Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

17.12.2017. 09:21

Ja tai noziedzniecei ir kur vieta, tad vienīgi aiz restēm... un pie tam,- uz pašas rēķina. LR pārvalde- nožēlojama noziedznieku banda ! Visiem piemērojams "sienas variants" ķīniešu izpildījumā...

Atbildēt

Valdis

14.12.2017. 10:47

Par Gaiļezera vadītāju var kļūt tikai tas,kurš ir gatavs un gribošs melot un zagt kopā ar Čakšu Kučinski,Vāni, Zeitmani,paļaujoties uz to,ka valdošā politiskā kliķe piesegs visās Valsts likumības kontroles istitūcijās! Vai godmaņpārim izdosies prihvatizēt apvienoto SRAKUS vai TRAKUS vai FAkus-kā nu tur nolems Barča nosaukt jaunizcepto konglomerātu,stipri šaubos,jo Latvijas iedzīvotāji tomēr nav tik stulbi,kā cer šie mahinatori.

Atbildēt

e

13.12.2017. 20:18

ja nav derīga, ārvalstu aģente, fsb gāze....???

Atbildēt

Figaro

13.12.2017. 15:49

Kučinskim daudz nerūp šī persona,nedz arī citas līdzīgas,jāklausa ir hūtes padoms,a to pašam saliks sprunguļus ratos un no to jau negibas gan.Godmaņpapus taču ar nekam vairs nav noderīgs.

Atbildēt

iz teksta...

13.12.2017. 14:20

...šo vērtīgo kadru saglabātu...
vai tur kāds vārds neprasās pēc priedēkļa "ne-"

Atbildēt

hi un ha

13.12.2017. 14:02

Ilgi gatavojās,līdz sadūšojās padzīt no valsts pārvaldes.Vai tad no kompras nemaz nav bail?

Atbildēt

Piekrītu

13.12.2017. 13:49

»

Kas

mur muldēšanu, kādas prasmes valdes locekļiem ir pašreiz Austrumu sl-cā


Nav. Tieši tāpat citās VM slimnīcas.

Atbildēt

Ojārs

13.12.2017. 13:06

Ja premjers šai ierēdnei citu amatu nepiedāvāja, neizmantoja rotācijas dotās iespējas, tad tas liek arī citādi paraudzīties uz konkrētās pielaides pagarināšanu/nepagarināšanu.
Kas attiecas uz darba piedāvājumu privātajā gāzes biznesa uzņēmumā, tad tas ir pašsaprotams - ja manis dēļ darbu zaudētu mana čoma sieva, tad es būtu īsts sūda brālis, ja nepalīdzētu viņai atrast jaunu darbu.
Savickis atšķirībā no Kučinska parādīja, ka viņš ir čoms, uz kuru var paļauties. Bet Kučinskis..., būšu pieklājīgs un tāpēc teikšu - viņam tāds darbs.

Atbildēt

Eriks

13.12.2017. 12:16

Iedodiet viņai slotu un lai ielas slauka par minimalo algu! Lai ņem talka savu draugu-klappes uz bungam pie miskastem...

Atbildēt

Kas

13.12.2017. 11:38

mur muldēšanu, kādas prasmes valdes locekļiem ir pašreiz Austrumu sl-cā?

Atbildēt

...

13.12.2017. 07:20

»

vai tik nebija tā,

ka Kučinskis iesākot darbu teica,ka necietīs MELUS


Un vai veselības nozare ir prioritāte, ja izlikta amatu tirgū. Vienalga kas, lai tik aizņem vietu, īpaša pazīme, neko nesaprot nozarē.

Atbildēt

soldiere of fortune

13.12.2017. 00:03

Viena tante teica, ka Dansuker, lielākais akcionārs ir godmanis.Varu kļūdīties nosaukumā. Jo šo nepērku, bet ceru ka sapratāt domu.

Atbildēt

un vēl

12.12.2017. 22:50

»

ciniķis

Tāpēc, ka viss balstās uz blatu un sakariem. Piedzimi pareizā ģimenē - būsi bagāts un tev dos visādus amatus vienkārši tāpat. Par neko. Par to, ka tu esi pazīstams tam, šitam un vēl šitam, kurš ir pie siles vai kurš rausta tos, kuri tajā laika sprīdī ir pie siles. Tā ir normāla blatu sistēma. Tāda pati...


protams jāiemācās labi muldēt - jāapgūst dažas standartfrāzes par attiecīgo tematu, daži svešvārdi jāpielieto.
Jā, augsti vērtētie ierēdņi jāciena. Gan jau radio valdē arī ieliks to Juri, žēl ka ne TV, tur varētu saorganizēt minuetus.

Atbildēt

Ciris

12.12.2017. 22:39

»

ciniķis

Tāpēc, ka viss balstās uz blatu un sakariem. Piedzimi pareizā ģimenē - būsi bagāts un tev dos visādus amatus vienkārši tāpat. Par neko. Par to, ka tu esi pazīstams tam, šitam un vēl šitam, kurš ir pie siles vai kurš rausta tos, kuri tajā laika sprīdī ir pie siles. Tā ir normāla blatu sistēma. Tāda pati...


nepateici tieši - ja tev nav skeletiņa skapī (šoreiz nav runa par orientāciju), tad tu savu godīgumu un profesionalitāti vari satīt rullītī un ievadīt, tu nah nevienam neesi vajadzīgs, max vari būt zemākā līmeņa izpildītājs, jo nedod Die’s tu dēļ sava godīguma kādu pasākumiņu izgāzīsi...

Atbildēt

Pāķu ciema vecākais

12.12.2017. 22:24

»

vai tik nebija tā,

ka Kučinskis iesākot darbu teica,ka necietīs MELUS


Tikko tv meloja, ka ausis kustēja

Atbildēt

vai tik nebija tā,

12.12.2017. 21:27

ka Kučinskis iesākot darbu teica,ka necietīs MELUS?

Atbildēt

ciniķis

12.12.2017. 21:08

»

nu kāpēc

šajā valstī vienam, vienalga, gudrs, resns, sarkans, vecs, līks tiek piedāvāts jebkurš amats, tik ar pirkstu parādi, bet pārējiem jāpiedalās atlases procesos 10 kārtās, pildot uzdevumus, kuros liek atrisināt uzņēmuma reālas problēmas, toties vietu dabon resnais, līkais, sarkanais. Galvenais nosacījums...


Tāpēc, ka viss balstās uz blatu un sakariem. Piedzimi pareizā ģimenē - būsi bagāts un tev dos visādus amatus vienkārši tāpat. Par neko. Par to, ka tu esi pazīstams tam, šitam un vēl šitam, kurš ir pie siles vai kurš rausta tos, kuri tajā laika sprīdī ir pie siles. Tā ir normāla blatu sistēma. Tāda pati kā jebkur. Lai muļķi nebuntotos priekš viņiem ir izgudrota un tiražēta pasaka - ja tu labi mācīsies, dabūsi labu diplomu, būsi godīgs un vēl profesionālis, tad tev ir visas iespējas par kaut ko kļūt un, ja tu šīm pasakām ticēsi un labi uzvedīsies, tad tevi noteikti gaida karjeras izaugsme.... un cilvēki tam tic. Kaut acu priekšā tiek organizēta kretīnu vara. Paskaties uz konkursiem un to atlases komisijām - vieni kretīni atlasa citus tādus pašus kretīnus pēc norādes no augšas. Vienmēr konkursos uzvar sliktākais un vājākais. Paņem jebkuru konkursu. Visur viens un tas pats. Tā, ka tas, ko Tu vari reāli darīt, tas ir saprast ka uzvar negodīgākais. Mācies, kā būt viltīgākam, kā uzmest, kā piečakarēt, kā apspēlēt, kā atrast pareizos, kam ielīst, pielīst utt. Tikai tad, ja Tu būsi pietiekams morāls kroplis, tad tev spīd karjera. Vissliktākais, kas ar tevi var notikt, ja Tu ceri uz karjeru - tas ir apkērtējo t.sk. priekšnieku viedoklis, ka Tu esi godīgs profesionālis. Tas ir nāves spriedums jebkādai karjeras izaugsmei! Tāda ir šīs sistēmas īpatnība. Tāpēc dod signālus, ka ar tevi vienmēr visu var sarunāt un arī pierādi to praksē,tad tevi virzīs uz augšu. Jo vairāk kaitējuma savai tautai un valstij tu būsi gatavs nodarīt, jo augstākā amatā tevi ieliks.

Atbildēt

nu kāpēc

12.12.2017. 20:36

šajā valstī vienam, vienalga, gudrs, resns, sarkans, vecs, līks tiek piedāvāts jebkurš amats, tik ar pirkstu parādi, bet pārējiem jāpiedalās atlases procesos 10 kārtās, pildot uzdevumus, kuros liek atrisināt uzņēmuma reālas problēmas, toties vietu dabon resnais, līkais, sarkanais. Galvenais nosacījums- alga ap 5000

Atbildēt

Pakostņiks

12.12.2017. 19:57

Ņemot vērā korupcijas līmeni veselības resorā, Gaiļezerā būtu savā lomā. Īstā vieta gan Iļģuciemā, un ne jau pie kvasa.
Gan jau Goldmans no "parēks cita dēle" ir dabūjis pietiekami, lai nebūtu jāstrādā...

Atbildēt

Hi hi

12.12.2017. 19:36

»

nu

es arī Godmanei neko nebūtu piedāvājusi. Bet, melot jau nu nevajadzēja :) Kaut gan - tur jau vainīgs ministrs, kurš acīmredzot šādu informāciju Kučinskim ir sniedzis. Āzis par dārznieku


Interesanti kā varētu uzvarēt konkursā, kaut gan VM ar to izceļas, ka uzvar kam vajag, ja ne beidzās bez rezultātiem.

Atbildēt

izsmiekls

12.12.2017. 19:20

Nesapratu par ko ir raksts? Ka nīlzigrs ( iz grāmatas "bailes":)) ) pēc uzticības zaudēšanas būtu pelnījusi kādu valsts amatu? Nesmīdiniet. Par gudmenu un viņa parex afēru būtu jāveic izmeklēšana un paraugprāva. Ja jautājums ir par Kučinska morāli, tipa šis samelojies, tad tieši šajā jautājumā es viņu nenosodu. Nav par ko. Ja uzmetējs uzmet uzmetēju, tad viss ir kārtībā. Kā saka Dievi smejas šādos gadījumos.

Atbildēt

Īrijas sēnes

12.12.2017. 18:45

Mums ir viņai darbs. Garantējam mēnešalgu un liekā svara nodzīšanas procedūras.

Atbildēt

zaza

12.12.2017. 18:28

Kāpēc tai resnajai Minnai kaut kas būtu jāpiedāvā?

Atbildēt

Tfu

12.12.2017. 18:17

Vienīgais, kas tam resnajam matracim bija jāpiedāvā, ir strīpaina pidžama.
Cik lapsam maksā par tādu "šausminošu" faktu atklāšanu? Ķēms. Viņai redziet ir parādsaistības, bet.. pielaide viņai ir? Kurš tur vainīgs? Mums varbūt samesties? Lai iet pie savicka un pļutkina, tas iedos vietu. Kā tāda vispār nonāca amatā? Tukša kā zābaks! Un vēl neglīta!

Atbildēt

un

12.12.2017. 17:27

kas no tā kur piedāvāja vai nepiedāvāja? Ko tas maina, kāda tam nozīme par izbrāķētu amatpersonu?

Atbildēt

nu

12.12.2017. 16:55

es arī Godmanei neko nebūtu piedāvājusi. Bet, melot jau nu nevajadzēja :) Kaut gan - tur jau vainīgs ministrs, kurš acīmredzot šādu informāciju Kučinskim ir sniedzis. Āzis par dārznieku.

Atbildēt

Tas mēsls, poļu bleftājs,

12.12.2017. 16:15

turpinās blefot līdz pēdējam.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: