Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

2021.gada 2.decembrī “pietiek.com” pārpublicēts Olivera Everta (Sandras Veinbergas) raksts “Kādas metodes Lato lapsa izmanto savā portālā pietiek.com” [vārdā “lapsa” saglabāta autores oriģinālrakstība], kurā starp žultaina naida izpausmēm 11 reizes piesaukts arī kāds Lembergs, tai skaitā vienu – ar priekšvārdu Aivars. Tiešām – kultūra.

Lasot naidpilno autores rakstu, kura sevi vienlaicīgi nosaukusi gan par Evertu (vīrieti?), gan Veinbergu ar priekšvārdu it kā Sandra, it kā Olivers, rodas jautājumi par tajā paustajiem vairāk kā desmit apgalvojumiem, kuros pilnībā ignorēti pašas daudz skandinātie objektīvās žurnālistikas darba pamatprincipi, un nav minēts neviens fakts to pamatojumam:

1. “Lembergs ir finansējis Nacionālo Apvienību - VL-TB/LNNK”. Būs samelots. Kad, cik?

2. “Lembergs finansē Nacionālo Apvienību - VL-TB/LNNK”. Būs samelots. Kad, cik?

3. “Lembergs- Lapsas PR klients”. Būs samelots. Kad, cik, kur?

4. “Lemberga avīze NRA”. Būs samelots. Tomēr – pierādījumi?

5. Lapsas klients (otrreiz) kriminālnoziedznieks Aivars Lembergs (tiešām, latviski lieto vārdu?). Vai tā tāda dāvana vai aptumsums. Būs samelots. Tomēr - kad, par ko un uz cik ilgu laiku notiesāts?

6. Tāpēc Lato Lapsa neskopojas ar mēsliem, kurus viņš met uz Lemberga “ienaidniekiem” tagad, piemēram, uz  tieslietu ministru Jāni Bordānu, deputātu Artusu Kaimiņu,  deputātu Aldi Gobzemu, ģenerālprokuroru Juri Stukānu, premjeru Krišjāni Kariņu.” Kas pierāda, ka Bordāns, Kaimiņš, Gobzems, Stukāns, Kariņš ir Lemberga “ienaidnieki”? Lūdzu faktus, pierādījumus par tiem “mēsliem”? Jūs, Sandra, no buļļu fermas? Jums mēslos kāda kvalifikācija?

7. “Žurnālistikas patiesības, profesionalitātes kritērijs - kritizēt Lembergu”. Drīkst - konkrēti, ar faktiem!

8. “Lembergs piedalās Lapsas diriģētā “Krievijas hibrīdkara korī pret Latviju”. Būs samelots. Tomēr - konkrēti, faktus un pierādījumus par manu dalību karā. No cietuma kameras… Nedomāju, ka tik talantīgs.

9. “Lembergs Lapsas sponsors”, jau ne klients. Būs samelots. Tomēr - kad un cik?

10. “Uzbrukts Lemberga ienaidniekam Bordānam”. Iesniegums ģenerālprokuroram - kad? Lūdzu publicēt.

11. “Lemberga kabatas avīzes NRA” “izmeklēšanas”. Atkārtojas- skatīt punktu Nr.4. Bet  “kabatas”- kuras kabatas, kādi pierādījumi par “ kabatas”?

12. “Lapsas vietnē neko kritisku par Lembergu, Ventspili”. Fake ziņa. L.Lapsa par A.Lembergu sen uzrakstījis kritisku grāmatu. Un ne tikai.

Lūdzu atsūtīt man rakstiski faktoloģiju, pēc kuras ir tapis šis naidpilnais Aivara Lemberga tēlu apmelojošais un stigmu veidojošais raksts. Kā arī vēlos atgādināt cilvēkam, kurš vēl ir savas identitātes meklējumos, bet sevi sauc par komunikāciju zinātnes profesoru – žurnālisti, informējot sabiedrību, izmantot reālus faktus, nevis personīgus stereotipus un maldinošu informāciju.

Saprotu, ka cilvēkam, kurš dzīvo ārpus Latvijas, nav pietiekamas izpratnes un vēlmes iedziļināties valstī notiekošajā. Taču tas Jums nedod tiesības apmelot citus cilvēkus, kā arī veicināt naidu Latvijas sabiedrībā.

Novērtē šo rakstu:

249
25