Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bomis

06.11.2020. 03:46

Atpērciet, tad to zemesgabalu un iekārtojiet parku. Ne pirmā ne pēdējā vieta, kur paši lai uzceltu kādu ēku izcērt kokus, bet kad citi to grib darīt blakus sāk iebilst.

Atbildēt

R

05.11.2020. 11:43

»

viedoklis

Es pilnībā atbalstu jaunu veikalu ienākšanu Latvijas tirgū, jo tikai tā var pārtraukt MAXSIMA un RIMI monopolu Latvijā.Labāk lai to zāles pleķīti iznīcina veikals, nekā nekopta teritorija, izgāstuve vai automazgātuve. Un kam pilsētā ir par grūtu vai par šauru, lūdzu uz laukiem, kur līdz tuvākajam un...


lai ienāk, bet ne jau izcērtot kokus! Ko salīdzini ar RImi un Maximu, kuri sabūvēja veikalus ārpus pilsētas centra brīvās platībās?! Rimi un Maxima kokus necirta un neradīja nelabvēlīgu vidi iedzīvotājiem un caur privātmāju rajona ielām transporta plūsmas nenovirzīja. Tik daudz esi spējīgs saprast?

Atbildēt

tie taču Kalnciema kvartāla maksima

05.11.2020. 07:00

nu jā, šitiem zaļo zonu vajag suņu kakināšanai

Atbildēt

Mežviets Cinkuss Ulmanis

05.11.2020. 03:45

Zaļās zonas iznīcināšana ir Rīgas ikdiena, Brīvības gatves liepu iznīcināšanu uzsāka SC ar veloceliņu un pabeidza ZZ$ 2017.gadā ar Marsa parka 100 liepu nozāģēšanu.

Atbildēt

vietējais

04.11.2020. 21:55

Jā man arī patiktu kad Rīgā būtu daudz zaļumu, svaigs gaiss, maz trokšņu bet ne jau veikali to visu mums iznīcina. Un ne jau veikalu dēļ cilvēki bēg prom no pilsētas centra.Paskatīsimies labāk,kādas platības aizņem auto stāvvietas,cik optimāli pilsētā ir izvietotas celtnes, kuras uzceltas pēdējā laikā? Sabiedriskais transports, tas vienkārši ir murgs un ja šo jomu nesakārtos tad automašīnu kļūs centrā aizvien vairāk.Aizvien mazāk būs svaiga gaisa, aizvien vairāk trokšņu, kurus neviens nemēra un necenšas ierobežot.

Atbildēt

Ziepniekkns

04.11.2020. 20:50

Daiga Skaistkalne ir fake profils vai kad anti lidl apmaksats personazs. Esam par iespejamo zalumu un rajona normalu attistibu, veikaliem kopuma ka vienveidigu vidi, bet ne konkreti pret lidl.

Atbildēt

viedoklis

04.11.2020. 18:48

Es pilnībā atbalstu jaunu veikalu ienākšanu Latvijas tirgū, jo tikai tā var pārtraukt MAXSIMA un RIMI monopolu Latvijā.Labāk lai to zāles pleķīti iznīcina veikals, nekā nekopta teritorija, izgāstuve vai automazgātuve. Un kam pilsētā ir par grūtu vai par šauru, lūdzu uz laukiem, kur līdz tuvākajam un vienīgajam veikalam ir vismaz 7 km, un nekādi iebildumi par preču cenu un sortimentu šajos lauku veikalos.Uz priekšu protestētāji.....

Atbildēt

Iespējamais risinājums-

04.11.2020. 17:00

noskaidrot atbildīgo amatpersonu otkata/kukuļa apmēru no plānotā projekta un, izdalot uz ieinteresēto iedzīvotāju skaitu, iekļaut apsaimniekošanas maksā - tādējādi valdošajai zaglīgajai kangaru mafijai atlīdzinot "zaudējumus" no rojekta neapstiprināšanas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: