Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Klabata

27.06.2022. 15:34

»

real

izsauc uz laukiem,,baltic taxi,, un vizinies ar to uz nebedu


Iepazīsties ar sabiedriskā transporta licencēšanas kārtību - ja tavā pagastā nav neviens licencēts taksis tad tu taksi vari izsaukt tikai nelikumīgi.

Atbildēt

orkiem nē

27.06.2022. 08:23

»

Helikopter

Vēlētos dzirdēt taksista versiju.. Ja tā bija ukrainiete, tad īsti nav izbrīns, ka sanāca škandāls. Tāds vienpersonisks notikuma traktējums neko neizsaka


Man arī liekas, ka uz Hitleru skatāmies pārāk vienpersoniski. Man tas t.s. tēvijas karš un blokāde neko neizsaka. Es domāju, ka viņam bija labs iemesls.

Atbildēt

autoram

26.06.2022. 11:04

Ārprāts, šādus tipus izsūtīt no Latvijas uz putinistānu vai arī cietumā pie recedīvistiem- citiem orkiem par mācību.
Sargājiet sevi, šie vājprātīgie ir spējīgi uz neticamām zvērībām,

Atbildēt

008

26.06.2022. 10:57

»

Helikopter

Vēlētos dzirdēt taksista versiju.. Ja tā bija ukrainiete, tad īsti nav izbrīns, ka sanāca škandāls. Tāds vienpersonisks notikuma traktējums neko neizsaka


Ja ir krievu fašists pie stūres, tad skaidrs, ka būs skandāls, ja neslavēsi putinu un imperiālismu. Viņi prasa pilnīgu pakļaušanos.

Atbildēt

Helikopter

25.06.2022. 22:50

Vēlētos dzirdēt taksista versiju.. Ja tā bija ukrainiete, tad īsti nav izbrīns, ka sanāca škandāls. Tāds vienpersonisks notikuma traktējums neko neizsaka.

Atbildēt

un

25.06.2022. 15:58

»

apriori

Bolt taxistam uzreiz vajadzeja pateikt tai babai ,ka samaksa par brauksanu tikai rublos,vai lai kapj ara ,nebutu nekada skandala


Kur tas krievu pidars liktu to rubļus pēc tam, kad tam samaksātu pēc kursa?

Atbildēt

Bijušais zemessargs

25.06.2022. 15:15

Utainie krievi ir vislielākie, visnezēlīgākie fašisti.

Atbildēt

čangaļu pabira kažoka jau vaimanā

25.06.2022. 11:27

»

kamēr nav par vēlu

Ir jārada aptākļi, lai visas nelegāli ievazātās krievu cūkas, par labāku izvēlētos visu pamest un notīties


ka šarikovi mūs nesapratīs, mums jārunā krieviski...................................

Atbildēt

nereaģēs, SAVĒJOS NETIESĀ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25.06.2022. 11:26

visas pasaule pabiras tagad liberāļos..................cik tāl nav jāatņem tiem, kas Strādā un Pelna..............tad liberālisms pārvēršās parazītismā

Atbildēt

patiešām teicams serviss

24.06.2022. 18:04

»

nelej udeni

Panda un Bolt ir teicams serviss un daudz zemakas cenas neka,, baltic taxi,,.Izmegini to pie Rigas lidostas ,tad sapratisi ,ka istenie banditi ir karinlevita sponsoretie ,,baltic taxi


katrā ziņā vajag izmēģināt,īpaši,ja esi sieviete,Ukrainā viss šokolādē,cilvēki priecīgi viss notiek,darbojas,nav nekādu postījumu,ir tikai pāris sagrautas ēkas,ko ukraiņi paši sagrāvuši.Mīļās dāmas,katrā ziņā izmantojiet tikai un vienīgi Bolt pakalpojumus!Un neticiet ukraiņu meliem!Ukraiņi tikai gribēja iebrukt krievijā tāpat,kā savulaik Baltijas valstis 20 gadus gatavojās iebrukumam Krievijā.Tādēļ krievi bija spiesti veikt specoperāciju pribalķikā.Sirds taisni vai gavilē,laso šādus tekstus.Gan raudāt gribas,gan smieties.vienlaicīgi.Turklāt tas viss tiek rakstīts diezgan skaidrā valsts valodā.

Atbildēt

mani interesē

24.06.2022. 14:09

Vai saprast un runāt ukraiņu valodā Latvijā ir obligāti? Saprotu tikai latviski, anglisiki nerunāju un gandrīz nesaprotu.Es NEGRIBU macīties svešvalodas, jo man tāpat ir labi.
Francūži taču Francijā arī angliski nerunā.

Ministrs teica, ka Latvijā jau ir vairāk kā 32 tūkst bēgļu un ik dienas ierodas 100-150 ...


Būtu Blažena ar šoferi mierīgā balsī parunājusi, nebūtu, iespējams, incidenta. Neviens jau klāt tur nebija. Iespējams, Blažena sāka brēkt un izprovocēja agresiju. Kā tas var būt, ka taksists, kura pienākums ir tikai aizvest no punkta A līdz punktam B , savai klientei izrāda agresiju. Varbūt autors kaut ko līdz galam nepasaka, bet grib sev vairot aizstāvja "slavu" .

Neizprotami, kādēļ rakstā minēts Liepa, kaut kā neadekvāti, it kā visiem lasītājiem būtu jāzin, kādus "varoņdarbus" veica kāds Liepa.

Atbildēt

nelej udeni

24.06.2022. 12:29

»

Mogo

Yandex taksisti, tie paši deviņdesmito gadu bandīti taksisti nav aizbraukuši uz doņecku pie Benesa Aijo, viņi ir pārkrāsojuši mašīnas un tagad uzbrūk cilvēkiem jau kā BOLT eiropeiskie taksisti


Panda un Bolt ir teicams serviss un daudz zemakas cenas neka,, baltic taxi,,.Izmegini to pie Rigas lidostas ,tad sapratisi ,ka istenie banditi ir karinlevita sponsoretie ,,baltic taxi,,.

Atbildēt

sodien

24.06.2022. 12:25

»

Buča

Sist Boženu nevajadzēja, bet par feikiem informēt gan.Skatījos ukrainas armijas propogandas video, taisīts ieejot pilsētā. Neviena vārda par genocīdu, iedzīvotāji priecīgi, komunālā saimniecība strādā...etc etc ..Viss šokolādē. 4 dienas (!) pēc krievu aiziešanas parādas līķi visās malās, tikai kokos...


sorositu mediji latvija delfi,kas jauns,nra,redzot ka vinu totalajiem meliem seko katastrofals lietotaju skaita kritums sajos portalos,sodien daleji atcelusi savas ideologiska reketa prasibas so portalu apmekletajiem.

Atbildēt

Tante no laukiem

24.06.2022. 11:25

Ja mentenē strādā tāpat domājošs Bolta taksista domubiedrs (un Rīgā tādu ir dafiga), tad pie musoriem meklēt taisnību ir bezjēdzīgi!

Atbildēt

IM

24.06.2022. 09:41

»

rocksteady

Muļķim muļķa dubultmorāle


Skaidrs ka nav normāli! Tikai tas ir huligānisms, un nemaz ne sīks.

Atbildēt

kā rādio ne uz viļņa

24.06.2022. 08:43

»

Balagan

latvietis ir Irākas, Mali, Sīrijas un Afganistānas civiluedzīvotāju slepkavošanas atbalstītājs un sponsors


beidz mani apmelot un vainot pie tā, ko es neesmu darījis, jo es ar tādiem darbiem nenodarbojos. es pat neesmu sadarbspējīgs. ne par kādu naudu. es neēdu kebabus. neko nejūtu skatoties uz ukrainu un nesaprotu ukrainiski ne vārda. nelīgoju (nav jāturas, lai varētu pastaigāt). dzīvoju Latvijā. Piedzimu LPSR. Angliski NERUNĀJU, bet saprotu tik pat labi cik krieviski - tik labi kā latviski - nerunāju, jo vislabāk es runāju latviski, tikai žēl, ka nav, kas mani klausītos - baidās!

Atbildēt

Balagan

24.06.2022. 08:23

»

Aprobežotība!

Kaut kāds ārprāts


latvietis ir Irākas, Mali, Sīrijas un Afganistānas civiluedzīvotāju slepkavošanas atbalstītājs un sponsors.
tādam mēslam ir tikai viens Ceļš - uz Elli.
un pofig, kurš šos prātu izkūkojušos Cilvēces atkritumus turp auzsūtīs...
VwXyZ

Atbildēt

Buča

24.06.2022. 06:50

Sist Boženu nevajadzēja, bet par feikiem informēt gan.Skatījos ukrainas armijas propogandas video, taisīts ieejot pilsētā. Neviena vārda par genocīdu, iedzīvotāji priecīgi, komunālā saimniecība strādā...etc etc ..Viss šokolādē. 4 dienas (!) pēc krievu aiziešanas parādas līķi visās malās, tikai kokos neviena nebija. Ja krievi būtu gribējuši kādu novākt, tad pilsēta viņu kontrolē bija mēnesi- būtu sadzinuši barā, nošāvuši un aprakuši. Cits variants gan ir daudz ticamāks, 4 dienās izskaitļot kolaborantus, nošaut un uztaisīt instalāciju Rietumu medijiem par prieku.Būs beigās kā ar to raķeti Kramatorskā- izpūta pa visu pasauli, ka krievi apšauda civīlos uz perona, tikai pēcāk izrādījās, ka krieviem tādu nav un pēc N uz astes redzams, kurai ukraiņu daļai tā pieder.Kramatorskas tēma zibenīgi pazuda no mediju dienaskārtības.Bet latviešiem jau var stāstīt visu, viņi arī par Vienotību vēlreiz nobalsos un trešo gadu lokdaunā aizies.

Atbildēt

spied - liec - sūti -- tev - sev - citiem

24.06.2022. 05:28

»

kļimoviča aita

CILVĒKI, ESIET MODRI


gards, veselīgs un svaigs (vienmēr silts) ēdiens tavā mājā, tepat no Latvijas. tik labs, ka tevi būs grūti no tā atskrūvēt. zvani un brīvi izvēlies - ko tu šodien ēdīsi - ja pirmo, spied 1, ja otro, spied 2, ja gribi uzreiz trešo, spied 3..... nosauc savu dzīvesvietu, kāpņutelpas kodu un cilvēks bez dokumentiem, kurš nesaprot vispār nevienu vārdu ko tu saki - tev to atvedīs no vislabākajiem REST ORĀNIEM, kas vistuvāk tavām mājām

Atbildēt

aizejošais pēcnācējs

24.06.2022. 03:05

es izsaucu Boltu, lai aizved mani līdz ukrainas karam. tas saka, lai labāk izsaucu raķeti

Atbildēt

fašistiskajam izdzimtenim civilizācijas atkritumam idiotiskajai pidrillai

23.06.2022. 23:06

»

nu nu

Cik saproti, tas krievu fašistiskais izdzimtenis, civilizācijas atkritums, peļņas gūšanai izmanto Bolt, tātad par tik idiotisku, turklāt nelikumīgu prasību, Bolt var liegt tam pidrillai turpmāko sadarbību


atkal tev tā pederastija, priekšā un pakaļā... laikam jau attiecīgajā procesā esi tapis līdz smadzenēm traumēts, kuras tavā vienrievu "domātavā" turpat netālu vien smako.

Atbildēt

Policijas algoritms

23.06.2022. 17:05

Dzelzs jākaļ karsta, tā ir lētāk, un administratīvais process ir uzsākts tikai pēc publicitātes, citādi jau viss būtu pazudis un pieklusis.

Atbildēt

Mogo

23.06.2022. 17:00

Yandex taksisti, tie paši deviņdesmito gadu bandīti taksisti nav aizbraukuši uz doņecku pie Benesa Aijo, viņi ir pārkrāsojuši mašīnas un tagad uzbrūk cilvēkiem jau kā BOLT eiropeiskie taksisti.

Atbildēt

kļimoviča aita

23.06.2022. 16:31

CILVĒKI, ESIET MODRI!!!

Obligāti pārbaudiet, vai BOLT atkritumu barības (junk food) piegādātājs nēģeris nav pārdevies krieviem un IESPĻĀVIS JŪSU DIENIŠĶAJĀ KEBABĀ!

Atbildēt

nu nu

23.06.2022. 12:56

»

apriori

Bolt taxistam uzreiz vajadzeja pateikt tai babai ,ka samaksa par brauksanu tikai rublos,vai lai kapj ara ,nebutu nekada skandala


Cik saproti, tas krievu fašistiskais izdzimtenis, civilizācijas atkritums, peļņas gūšanai izmanto Bolt, tātad par tik idiotisku, turklāt nelikumīgu prasību, Bolt var liegt tam pidrillai turpmāko sadarbību.

Atbildēt

rocksteady

23.06.2022. 09:50

»

IM

Muļķim muļķa domāšana. Toreiz bija karš. Mums tad, paldies Dievam, kara vēl nav. Kara mums nav, bet naids gan dažam labam pat priekš vairākiem kariem jau iekšā


Muļķim muļķa dubultmorāle ;)
Karš jau mums ir - putinistu piln takši. Tas tev liekas normāli draudēt ar slepkavošana Latvijā? A nu, jā, mēs jau untermenši, kas kievu nacisma ideoloģijā ir jālikvidē. Lieli antifašisti paši kļuva par fašistiem. Ironiski.

Atbildēt

Gena

23.06.2022. 09:09

Te jau daudzi pareizi sen raksta: Bez repatriacijs uz rodinu te neka neiztikt.

Atbildēt

ha ha

23.06.2022. 09:07

»

apriori

Bolt taxistam uzreiz vajadzeja pateikt tai babai ,ka samaksa par brauksanu tikai rublos,vai lai kapj ara ,nebutu nekada skandala


Daudz jautrāk būtu, ja tādam rašistam maksu par braucienu iedotu rubļos turklāt tieši nosaukto ciparu apmērā.

Atbildēt

Krīvukrīvs

23.06.2022. 08:07

Kaut kur 10 gadus neizmantoju šito BOLT vai TAXIFY. Nervi un veselība jātaupa. BOMŽTAXI ir un paliek bomžtaxi

Atbildēt

apriori

23.06.2022. 07:54

»

argans

Tu to nevari atļauties? Piedod, bet takši nav tas dārgākais prieks :D Nevajag jau klaji irst


Bolt taxistam uzreiz vajadzeja pateikt tai babai ,ka samaksa par brauksanu tikai rublos,vai lai kapj ara ,nebutu nekada skandala.

Atbildēt

Tā viš i...

23.06.2022. 05:55

Tam ir tikai viens izskaidrojums. Drošības dienesti, policija, tāpat kā Satversmes aizsardzības birojs, kas rūpīgi slēpa no atklātības "čekas maisus" ir pilni ar augstos amaatos sēdošiem Maskavas ietekmes aģentiem. Faktiski viss ir sagatavots Putina tanku ienākšanai Latvijā.

Atbildēt

Indullis Durka no Dikļiem

23.06.2022. 05:38

»

nubet

ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums


Es arī, aideots būdams, domāju, ka rusofobi nau labi, maitas rašisti.

Atbildēt

Ed

23.06.2022. 04:09

Skaidrs, advokātam pr kampaņa.

Atbildēt

IM

23.06.2022. 01:12

»

rocksteady

Es arī domāju, ka krievi ir mega naida noziedznieki ar savu vienpusēji skarbo viedokli pret nacistisko vāciju tēvijas karā


Muļķim muļķa domāšana. Toreiz bija karš. Mums tad, paldies Dievam, kara vēl nav. Kara mums nav, bet naids gan dažam labam pat priekš vairākiem kariem jau iekšā.

Atbildēt

Mjā

23.06.2022. 00:28

»

rocksteady

Es arī domāju, ka krievi ir mega naida noziedznieki ar savu vienpusēji skarbo viedokli pret nacistisko vāciju tēvijas karā


Vāciešu nacisti pret krievu rašistiem, no kuriem pagaidām tiesāti tikai pirmie.

Atbildēt

argans

23.06.2022. 00:09

»

Letiņš

Ko tie "nabaga" bēgļi braukājas ar takšiem, es to nevaru atļauties! Lai braukā autobusā, tur neviens šos neapvainos


Tu to nevari atļauties? Piedod, bet takši nav tas dārgākais prieks :D Nevajag jau klaji irst.

Atbildēt

rocksteady

23.06.2022. 00:07

»

IM

Viedokļu sadursme. Tas nav naida noziegums. Tad jau mēdiji ar savu vienpusēji skarbo viedokli pret Krieviju būtu mega naida noziedznieki


Es arī domāju, ka krievi ir mega naida noziedznieki ar savu vienpusēji skarbo viedokli pret nacistisko vāciju tēvijas karā.

Atbildēt

nubet

22.06.2022. 23:22

ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Atbildēt

reptilis

22.06.2022. 23:13

»

videjais pirksts reptilim

amerikanu valoda nekadas garumzimes nav


Kad Staļina laikā bija spiegu procesi un tiesāja ""varonīgo""bijušo matrozi,kurš izdzenāja satversmes sapulci,kā ASV spiegu...viņš arī teica- es nevaru būt ASV spiegs,jo nemāku amerikāņu valodu:))))...

Atbildēt

Precizējums

22.06.2022. 21:28

»

tas ir labi, ja viedokļu sadursme

Es sapratu tā, ka tagad katrai smirdīgai krievu cūkai, taksistam, par atteikšanos atbalstīt Ukrainu, purnu var pārvērst asiņainā kotlešu masā


Idiot, laikam situāciju nezini. Ja viņš atsakās atbalstīt Ukrainu, tā ir viņa privāta lieta, bet - ja viņš sit sievietei, kas atbalsta Ukrainu, tad viņs ir tāds pats orks, kas jāiznīcina, kā tie tur, kas sit un izvaro Ukrainā!!!

Atbildēt

nerunājiet marodieru un slepkavu valodā

22.06.2022. 20:59

"labie krievi" vicojas ar "okupantkrieviem", tad tas ir pilsoņu karš kurā nedrīkst iejaukties. Bet par cik notiek svešas valsts teritorijā, tad izmest visus aiz Zilupes.

Atbildēt

Apinis

22.06.2022. 20:54

Fui, pretīgie rusofobi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: