Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sods

19.02.2018. 12:53

Nabaga J.Balodis , liekas vienigais baptists te. Ko lai dara , ja no sievas vairak bail ka no Dieva

Atbildēt

to Rezija

19.02.2018. 12:20

Nu ja runä ka Tavs virs ar no otra krasta, tad tad parakstu var saprast

Atbildēt

citējot

18.02.2018. 15:07

Tā kā Stambulas konvencijas aizstāvji cenšas „izbīdīt” tās ratifikāciju, manipulatīvi izmantojot apšaubāmas un „iemidzinošas” tēzes par konvencijas „nekaitīgumu” tradicionālām vērtībām un LR Satversmei, īsumā par to, kādēļ nevajag ratificēt Stambulas konvenciju.

Pirmais un galvenais arguments: jebkura konvencija, tai skaitā Stambulas konvencija, nav nekas obligāts, ko par katru cenu jāpieņam un kam jāpievienojas. Ja sabiedrībā ir kaut mazākās šaubas un vai tā rada šķelšanos, tad to var nepieņemt, tai pat laikā tas netraucē LR likumdošanā un praksē realizēt tos konvencijas principus, par kuriem eksistē sabiedriskais konsensus. Citiem vārdiem sakot, neviens netraucē cīnīties ar vardarbību un vardarbību pret sievietēm, bez Stambulas konvencijas ratifikācijas, un pēc būtības tas jau notiek.

Priekš kam lieki un bez mazākās vajadzības uzņemties starptautiskas juridiskas saistības par vairāk kā apšaubāmām lietām, ja to var nedarīt un tāpat realizēt cīņas pret vardarbību pamatprincipus?! Nepriekškam. Tas nav vajadzīgs. Vai arī, tas ir ļoti vajadzīgs, ja ir vēlme prasti apmānīt un uzmest konservatīvu uzskatu cilvēkus un ar viltu piespiest uzņemties amorālas un sabiedrībai nāvējošas saistības.

Apstāklis, ka noteikti politiskie spēki par katru cenu ar viltu mēģina panākt Stambulas konvencijas ratifikāciju, liecina par to, ka Stambulas konvencijas kritiķu bažas lielākā vai mazākā mērā ir pamatotas, un ka Stambulas konvencijā vardarbības pret sievieti novēršana ir tikai piesegs drausmīgas un necilvēcīgas sabiedrības transformācijas mēģinājumam.

Detalizēti par pašu Stambulas konvenciju var izlasīt te: https://infoagentura.wordpress.com/2016/05/31/stambulas-konvencija-homoseksualistu-pedofilu-aprindu-kartejais-sabiedribas-maitasanas-meginajums/

Bet par to, kā cīnīties pret Stambulas konvenciju virzošajiem spēkiem, var izlasīt te: https://infoagentura.wordpress.com/2016/07/01/ko-darit-latviesu-konservativajiem-spekiem-izvirtibu-uzspiesanas-sakara/

Informācijas aģentūra
/24.01.2018/

Atbildēt

emīls 1

16.02.2018. 20:05

Sociologi iesaka-ASV pie visām Sabiedriskajām iestādēm ir jābūt uzrakstiem -""AIZLIEGTS ŠAUT PIE VISĀM SABIEDRISKĀM IESTĀDĒM"", Protamas, pirmkārt pie skolām ! Ja jau šaut viņi prot, tad jau lasīt arī viņi prot. Tā ir domāta kā analoģija un piemērs pie pirmajām Melnbaltajām kino filmām, kur bija uzraksti "" Aizliegts šaut uz klavierspēlētāju !"" Tāda ziņa jau nu ir jānosūta uz ASV iestādēm....

Atbildēt

Ex-kaķkope

12.02.2018. 12:07

»

Kas par daudz,tas par skādi!

Visi"Jautājuma"komentārā uzskaitītie varmācības veidi un paredzētie sodi par tiem ir jau pieminēti Kriminālkodeksā!Nedublēsim to,lai veidotu jaunas padomes un labi apmaksātus amatus tajās,uz nodokļu maksātāju rēķina


Precīzi. Tie ir minēti Krimināllikuma Sevišķās daļas XIII, XVI,XVIII nodaļās. Man šķiet, ka stambulistu dzemdētā produkta mērķis ir ne tikai treknu siļu ierīkošana savējiem, bet arī naidīgas attieksmes pret vīrieti kultivēšana un agresīva "upura sindroma" izkopšana sievietēs, kā "risinājumu" piedāvājot cilvēkiem pārtapt no vīriešiem un sievietēm par kaut kādu "dzimti". Atgādina "jaunā padomju cilvēka" mītu un ved uz nekurieni. Civilizācijas iznīkšanu. Par alkoholismu,azartspēlēm, narkotikām u.c. faktoriem, kas veicina vardarbību, stambulisti klusē. Latvijas likumus jāpilda,nevis nekritiski jāpieņem apšaubāmi ārvalstu uzspiesti ūdensgabali

Atbildēt

Skumji

08.02.2018. 09:26

Ir tas, ka atrodās cilvēku grupas, kas neapzinās, ka dzīvo mainīgos laikos un taisa uz galvas 97% pārējās tautas..Kā rāda pieredze, Latvija vienmēr ir labīla..Tagad vajā komunistus un čekistus, paies desmit gadu, formācija nomainīsies...Streips jau paspēs notīties, bet būs tādi, kas nepaspēs...Nevajag, tautieši...

Atbildēt

Psihslimnīca

06.02.2018. 10:54

Pietiek murgot! Stambulas konvenciju ļoti bīda pat ne ''Mozaīkas'' kaut kādas, bet gan Labklājības ministrija, un konkrēti viena neizskatīgā vecene vārdā Viktoija Boļšakova. Iemesls: ja pieņems konvenciju, tad valsts maksās visādām ''psiholoģēm'', kuras sniegs ''atbalstu cietušajiem''. Viss šai pasaulē grozās ap naudu. Un tikai pēc tam ap dzimumorgāniem.

Atbildēt

Foreign affairs

06.02.2018. 10:52

Diemžēl, tie, kas runā par ''homoseksuāļu un pedofīlu mafiju'' aizmirst par daudz ļaunāku mafiju, proti, par absolūti heteroseksuālām feministēm, kurām pat ļoti interesē tradicionālā laulība kā savas iztikas līdzekļu avots. Stambulas konvencijas mērķis ir ļaut šādām ''sievietēm'' nevis šķirties vai rakstīt par vīru policijā, bet piespiest vīru iziet dresūru pie tādām pašām Labklājības ministrijas sertificētajām feministēm. Vīrs piespiedu kārtā ies uz kursiem, kuros viņam skaidros, ka ja viņa vecene bļauj, sit viņu, krāpj viņu, viņa tik un tā vienmēr būs vardarbības upuris, bet viņam tik būs tiesības uz visu reaģēt ar vārdiem ''jā, mīļā!''

Atbildēt

Neticīgais

06.02.2018. 10:38

Interesanti, vai šie ''liberālās kristietības'' piekritēji ir izlasījuši Stambulas konvenciju vai, kā parasti, ir pārņemti ar kaut kādu reliģijas modernizācijas un tolerances ideju? Neviens, kas iestājas pret Stambulas konvenciju, neatbalsta vardarbību ģimenē. Apgalvojot pretējo, šī papīrīša parakstītāji nekaunīgi melo visai Latvijai. Tik tiešām, Stambulas konvencijas pamatā ir ģenderisma koncepts un, kas ir vēl ļaunāk, ideja, ka ''diskriminētajām sievietēm'' pienākas kādas privilēģijas. Tajā skaitā, ''diskriminētās'' un ''cietušās'' tiek atbrīvotas no pienākuma pierādīt, ka visi viņu stāsti par vardarbību ir patiesi, nevis izdomāti, lai apmelotu un šantažētu vīriešus. Tur ir tā galvenā problēma! Ir jāsaka, ka Streipa purns virs šī raksta ir vietā, jo demonstrē parakstītāju liekulīgu un nelietīgu būtību. Nebrīnīšos, ja pēc neilga laika šis ''vardarbības apkarotājs'' parādīsies kādā seksuālās uzmākšanas skandālā. Gaidiet!

Atbildēt

Praids = Grēks

06.02.2018. 05:57

»

Fu

Kauns parakstītājiem


2016.gada vasarā ASV Floridas štata pilsētā Orlando, 29 gadus vecs musulmanis iegāja geju klubā un ar triecienšauteni un pusautomātisko pistoli nogalināja 49 cilvēkus. Kāpēc? Tāpēc, ka Allāhs aizliedz būt par geju, sasodīts!

ASV bāzētā avīze “The Washington Post” uzskaitīja 10 valstis, kurās par homoseksuālām darbībām tiek piespriests nāvessods. Nav brīnums, ka visās šajās valstīs islāms ir dominējošā reliģija. Pakistāna nav šo valstu sarakstā, jo par homoseksuālām darbībām tur ir paredzēts cietumsods un tā 2013.gadā bija viena no vadošajām valstīm, kurā internetā tiek meklēta geju pornogrāfija. Lielbritānijas sociālistu avīze “The Guardian” 2009.gadā veica aptauju, kurā secināts, ka britu musulmaņiem kopumā ir negatīva attieksme pret homoseksuāļiem. Ironiski, ka vairums britu musulmaņu ir tieši pakistānieši.

Sunnītu karalistes Saūda Arābijas Izglītības ministrijas 2007-2008. mācību gada islāma studiju burtnīca homoseksuālismu definē kā seksuālu kontaktu, kā laikā dzimumloceklis tiek ievietots anālajā atverē. Dzimums nav minēts. Tajā sacīts, ka “homoseksuālisms ir viens no vispretīgākajiem grēkiem un lielākajiem noziegumiem. Allāhs ar to neapbēdināja nevienu tautu pirms Lata ļaudīm, un viņš tos nosodīja tā, kā vēl nebija sodījis nevienu. Tā ir riebīga perversija, kas ir pretrunā ar dabu un vissamaitātākais no visiem noziegumiem. Saūda Arābijā par šo praksi paredzēts nāvessods.”[1] Līdz ar to mūsu ārlietu ministram uz šo valsti doties nebūtu ieteicams.

Šiītu republikas Irānas statistika arī neiepriecinātu Kārli Streipu: Žurnālā “Foreign Affairs” norādīts, ka “Amnesty International” uzskaitījusi 5000 gejus, kas sodīti ar nāvi kopš 1979.gada revolūcijas. Bet tie ir tikai oficiāli uzskaitītie gadījumi, un ir pamats spekulēt, ka patiesie rādītāji ir stipri lielāki. Populārākais nāvessods homoseksuāļiem Irānā ir pakāršana ar ceļamkrānu.

Eiropas Savienības wanna-be dalībvalstī Turcijā situācija arī nav tik rietumnieciska, kā gribētos. “World Values Survey” 2011.gadā veica aptauju, kurā secināts, ka 84% no aptaujātajiem nevēlētos sev kaimiņos gejus vai lesbietes.

Musulmaņu leiputrijā Islāma Valstī jeb, kā mūsu žurnaļugas to iecienījuši dēvēt – Daesh, geji tiek sodīti daudz barbariskāk, ar lielāku old-school piesitienu, proti, nomesti no augstām celtnēm un pēc tam nomētāti ar akmeņiem.

Labi, ķeramies klāt islāma avotiem un ko tie saka par gejiem un šoreiz sāksim ar jurisprudences skolām. Musulmaņu homofobiju pētīsim, izmantojot:

Korānu;

Hadīsus;

Ahmada ibn Nakība al Misrī grāmatu “Ceļotāja Atbalsts”;

četras sunnītu jurisprudences skolas (Hanafi, Maliki, Shafi’i un Hanbali);

vienu šiītu jurisprudences skolu (Jafari).

Ko tad īsti islāma jurisprudences skolas saka par to, kā jāsoda tie nabaga zilie? Hanafi skola norāda, ka tas atkarīgs no vietējā valdnieka. Shafi’i skola piedāvā izvēli starp 100 rīkstes pērieniem vai nomētāšanu ar akmeņiem, jo atkarīgs no situācijas. Maliki, Hanbali un Jafari skolas paredz tikai un vienīgi nāvessodu. Nāvessodiem formāli paredzētas vairākas metodes, kurās iekļauta dedzināšana, vecā labā nomētāšana ar akmeņiem, smaga priekšmeta uzmešana uz notiesātā vai nogrūšana no augstas celtnes. Piemēram, Muhameda tēvocis Ibn Abbāss esot teicis, ka, lai sodītu homoseksuālistu, ir nepieciešams atrast pilsētas augstāko punktu, nogrūst viņu ar galvu pa priekšu un pēc tam nomētāt viņu ar akmeņiem. Jau augstāk minēju, ka pēc šī parauga vadās Islāma valsts.

Korāns

Korāns, An-Nur (Gaisma) 24:2 – Laulības pārkāpēja un pārkāpējs jāsoda ar simts pātagas pērieniem. Un lai līdzjūtība neattur pildīt Allāha likumu, ja jūs ticat Allāham un atmaksas dienai. Pie Soda izpildīšanas jāpieaicina liecinieki no ticīgo (t.i. – musulmaņu) vidus.

Šeit jāatzīmē, ka standarta gadījumā zina tiktu izvērtēta pēc augstāk minētā parauga, bet tā kā homoseksuāls kontakts ir nopietnāks, zemāk paveras pavisam cita aina, kas izceļ tieši homoseksuālus dzimumsakarus kā atsevišķu un smagāku noziegumu.

Korāns, Ash Shu’ara (Rīmju kalēji) 26:165-166 – Vai jums, atšķirībā no visiem pārējiem, ir jāguļ ar vīriešiem? Un jāpamet jūsu sievietes, ko Allāhs priekš jums ir radījis? Nē! Jūs pārkāpjat visas robežas!

Korāns, Hud (Pravietis Hūds) 11:82 Un, kad atnāca mūsu pavēle, mēs apgriezām viņu pilsētas otrādi un kārtu kārtām no debesīm krita lejup degoša māla akmeņi.

Šī ir tieša atsauce uz Sodomas un Gomoras bojāeju Vecajā derībā un izskaidrojums tam, kāpēc musulmaņi kā nāvessodu gejiem izvēlas nogrūšanu no augstceltnēm.

Korāns, An-Naml (Skudras) 27:54 – Un Lats vaicāja saviem ļaudīm: “Jūs tīšā prātā darāt kaunpilnas lietas? 27:55 – Kāpēc jūs iekārojat vīriešus nevis sievietes? Kas jūs par stulbiem cilvēkiem esat?”

Korāns, Al-A’raf (Pakalni) 7:80 – Un Lats, kas saviem cilvēkiem teica: “Vai jūs darāt tādus kauna darbus, kādus vēl nav darījis neviens visā pasaulē? 7:81 – Patiešām, sieviešu vietā jūs ņemat un pieguļat vīriešus un pārkāpjat visas iespējamās robežas!” 7:82 – Bet viņa ļaužu atbilde bija vienīgi tas, ka tie teica: “Dzeniet viņus prom no mūsu pilsētas! Patiešām, tie ir ļaudis, kas grib noturēt sevi tīrus!” 7:83 – Un mēs izglābām viņu un viņa ģimeni, izņemot viņa sievu. Viņa bija starp atpalicējiem. 7:84 Bet pār tiem mēs likām nolīt akmens lietum, tad nu redziet, kāds bija noziedzīgu ļaužu gals.

Šeit skaidrs, ka Muhameds šo pasaciņu greizi un nemākulīgi atstāstīja no Vecās derības Pirmās Mozus grāmatas, kuras 19.nodaļā skaidri norādīts, ka sieva pārvērtās par sāls stabu un akmens lietus vietā nolija sēra un uguns lietus. Bet šeit jāpievērš uzmanība ir attieksmei pret homoseksuāļiem. Gadsimtiem ilgi musulmaņu teologi interpretēja “akmens lietu” kā piemērojamu sodu par stāšanos homoseksuālos dzimumsakaros. Respektīvi – ja esi gejs, rēķinies, ka Tevi nomētās ar akmeņiem.

Hadīsi

Abū Davūda sunna 4462 – Pravietis sacīja: “Ja atrodiet kādu, kas darīja tāpat kā darīja Lata ļaudis, nogaliniet to, kas to dara un to, ar ko tas tiek darīts.”

Te atkal jāatgriežas pie Pirmās Mozus grāmatas, kur norādīts, ka Sodomā un Gomorā, kur dzīvoja Lats, vīrieši gulēja ar vīriešiem un sievietes – ar sievietēm.

Tālāk skaidri norādīts nāvessoda veids, ko arī saviem gejiem izpilda Islāma valsts. Neko pielikt, ne atņemt.

Abū Davūda sunna 4463 – Ja neprecēts vīrietis tiek pieķerts sodomijā, viņš ir jānomētā ar akmeņiem.

Sahī al Buharī 6834 – Pravietis nolādēja sievišķīgus vīriešus un vīrišķīgas sievietes. Viņš arī teica, ka tādi ļaudis jādzen ārā no mājām.

Džamī al Tirmidī 1456 – Allāha vēstnesis teica: “Ja tiek pieķerts kāds, kas dara Lata ļaužu darbības, jānogalina gan darītājs, gan tas, ar ko tas tiek darīts.”

Hadīss par Allāha vēstnesi: Sodomijas durvis (Šiītu), 88.lapa – Tiek stāstīts, ka ticīgo vadonis (Alī) runāja ar vīrieti, kurš atzinās sodomijā: “Ko Tu vēlies?” Viņš atbildēja: “Nāvējošu triecienu ar zobenu pa kaklu, kas paņems to, kas paņemams, nogrūšanu lejā pa kalnu ar sasietām rokām un kājām vai sadedzināšanu uz sārta.”
Lai arī Irāna ir šiītu lielvalsts, neviens no šiem sodiem kopumā netiek piemērots homoseksuāļiem. Kā iepriekš minēts, viņi galvenokārt tiek pakārti.

Ceļotāja atbalsts

Ahmads ibn Nakībs al-Misrī bija 14.gadsimta Shafi’i jurisprudences skolas teologs un apkopoja 1200 lapu biezu šariāta grāmatu “Ceļotāja atbalsts un pielūdzēja ieroči”, kas ir visautoritatīvākais šīs skolas avots. Kas tajā teikts par homoseksuālismu? Ieskatīsimies.

Likumīgais sods ir obligāti piemērojam visiem, kas vainīgi laulības pārkāpšanā un sodomijā kad tie: a) sasnieguši brieduma vecumu t.i.; b) ir spriest spējīgi; c) ir brīvprātīgi veikuši šo darbību. Tas jādara neatkarīgi no tā vai šis cilvēks ir musulmanis, neticīgais vai islāma atkritējs.[2]
Vairāk nekā vienā Korāna nodaļā Allāhs mums stāsta stāstu par Lata ļaudīm un, kā viņš viņus iznīcināja dēļ viņu izvirtušajām darbībām. Starp musulmaņiem un citu reliģiju sekotājiem pastāv vienprātība par to, ka sodomijas prakse ir preteklība un ir vēl sliktāka nekā laulības pārkāpšana.[4]

Pravietis jau sacījis: “Nogaliniet sodomītus un tos, kas piekrīt viņiem pakļauties. Lai Allāhs nolād tos, kas dara tā, kā dara Lata ļaudis. Lesbiānisms, ko praktizē sieviete, ir laulības pārkāpšana viņu starpā!”[5]

Lūk, dārgās minoritātes, kāds ir islāma un musulmaņu skatījums uz jums un jūsu aktivitātēm. https://pietiek.com/raksti/zina_sahada_zem_varaviksnes_jeb_praids_meka_islama_skatijums_uz_seksualajam_minoritatem

Atbildēt

Fu

06.02.2018. 05:30

Kauns parakstītājiem!

Atbildēt

Jevdokija

05.02.2018. 18:02

»

Nožēlojami,

ka ļautiņi iebilst pret to, ko nesaprot. Stambulas konvencija nav paredzēta tikai un tieši Latvijai. Varbūt, ka šie ļautiņi nav dzirdējuši, ka Čečenijā tiek vajāti homoseksuāli cilvēki un viņu ģimenes. Ka Taizemē Dutertes režīms piespriež nāvessodu narkomāniem, ka ziemeļāfrikas valstīs meitenēm apgriež...


Nevienā no vecajām ES valstīm nekas nav mainijies..Jā, tiesa..Vardarbības līmenis ģimenē tur ir augstāks nekā Latvijā..Bet genderismu jau sen māca bernudārzā, siekalainie zviedru pediņi pat vidējo dzimti izdomājuši..Izdzimteņi...Un viņu atbalstītājiem ir iespējas piedzivot vardabību tualetē, kā reiz viens autoritatīvs cilvēks definēja..

Atbildēt

west

05.02.2018. 11:26

https://youtu.be/CxaJorNeJAA
Değenerāti

Atbildēt

Molohs

04.02.2018. 17:21

»

HA!

Konvencijas ratifikācija neko nemaina un neko neuzspiež. Plānprātīgie tās ratifikāciju pat saista ar pedofīlijas legalizēšanu.Latviešiem citu tautu starpā jāizceļas vismaz ar stulbumu, jo ar tumsonību vien liekas par maz.Tik stulbu tautu vēl iespējams ieraudzīt aiz Zilupes


Uzmācība un neatlaidība, ar kādu pediņu atbalstītāji bīda savu tēmu,nozīmē tikai to, ka Soross ir pedalizējis savas utis un iedevis arī gana naudas..Vienīgais, kurš pirms vēlēšanām gribēs dušā pieliekties pēc ziepju gabaliņa?

Atbildēt

Metodijs

04.02.2018. 17:05

Neieslidināsiet..Nav 1991. Gads..Ārzemju latviešus laiks triekt ratā no šejienes..Kāda jums, kretīniem no Zviedrijas, Asv un Anglijas, ir daļa gar to, ko domā latvieši.Jūs, brūndeguņi, kalpojiet citiem dieviem un citiem saimniekiem..Šeit nekāda genderisma nebūs- tas, kas notiek jūsu mītnes valstīs, mums ir labi zināms..Mēs neesam ļaunatminīgi, bet vienkārši nejauki un ar labu atmiņu..ka nesanāk atkal ar steigu kāpt kuģos Liepājas ostā..

Atbildēt

kkk

03.02.2018. 14:08

Oficiālie un neoficiālie pederasti sarosījušies?
Jo būs vieglāk praktizēt savas perversijas.

Svītrojam no teksta visu ko pederasti, lezbietes un pedofīli var tulkot sev par labu, savu "tiesību" aizstāvībai.
Pārējo tekstu - pret vardarbību, - ratificējam.

Atbildēt

Uldis

03.02.2018. 13:25

»

vai

muldis varētu būt emgermaka bikšelnieka elps,kamradi


Varbūt par lietu, kaku stumdītāji, bet ne par parsonālijām?

Atbildēt

Uldis

03.02.2018. 11:18

»

Nožēlojami,

ka ļautiņi iebilst pret to, ko nesaprot. Stambulas konvencija nav paredzēta tikai un tieši Latvijai. Varbūt, ka šie ļautiņi nav dzirdējuši, ka Čečenijā tiek vajāti homoseksuāli cilvēki un viņu ģimenes. Ka Taizemē Dutertes režīms piespriež nāvessodu narkomāniem, ka ziemeļāfrikas valstīs meitenēm apgriež...


Ja tevi uztrauc, kas darās Čečenijā, brauc uz turieni un cīnies pret Kadirovu, vai labāk dodies uz Maskavu un nogalini Putina režīma balstus, vai vienkāršāk dari to šeit ar kremļa pakalpiņiem, kas tieši iestājas par konvencijas ratificēšanu. Nekādas konvencijas situāciju Kaukāzā neietekmēs.
Ja Latvijā pederastiem piešķirs privilēģijas apgānīt laulības institūtu un pedofīliem stāties sakaros ar pusīšiem no 14 gadu vecuma, varmācības ainu uz pozitīvo tas neizmainīs.
Ja jūs, sodomīti, sludiniet, ka pēc ratifikācijas nekas Latvijā nemainīsies, tad varbūt labāk darīt darbus, nevis gaisu tricināt un papīrus ķēpāt?

Atbildēt

Drūms stāsts par neko

03.02.2018. 00:50

Straeips ir publiski paudis, ka viņam rodas riebuma sajūta pret pariem (vīrietis+sieviete)
kas skūpstās publiskā vietā. Faktiski viņā sēž slēpta agresija, ļaunums. Viņa nenormālā aktivitāte, savācot šo ārzemnieku parakstu listi, kā arī viņa un viņam līdzīgo komentāru lielā agresijas degsme, nepacietība, liek domāt, ka tomēr tajā konvencijā ir kāds zemūdens akmens. Ir vajadzīga diskusija. Arī nauda šajā konvencijā figurē. Valstij (nod.maksātājiem) var nākties maksāt lielas summas.

Atbildēt

Pret

02.02.2018. 23:48

Konvencijai NĒ

Atbildēt

Nožēlojami,

02.02.2018. 21:29

ka ļautiņi iebilst pret to, ko nesaprot. Stambulas konvencija nav paredzēta tikai un tieši Latvijai. Varbūt, ka šie ļautiņi nav dzirdējuši, ka Čečenijā tiek vajāti homoseksuāli cilvēki un viņu ģimenes. Ka Taizemē Dutertes režīms piespriež nāvessodu narkomāniem, ka ziemeļāfrikas valstīs meitenēm apgriež klitorus, ka musulmanu valstīs meitenes 12 gados atdod pie vīra. Konvencijas noliedzējiem varbūt tas sagādā prieku.Konvencijas ratifikācija nozīmē vienīgi to, ka tās ratificētājvalsts iestājas pret šādām parādībām. ES nevienā valstī pēc konvencijas ratifikācijas nekas nav mainījies, arī Latvijā nekas nemainīsies. Nevajag tiražēt stulbum un perversas fantāzijas.

Atbildēt

X

02.02.2018. 14:40

»

Es

KK nav tas džeks, kam piedienētos mācīt citus. Zinot pagātni tas būtu pēc principa "iz grjazi v knjazi


No drošiem avotiem - Rēzija arī citus pakļāvusi tādai pašai gaļas mašīnai, tostarp pieradinājusi pie narkotikām konkurentes. Tāpēc arī dzīvo bez pēcnācējiem.

Atbildēt

Apmierinātais

02.02.2018. 14:38

Es, personīgi, visiem tiem kuri ir parakstījušies zem šīs vēstules, arī attēlā redzamajam indivīdam, vēlētos ielaist smagu un asu instrumentu pierē, lai kropļi pārstāj indēt veselas, kulturālas, garīgas un normālas sabiedrības pamatus.

Atbildēt

Uldis

02.02.2018. 13:10

»

HA!

Konvencijas ratifikācija neko nemaina un neko neuzspiež. Plānprātīgie tās ratifikāciju pat saista ar pedofīlijas legalizēšanu.Latviešiem citu tautu starpā jāizceļas vismaz ar stulbumu, jo ar tumsonību vien liekas par maz.Tik stulbu tautu vēl iespējams ieraudzīt aiz Zilupes


Līdz šim par pederastu - pedofīlu grautiņiem nekas nav dzirdēts, tāpēc nav skaidra jūsējo: Streipa un melnsvārču - pedofīlu, fanātiskā Stambulas konvencijas lobēšana, ja ne pedofīlijas dekriminalizēšanai.

Atbildēt

Lasītājs

02.02.2018. 10:36

Visu zemju sodomisti apvienojas!

Atbildēt

Apnicis

02.02.2018. 10:33

Krievijas propagandas upuriem derētu izlasīt šo: http://www.cehs.lv/2018/02/stambulas-konvencija-idiotiem/

Atbildēt

Parakstiet, kam acis vaļā!

01.02.2018. 23:54

https://balsojam.lv/lv/pret-latvijas-pievienosanos-stambulas-konvencijai?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1771638235

Atbildēt

Es pret konvenciju!!!

01.02.2018. 23:51

»

gunča

Pārliecinājos vēlreiz, ka pareizi daru, ka uz baznīcu neeju. Tas nenozīmē, ka Dievam neticu...


https://ru.sputniknewslv.com/Latvia/20180125/7167554/partner-gej-odnopolye.html?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1771965077

Atbildēt

Jo

01.02.2018. 23:06

Ja ar konvencijas palīdzību domāts uzlabot sabiedrību, tad tas izklausās labi. Bet slikti, ka tie ir meli, jo loģika sakārto domāšanu un brīdina, - ja konvencijas varētu novērst netikumību un noziedzību, tad valsts likumus un desmit baušļus vajadzētu aizstāt ar tām…

Atbildēt

Moduss

01.02.2018. 21:52

»

gunča

Pārliecinājos vēlreiz, ka pareizi daru, ka uz baznīcu neeju. Tas nenozīmē, ka Dievam neticu...


Kādi Dieva kalpi,ja rietumnieku cilvēku šāvējiem uz sikanas sprādzes uzraksts GOT MITT UNS,uz zaļās naudas zīmes arī GOD,s pieminēts,protams Velna kalpi!

Atbildēt

gunča

01.02.2018. 20:59

Pārliecinājos vēlreiz, ka pareizi daru, ka uz baznīcu neeju. Tas nenozīmē, ka Dievam neticu.
Ejot uz baznīcu , tu sastopies ar to, ka klausies pamācošo sprediķi, kurā katra vārda galā pieminēts ir Dievs. Bet viss jau būtu labi, ja nezinātu, ka sprediķi tev lasa Velna kalps. Kā teicis kāds gudrais, te ir tas piemērs, kur Velns uzdarbojas tā, ka tu viņu neredzi. Te nu mums ir viss saraksts ar t.s. Dieva kalpiem, kuri īstenībā ir visīstākie Velna kalpi, kalpojoši tiem ar miesu un dvēseli.

Atbildēt

HA!

01.02.2018. 20:46

Konvencijas ratifikācija neko nemaina un neko neuzspiež. Plānprātīgie tās ratifikāciju pat saista ar pedofīlijas legalizēšanu.Latviešiem citu tautu starpā jāizceļas vismaz ar stulbumu, jo ar tumsonību vien liekas par maz.Tik stulbu tautu vēl iespējams ieraudzīt aiz Zilupes.

Atbildēt

Nepacietīšu

01.02.2018. 17:03

Cilvēkiem ļoti nepatīk, ja viņiem tiek kaut kas uzspiests - tā teikt demokrātijas vārdā. Noteikti Latvijā.
Tas izraisa pretreakciju.
Loģiski, ka īpaši liela pretestība ir, ja tev uzspiež atklātu stulbumu, debilitāti.

Vēl sliktāk, ja kāds to iedomāsies akceptēt!
Tas uzreiz ir politisks līķis.
un nekāds pamatojums nekalpo kā attaisnojums.

Faktiski tas ir mērķis iznīcināt tautu.
Ne vairāk, ne mazāk!!

Atbildēt

Statistika

01.02.2018. 16:53

Garā vājie un viegli ietekmējamie ir publiski saskaitījušies.

Arī nav slikti. skaidrāk.
Zināms, kas ir kas.

Līdzjūtība.

Atbildēt

Uldis

01.02.2018. 16:08

Streipulim un melnsvārčiem - pedofīliem konvencija vajadzīga tāpēc, ka likumdošanā nav paredzētas privilēģijas kaku stumdītājiem.

Atbildēt

Demagoģijas noraidītājs

01.02.2018. 15:28

Demagoģija sākas TIEŠI tad, kad lasi, - viss pareizi, bet nekas tur nav pareizi! Piemēram? Lūdzu!
Ja Stambulas konvencija nosaka, ka jānovērš vardarbība, diskriminācija..., pareizi? Pareizi!
BET vai Latvijas likumi un tiesu vara to nenodrošina? Nodrošina!
Tad kāpēc tāda vajadzība pēc konvencijas?
Ja ārlietu ministram, kas lepojas (arī publiski), ka ir gejs, ir tāda vajadzība, tad tā ir viņa privāta (kaut man nepatīk, ka ministrs dižojas, ar ko dižoties neklājas), nevis valsts lieta.
Ko grib konvencija, piemēram? Lūdzu!
It kā netieši, bet tieši - viendzimuma laulību atzīšanu, no kā izriet - mainīt Latvijas republikas Satversmes 110. pantu, kas nosaka, ka "valsts aizsargā un atbalsta laulību - savienību starp vīrieti un sievieti, ģimeni, vecāku un bērnu tiesības..." Līdz ar to valsts uzņemas atbildību, lai tiktu nodrošināta attiecīga bērnu audzināšana, kur karlīnes nepārtop par kārlīšiem, kārlīši par karlīnēm, kur vecāki ir droši, ka viņu bērniem nemācīs, ka normāli ir tad, ja ģimenē ir divi tēvi, bet mātes nav... Nemācīs, ka geju un lesbiežu (arī simtgades) praidi ir labas audzināšanas un integrācijas piemēri.
Ja ar konvencijas palīdzību domāts uzlabot sabiedrību, tad tas izklausās labi. Bet slikti, ka tie ir meli, jo loģika sakārto domāšanu un brīdina, - ja konvencijas varētu novērst netikumību un noziedzību, tad valsts likumus un desmit baušļus vajadzētu aizstāt ar tām…
Bet tā nav vairs tikai demagoģija, bet tieši meli un iejaukšanās Latvijas un arī citu valstu iekšējās lietās.
Saeimai nav citas izejas - kā neratificēt Stambulas konvenciju un jebkurus noteikumus, kuri vēršas pret Latvijas valsti, tās konstitūciju un iedzīvotājiem, kuri apliecina SAVAS vērtības i tikumiski, i likumiski.
Visbeidzot būtu tikai pieklājīgi, ja pirms vēlēšanām visas partijas Stambulas un citu līdzīgu konvenciju sakarā bez demagoģijas paustu nepārprotami, vai tās ir PAR Latvijas valsti vai PRET.
Līdzīgu domu paudējus martas, papardes ziedi, mozaīkas un citi vienīgie pareizie kantori apvaino diskriminācijā, necilvēcībā, tumsonībā, jo tā esot vardarbības, diskriminācijas, cilvēktiesību pārkāpumu atbalstīšana.
Mēģinu saprast arī šo demagoģiju: tā iet, kad redz to, kā nav un neredz to, kas ir... Ja netīšām. Bet, ja tīšām, tad tas uz ilgu laiku.

Atbildēt

skaidrs

01.02.2018. 15:08

Antikristu un sodomistu saraksts... Ikstena, Rīzija Kalniņa... Ar cieņu pret viltus autoritātām ir cauri un pagalam uz mūžiem. Boikotēju!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

01.02.2018. 13:58

»

PATRIOTS

LABĀK I PATEIKT NEVAR.Tiešām,kādi mērķi sorosoīdiem,LĪDZ ŠIM TĀ ARĪ NAV SKAIDRĪBAS.Nu viens bija TAUTSAIMNIECĪBAS IZNĪCINĀŠANA.VEF ne komunisti,ne nacisti iznīcināt nevarēja---sorosam izdevās


Jāsaprot arī, kad tiek lietots vārds soross, tad tas nenozīmē vienu cilvēku. Soross ir ASV oligarhu grupējums. Viņiem ir liela pieredze citu tautu paverdzināsanā, nemaz par resursiem nerunājot.
Viņi finansē kultūras vidi un izglītību. Veido nevalstiskas organizācijas caur kurām piešķir grantus atlasītiem cilvēkiem. Tādiem kuriem kalpot viņiem ir vislielākā laime.
Kā redzam šajā vēstulē, daudzi ir profesori. Domāju viņi atlasa studentus, kuri talāk tiek bīdīti svarīgos amatos, pozīcijās. Pa vidam protams iespēja, piemēram, saņemt atbalstu mācībām ASV. Tur noteikti viņiem iemāca kā pareizi domāt. Tā veidojas šādas kangaru armijas

Atbildēt

PATRIOTS

01.02.2018. 12:33

»

Neiedziļinoties detaļās

Lai atpazīt kangaru nevajag sertifikātus...


LABĀK I PATEIKT NEVAR.Tiešām,kādi mērķi sorosoīdiem,LĪDZ ŠIM TĀ ARĪ NAV SKAIDRĪBAS.Nu viens bija TAUTSAIMNIECĪBAS IZNĪCINĀŠANA.VEF ne komunisti,ne nacisti iznīcināt nevarēja---sorosam izdevās?!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: