Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Agnese

18.05.2021. 21:42

Kamēr sozikovs tikmēr palīdzība tikai par naudu -lūdzu atvainojiet citu labāku pagaidām nav.

Atbildēt

khmmm

06.05.2021. 10:54

https://tautaruna.nra.lv/rasols/346390-tukuma-aizdedzinatais-virietis-reiz-izglabis-dinaru-rudani/?utm_source draugiem.lv&utm_medium top

Atbildēt

No IeM un VP vēstures pirms 19.gadiem.

03.05.2021. 13:11

2002,g.4.maijā pulksten 22.30 Latvijas Valsts policija saņēma informāciju no Igaunijas kriminālpolicijas par to, ka Latvijas Valsts robežu, iespējams, mēģinās šķērsot sevišķi bīstami bruņoti noziedznieki, kas laupīšanas nolūkā izdarījuši vairākas slepkavības Igaunijā un Krievijā. Pulksten 22.43 par iespējamo robežas šķērsošanu tika informēts Valsts policijas Operatīvās vadības centrs. Nekavējoties tika izsludināta aizdomās turamo noziedznieku meklēšana - 1981.gadā dzimušais Krievijas pilsonis Dmitrijs Medvedevs un 1981.gadā dzimušais Krievijas pilsonis Jurijs Ustinenko. Pulksten 22.45 par šo faktu informēta Latvijas Valsts robežsardze. 23.04 informācija nosūtīta visām Valsts policijas apakšvienībām, ar norādi īpašus pasākumus veikt Igaunijas-Latvijas rajonu policijas pārvaldēm - Limbažu, Valkas, Valmieras, Alūksnes. Pulksten 00.10 no Igaunijas kriminālpolicijas tiek saņemtas pirmās noziedznieku pazīmes. 00.35 Pēc Valsts policijas priekšnieka Jura Rekšņas rīkojuma, pierobežas rajonos tiek izsludināta operācija "Slazdi", kas paredz pasākumu kompleksu bruņotu noziedznieku aizturēšanai, izmantojot lielus policijas spēkus. Pastiprināta uzmanība tiek pievērsta maršruta autobusiem un taksometriem. Apmēram pulksten 3.00 Valkas rajona policijas pārvaldes darbinieki Valkā pamanīja divus aizdomīgus vīriešus, tāpēc tika pieņemts lēmums pārbaudīt viņu personības. Brīdī, kad policijas darbinieki tuvojās vīriešiem, uz policistiem sāka šaut. Apšaudes laikā nogalināts Valkas rajona policijas darbinieks, policijas kaprālis, 1967.gadā dzimušais Aigars Kurpnieks un viens no uzbrucējiem - Ļeņingradas rajona iedzīvotājs Dmitrijs Medvedevs.

Apšaudē ievainojumu plecā guva Valkas rajona policijas nodaļas virsseržants Ēriks Zanders, kurš ievietots slimnīcas reanimācijā.
Ievainojumu gūžā guvis arī Vidzemes drošības servisa darbinieks, kurš traģēdijas laikā atradās netālu no notikuma vietas un piesteidzās policistiem palīgā. Apšaudes vietā tika atrasti divi koferīši ar noziedznieku dokumentiem, sprāgstvielām, detonatoru un revolveri. Turpat atrasta arī Valkas karte, Staļina, Hitlera fotogrāfijas, degošu Ņujorkas debesskrāpju fotogrāfijas, Igaunijas preses publikācijas par pēdējā laikā izdarītiem smagiem noziegumiem Igaunijā, kas, iespējams, veikti ar viņu līdzdalību. Policijas dienesti Latvijā pieļauj iespēju, ka šo personu nolūks mūsu valstī varēja būt smagu noziegumu izdarīšana - slepkavības, laupīšanas, spridzināšanas. Uzreiz pēc apšaudes noziedznieka meklēšanā tika iesaistīti kinologi ar suņiem. Uz Valku nekavējoties izbrauca Valsts policijas priekšnieks Juris Rekšņa. Latvijas Valsts policija turpina aktīvi sadarboties ar Valsts robežsardzes darbiniekiem un kolēģiem Igaunijā un turpina meklēt 1981.gadā dzimušo Krievijas pilsoni Juriju Ustinenko, kurš pēc pašreizējās operatīvās informācijas, varētu būt atgriezies Igaunijas teritorijā. Latvijas iekšlietu dienestu rīcībā esošā informācija liecina, ka iepriekšminētie Krievijas pilsoņi Latvijas teritorijā bija ieradušies pirmo reizi. Joprojām pastiprinātā režīmā strādā Igaunijas-Latvijas pierobežas rajonu policijas pārvaldes. Naktī vietējiem policijas spēkiem palīdz speciālās rotas darbinieki no Rīgas. Informācija par notikumiem nosūtīta arī tiesībsargājošiem dienestiem Lietuvā, kas piedāvājuši kolēģiem Latvijā savu palīdzību. Valsts robežsardze kategoriski noraida šodien Latvijas presē pausto informāciju, ka noziedznieki Igaunijas-Latvijas robežu šķērsojuši robežkontroles punktā. J.Ustinenko un D.Medvedevu tur aizdomās par 3.maijā Igaunijā Tartu ieroču veikalā notikušā sprādziena organizēšanu. Šajā laupīšanas uzbrukumā dzīvību zaudēja divi veikala darbinieki. Šīs personas tiek turētas aizdomās arī par vairāku slepkavību izdarīšanu Igaunijā un Krievijā. Nav izslēgts, ka Igaunijā meklētās personas nogalinājušas piecus cilvēkus, attiecībā pret diviem cilvēkiem veikts slepkavības mēģinājums, savukārt Krievijas tiesībsargājošās iestādes meklējamos tur aizdomās par vēl piecu slepkavību veikšanu. Šīs personas sevi uzskata par neofašistiem. Pēc traģēdijas Valkā iekšlietu ministrs Mareks Segliņš un Valsts policijas priekšnieks Juris Rekšņa izteicis dziļu līdzjūtību bojā gājušā Valkas policijas pārvaldes darbinieka piederīgajiem un kolēģiem.

Atbildēt

fakts

01.05.2021. 12:05

»

&

Policijas melu kampaņas apdullinātajiem - agresīvajiem komentētājiem derētu vērīgāk ieklausīties, ka tukumnieki protestē ne tikai par šo policijas izraisīto noziegumu, bet arī pirms tam neizmeklētiem citiem noziegumiem. Noteikti, ka vairums, kas te gānās - pidars, piromāns, ir policijas noalgoti troļļi...


Ugunsdzēsēju informācija par degušo lupatu kaudzi un diviem cietušajiem bija visobjektīvākā, jo bija balstīta tikai uz acīmredzamiem faktiem, nevis to,kurš kuram draudējis vai ar ko gulējis.

Atbildēt

Tukuma pašvaldības izdomājumi un meli

01.05.2021. 10:54

»

&

Policijas melu kampaņas apdullinātajiem - agresīvajiem komentētājiem derētu vērīgāk ieklausīties, ka tukumnieki protestē ne tikai par šo policijas izraisīto noziegumu, bet arī pirms tam neizmeklētiem citiem noziegumiem. Noteikti, ka vairums, kas te gānās - pidars, piromāns, ir policijas noalgoti troļļi...


It kā lielas iestādes - Tukuma domes vadītāji, bet prātā nav pieauguši, pat vietējos apstākļus neizprot, nezina vai spēlē uz nerviem, tiem, kuri jāliek mieŗā, pirmkārt POLICIJU, kura strādā un ja nestrādāja, savlaicīgi risināt. Tā aplami, nepatiesi un melīgi uzkurina Tukuma sabiedrību par drošību, kur kāds piromāns, visdrīzāk, aplēja sevi ar degšķidrumu un aizdedzināja. Kā saimnieciski vadītāji, varējāt paprasīt saimniecības veikalā - vai var no malas kāds cits mierīgi aplaistīt otru vīrieti ar degmaisījumu un vēl nopietnāk - iešķilt šķiltavas un aizdedzināt, kad degmaisījums nesprāgst kā benzīns - uguni tam jāpieliek un jāpatur. Upuris gaidīja lai aizdedzina, briesmas necentās novērst, atgrūžot nost.
Pie tanm ja jums kaut nedaudz prāta, Tukuma domes vadoņi, varēja visu to saprast un jūs vispirms pajautājot policijai, kas tas par dzīvokli, kas tur dzīvo, vai tas nav homoseksuālisti sapulcēšanās dzīvoklis, vai no tā nenāk draudi Tukuma iedzīvotāju bērņiem? Ne, jums prāta nav - uzreiz brauciet virsu policijai ar vēršanos augstākajā instancēs.

Vai tiešām jūs tik stulbi cilvēki, jābrīnās. Pieauguši, bet bez prāta vai?

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

30.04.2021. 16:46

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības un iespēju gadsimtā. Mūsu sabiedrībā sadzīvo dažnedažādākie cilvēki ar dažnedažādākajiem pasaules uzskatiem. Diemžēl pat 21. gadsimta sākumā mūsu sabiedrību vel joprojām nomoka aizspriedumi, neiecietība un naids. Bieži vien šie aizspriedumi, kas vairo ļaužu prātos neiecietību un naidu, ir iracionāli. Tiem pat nav loģiska pamatojuma. Tumšie viduslaiki – kristietības šovinisma laiki – ir beigušies. Eiropā valda miers un laime. Nežēlīgais un šausminošais laiks, kad inkvizīcija nesodīta varēja nogalināt jebkuru cilvēku, ir beidzies. Nevajag dzīvot viduslaiku tumsonībā. Nevajag dzīvot viduslaiku māņos. Mūsu sabiedrībai ir jākļūst atvērtākai, iecietīgākai un draudzīgākai. LGBTI kopienas cilvēki ir tādi paši sabiedrības locekļi kā visi pārējie sabiedrības locekļi. Gan lesbietes, gan geji, gan biseksuāļi (panseksuāļi), gan transseksuāļi, gan transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā visa pārējā sabiedrības daļa. Šo cilvēku jūtas un mīlestība ne ar ko neatšķiras no heteroseksuālo cilvēku jūtām un mīlestības. Dieva Erota priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Mīlestībai nav robežu. Mīlestības priekšā mēs visi esam vienlīdzīgi. Lai godāts mīlestības un kaisles Dievs Erots kā tas no iesākuma ir bijis ,tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava visvarenajam Dievam Erotam! Visa slava Olimpa kalna Dieviem!
Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai veicinātu sapratni pret LGBTI kopienu, iesaku noskatīties seriāla “Amerikāņu Dievi” 3. sezonas 8. sēriju: Watch American Gods: https://www.starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896. Katru gadu Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: https://youtu.be/T1BDcI-tAfQ (Japan's PENIS FESTIVAL! Why Japan LOVES PENIS.).
#dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #Skolnieciņš #sidrabbirzs

Atbildēt

&

30.04.2021. 16:45

Policijas melu kampaņas apdullinātajiem - agresīvajiem komentētājiem derētu vērīgāk ieklausīties, ka tukumnieki protestē ne tikai par šo policijas izraisīto noziegumu, bet arī pirms tam neizmeklētiem citiem noziegumiem. Noteikti, ka vairums, kas te gānās - pidars, piromāns, ir policijas noalgoti troļļi. Policija tā „strādā” visā Latvijā, tikai Tukumā cilvēkiem pacietības mērs ir pilns. NRA pirms dažām dienām bija raksts, kurā RuksIS nodēvēts pa Ģēniju pēc viņa veiksmīgās melu kampaņas, kad tika visai Latvijai apdullinoši stāstīts, ka tur dega drēbju kaudze un noziedzīgs nodarījums vispār nav noticis. Bet RuksIS smagi pārrēķinājās, jo viņa melu kampaņas rezultātā pēc divām dienām radās vēl 8 bojāgājušie. Ja uzmanīgāk ieklausījāties, ko LTV teica meitene, kas izglābās no Merķeļa ielas ugunsgrēka, tad tur kāds ķīnietis esot ienesis pudeles ar degmaisījumu, kaut kam metis, un tad esot bijis sprādziens, pēc kura izcēlies ugunsgrēks. RuksIS savā prātiņā nepadomāja, ka nejauši var parādīties vēl lielāks Ģēnijs par viņu, un tāds parādījās – ķīnietis, kas iebraucis Latvijā, noteikti izlasīja LSM ziņās angļu valodā, ka sadedzināts cilvēks, bet policija to nosaukusi par drēbju kaudzes degšanu un pasludinājusi „nav noticis noziedzīgs nodarījums”...tad nu ķīnietis nosprieda: wov, te gan ir interesanta valsts – sadedzināts cilvēks, bet policija pasaka, ka nav noticis noziedzīgs nodarījums, tad jau es ar tā varu pielaist uguni, kam vien vēlos, jo tas būs „nav noticis noziedzīgs nodarījums”, un pielaida uguni hostelim!

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

30.04.2021. 16:44

Mēs dzīvoja Latvijā – brīvā un atkarīgā valstī. Mūsdienu Latvija ir vieta, kur katram cilvēkam ir tiesības atrast savu personīgo laimi. Diemžēl mūsu sabiedrībā vel aizvien valda neiecietība gan pret reliģiozajām, gan pret seksuālajām, gan pret cita veida minoritātēm. Mūsu sabiedrībai trūkst drosmes un empātijas, lai pieņemtu citādāko. Tādējādi šī nepatika rada spriedzi un diskomfortu mūsu sabiedrībā. Neiecietība vairo ciešanas, tā attālina cilvēkus citu no cita. Ilgie baiļu un terora gadi, kad valdīja Padomju Savienība, ir beigušies. Ir pienācis laiks pārmainām. Ir pienācis laiks saticībai, sapratnei un mīlestībai. Lesbietes, geji, biseksuāļi un transseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā mēs. Būsim draudzīgi un iejūtīgi pret LGBT kopienu! Katram no mums ir tiesības mīlēt un tikt mīlētam neatkarīgi no mūsu seksuālās orientācijas un seksuālās gaumes. Mīlestība ir spēks, kas mūs vieno neatkarīgi no etniskās izcelsmes, seksuālās orientācijas, finansiālā stāvokļa, reliģiskās un politiskās pārliecības. Ielaidīsim savā sirdī mīlestības un kaisles Dievu Erotu. Mīlēsim un būsim mīlēti. Lai visvarenais Erots svētī katru no mums, kas viņam tic!
Saticību un mūžīgu mīlestību mums visiem vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lai vairotu saticību un mieru mūsu sirdīs, iesaku noskatīties seriālu “Amerikāņu Dievi”: https://www.starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/61887. Gadu no gada Japānā pirmajā aprīļa svētdienā notiek Kanamara Matsuri festivāls, šo festivālu var noskatīties šeit: https://youtu.be/Bdq22ND56zI (Kanamara Matsuri Festival in Japan | 2019).
#dažādība #iecietība #iejūtība #mīlestība #LGBT #LGBTI #varavīksne #saticība #draudzība #Erots #KaislesDievs #MīlestībasDievs #OlimpaKalnaDievi #OlimpaKalns #sidrabbirzs

Atbildēt

plastelins

30.04.2021. 09:31

»

Tukums, netrakojiet, netraciniet tautu

Latvijā ir simtiem baisu noziegumu, viens par otru "labāks", tādēļ, Tukuma dome, netrakojiet, ja neko neziniet, vai tas ir šoreiz noziegums...


kindzulis meligs šmurgulis, no darba briva laika dedzināja Rīdzeniekus, un vel pietiek viņam nekaunibas iet rakstit iesniegumu uz policiju ka kads viņu nosaucis par pediņu??!! kas viņs ar ir ko pats nenoliedza, ja katrs muļkis ies un rakstis ka kads to nosaucis par muļki uz policiju kas tad bus?

Atbildēt

nemo

30.04.2021. 09:24

»

kad miris ,

tad var pierakstīt ko vien vēlies


merglis kindzulis saņema ko pelnijis , dzivoju viena no majam ko viņs dedzināja Rīga, parovejat no 9 stava nokapt leja nakts laika kad maja pilna dūmiem ? ja parvietojaties ar grutibam. Tad sapratisiet mani, kindzulis ar degmaisijumu dedzinaja atkritumu konteinererus kas atrodas majas zem trubas rezultata dumi ka pa skursteni atri izplatas pa visu maju, cik zinu tik laimigas sagadišanas deļ nav upuri, un viņs tiešam butu uzskatams par naida noziedznieku jo dedzinaja visus. šit izskat pec dieva pirksta tas kas notika ar viņu, pats to šķidrumu nopirka 4 no rīta draudzenei teicis ka brauks uz Rīgu??!! aizdedzinajas varbut ar pats dzeris bija draugs nelaida iekša utt degmaisijums pa rokai ...

Atbildēt

Tukums, netrakojiet, netraciniet tautu

29.04.2021. 14:57

»

kkk

Bet varbūt viens greizsirdīgs pederasts piekurināja otru kaku stūmēju...


Latvijā ir simtiem baisu noziegumu, viens par otru "labāks", tādēļ, Tukuma dome, netrakojiet, ja neko neziniet, vai tas ir šoreiz noziegums?

Kas jums dod tiesības līst policijas izmeklēšanā ar saviem, atvainojos, stulbiem secinājumiem: "... Iedzīvotāji izsaka bažas par to, vai Valsts policija iepriekš ir darījusi visu šī nozieguma novēršanai un vai šobrīd dara visu tā atklāšanai".

Vai tu zini, ka tas ir noziegums? Varbūt tā ir pašaizdedzināšanās? Varbūt tā ir pašaizsardzība, varbūt tā ir atriebība, greizsirdība? Ja nezini, nemuldi un nebāz savu degunu, kur nevajag.

Bet ja šie idioti ievilinās pašvaldības vadītāju bērnus un sakropļos uz mūžu viņu dēlus, mazgadīgos, nepilngadīgos, ko tad jūs teiksiet varenie Tukuma pašvaldības vadoņi?

Ja tur bija mazgadīgo, nepilngadīgo ievilināšanas perēklis, ko darīt ar šo pederastu - parazītu sugu?

Jūs vadiet pašvaldību, bet prāta jums gan maz saprast, ka pie jums notiek. Kādēļ necēlāt traci vakar, aizvakar. pērn, gada sākumā utt.?

Ko, policija nezināja, ka tur notiek. Par kādu "baiso" noziegumu te var runāt? Jā, notikums baiss, bet vai noziegums?

Atbildēt

tuktuktukmuļķīšiunnelieši

29.04.2021. 14:28

Gaisā vējo vēlëšanu sūdu smaka

Atbildēt

kkk

29.04.2021. 12:35

Bet varbūt viens greizsirdīgs pederasts piekurināja otru kaku stūmēju?
Bieži pederastu greizsirdība ir daudz, daudz lielāka nekā normālo cilvēku jūtas.
Vajag godīgu un neatkarīgu izmeklēšanu un galvenais -pederasti, žīdi un nēģeri nav VIENLĪDZĪGĀKI par pārējiem Latvijas Republikas pilsoņiem.

Atbildēt

Uldis

29.04.2021. 09:55

»

bet FAKTS

ir tāds , ka pastrādāts smags noziegums un KLUSUMS !!! Par ko mēs visi nodokļus maksājam šai kroplajai sistēmai


Tiešām fakts, ka ir pastrādāts noziegums? Izskatās, ka džeks pats sevi nokurināja. Nesteigsimies notikumiem pa priekšu.

Atbildēt

bet FAKTS

29.04.2021. 09:30

»

fakts

Jūs pat iedomāties nevarat cik pederastu strādā medicīnā,un neko nedrīkst pret viņu izdarībām iebilst,piekārs homofobiju.Jūs ar šo sērgu vēl neesat ticies,jums ir paveicies


ir tāds , ka pastrādāts smags noziegums un KLUSUMS !!! Par ko mēs visi nodokļus maksājam šai kroplajai sistēmai ?????????????????????????

Atbildēt

mēs to

29.04.2021. 08:37

visa Latvijā gribam. Man varbūt arī blakus ir hotelis ar narkošām...........
Kādi hosteli šajā laikā, ja mana ģimene kopā nepulcējas.
Policijā abolūti zaudējuši kaunu. Kurus soda, kurus nē?
Kā cilvēks, kuru tiesās par dedzināšanu, var valkāties apkārt????????????????????????????????????
Kāpēc mani nodokļi? vai lai ne mani sargātu?

Atbildēt

vispār

29.04.2021. 05:26

»

www.govlawyer.lv

diemžēl


Tas ir labākais veids, kā izvairīties no uzbrukuma, ja saņemti reāli draudi. Neviens noziedznieks negaidīs pie mājas līdz rītam kamēr tu iespējams atnāksi mājās, lai izpildītu draudus.

Atbildēt

interesanti

29.04.2021. 05:22

»

Līdzjūtība

piederīgajiem,no sirds.Vai zināt,kas mani mulsina-par to puisi visi kolēģi izsakās tikai pozitīvi (domāju-medicīnā iet strādāt sirdscilvēki),bet,te izsakās kā par ``monstru``vai kā``pustrako``.Vai tad kolēģi neredzēja?Neticu,jo 5.gadus puisis strādāja...Vai ir zināms,konkrēti,kas ar to aizdedzināšanu...


Tu pats personīgi aptaujāji visus viņa kolēģus, ka zini kā šie izsakās> Gadījumā, ja esi, tad kāda pārliecība, ka pilnīgi visi viņi saka patiesību par tolaik smagā stāvoklī slimnīcā esošu cilvēku? Kā runā, tad viens no drudētājiem esot bijis kāda kolēģa tēvs, turklāt "trakie" parasti visai labi slēpjas un pat tuvākajiem nerodas aizdomas par viņu "hobijiem".

Atbildēt

fakts

29.04.2021. 04:20

»

Līdzjūtība

piederīgajiem,no sirds.Vai zināt,kas mani mulsina-par to puisi visi kolēģi izsakās tikai pozitīvi (domāju-medicīnā iet strādāt sirdscilvēki),bet,te izsakās kā par ``monstru``vai kā``pustrako``.Vai tad kolēģi neredzēja?Neticu,jo 5.gadus puisis strādāja...Vai ir zināms,konkrēti,kas ar to aizdedzināšanu...


Jūs pat iedomāties nevarat cik pederastu strādā medicīnā,un neko nedrīkst pret viņu izdarībām iebilst,piekārs homofobiju.Jūs ar šo sērgu vēl neesat ticies,jums ir paveicies.
Par šo gadījumu,izskatās pēc pederastu "rotaļām",tāpat ka Rebenoka gadījumā.

Atbildēt

Haoss

29.04.2021. 04:17

»

Varis

Viena lieta ir bīdīt savas stulbās un populistiskās idejas (piemēram policijas priekšnieka atlasē izmantot melu detektoru vai bazūnēt ka tūlīt tūlīt izveidos Policijas akadēmiju) bet cita lieta ir reāli mēģināt sakārtot Iekšlietu sistēmas iestāžu darbu, tāpēc neko dižu negaidiet no tā futbola federācijas...


Policistiem un karavīriem jāsaņem zemu atalgojumu, lai valstī neieviestu kārtību.

Francijas pensionētie un nepensionētie, kopā 60, ģenerāļi brīdina valdību, ka valstī var izcelties pilsoņu karš. 30 proc pilsoņu ir musulmaņi, nēģeri un jaukteņi daudzstāvu blokmāju rajonos un viņi dzīvo uz franču rēķina un ievieš savas “vērtības”.

Atbildēt

ES

28.04.2021. 23:49

»

Jānis

Ļoti interesanti būtu noskaidrot ,kas tie bija par 2 lieciniekiem , kuru liecības policijas ir pieņēmuši un pārbaudīt viņu liecības. Jānovērš iedzīvotāju satraukums , ka policija ne tikai ir bezdarbīga noziegumu novēršanā, bet pat sadarbojas ar tiem noziegumu veikšanā


Piebildīšu, ka būtu jānoskaidro no kādām ģimenēm šie izdzimteņi ir nākuši, ja jau policija ir tik saudzējoši noskaņota neatrast, bet vainu uzvelt mirušajam pašam... Kā dēliņš tad tas slepkavnieks ir bijis

Atbildēt

Komentārs

28.04.2021. 23:09

Naidīgajos komentāros reāli parādās tas, ka Latvijā vispār nemaz nav konservatīvas politikas, ir tikai viltus konservatīvie, kam šie naidīgie komentētāji krituši par upuriem, nesaskatot īstās problēmas, kas apdraud latviešu sabiedrību. Gribētos jautāt naidīgajiem komentētājiem – a kas jūs paši vispār esat, lai ņirgātos par cilvēku tikai dēļ viņa atšķirīgajām īpašībām? Ja esat latvieši no latviešu ģimenēm, un jums ir bērni, kas dzimuši latviskās ģimenēs, varbūt tad jūsu viedoklim ir kāds pamats. Bet ja esat no žīdkomunistu, čekistu, jauktām latviešu-krievu, latviešu-hazāržīdu ģimenēm, vai jums ir bērni, kas dzimuši jauktās latviešu-žīdkomunistu, latviešu-čekistu ģimenēs, latviešu-krievu, latviešu-hazāržīdu ģimenēs, tad katrs latviešu gejs vai lezbiete ir Svētais salīdzinot ar jums, jo pastāv iespēja, ka jūs esat no tiem, kas atbalsta divvalodību, sūkā Putinam līdzīgi kā iekšlietu ministrs, un jūsu bērni ir vai būs naidīgi un nevēlami latviešu tautai un veidos nākamo Saskaņas elektorātu, staigā vai staigās pa ielām ar plakātiem “Ruki proč ot naših škol” vai klaigās “Krim naš”.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

28.04.2021. 22:18

diemžēl

Kindzulis

pēc draudiem un uzbrukuma
nolēma

viens
vakarā-naktī
iet pie draudzenes
runāt par ceļojumu.

Atbildēt

Līdzjūtība

28.04.2021. 22:01

piederīgajiem,no sirds.Vai zināt,kas mani mulsina-par to puisi visi kolēģi izsakās tikai pozitīvi (domāju-medicīnā iet strādāt sirdscilvēki),bet,te izsakās kā par ``monstru``vai kā``pustrako``.Vai tad kolēģi neredzēja?Neticu,jo 5.gadus puisis strādāja...Vai ir zināms,konkrēti,kas ar to aizdedzināšanu bija?Varbūt provokācija?Varbūt viņam atriebās tie,kas tajā bija iesaistīti?Zināt,ja jau būtu pats gribējis aiziet,tad nebūtu draugu saucis palīgā.Jauns cilvēks-žēl.

Atbildēt

Varis

28.04.2021. 21:54

»

viedoklis

Bija lielā bļaustīšanās ka nu ir jauns iekšlietu ministrs un nu tikai būs kārtība policijā, bet čiks vien iznāca.Jaunais ministrs velk tikai uz totalitāras policeiskas valsts pusi...


Viena lieta ir bīdīt savas stulbās un populistiskās idejas (piemēram policijas priekšnieka atlasē izmantot melu detektoru vai bazūnēt ka tūlīt tūlīt izveidos Policijas akadēmiju) bet cita lieta ir reāli mēģināt sakārtot Iekšlietu sistēmas iestāžu darbu, tāpēc neko dižu negaidiet no tā futbola federācijas prezidenta kandidāta

Atbildēt

Lojālas un pakalpīgas personas

28.04.2021. 21:03

»

ммм

Neviens vēl nav aizdomājies, kādas personas šajā valstī var kļūt par iekšlietu ministriem


Ģirģenam ir bērns no kādas tiesneses. Sistēmas ķīlnieks.

Atbildēt

tepatpār

28.04.2021. 20:36

»

vispār

Cietušais bija maniaks dedzinātājs un viņa lieta jau atradās tiesā ar 5 dedzināšanas epizodēm


un ja tas būs cita persona ,ko tad? Un tomēr, ir noticis smags noziegums un galīgi po ,kas ir cietušais , par to noziedzniekam jāatbild tiesā.Kam viņš jāķer ,man ,tev ,jeb tiem kas rij mūsu nodokļus?

Atbildēt

ммм

28.04.2021. 20:03

Neviens vēl nav aizdomājies, kādas personas šajā valstī var kļūt par iekšlietu ministriem?

Atbildēt

vispār

28.04.2021. 19:59

»

interesanti

kāpēc tvnets jau publicējis infu ,ka cietušais pats esot dedzināšanā apsūdzēts? Tik steidzīgi un kāds tam sakars ar notikušo? Viņi ko ,grib teikt ,ka viss ok


Cietušais bija maniaks dedzinātājs un viņa lieta jau atradās tiesā ar 5 dedzināšanas epizodēm.

Atbildēt

millers

28.04.2021. 19:50

pi--romāns vai pi--dars,jeb abi ,ko nu vairs,nevajag niekoties ar bīstamām vielām

Atbildēt

ESMAIJA

28.04.2021. 19:49

Cilvēks ir jau niris... Līdzjūtība visiem tuviniekiem!
eS PAR DROŠĪBU, PAR SAVĀM CILVĒKTIESĪBĀM. Gribu būt droša, ka mani aizstāvēs no apmelošanas, no manas kā cilvēka tiesības tiks ievērotas vienmēr un visur, ka ar mani nenotiks tas pats, kas ar ļēmberga kungu, kuru burtiski spīdzināja turpat 20 gadu garumā, ar viltus liecībām, ar apmelo``sanu un viņa cilvēktiesību mīdīšanu kājām un tas joprojām turpinās. Vai jūskāds esat padomājis, ka jebkurš, ikviens Latvijā dzīvojošais ir pamatoti apdraudēts ar to pašu. Bordāns ar kontrabandas jumtotāju brauca uz ASV ar melu bagāžu un viena no apsūdzībām skanēja -LEMBERGA KUNGS ESOT KORUMPĒJIS visus pēc kārtas - deputātus, partijas, ministrus prokurorus utt - Tad jājautā viens cilvēks izzaga un piekukuļoja visus, kas tik stāvēja viņa zagšanai ceļā. Tad ko Bordān!? Kur tajā laikā bija policija? kUR BIJA KNAB ar kartona Juri un Aņku? Kur bija Maizītis, ja ļāva vienam cilvēkam pārņemt teju vai varu visā Latvijā un pār visiem, tik lielā mērā, ka tiesai bija ko darīt 12 gadus... lai atzītu, ka viņš Valstij nav nozadzis ne pliku grasi tikai diviem miljonāriem izspiedis katram pa 10 kapeikām - tik sen tas esot noticis, ka vēl pat Latu nebija...Bet es runāju par to, ka neviens nav drošs par sevi. JEBKURU, KAS MAISĪSIES VARENAJIEM PA KĀJĀM var piemeklēt līdzīgs liktenis. Šiem bordāniem un juriem robežu nav! Un cilvēktiesības viņi attiecinās tikai un vienīgi uz sevi

Atbildēt

Nu

28.04.2021. 19:00

Patiesībā jāprasa Mozaīkai - bija pidars vai kā.
Ja bija pidars, tad jāprasa - cik vinīem ir uzskaitē psihu pidaru ar stipriem papīriem. Ja bija vai kā - tad ko šamie šūmējas ne par tēmu.

Atbildēt

viedoklis

28.04.2021. 18:58

Bija lielā bļaustīšanās ka nu ir jauns iekšlietu ministrs un nu tikai būs kārtība policijā, bet čiks vien iznāca.Jaunais ministrs velk tikai uz totalitāras policeiskas valsts pusi.
Galu galā būs jāatgriežas pie komunistiskas sistemas laikā iedibinatās kartības, kur bija vietejais iecirkņa pilvarotais kurš atbildeja par kartību savā iecirknī.Vismaz bija konkreta,zināma persona pie kuras iedzīvotāji vareja griezties un prasīt kaut kādu atbildību.Uzskatu ka vietejo policijas priekšnieku jāizvel uz noteiktu laiku iedzivotājiem, katrās pašvaldības velšanās, lai sežamvieta nepieaugtu pie kresla un viņa atrašanās amatā nebūtu atkarīga no izpatikšanas priekšniecībai, bet no tā cik labi prot stradāt un nodrošināt kārtību, sev pakļautā teritorijā.

Atbildēt

Jā, bet

28.04.2021. 18:50

Kam šis iesniegums ir adresēts? Kam tā policijas darba izvērtēšana tiek lūgta? Pietiek lasītājiem?

Atbildēt

kulas dedzinasana atstata novarta !

28.04.2021. 17:30

sogad deg pideri un hosteli !

Atbildēt

Renģēdājs

28.04.2021. 17:20

Vai tad policijas priekšnieks nebija tumbočkas kampara čoms?! Tepat pietiek liekas kkādu laiku atpakaļ bija rakstu sērija par tumbočkas čomošanos ar mentu priekšnieku... Nu ,ja Melotības ģenerālsekretārs (kā Brežņevs) ir arī mentu priekšnieka čoms tad tikai loģiski, ka džeks visu darīja pats-dedzināja, aizdedzinājās, pārdedzinājās ,piededzinājās... Vai tad knariņš sevi ir kaut kur kaut kā atzinis sevi par vainīgu... Mūžīga slava Melotībai!

Atbildēt

interesanti

28.04.2021. 17:11

kāpēc tvnets jau publicējis infu ,ka cietušais pats esot dedzināšanā apsūdzēts? Tik steidzīgi un kāds tam sakars ar notikušo? Viņi ko ,grib teikt ,ka viss ok???

Atbildēt

Secinājums

28.04.2021. 16:52

»

Oki

Precīzi. Bet pašvaldību vēlēšanas tuvojas , un tas ir zināms droši


Biedri partijnieki dividentes cenšas izspiest pat no saviem pirdieniem.

Atbildēt

VDD uzdevums

28.04.2021. 16:37

ir radīt drošību saviem darbiniekuem, nevis sabiedrībai un iedzīvotājiem. Lai attaisnotu savu pastāvēšanu un atalgojumus, parazitējot uz valsts tēķina, jmVDD uzdevums ir bezdarbība sabiedrības tiesību ievērošanas un drošības jautājumos. Pretējā gadījumā VDD štati jāsamazina uz pusi.

Atbildēt

Jānis

28.04.2021. 16:36

Ļoti interesanti būtu noskaidrot ,kas tie bija par 2 lieciniekiem , kuru liecības policijas ir pieņēmuši un pārbaudīt viņu liecības. Jānovērš iedzīvotāju satraukums , ka policija ne tikai ir bezdarbīga noziegumu novēršanā, bet pat sadarbojas ar tiem noziegumu veikšanā.

Atbildēt

Oki

28.04.2021. 16:33

»

Secinājums

Vēl jau nav zināms vai tas bija noziegums


Precīzi. Bet pašvaldību vēlēšanas tuvojas , un tas ir zināms droši ...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: