Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Esam satraukušies, ka mūsu darbavietas vārds šodien nonācis nelāgā gaismā ziņu virsrakstos. Ar lielu mīlestību strādājam, lai cilvēki varētu galdā celt gardas piparkūkas, Vecrīgas un citus labumus. Nekad savā kolektīvā neesam redzējuši neko no rakstos paustā, tieši pretēji – uzņēmuma vadība ir pretimnākoša, atbalstoša un dažādas kultūras cienoša.

Šobrīd mūsu darbavietu grib iznīcināt ar dažu ārvalstnieku sūdzībām. Bet tie ir cilvēki, kas kādu laiku bija nevīžīgi kolēģi, bez cieņas pret savu darbu un cieņu pret kolēģiem kopmītnēs – nekārtīgi, reizēm skaļi uzdzīvojoši. Apsūdzības par piespiedu darbu un verdzību, kas pat sāk izskanēt, ir galīgi meli un nepārbaudīti fakti.

Ar šādu absurdu un nepārbaudītu ziņu publicēšanu avīzēs un portālos var tikt panāktas graujošas sekas uzņēmuma darbībai. Uz jautājuma zīmes būs 270 darbinieku darbs un iztika viņu ģimenēm.  Lūdzam veikt rūpīgu izmeklēšanu!

Šoreiz mediji varētu būt sekojuši tikai notikumiem un paši iekrituši skandalozu paziņojumu lamatās. Un, ja nu tas ir pārpratums vai konkurentu provokācija? Ārvalstniekiem bija sakārtoti dokumenti, viņiem tāpat kā visiem darbiniekiem ir labi darba apstākļi, bet viņi ignorēja kārtības un higiēnas noteikumus, kas šajā nozarē ir īpaši svarīgi.

Vēlamies uzsvērt, ka darba apstākļi SIA Adugs Production ir ļoti labvēlīgi visiem darbiniekiem un mūsu darba pieredzes laikā nav tikuši novēroti likumu pārkāpumi. Tāpēc uzskatām, ka sūdzību sniedzēju paustais ir klaji nomelnojoša informācija, lai kaitētu uzņēmuma darbībai. 

Diemžēl izskatās, ka likumdošanas caurumi dod iespēju iebraucējiem vai jebkuram citām nekrietnām personām nomelnot kompānijas darbību, un šāda situācija ir jānovērš! Lūgums pievērst pastiprinātu uzmanību notikumu virzībai, jo līdzīgi var tikt nomelnoti arī citi uzņēmumi, kuri nodarbina ārvalstniekus.

Iesakām arī pārbaudīt viņu pašu identitātes un rīcību, lai nākamam darba devējam netiktu nodarīts līdzīgs postījums. Turklāt, graujot labi strādājošu uzņēmumu, tiks arī mazināti mūsu Latvijas budžeta ienākumi. 

Mūsu uzņēmumā strādā šobrīd aptuveni 270 darbinieku. Esam gandarīti, ka joprojām varam turpināt darbu un pabarot ģimenes, ņemot vērā vīrusa izplatību. Ceram, ka darbu varēsim turpināt!

Novērtē šo rakstu:

131
25