Menu
Pilnā versija
Foto

Atklāta vēstule Lato Lapsam

Aldis Gobzems* · 01.08.2018. · Komentāri (62)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es arī iesaku Lapsam

06.09.2018. 21:42

.... iet politikā. Viņš ir palicis tieši tāds pads sūds, kā Siles Vepri. Man patika, kā Lato, ar putam uz lūpām, uzbruka Jurašam par "nacionāļu" Dzintara un Parādnieka "aizdevumiem" no Lūša. Ja, Lato varetu ieslēgt smadzenes, tad saprastu, ka šie divi shēmotaji ir saņēmuši aizdevumu, kurs, nu nekādi, nav aizdevums. Kaut vai tikai tādēļ, ka paši "aizņēmuma" saņēmēji nereaģē uz Juraša "apmelojumiem". viņi par tiem uztraucas mazāk, kā Lato. Kaut gan paši, ne vienreiz vien, ir iedarbinājuši tieslietu sistēmu, lai savas shēmas noslēptu. Lato, Tu no viņiem arī "aizdevumu" saņēmi ? Vai smadzenēs pulveris beidzies ?

Atbildēt

ome

25.08.2018. 23:28

»

vecāks cilvēks

Cik zemas kultūras cilvēki šeit raksta komentārus---es kaunos par JUms


tu noteikti kulturu apguvi kompatrija,vai kaa?

Atbildēt

egils l

23.08.2018. 18:21

(bell)(pray)(sun)Sociologi-Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) otrdien, 21.augustā, no 13.Saeimas deputātu kandidātu sarakstiem izsvītroja Latvijas Krievu savienības līderi Tatjanu Ždanoku, jo secināts, ka viņa darbojusies Latvijas JudoKomunistiskajā partijā pēc 1991. gada 13. janvāra.
Arī VCkomisijai ir parādījies Veselais Saprāts ! Un biežāk ir jāpārlasa ""Cionas gudro protokoli"" :))
p.s.Mitologs H.Biezais apskata ""Jēdziena Dievs"" Vispārējo Būtību-Latviešu Dievs iekļaujas kopējā indoeiropiešu sistēmā, kam NAV ! nekādu sakaru ar mākslīgi izveidoto-biorobotu jūdu izplatīto -vīrusa veidā-judokristietību - un Viņu pašu izdomāto un safantazēto""Dievu ""- kā adepta Ješua/Jēzus/ tēvu Jāzepu, kas nav nekāds Patēvs .un nekāds dievs !.., bet Ješua īstais tēvs-katrs jau savu Tēvu var nosaukt...par Dievu,gan ar'" MAZO""...burtu.Ģeogrāfijas un ekonomikas zinātņu doktors V.ŠTEINS 2018.g.jūnija žurnālā ""Zintnieks "" zinātniski izklāsta, ka Ješua māte Marija pēc jūdu pieņemtās sociālās sistēmas savā dzīves laikā ir ieguvusi- Nosaukumu jeb ""ČINU""JAUNAVA"" - pēc kalpošanas savā jūdu Jūdejas sistēmā, Pēc tam kāds..izdomājis nosaukt vēl viņu par"" Svēto MARIJU""kas lietas būtību nemaina.Protams tiek precīzi zinātniski izklāstīts, ka pats Ješua /Jēzus/ NAV NEKAD BIJIS PIESISTS PIE KRUSTA, bet tikai PIESIETS uz dažām stundām, tad ATSIETS,3-trīs dienās atlabis un devies uz Idiju Arī vēlāk apprecējies ,bijušas 2-divas sievas, divi bērni . Pats Ješua 73 gadu vecumā ir apglabāts Indijā, Kašmiras kapos.Judokristietība kā 2000 gadīgais"" Cilvēku nozombētības Projekts"", faktiski ir beidzies ar to pašu "mākslīgi safantazēto "" 2000 "-šo gadu". Āriešiem var atjaunot gadu skaitli 12018. g.pēc "'Sidrabenes"" vadītaja K.Tomariņa klasifikācijas. .Judokristietības noziedzīgā-Pretcilvēcīgā sistēma Judokristietība maģiski jau BEIDZĀS ! ar to, kad mūsu planēta Zeme iegāja Jaunajā ""Udensvīra Zīmē""-un, kā Viņi paši saka-Viņiem ""ĀMEN,jeb krieviski KIRDIK"" (bell)Kā redzamu piemēru var minēt pašreizējo Judokristietības tūkstošgadīgās melnās Maģijas Katoļu novirziena Masveida Pedofīlijas Orģiju nodošanu Atklātībā un nopuņķojošā šefa Franča viltus gaudošanu kā Viņš to darīja nesen Dienvidamērikā, kad esot gaudojis kopā ar katoļu priesteru-pedofīlu izvarotajiem puisīšiem ;(
Tā kā Latvijas Valsts, oficiāli ar LIKUMU -IR DALĪTA NO VISĀM RELIĢISKĀM -tātad pretlatviskām-SISTĒMĀM !, Nodokļu Naudas Kases NAV ! paredzēts izlietot 8 000 000-astoņi miljoni eiro ,lai Francis apraudātu te Latvijā1990.gada vasarā.3-trīs judokatoļu priesteru IZVAROTO ! vienu mazgadīgo latviešu puisīti. Un šis "" Judokristīgo Orģiju nežēlīgais pretcilvēcīgais Akts"" notika 15 metrus no LR Saeimas ēkas -otrpus ielas-Judokristīgajā katoļu Templī-t.s. Romas ! Jēkaba bazņicā...(pray)Vēl jau ir Laiks šo ŠOVU atcelt !(bell)(pray)Jo VISĀM TAUTĀM VIENLAICĪGI IR 1- VIENS IIENAIDNIEKS JUDOKTISTIETĪBAS PRETCILVĒCĪGAIS MEGAPROJEKTS ! Iespējams, ka Judokatoļu šefs Francis PAZIŅOS OFICIĀLI, ka PASAULES MĒROGĀ JUDOKRISTIETĪBA IR IZDZĪVOJUSI un BEIGUSI savu NĀVES PĻAUJU UN BEIDZ EKSISTĒT ! VISĀ KOSMISKAJĀ SISTĒMĀ !(bell) LAI IR !
18:03

Atbildēt

GEO

09.08.2018. 22:19

Ja Lapsa dibinās partiju,es iestāšos. Man patīk lasīt viņa ceļojumu grāmatas.Kaut kas radniecīgs dvēselei.
Nebūs grūti saprasties.
Par Kaimiņa partijas personāžiem to nevaru teikt.Tīrā demagoģija un sāciet paši ar sevi,nevis vazājiet saukļos mistiskas "valsts "jēdzienu!
Zinot dažas personas,jums piemērotākais būtu sauklis :klausieties manos vārdos,neskatieties uz maniem darbiem ! Un vēl:jo lielāki meli,jo tauta sāks ticēt.Tikai pilināt,pilināt un pilināt katru dienu,līdz iesēžas līdz vēlēšanām smadzenēs!
Precīza un vienkārša jums tā PR priekšvēlēšanu agitācija,bet tā arī cilvēki uzķeras. Agrāk uzķērās ātrāk- bija jāpaplivina banāni un vācietim ar ziediņu divatā jāpaceļo aģitācijas braucienos pa Latviju.Daudzi noticēja.

Atbildēt

ojarsBojars

07.08.2018. 08:13

Skaista ironija. Gobzems nav ar pliku roku ņemams.

Atbildēt

Māsa

06.08.2018. 17:41

Mja, Gobzems no Kaimiņa tālu nekrīt.:)(par ko nemaz nebrīnos)...viens Trampam murdziņus raksta, tad dzēš laukā savu lažu, otrs tepat uz vietējiem trenējas, katrs izrāda savu stulbumu kā māk...:D

Atbildēt

biznis

04.08.2018. 13:00

Jābalso būs,28.g.laupītaju partijas izlaupīja visu kas nebija piesiets,savādāk nebus pensiju ko saņemt,pensionāri balsosim šoreiz solidari par KPVLV.

Atbildēt

Diemžēl,

03.08.2018. 18:02

»

Vnk vārdiem

Židmasoni B' nai B' rith un cionisti ir piesmējuši Latvijas valsti kā latviešu nācijvalsti. Lai latviešu tauta spētu pastāvēt un attīstīties, ir jāmeklē cita sociāla forma, kuru nevar ietekmēt židmasoni un cionisti ar savu politiku pakļaut valstis ar parādiem, paverdzināt tautu. Es nezinu, kāda varētu...


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Tomēr veseļojieties, vismaz mēģiniet to darīt, kā arī pacentieties nezaudēt cerības vismaz uz savas patoloģiski ielaistas garīgās kaites relatīvu stabilizāciju kaut vai tāpēc, ka šāda tik kritiska diagnoze vēl radikālāk pasliktināties vienkārši nevar! Lai arī tas, visticamāk, varētu izrādīties tikai pacientam subjektīvi šķietami.

Atbildēt

Diemžēl,

03.08.2018. 18:00

»

Sirdsapziņa, taisnīgums, tautība un tās nozīme

latvieši kā upuri, kuru ciešanas izpaužas savstarpējā naidā, alkatībā utt. Daļu no šiem terminiem likumos neiekļausi. Ne visu likumos iekļausi. Likumi ir piedraudēšanai...


jūsu diagnoze apstiprinās, tieši šāda objektīvā paškritika ir atbilstoša (jūsu) diagnozei - akūta cionistisko halucināciju plānprātība, simbiozē ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju. Nosakiet pats sev diagnozi, ja nomelnojat pilnīgi objektīvi pamatotu tekstu anonīmo sacerētāju. LPSR laikos šādu tekstu sacerētājus ievietoja psihiatriskajās klīnikās ar noteiktu diagnozi. Tā kā to nespējat vairs izdarīt ar anonīmu rakstītāju, nekas cits neatliek - jānomelno! Tomēr veseļojieties, vismaz mēģiniet to darīt, kā arī pacentieties nezaudēt cerības vismaz uz savas patoloģiski ielaistas garīgās kaites relatīvu stabilizāciju kaut vai tāpēc, ka šāda tik kritiska diagnoze vēl radikālāk pasliktināties vienkārši nevar! Lai arī tas, visticamāk, varētu izrādīties tikai pacientam subjektīvi šķietami.

Atbildēt

Vnk vārdiem

03.08.2018. 17:57

»

Sirdsapziņa, taisnīgums, tautība un tās nozīme

latvieši kā upuri, kuru ciešanas izpaužas savstarpējā naidā, alkatībā utt. Daļu no šiem terminiem likumos neiekļausi. Ne visu likumos iekļausi. Likumi ir piedraudēšanai...


Židmasoni B' nai B' rith un cionisti ir piesmējuši Latvijas valsti kā latviešu nācijvalsti. Lai latviešu tauta spētu pastāvēt un attīstīties, ir jāmeklē cita sociāla forma, kuru nevar ietekmēt židmasoni un cionisti ar savu politiku pakļaut valstis ar parādiem, paverdzināt tautu. Es nezinu, kāda varētu būt šī jaunā forma, bet tāda ir jāmeklē.

Atbildēt

Sirdsapziņa, taisnīgums, tautība un tās nozīme

03.08.2018. 17:50

»

Sandra Briķe

Lai gan cerību maz, tomēr jāizmanto katra iespēja, jo šī galu galā ir mūsu koptā zeme un Mājas. Krievvalodīgie ir daļa no mūsu tautas un iestādes ar saviem paņēmieniem izšķīra ne tikai jauktās ģimenes un liedza pilsonību šeit ilgstoši dzīvojošiem, bet tādā pašā veidā to liedza lietuviešiem, kas dzīvo...


latvieši kā upuri, kuru ciešanas izpaužas savstarpējā naidā, alkatībā utt. Daļu no šiem terminiem likumos neiekļausi. Ne visu likumos iekļausi. Likumi ir piedraudēšanai.

Bet valsts kā tādas norieta stāvoklis izpaužas cionistu darbībās - ar migrāciju nācijvalstis aizstājot ar valstsnāciju valstīm. Tādām, kurās nav nacionolās saskaņas un nevar būt arī pēc būtības.

Dzīvojam kultūrkapitālisma apstākļos, kurā nav sabiedrības kā tādas. Indivīda loma nonovelēta līdz mainīgās personas statusam, kur personai jāpielāgojas globālo tīklu sistēmai, lai izdzīvotu. Kuri to neizprot, tos pārmet pār bortu..

No visa sacītā izriet, ka ir kļūdaini cīnīties par valsti, kua ir nolemta parādnieka SVF/PB lomai. Esošajos apstākļos nācijvalsts interešu un tiesību piepildīšanai jāmeklē cita forma.

Atbildēt

Sandra Briķe

03.08.2018. 09:47

»

Vai tiešām, Sandra?

Valsts glābšanas programa? No kā valsts jāglābj? Vai to var izdarīt ar programu? Ar TV programu avīzes izskatā tikai mušu var nosist! Lai glābtu valsti kā tādu.. un kāpēc? Un kā vārdā? Glābt glābšanas pēc? Jums jāsaprot, ka ar migrāciju cionisti nomaina nācijvalstis uz valstsnācijām. Kuru esat gatava...


Lai gan cerību maz, tomēr jāizmanto katra iespēja, jo šī galu galā ir mūsu koptā zeme un Mājas. Krievvalodīgie ir daļa no mūsu tautas un iestādes ar saviem paņēmieniem izšķīra ne tikai jauktās ģimenes un liedza pilsonību šeit ilgstoši dzīvojošiem, bet tādā pašā veidā to liedza lietuviešiem, kas dzīvo ilgstoši Latvijā un runā latviešu valodā, bet dažs labs latvietis nav iemācījies latviešu valodu. Es redzēju kā imigrācijas dienesti, pasu galdi, Naturalizācijas pārvalde cilvēkus pazemoja. Tātad. ne jau tautībā ir problēma, bet problēmā ir galvā, taisnīgumā un sirdsapziņā, un to, ko ir izdarījuši gan vēsturē paši latvieši saviem tautiešiem un mani bijušie kolēģi latvieši aiz skaudības un zemiskiem instiktiem pierāda, ka lielai daļai latviešu nav vēlmes saglabāt šo Zemi, valsti un bērniem šeit nākotni, bet varas un '' krēsla''dēļ ir gatavi ''pārgrauzt viens otram rīkli. Šajā valstī cilvēktiesības tiek pārkāptas katrā jomā un gandrīz pret katru cilvēku, bet man šeit jāpaliek dzīvot, varbūt piedāvāsiet citu valsti, uz kuru pārcelties!

Atbildēt

Diemžēl,

02.08.2018. 22:31

»

Indulis Duka no pašiem Dikļiem

Nikas šajā pisaulē nau jauns, ni velti ir sacīc- kis cita acī (trampa vai puķina) skobargu rec, tis savā tirsas acī Debess Klāru! Moins


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Šāda akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Hmmm

02.08.2018. 18:48

Karstums un pilnmēness uz Gobzemu atstājuši smagas sekas. Nez, ko viņš pīpē? Paskatījos pāris videotiešraides - krekliņš nosmulēts, acis sarkanas un tādas trakas, bārdas rugāji, vienvārdsakot - tāds neveselīgs un neomulīgs iespaids palika. Varbūt vajag kādā klīnikā vērsties?

Atbildēt

Diemžēl,

02.08.2018. 18:45

»

Jums kā prof. izm. utt. jāzin, ka melot nav labi

Visi tika aizturēti saskaņā ar Operatīvās darbības likumdošanu, tostarp DP ar aizturēšanu veicinot KPVLV atpazīstamību un vēlētāja aktivizēšanai. Vai tiešām esat tik neaptēsta un nepieļaujat šādu domu? Jums taču labi zināms, ka DP ir tiesības it kā valsts drošības interesēs organizēt politiskas kustības...


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Vai tiešām, Sandra?

02.08.2018. 18:12

»

Sandra Briķe

Lai gan es neesmu Kaimiņa fane, kurš balsoja par manu atcelšanu no amata bez ieskatīšanās dokumentos atbalstot Solvitas Āboltiņas melus, noskatījos Zakatistova un Gobzema partijas programmas prezentāciju, un tā bija reāla tautas un valsts glābšanas programma, un par to jābalso tiem, kas vēlas nākotni...


Valsts glābšanas programa? No kā valsts jāglābj? Vai to var izdarīt ar programu? Ar TV programu avīzes izskatā tikai mušu var nosist! Lai glābtu valsti kā tādu.. un kāpēc? Un kā vārdā? Glābt glābšanas pēc? Jums jāsaprot, ka ar migrāciju cionisti nomaina nācijvalstis uz valstsnācijām. Kuru esat gatava glābt? Kā gan to var izdarīt bez naudas līdzekļiem? Ar krievvalodīgajiem un migrantiem?

Atbildēt

Jums kā prof. izm. utt. jāzin, ka melot nav labi

02.08.2018. 18:06

»

Sandra Briķe

Un vēl, es kā profesionāla juriste, izmeklētāja, tiesnese gribu pateikt, ka Kaimiņa un Zakatistova aizturēšana bija prettiesiska, nelikumīga un, tātad secinājums - politisks pasūtījums!!! Mani izbrīna Lato Lapsas, kurš rakstīja kā tiesāšanās kā ķēķis tendenciozi vērsto rakstu publicēšana pret Gobzemu...


Visi tika aizturēti saskaņā ar Operatīvās darbības likumdošanu, tostarp DP ar aizturēšanu veicinot KPVLV atpazīstamību un vēlētāja aktivizēšanai. Vai tiešām esat tik neaptēsta un nepieļaujat šādu domu? Jums taču labi zināms, ka DP ir tiesības it kā valsts drošības interesēs organizēt politiskas kustības! Cionistu (Meroni sponsorētājs) uzdevumā, piemēram! Vai tiešām esat tik neaptēsta un vientiesīga?

Atbildēt

Sandra Briķe

02.08.2018. 16:49

Un vēl, es kā profesionāla juriste, izmeklētāja, tiesnese gribu pateikt, ka Kaimiņa un Zakatistova aizturēšana bija prettiesiska, nelikumīga un, tātad secinājums - politisks pasūtījums!!! Mani izbrīna Lato Lapsas, kurš rakstīja kā tiesāšanās kā ķēķis tendenciozi vērsto rakstu publicēšana pret Gobzemu, Kaimiņu un šo partiju, jo manus rakstus viņš nenopublicēja!!! Tātad Gobzemam taisnība, ir kaut kāds noteikts pasūtījums vai virziens vai noteikti lobiji!!!

Atbildēt

Sandra Briķe

02.08.2018. 16:37

Lai gan es neesmu Kaimiņa fane, kurš balsoja par manu atcelšanu no amata bez ieskatīšanās dokumentos atbalstot Solvitas Āboltiņas melus, noskatījos Zakatistova un Gobzema partijas programmas prezentāciju, un tā bija reāla tautas un valsts glābšanas programma, un par to jābalso tiem, kas vēlas nākotni mūsu bērniem šajā valstī, bet žēl, ka mūsu tautai un valstij nav vajadzīgi arī tādi kā es, kam ir p[ietiekoša pieredze, lai sakārtotu tiesu sistēmu. Provokatoru pretīgie komentāri ir bailes no totalitāri anarhistiskā - mafijas režīma zaudēšanas!!!

Atbildēt

Bija iecere uzrakstīt grāmatu

02.08.2018. 14:32

»

Patiesības noskaidrošanai par H86 atteicās liecināt

gan L. Grantiņš, gan M. Bariss, gan R. Bitenieks. Mēs patiesību nekad neuzzināsim, kaut dzīvi ir visi trīs. Viņi izliekas aizmirstam daudzas epizodes


ar nosaukumu Patiesība par H86. Visi trīs dalībnieki L. G. , M. Bariss, R. Bitenieks atteicās liecināt, aizbildinoties, ka viss daļēji aizmirsts. Visi trīs ir vēl dzīvi, bet liecināt par tā laika notikumiem nevēlas. Vai nav simptomātiski?

Atbildēt

Patiesības noskaidrošanai par H86 atteicās liecināt

02.08.2018. 13:48

»

:D

Kā jau kārtīgam čekistam/DēPistam pienākas, sajauci kopā patiesību ar meliem. :D...


gan L. Grantiņš, gan M. Bariss, gan R. Bitenieks. Mēs patiesību nekad neuzzināsim, kaut dzīvi ir visi trīs. Viņi izliekas aizmirstam daudzas epizodes.

Atbildēt

Viss pareizi!

02.08.2018. 13:46

»

:D

Kā jau kārtīgam čekistam/DēPistam pienākas, sajauci kopā patiesību ar meliem. :D...


Ir tikai mazs sīkums. Grantiņam piedāvāja izbraukt, uzstāties TV ar aicinājumu nelietot vardarbību. Kad viņš tam piekrita, zem deguna viņam izbraucot pastūma papīru, kas jāparaksta. Un uz papīra L. G. parakstijās par sadarbību ar VDK. Tagad nav nozīmes - sadarbojās pēc parakstīšanas, vai nesadarbojās, bet viņu salauza. Tagad viņš tēlo varoni. Nebūtu parakstījis, nebūtu, iespējams, dzīvs. Viņš nodeva savus ideālus un mūsu.

Atbildēt

:D

02.08.2018. 13:00

»

Cionisti- komunisti- čekisti

inicēja H86, lai iekustinātu tautu uz "atmodu". Kā teica Gorbačovs - "glasnosķ" - izteikšanās brīvību. Tagad katrs var izteikties, bet tas neko nemaina. S. Ābboltiņa, kas strādāja VDK vīzu daļā, kā Saeimas spīkere manipulēja ar idiotiem - Saeimas deputātiem un izmainija likumdošanu - tagad tā prasa ...


Kā jau kārtīgam čekistam/DēPistam pienākas, sajauci kopā patiesību ar meliem. :D

Patiesība par Grantiņa veidoto H-86 ir mazliet citāda, ja kāds ir par jaunu lai varētu to zināt.

Grantiņa grupu VDK neitralizēja, nogalinot, iesēdinot un daļu izraidot no PSRS, slepkavības un apmelojumus turpinot arī jau it kā neatkarīgā valstī - viens no mūsdienās nogalinātajiem ir Heino Lāma. un vietā izveidoja čekistu grupu. Čekistu grupas sadarbību ar VDK tagad čekisti piedēvē Grantiņa sākotnējai grupai.


Atbildēt

vecāks cilvēks

02.08.2018. 12:34

Cik zemas kultūras cilvēki šeit raksta komentārus---es kaunos par JUms !

Atbildēt

labi !

02.08.2018. 11:11

Gobzems mozi oik pistus !

Atbildēt

Diemžēl,

02.08.2018. 10:27

»

Cionisti- komunisti- čekisti

inicēja H86, lai iekustinātu tautu uz "atmodu". Kā teica Gorbačovs - "glasnosķ" - izteikšanās brīvību. Tagad katrs var izteikties, bet tas neko nemaina. S. Ābboltiņa, kas strādāja VDK vīzu daļā, kā Saeimas spīkere manipulēja ar idiotiem - Saeimas deputātiem un izmainija likumdošanu - tagad tā prasa ...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

sociāli atstumtais

02.08.2018. 10:24

Lūk tādi Gobzemi ideāli pakalpo kliķei bij. brašajiem komjauniešiem + komunistiem / čekistiem vienā personā , kuri reāli , pārdēvējoties par liberastiem ir uzurpējuši valsts apvērsuma rezultātā 1993. gada vasarā ,, pa burzmu ,, valsts varu ; Gobzems ir visīstākais kolaboracionists .
Satversmē ,nesačakarētajā , tādas sīkas , savtīgu interešu grupeles partijas - nav paredzētas ! ! ! Ir uzmahinēta tāda ,, juridiska ,, pornogrāfija , ka citu tādu ir grūti iedomāties ! Gobzema akurāt čekistiskais princips - ievilkt , sasaistīt , samaitāt utt. ; vienkārs kārtējais morālais kroplis , nelietis latviešu tautas nodevējs ! dara savu čekistisko melno darbu , bet gan jau kaklu lauzīs , bojā tik savu karmu !

Atbildēt

Laba

02.08.2018. 10:08

»

lauķis

Par Lapsas un Gobzema ,,godīgumu,, nav ne mazāko šaubu , abus par prezidentiem


humora izpratne.:))) Viens šņuks heroīnu un stāstīs iedomāto no juridiskā aspekta, otrs to pierakstīs " patiesības gaismā" bez meliem un viltus.

Atbildēt

Cionisti- komunisti- čekisti

02.08.2018. 10:05

»

:D

Varbūt lai autors labāk pastāsta, kā viņš par atmodas aizsācēju Linardu Grantiņu sūdzības rakstīja. :D


inicēja H86, lai iekustinātu tautu uz "atmodu". Kā teica Gorbačovs - "glasnosķ" - izteikšanās brīvību. Tagad katrs var izteikties, bet tas neko nemaina. S. Ābboltiņa, kas strādāja VDK vīzu daļā, kā Saeimas spīkere manipulēja ar idiotiem - Saeimas deputātiem un izmainija likumdošanu - tagad tā prasa 10 000 parakstu vietā savākt 155 000 , kas ir nereāli, lai ietekmētu Saeimas un MK izstrādāto likumdošanu, kura ir spēkā šodien.

Atbildēt

L. Grantiņam visas kļauzas par viņu

02.08.2018. 10:00

»

:D

Varbūt lai autors labāk pastāsta, kā viņš par atmodas aizsācēju Linardu Grantiņu sūdzības rakstīja. :D


nonāk no Drošības policijas. Rokas laušana un likšana cietumā, lietas safabricēšana ar apsūdzību par valsts iegārtas apvērsuma mēģinājumu ir DP provokācijas. Visa LRTT lapa ir DP provokācija, lai atrastu 4. maija cionistu- komunistu varas pretiniekus. Pats L. Grantiņš līdzīgi visiem pirms aizbraukšanas uz Vāciju caur Izraēlu parakstīja sadarbības aktu ar VDK, vnk lai paliktu dzīvs. Viņu pierunāja.

Atbildēt

:D

02.08.2018. 08:31

»

:D

Varbūt lai autors labāk pastāsta, kā viņš par atmodas aizsācēju Linardu Grantiņu sūdzības rakstīja. :D


Kad lasīsiet atrasto, lapas meklētājā ierakstiet "sūc". Labs garastāvoklis garantēts. :D

Atbildēt

:D

02.08.2018. 08:16

Varbūt lai autors labāk pastāsta, kā viņš par atmodas aizsācēju Linardu Grantiņu sūdzības rakstīja. :D

google: L. Grantiņš pie Minsteres galvenā kriminālkomisāra.

Atbildēt

lauķis

02.08.2018. 08:13

Par Lapsas un Gobzema ,,godīgumu,, nav ne mazāko šaubu , abus par prezidentiem.

Atbildēt

Fēlis

02.08.2018. 06:41

»

zemsgob

Lapsa nekad nav bijis un nebūs reālu darbu darītājs, tikai citu kritizētājs un apdirsējs


Arī to ir jāprot darīt kvalitatīvi, citādi valsts pazudinātāji var ieslīgt pašapmierinātā snaudā.

Atbildēt

Porzim

01.08.2018. 20:55

ir švakāka izglītība par šleseru.

Atbildēt

tad jau redzēsim

01.08.2018. 20:54

ko šis politiķis paveiks. Katram jāzin sava vieta..............................

Atbildēt

zaza

01.08.2018. 19:21

Atzišanās mīlsestībā

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: