Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no malas skatoties

30.04.2019. 18:33

Joprojām pārkrauj ogles Andrejostā. Ušakovs kopā ar Ameriku piesārņo Rīgas centru. Ameriks pērn bazūnēja, ka šogad vairs nepārkraus ogles Rīgas centrā, bet izrādās ka viņš ir liels melis un ne pirmo reizi.

Atbildēt

Dace

25.04.2019. 15:57

Ielas vajag satīrīt pēc sāls un smilts kaisīšanas ziemas laikā.

Atbildēt

nu

24.04.2019. 11:35

izcirtīsim vecos kokus, katrā zālājā pa mājai, un Rīga rullēs!Vēža jomā..

Atbildēt

Jozis

23.04.2019. 23:42

Rīgā pilnīgi nav domāts par vietām auto īslaicīgai stāvēšanai bez maksas,tāpēc nākas riņķot un piesārņot vidi, maz skvēru un līdzīgu apzaļumotu vietu.
Visur, kur tikai ir kāds brīvāks laukums, tiek celta māja! Tas nav normāli. Pilsētas plānošana ir galīgi greiza.
Arī Būvvaldes darbs nav apmierinošs, jo gadiem ilgi nespēj pieņemt lēmumus degradētas vides sakārtošanai.

Atbildēt

Vīruss

23.04.2019. 20:40

Vajag noteikt maksu par automašīnu iebraukšanu Rīgas centrā iekšpus dzelzceļa lokam - vismaz 10 eiro dienā. Tad padomās, vai spiesties un riņķot ar savām tačkām bez vajadzības.

Atbildēt

Aizliegt kurināt atkritumus un ogles

23.04.2019. 19:06

»

Āgenskalns

Varbūt sākt ar liegumu kurināt ar oglēm. Āgenskalnā ziemas vakariem satumstot sākas smogs, ka bail elpot. Īpaši Māras dīķa apkaimē. Ar to nevar sacensties pat 100 vecas a/m ar dīzeļdzinējiem


Tas pats smogs Purvciemā- viens mājeles īpašnieks no Purvciema ielas uz Zileņu ielas stūra pat +30 grādu karstuma vasaras laikā dedzina ķīmiskus atkritumus. Ziemā kurina savu "pečku"ap 2.00 naktī, kad viss Purvciems pārvēršas par kaitīgo izmešu kameru- indīgie dūmi lien istabās pa visām spraugām. Viens tāds kurinātājs indē tūkstošiem rīdzinieku.

Atbildēt

Askolds īsteni zaļais

23.04.2019. 16:32

Rīgas Vides pārvaldes priekšnieks Askolds Kļaviņš gan intervijā aģentūrai LETA iepriekš norādīja, ka Rīgas gaisa kvalitātes jautājums ir vairāk politizēts, nekā tas ir pēc būtības. "Ja mēs runājam par gaisa kvalitāti Rīgā, saprotams, ka tā nav tāda kā mežā, bet tā ir ļoti laba salīdzinājumā ar daudzām citām Eiropas Savienības pilsētām," norādīja Kļaviņš, sakot, ka Rīgas gaiss savā pamatmasā ir ļoti labs. 2015.g.jūnijs.
Askold,izsakām pateicību par neizlietoto degvielu Rīgas ielās un uzlaboto gaisa kvalitāti "pamatmasā" Jūsu Vides sarga grūtajās gaitās.

Atbildēt

enchante

23.04.2019. 16:20

tas viss ir ļoti pareizi, tikai RD "speciālistu" kontingents nav spējīgs minēto risināt. Baidos, ka stratēģija pārcēlusies arī uz valdību, ja tagad aizklapēsim ciet arī galveno maģistrāļu tiltus, tad drīz Rīgā būs kā kara laikā....

Atbildēt

fds

23.04.2019. 15:55

»

Zinošais

Kāds naivums


Lapas un zari Rīgas saistošajos (varbūt arī citur kaut kur) noteikumos tiek definēti kā bioloģiskie atkritumi. Atkritumu dedzināšana Rīgā ir aizliegta.

Cilvēki to dara uz urrā, pašvaldības policija soda TIKAI pēc izsaukuma. Izsauc policiju tikai kāds dusmīgs kaimiņš, kam nobesī, ka istabā dūmi.

Līdz ar to beigās dedzināšana iet uz urrā!

Atbildēt

Zinošais

23.04.2019. 15:00

»

Aga

A ko te daudz pētīt! Apturēt ogļu pārkraušanu un citu ķimikāliju pārkraušanu Rīgas ostas. No rītdienas aizliegt lietot dīzeļus ar izgrieztiemm katalizatori. Un gaišs brīnumainā kārtā būs normas robežās


Kāds naivums !
Ar oglēm un dūmojošiem dīzeļiem piesārņojums nebeidzas. Ķīmiski daudz kaitīgāka ir pērno lapu (kūlas) dedzināšana un ja tam klāt piejaukts pamanās kāds plastmasas atkritums tad ir pavisam briesmīgi !

Atbildēt

Aga

23.04.2019. 14:24

A ko te daudz pētīt! Apturēt ogļu pārkraušanu un citu ķimikāliju pārkraušanu Rīgas ostas. No rītdienas aizliegt lietot dīzeļus ar izgrieztiemm katalizatori. Un gaišs brīnumainā kārtā būs normas robežās!

Atbildēt

Āgenskalns

23.04.2019. 14:09

Varbūt sākt ar liegumu kurināt ar oglēm. Āgenskalnā ziemas vakariem satumstot sākas smogs, ka bail elpot. Īpaši Māras dīķa apkaimē. Ar to nevar sacensties pat 100 vecas a/m ar dīzeļdzinējiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: