Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu bankas klients un kuru uzskatu par būtisku, saistītu ar bankas pārredzamību un godprātību.

Konkrētāk, esmu saskāries ar situāciju, kurā, manuprāt, „Swedbank” izmantojusi dokumentu, kura autentiskumu es apstrīdu. Lai gan šis jautājums tika izvirzīts tiesā, šis dokuments maniem apstākļiem dīvaini netika ekspertēts. Tas radījis nopietnas šaubas par šī procesa pārredzamību un godprātību.

Es nevēlos aizstāvēt manu kā klienta pozīciju, bet gan norādīt uz iespējamo risku „Swedbank” reputācijai. Es saprotu, ka banka ir ilgu laiku darbojusies Latvijas tirgū un ir izveidojusi sevi kā uzticamu partneri, bet šādi incidenti var radīt šaubas gan esošo, gan potenciālo klientu acīs.

Es ceru, ka Jums kā jaunajam vadītājam būs interese šo situāciju izpētīt un nodrošināt, lai tā tiktu atrisināta godprātīgā un pārredzamā veidā. Jūsu rīcība šajā jautājumā varētu kalpot kā pozitīvs piemērs bankas atbildības un klientu cieņas jomā.

Novērtē šo rakstu:

32
8