Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viktorija

17.04.2019. 04:53

Kaut kā dīvaini,visu laiku mums teica,ka komūnistu laikos,Latvijā tika postīta daba.Bet izrādas,ka brīvas Latvijas laikos tiek likvidēta nenormālos apjomos zaļa daba.Vajag pabraukāt ap Rīgu ,meži tiek cirsti uz nebēdu.Vasarā šad tad palidoju ar savu lidmašinu virs latvijas,kāds posts ir redzams,tas nav prātam aptvērams.Ja cilvēki to reāli paskatītos,domāju,ka tas ļoti daudziem atvērtu acis.Ļoti žēl ,ka bezjiedzīgi tiek postīta mūsu zaļa daba.

Atbildēt

plaša profila pekaušus no zaļās Pierīgas tas nekustina?

02.04.2019. 08:08

Darbības mērķi
Dabas resursu ilgtspējīgas izmantošanas urbanizētā vidē teorētisko un praktisko risinājumu izstrādāšana;2. Medību iecirkņa izveidošana un apsaimniekošana, un medību organizēšana;3. Pierīgas iedzīvotāju izglītošana par savvaļas dzīvnieku uzvedības un izturēšanās paradumiem;4. Pierīgas iedzīvotāju aptauju veikšana par ilgtspējīgas saimnieciskās darbības un dabas aizsardzības jautājumiem;5. Izstrādāta praktiska risinājuma ieviešanai nepieciešamo finansu resursu piesaistīšana;6. Medību saimniecības attīstības un pilnveidošanas veicināšana ilgtermiņa perspektīvā, sabalansējot dabas aizsardzības, ekonomiskās un bioloģiskās daudzveidības aktivitātes un intereses;7. Vides aizsardzības pasākumu plānošana, organizēšana, popularizēšana un veicināšanas pasākumi, īstenot un atbalstīt vides aizsardzības aktivitātes. Pasākumi sabiedrības izglītošanai par vides aizsardzības procesiem, kā dabiskā līdzsvara uzturēšanas institūta, to vietu un nozīmi mūsdienās, tajā skaitā, konferenču, diskusiju un semināru rīkošana;8. Meklēt un izmantot praksē arvien jaunas darbības formas un metodes;9. Bērnu un jauniešu iesaistīšana Biedrības darbībā, viņu intereses un izpratnes par vides aizsardzību veicināšana, tajā skaitā tematisku nometņu un kursu rīkošana; vides aizstāvju pulciņu dibināšana un darbības organizēšana;10. Aptauju veikšana par ilgtspējīgas saimnieciskās darbības un vides aizsardzības jautājumiem;11. Juridiskas, konsultatīvas un cita veida palīdzības sniegšana biedriem, saskaņā ar Biedrības izpildinstitūcijas lēmumiem;12. Informācijas sabiedrības sniegto iespēju apzināšana, popularizēšana un izmantošana Biedrības darbībā, tajā skaitā sadarbojoties ar valsts institūcijām un nevalstiskām organizācijām;13. Kopīgā darbībā, uz brīvprātības un līdztiesības pamatiem, likumu un Biedrības statūtu ietvaros, izveidot institūciju, kas koordinē un veicina vides aizsardzības pasākumu organizēšanas pakalpojumu attīstību, popularizēšanu un profesionālo darbību Latvijā un ārējos tirgos;14. Rīkot izstādes, KONCERTUS un sabiedrības informēšanas kampaņas par vides un dabas aizsardzības tēmām;
21. Nodrošināt pilnvērtīgas informācijas iespējas sabiedrības locekļiem par VIDES AIZSARDZĪBU 22. Piedāvāt konsultatīvos pakalpojumus vides aizsardzības jautājumos, veikt reklāmas, informatīvo un izzinošo materiālu veidošanu, izdošanu un izplatīšanu;
23. Veicināt sadarbību starp pašvaldībām, valsts iestādēm un juridiskajām personām;
28. Organizēt talkas, piketus, mītiņus un cita veida akcijas, ja tas nepieciešams un ir saskaņā ar Biedrības mērķiem.

Atbildēt

.com

01.04.2019. 23:14

Devviņiem raksta lasītājiem nav plaušu

Atbildēt

Turpat blakus

30.03.2019. 16:04

»

Zeze

Viss tas Slokas ielas gals izskatās NENORMĀLI nolaists, sapuvis un nobrucis. Ja kaut ko no latviskā kultūrmantojuma jāsaglabā, tad tā varētu būt vienīgi Embūtes iela. To varētu arī mierīgi rādīt ārzemju tūristiem. Viņi būtu sajūsmā


Privātas zemes īpašnieks savā teritorijā rīkojas pēc saviem ieskatiem. Zaļie toties varēja satraukties par LU Botāniskā dārza aizaugušo un nesakopto teritoriju . Botāniskā dārza nosaukumam vizuāli tur atbilst tikai neliela daļa.

Atbildēt

Zaļo darbības šur tur ir apsurdas neredz ko paši dara

30.03.2019. 07:20

Es atvainojos. Bet viena lielākā daļa zaļo barojas no eiropas projektu naudām. 30 gadus esam no kaut kā brīvi bet nevaram Papes ezerā izvākt riepas. Daudz izveidotu apakš struktūru dabas parks, pasaules dabas fonds un tikai tagat riepas pamanīja. Nauda no dabas parka izveides bija iedalīta riepu aizvākšanai bet pazuda un izčurāta. Par koku alejām lai cērt kādam tak tā zeme pieder. Un iestādīs nocirsto vietā jaunus kociņus.

Atbildēt

A.P.

29.03.2019. 08:28

Interesanti, vai cienījamā kundze, Latvijas lielisko aleju aizstāve, zina, ka viņas tekstu tādā vietnē kā "Pietiek" tūlīt apvems portāla komentāru lepnums - vājprātīgs un reti nekaunīgs latviešu deģenerāts, kas savā psihiskajā atpalicībā tomēr ir spējīgs saprast, ka nerdrīkst norādīt savu vārdu? Vai autore zina, ka viņas labo velmi tūlīt apcūkos viens latviešu izdzimtenis?

Atbildēt

Zeze

28.03.2019. 23:18

Viss tas Slokas ielas gals izskatās NENORMĀLI nolaists, sapuvis un nobrucis. Ja kaut ko no latviskā kultūrmantojuma jāsaglabā, tad tā varētu būt vienīgi Embūtes iela. To varētu arī mierīgi rādīt ārzemju tūristiem. Viņi būtu sajūsmā.

Atbildēt

Teds

28.03.2019. 22:43

To visu garo penteri var aizstāt ar diviem punktiem, deokupācija un prātīgu pilsoņu veidota politika, kas veicinātu latviešu tautas atgriešanos pie senču tradicionālā dzīves veida laukos.
Tas jau intensīvi notiek citur civilizētajā pasaulē, kaut gan tur lauku vide nebija tik mērķtiecīgi iznīcināta kā Latvijā pēdējos 70.gadus valdot koloniālam režīmam.
Pilsētas, it īpaši lielās pilsētas, drīz paliks kā vēstures pieminekļi, aizgājušajam industrializācijas laikmetam.

Atbildēt

jaajaa

28.03.2019. 21:14

...homo sapiens sāk saprast savas kļūdas...tikai ir jau par vēlu...:)

Atbildēt

ты, гнида ебанутая пидрила позорный

28.03.2019. 20:25

»

Cyril

дурак


сходи-ка опять выедай свой засранный унитаз

Atbildēt

Diemžēl,

28.03.2019. 17:36

»

A.P.

Normāli funkcionējošas tautas un tās valdības valstī nevajadzētu rakstīt tādas vēstules. Tas, pirmkārt. Otrkārt, dotā vēstule pilnīgi neiederas nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā valstiskumā ar noziegumu brīvību, kad nekas nav svēts, svēta nav brīvība, neatkarība, suverenitāte, svēts nav...


Latviešu anonīmo izdzimteņu (mikosi, cilvēki444, A.P., reiniki,fanijgoldi , cenzētie u.c.) nelietīgo melu plūdiem pēdējā laikā noteikti ir kaut kāds izskaidrojums. Runa neiet tikai par latviešiem tradicionālo denuncēšanas, nepateicības, gļēvuma, bailīguma, pielīšanas, alkatības sindromu. Runa noteikti neiet arī par ģenētiski determinēto psihiski slimo laimes bērnu (A.P., žuļu, feļu,edgu, cenzēts, grantiņu u.c.) iespēju internetā uzrunāt pasaules klaidoņus, okupantu migrantus. Iemesls nav tradicionālās latviešu cilvēciskās vērtības - stulbums, aprobežotība, neizglītotība, zemnieciskums, nespēja uztvert galveno krievu migrantu labvēlībā. Iemesls noteikti ir saistīts ar kaut ko jaunu latviešu cilvēciski visnevērtīgākajā daļā. Ļoti iespējams, ka dažādu latviešu kropļu apziņā ir saasinājusies savas noderības atskarsme "6.oktobra paaudzes" laikmetā. Agrāk tomēr nebija tik lielas iespējas izgāzt savu melno dvēseli. Tagad, kad latviešiem pie varas ir "6.oktobra paaudze", tautas izdzimteņiem ir radusies viņu lietderības sajūta: viņi var bagātināt ar saviem izdalījumiem kopējo mēslu kaudzi, viņiem tagad ir pašiem savas čekistu un komunistu, žīdmasonu partijas, parlaments, valdība. Un tas ir loģiski, ka tādā laikmetā galvu paceļ tautas atkritumi.

Atbildēt

A.P.

28.03.2019. 17:18

Normāli funkcionējošas tautas un tās valdības valstī nevajadzētu rakstīt tādas vēstules. Tas, pirmkārt. Otrkārt, dotā vēstule pilnīgi neiederas nacionāli reakcionārā un krimināli oligarhiskā valstiskumā ar noziegumu brīvību, kad nekas nav svēts, svēta nav brīvība, neatkarība, suverenitāte, svēts nav taisnīgums un tiesiskums, svēta nevar būt arī daba. Turklāt kolektīvajā neattīstībā "tusējošā" latviešu tauta tās dārgo priekšstāvju vadībā jau sen visu ir iztirgojusi ārzemniekiem - aramzemi, mežus. Dotā vēstule automātiski pārvēršas nenopietnā rīcībā, jo 30 gadu laikā jau sen vajadzēja saprast, kas patiesībā tika noorganizēts pēc PSRS sabrukuma un kas ir Latvijas "brīvvalsts". Tāpat bija pietiekami ilgs laiks, lai saprastu, kas par putnu ir lingvists un viņa jefiņu bars pie valdības galda. Vai tiešām nebija neviens, kas varēja atturēt no tik naivas rīcības? Apstākļi taču ir tik šausmīgi, ka katra komunikācija ar tautas priekšstāvju niecībām ir pazemojoša rīcība!

Atbildēt

Kariņš

28.03.2019. 17:16

Nekā personīga,tikai bizness.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: