Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TTT

21.11.2020. 19:51

Latgales vergu dvēselītes tā arī klīst no viena vergtura pie cita, jo nemaz nezina, kas ir cilvēkcienīgs atalgojums, darba apstākļi un darba drošība. Pie vainas ir arī darba inspekcija, kur strādā tādas pašas vergu dvēselītes, jo amatos tika pa draugam, pa radam. Vadītāja uzdevums, lai uzticētajā sektorā viss būtu klusi, lieka grēka nav vajadzīga. Bet kad gaitu rindā pie traumatologa satiec 3-4 cilvēkus, kuri traumējušies tieši darba vietā, bet galvenais, lai ir klusums. Vergu dvēselītes.

Atbildēt

Dūda

21.11.2020. 19:45

»

Ieteiktu tev izvēlēties izteicienus

Atšķirībā no tevis, godīgi cilvēki zina visu par saviem senčiem, un tiem nav nekā slēpjama. Bet var just, ka tādiem kā tev, ir svarīgi gan pašam nezināt par savu/savu senču pagātni, izlikties, ka nezini par to, un vēlēties, lai arī citiem nekas par to nebūtu zināms. Un ar aizskarošiem, nepamatotiem ...


Un vēl. Palasi savu rakstīto vispirms, tad pārmet citiem. Ko tu zini par šo uzņēmumu? NEKO! Bet tas tev netraucē nozākāt viņu produkciju, priecāties, ja 270 cilvēki mazpilsētā paliks bez darba. Ka tik tavi Indijas draugi izsprūk sveikā. Tipisks tēvzemes prievītes valkātājs. Draud man ar Krievijas arhīviem!? Ha ha ha ha ha!!!!!!
Varu tevi apbēdināt, nelaimes čupiņa, tur par mani nav nekā!!!!

Atbildēt

Ieteiktu tev izvēlēties izteicienus

21.11.2020. 19:06

»

Dūda

Tu, puņķu tapa, zini, ka tavs vecaistēvs tiesāts par bandītismu un slepkavību


Atšķirībā no tevis, godīgi cilvēki zina visu par saviem senčiem, un tiem nav nekā slēpjama. Bet var just, ka tādiem kā tev, ir svarīgi gan pašam nezināt par savu/savu senču pagātni, izlikties, ka nezini par to, un vēlēties, lai arī citiem nekas par to nebūtu zināms. Un ar aizskarošiem, nepamatotiem izteicieniem ieteiktu tev nemētāties. Tava bravūra pastāvēs vien tik ilgi, kamēr Krievijā ir noslepenoti arhīvi. Kad tie tiks atvērti, tev vairs nebūs kur glābties, jo var just, ka tava pagātne tev ir neērta.

Atbildēt

vietējais

21.11.2020. 18:35

Tik daudz kņadas par vienu nenozīmīgu uzņēmumu it kā iestātos pasaules gals, kad aizvērās VEF,Vagonu rīpnīca, Liepājas metalurgs utt. tad nemaz tik liela brēka nebija.

Atbildēt

Lasītājs

21.11.2020. 18:21

Vai kāds nevarētu uzrakstīt cik saņēma algā neto( pie kases lodziņa).
Tad mēs zinātu vai uzņēmums bija spējīgs maksāt viesstrādniekiem. Jo šo darbs nav lēts.

Atbildēt

Ne viss par šo uzņēmumu vēl pateikts

21.11.2020. 17:40

Tas Zukuls gadījumā nav čekists vai čekistu ģimenes loceklis? Tas varētu izskaidrot cilvēktirdzniecības faktu. Uz lielas daļas no VDK kartītēm ir šāds vervētāja uzvārds. Un ir vēl viena lieta - tas pat būtu sabiedrības veselībai ļoti būtiski un noderīgi, ka šo uzņēmumu aizklapētu pavisam, jo viņu indīgajai palmu tauku produkcijai jau bija izveidojies totāls monopols visos Latvijas veikalu tīklos - tie cepumi jau pa gabalu smirdēja pēc kaut kādiem ceptiem atkritumiem, un garša atgādināja no grīdas saslaucītas drumslas.

Atbildēt

jaajaa

21.11.2020. 17:22

...kaut kas te īsti neklapē...270 strādājošie un 220 000 apgrozījums ?...:)

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.11.2020. 17:20

Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

(...)
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)
(...)

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

tieši tā

21.11.2020. 16:53

»

paskatieties googlee

kaada publika vada Adugu,....90 gadi...kas saistiti ar politiku vid utt


viens ar analogu famīliju un sliktu slavu, savulaik, šiverēja arī Rīgas domē, kad tur valdīja LSDSP... tepat vien visi esam.... valstiņa tad maziņa, bet ambīcijas un apetīte oi,oi,oi

Atbildēt

Ray

21.11.2020. 16:44

Maxima veikali šai sakarā nekavējoties paziņoja par Adugs produkcijas izņemšanu... . Jūsu pašu pozīcijas pēc veikala sabrukšanas un daudzajām zadētām dzīvībām ir cik stabilas Latvijas tirgū? Kādas ir Jūsu tiesības vispār kautko tirgot Latvijā.

Atbildēt

Hm

21.11.2020. 16:41

»

Hm

Nav jau tā, ka arī saimnieki būtu balti un pūkaini. Ne velti veda ārzemniekus, vietējie droši vien zināja, kas sagaida


Ja sēdināt tikai par to, ka ir slīpais un slidens, tad jāsēž butu daudziem, daudziem, daudziem....

Atbildēt

Hm

21.11.2020. 16:29

»

Nevar izslēgf šādu versiju

Ka pasūtījumu galdā vērsušies starptautiskie noziedznieki ar mērķi iznīcināt uzņēmumu...


Nav jau tā, ka arī saimnieki būtu balti un pūkaini. Ne velti veda ārzemniekus, vietējie droši vien zināja, kas sagaida.

Atbildēt

Pirms tiesas sprieduma pat acīmredzamo nedrīkst izvērtēt vienpersoniski

21.11.2020. 16:20

»

Ko lūdzaties?

Neviens jums nepalīdzēs. Atrodiet sūdzībniekus un pārmāciet, lai citi neiedomājas darīt tāpat konkurentu labā


Pasarg dievs kādu aizskart fiziski, pat ja tavu sievu izvaro ir jāgaida policijas ierašanās, fakta konstatācija un tad, pati humānākā tiesa uz planētas.

Atbildēt

ahā

21.11.2020. 16:10

»

Mjā....

Jautājums šiem "darbiniekiem" - un kāpēc tad uzņēmuma vadība, kura tā "rūpējās" par jums, atvilka uz Latviju kaut kādus viesstradniekus, nevis ņēma darbā vietējos cilvēkus? Vai arī Latgalē bezdarbs ir pilnīgi un galīgi izzudis? Vēstulīte viennozīmīgi uz uzskrāpēta īpašnieku stabules pavadījumā...


Kā tad, vietējie ir balti un pūkaini, alkst strādāt un pirmdienās visi ir darbā. Bez tam padomājiet, kāds ir iedzīvotāju blīvums Latvijā, cik vispār darbaspēks ir pieejams un cik no tiem uz darbu ir jābrauc vai nu ar divreiz nedēļā kursējošu sabiedrisko vai pa Latvijas lauku bezceļiem jālauž savējā mašīna. Bet nu viesstrādnieki arī dažādi, un dienvidnieki attiecībā uz tīrīgumu man šķiet apšaubāmi.

Atbildēt

Ha ha

21.11.2020. 16:10

Ielīdušie PSRS okupanti pret lienošajiem burgeru okupantiem.

Atbildēt

kaufers

21.11.2020. 16:07

Rīt braukšu uz lielveikalu pirkt pārtiku uz nedēļu. Uz kuru tieši, nav vēl izlemts. Tādai adug produkcijai uzm,anību nebiju pievērsis. Vai esmu kādreiz pircis, to pat nezinu. Taču tagad noteikti pamaklēšu. Intereses pēc. Reklāma ir un paliek reklāma.

Atbildēt

pietieklasītājs

21.11.2020. 15:32

Kā Aduga izgaismošana saistīta ar kāda naktsputna steidzīgo patversanos deputāta imunitātē?Amizanti,ka Pucreforma Līvanus,Līvānu novadi nekādi neskāra.

Atbildēt

paardomas

21.11.2020. 15:31

»

vietējais

Uzkrītoši slavinošs raksts uzņēmumam, pilnīgi skaidrs top ka ar šo uzņēmumu nav kaut kas kārtībā. Ja jau šie iebraucēji bija tik slikti, likumdošana pieļauj taču viņus par pārkāpumiem nekavējoties atbrīvot, tad neviļus rodas jautājums kādēļ viņi tika turēti darbā? Vai lai būtu iespēja spīdzināt...


Štrunts ar to uzņēmuma vadoņiem/saimniekiem,bet kā būt tiem pārējiem.Kā tur ir ar tām vakancēm?Te tūlīt brēks ka var pārmācīties par IT guru vai iestāties kādā no partijām,taču vairumam tas nederēs.

Atbildēt

Nevar izslēgf šādu versiju

21.11.2020. 15:30

Ka pasūtījumu galdā vērsušies starptautiskie noziedznieki ar mērķi iznīcināt uzņēmumu.
Izņēmumam ir "kirdik" un atjaunot reputāciju vairs nav iespējams. Maksimā un Rimčikā parādīsies cepumi no Ukrainas. Iegādes cena zemāka, pārdošanas cena kā agrāk, peļņa palielinās. Un visiem ir labi.
Tas, ka Aduga saimnoeks ir apcietināts, norāda uz to, ka kādam ir mērķis tieši iznīcināt uzņēmumu diezgan ātrā tempā. Iespējams, cepumi no jauna piegādātāja jau stāv Rimi un Maksima noliktavās. Tos ir tempā jāliek veikalu plauktos, tādēļ tāda steiga.

Atbildēt

vietējais

21.11.2020. 15:24

Uzkrītoši slavinošs raksts uzņēmumam, pilnīgi skaidrs top ka ar šo uzņēmumu nav kaut kas kārtībā. Ja jau šie iebraucēji bija tik slikti, likumdošana pieļauj taču viņus par pārkāpumiem nekavējoties atbrīvot, tad neviļus rodas jautājums kādēļ viņi tika turēti darbā? Vai lai būtu iespēja spīdzināt?

Atbildēt

Mjā....

21.11.2020. 15:17

Jautājums šiem "darbiniekiem" - un kāpēc tad uzņēmuma vadība, kura tā "rūpējās" par jums, atvilka uz Latviju kaut kādus viesstradniekus, nevis ņēma darbā vietējos cilvēkus? Vai arī Latgalē bezdarbs ir pilnīgi un galīgi izzudis? Vēstulīte viennozīmīgi uz uzskrāpēta īpašnieku stabules pavadījumā.

Atbildēt

lauķis

21.11.2020. 15:05

Es nezinu kā tur ir ar to cilvēktirdzniecību,bet vienu zinu noteikti,ar šo uzņēmumu ir cauri,jo,mums taču valda ,,tiesiskums,,.
Merkele,Emanuela Makarons un visa ES atklati nodarbojas ar cilvēku tirdzniecību,un neviens vells viņus neparauj.

Atbildēt

Ko lūdzaties?

21.11.2020. 14:54

Neviens jums nepalīdzēs. Atrodiet sūdzībniekus un pārmāciet, lai citi neiedomājas darīt tāpat konkurentu labā.

Pārlauziet viņiem “sprandas” ar trešo personu starpniecību. Nesūdzieties un palīdzību negaidiet! Šodien cilvēks cilvēkam ir vilks.

Atbildēt

paskatieties googlee

21.11.2020. 14:45

kaada publika vada Adugu,....90 gadi...kas saistiti ar politiku vid utt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: