiskās aizmugures skolu klapē ciet. Cik var saprast esošais MSĢ direktors nobijies, ka pietuvinātas personas zaudēs amatus.

Atbildēt

Nozagtā Latvija

22.01.2024. 17:25

»

Jēkabs

Bet, cien. skolotāja: Jums tak ir arodbiedrība? Kapēc tai nesūdzat


Arodbiedrības ir no tiem pašiem kontrolētas kā visas partijas un starp citu, jau kopš 1940.gada.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: