Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Godātais Līvānu pašvaldības priekšsēdētāj A.Vaivoda kungs un pašvaldības deputāti. Vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā pašvaldības nomelnošana vai uzbrukums, bet drīzāk kā aicinājums būt atklātiem un risināt situāciju, kas skar gan Līvānu novada pašvaldības reputāciju, gan tās iedzīvotāju intereses. Jūs pretēji normatīvo aktu prasībām izvairāties sniegt atbildes, kas ir rupjš demokrātijas un tiesiskuma principu pārkāpums.

Kā Jums zināms, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir vairākkārt sodījis Līvānu novada pašvaldības administrācijas vadītāju J.Sniķeru par dienesta automašīnas izmantošanu personīgajam vajadzībām. Amatpersona ilgstoši un vairākkārt izmantoja dienesta automašīnu pretēji normatīvajos aktos paredzētajiem mērķiem un kārtībai, kā arī izmantoja dienesta automašīnu personīgajām vajadzībām.

Ņemot vērā, ka Līvānu novada pašvaldība mēģina noklusēt šo faktu un nesniedz atbildes uz manis uzdotajiem jautājumiem, lūdzam sniegt atbildes uz šādiem jautājumiem.

Vai Līvānu pašvaldības administrācijas vadītājs Juris Sniķers ir sedzis zaudējumus, kas pašvaldībai radīti, viņam izmantojot dienesta transportlīdzekli savām personīgajām vajadzībām?

Vai Līvānu pašvaldības amatpersonas ir izvērtējušas administrācijas vadītāja J.Sniķera rīcību un ierosinājušas disciplinārlietu?

Vai pašvaldība ir veikusi pasākumus dienesta automašīnu izmantošanas stingrākai kontrolei?

Kura pašvaldība amatpersona veic kontroli par pašvaldības dienesta transportlīdzekļu izmantošanu?

Vai pašvaldības administrācijas vadītājs J.Sniķers atskaitēs par dienesta transportlīdzekļa izmantošanu norādīja, ka dienesta transportlīdzekli izmantoja personīgajam vajadzībām?

Vai pašvaldības administrācijas vadītājs J.Sniķers dienesta transportlīdzekli izmantoja privātām vajadzībām viens vai vēl ar kādu pašvaldības amatpersonu?

Godātais A.Vaivoda kungs un deputāti, es ļoti ceru, ka Jūs personīgi iejauksieties šajā situācijā un nodrošināsiet, lai šī lieta tiktu risināta pēc iespējas objektīvi un pārredzami. Ir būtiski svarīgi, lai Līvānu novada iedzīvotāji varētu uzticēties gan pašvaldības darbībai, gan pašvaldības amatpersonām.

Lūdzu rast iespēju atbildi sniegt pēc iespējas ātrāk, atbildes nosūtot uz e-pastu: [email protected].

Novērtē šo rakstu:

35
3