Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ierosmei

07.06.2019. 09:44

Būtu uzskatāmi un tautai pamācoši, ja kāds zinošais izveidotu un publiskotu grafisku shēmu, kur aiz katra no lielā simtnieka būtu nosaukta banka, firma , lobistu organizācija, t.i. jebkurš maizes tēvs, kas devis deputātu kandidātam starta kapitālu iekļuvei Saeimā. Tad elektorātam nebūtu jālauza galva , par ko sirdsšķīstie tautas kalpi tiek vazāti pa represīvām iestādēm. Un pats galvenais - izkūpētu ilūzijas , ka ievēlētie dien` un nakt` nepaguruši pūlās tikai un tautas labā !

Atbildēt

Gobziz

07.06.2019. 07:39

Kpllv ir tipiska salasnu partija, kura naudas un varas pec pati sevi iznicinaja.

Atbildēt

Niknais

06.06.2019. 22:37

Suhdainais kotleshnieks

Atbildēt

visticamāk

06.06.2019. 22:35

»

Varbūt

kā mikropisanam Durkai


ar šo planpŗatiņs Egmaŗsz Suņēdājs precīzi pierāda ka ir smagi slims. uz visu hidrocefālo galvu.

Atbildēt

kode

06.06.2019. 21:37

Redzēju un dzirdēju TV Rīda24 Zakatistova runu saeimā. No bailēm puisis prātu pazaudējis. Nožēlojams skats, jo visa viņu rīcība rāda, ka jāatstrādā saņemtais.

Atbildēt

Viszine

06.06.2019. 20:59

Atkritumu bizness tirgus pārdalei sācis izmantot represīvo struktūru politisko angažētību un prasto pērkamību.

Atbildēt

jaajaa

06.06.2019. 17:40

...lai nu kā, bet tam atkritumu konkursam viņš publisku uzmanību ir pievērsis...a tajās konsultācijās nekāda krimināla nebūs..."labas pārvaldības" neievērošana tā ir, nesaimnieciski dārgas konsultācijas...:)

Atbildēt

no ierakstiem

06.06.2019. 17:31

Iedoto naudu sadalīja Zaka un Kaimiņš. Kapēc neņem narkomānu un Tvaiku ielas Kaimiņu pie olām? Vai tamdēļ, ka pielīda žīdam Levitsam?

Atbildēt

Sena tautas gudrība

06.06.2019. 17:29

Kas otram bedri rok, tas pats paliek bez bedres !!

Atbildēt

Karote

06.06.2019. 16:28

Apsveicami, ja kāds vēl tic, ka raušanās pie šprices motivēta ar cēlām rūpēm par kaut kādu anonīmo tautu. :)

Atbildēt

interesanti,

06.06.2019. 16:24

vai "kasmīslim" un "pietiekasītājam" galva ir saspiesta plakana kā lapsas apkalpotā hūtsmēslu pļeka jeb kantaina kā putnu notirsc skaidbetona klucis?

Atbildēt

Aldis

06.06.2019. 16:00

Raksts ir fufelis, bet to, kā Zaka "pierādīs savu NEVAINĪBU tiesas priekšā" es savā prātā gan nespēju novizualizēt :)))

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

06.06.2019. 14:24

kam ir veselais saprāts, tas redz, ka mūsu zemiskie naudasmaisi ir radijuši sistēmu, ka politikā var iet tikai tie, kam naudaskā spališu, un tā arī ir no tās pašas vieetas.ka piemēru var meklēt to, kā vienotiba iekasē politikas naudu. lai tur ka butu ar to naudu, bet Zakatistovam izsaku atbalstu, par vto darbību Augeja staļļos !!!!!!!!

Atbildēt

Pilsonis

06.06.2019. 13:03

Diemžēl par rakstu ielikās mīnuss plusa vietā.
Pluss jāatzīst, cik tie bauri ir dumji, atkal un atkal balsojot par kangariem meļiem blēžiem kaut arī citos iepakojumos, kaut arī tās bandas tiek sauktas citos nosaukumos. Tai bauru dumjībai nav robežu.

Atbildēt

Marģers

06.06.2019. 10:40

Tā Lobētāju asociācija interesē un klaja interešu konflikta esamība. Guntars Grīnvalds valdes priekšsēdētājs, tagad Rīgas pašvaldības uzņēmumā, priekšsēdētāja vietnieks šī raksta galvenais varonis, vēl viens valdes loceklis - tās pašas aktieru partijas biedrs - tā devētās "Eiropas" (smiekli nāk) Krabju zvejas asociācijas vadītājs

Atbildēt

Nja

06.06.2019. 09:18

Gorbačova laikā šitādas anonīmas kļauzas aizliedza, bet lapsam nauda nesmird, smird viņš pats.

Atbildēt

lauķis

06.06.2019. 08:46

»

pats muļķis

Izlasot šoi murgu jāsecina, ka raksta autors nav ne mazāk atraktīvs "austrumu gudrais" par Zakatistovu. Bet visprecīzāk - tirgus bāba, kurai ar savu "viedokli" noteikti jāiespraucas citu bābu sarunās. Ja šādu bla bla bla uzraksta un publicē, tad tas viennozīmīgi ir pret Zakatistovu vērstas kampaņas ...


Jā,es ar saku ka ar to Zakatistovu viss kārtībā.Viņš ar savu bandu nobalsoja par levitu,tagad indulgence pret visiem grēkiem garantēta.Attiecīgi ,,orgāni,, saņems attiecīgos rīkojumus.
Īsāk sakot , tīrs kā bērna asara.

Atbildēt

pats muļķis

06.06.2019. 08:31

Izlasot šoi murgu jāsecina, ka raksta autors nav ne mazāk atraktīvs "austrumu gudrais" par Zakatistovu. Bet visprecīzāk - tirgus bāba, kurai ar savu "viedokli" noteikti jāiespraucas citu bābu sarunās. Ja šādu bla bla bla uzraksta un publicē, tad tas viennozīmīgi ir pret Zakatistovu vērstas kampaņas vājš elements, kas nodod pats sevi kā organizēts posms apmelojumu ķēdē.
Tai pat laikā, kāds Zakatistovs ir blēdis (un gan jau ir), noskaidros attiecīgi "orgāni".
Raksta autors visticamāk morāli ir kā veca bāba, kura nav mainījusi apakšbikses un mazgājusies vismaz pāris nedēļas un tāpēc pretīgi smird savā iztapībā.

Atbildēt

VVF Consulting, SIA

06.06.2019. 08:03

Tāds nu ir tas kopskats, kas populāri izklāstīts rakstā, un ko gribu sacīt, kāpēc mani piesaistīja šī lieta. Redziet, te skaidri un gaiši saskatāmas paralēles ar manas kompānijas SIA, VVF Consulting konsultāciju sniegšanu Liepājas vēju sakopšanas sakarā par to, cik un kā ekonomiski tas izdarāms. Neiedziļinoties sīkumos, es teiktu, ir galu galā jāizmanto Liepājas un Venspils vēji! Bet tam joprojām saprotamu iemeslu dēļ ir zināma pretestība. Ja konsultācijas pietiekami stabili ņemtu vērā, tas nestu būtisku atspaidu Latvijas ar ielāpiem nosētajam valsts budžetam. Tur pat bieži visai raibs ielāps uz ielāpa saskatāms, tā nav nekāda vizbulīšu pļava!


Es te saskatu paralēles ar filozofijas doktora A. Zakatistova konsultācijām, kuras zināmās augstskolu katedrās sniegtas dažādos aspektos arī starptautiski Kanādā un Latvijā. Tie tādi zināmi akcenti. Daudzi joprojām iedomājas, ka konsultāciju sniegšanai jānotiek bez zināma atalgojuma un sabiedriskā kārtā, piemēram, Centrāltirgus apmeklējuma laikā. Tā tas tomēr nav. Es domāju, ka visas tās lietas pret A. Zakatistova kungu ir ļaunprātīgi safabricētas!


Ko šai sakarībā darīt? Kaut kādā veidā pašam A. Zakatistova kungam vajadzētu pieteikties uz konsultāciju SIA, VVF Consulting. Domāju, ka es un mans vecākais partneris, Imants Freibergs, to noteikti neatteiktu. Šajos nežēlīgajos konkurences un ļaunprātības laikos, domāju, ka arī Latvijā netrūkst ļaunprātības pret ko cīnīties ar konsultācijām, konsultācijas par konsultācijām ir jauns biznesa veids, kurš Latvijā ir maz apgūts. Redziet, mana pārliecība par labu iznākumu šai lietā, vienkārši izsakoties, klīniski sakņojas kādā nopietnā dokumentā, ko izdevusi Ekonomikas policija. Jo arī tā savulaik ļaunprātīgi bija ierosinājusi krimināllietu pret SIA, VVF Consulting, kas Latvijā nebūtu pārsteigums. Tikko tu, cilvēks, ko uzsāksi sakarīgu un lietderīgu darīt, uzreiz notiek plašas un publiskas izmeklēšanas.

Atbildēt

Zinošais

06.06.2019. 07:32

Nevaru komentēt personāžu iesaisti noziedzīgos darījumos vai specifiskās intereses, taču nebeidz pārsteigt valsts institūciju ignorance pret atkritumu saimniecības organizēšanu Rīgā !
Tiem kas piemirsuši varu atgādināt, ka 20 gadu monopolam atkritumu apsaimniekošanai Rīgā pamati tika ielikti vēl Bojāra juniora laikā, pēc viņa nāca Aksenoks, Birks, Ušakovs, bet nekādas izmaiņas nav sekojušas un tas viss velkas jau padzmit gadus! Tāpat klusums vērojams VARAMā, Konkurences Padomē u.c. Iepriekšminētajās institūcijā ir mainījusies politiskā vadība, bet ierēdņiecības līmenī personāži tie paši un kaut kā negribas ticēt ka viņi neredz problēmas, taču manuprāt noziedzīgi klusē!
Un tas ir vairāk kā nožēlojami, nemaz nerunājot ka par to ka par šo procesu ir atbildīgas tādas personas kā "zaļais" Kļaviņš, Vējonis u.c.

Atbildēt

Jurčix

06.06.2019. 06:56

Kaut nu šķēle aplauztos!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: