Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Patriotiskais gars

23.02.2020. 12:02

Malacis PRIEDĪŠA KUNGS,Jūsu sakarīgie atzinumi dedzina pēdiņas sorosnažukiem,patiesums iedzen šāmējos dziļā depresijā.VEIKSMI!

Atbildēt

no Dvinskas

22.02.2020. 23:34

Aizcietējums,godājamais?Nu jā,vecums nenāk viens.

Atbildēt

praktizējošs PIETIEK lasītājs

22.02.2020. 22:33

Gan Gobzems,gan Inkins ir šoreiz pārspējuši šo čekas stukača atraugu.Pārsteidzoši neveiksmigs materiālu menedžments no kūmiņa puses.Tūlīt vēl sieviešu nīdējs Kadišs uzplauks,tad šim emeritus - aizmirstība.

Atbildēt

Jānis Skagalis

22.02.2020. 16:24

Priedīša kungs daudz prātīgāk rīkotos , ja viņš censtos palīdzērt LR prezidentam ar savām izcilajām prasmēm(nenoliegšu) , bet nevis viņu un citus publiski pazemotu.

Atbildēt

A.P.

22.02.2020. 13:16

Skat. NDT mājas lapā: Valsts prezidents Egils Levits šodien [21.II] Rīgas pilī tikās ar Venēcijas komisijas darba grupas pārstāvjiem, apspriežoties par izglītības reformas jautājumiem Latvijā. Valsts prezidents informēja komisiju, ka Latvijā šobrīd tiek ieviestas divas izglītības reformas – viena vērsta uz integrētas sabiedrības veidošanu (!?), otra – uz mācību metodoloģijas modernizēšanu (!?). E. Levits uzsvēra, ka, ieviešot izglītības reformu, kas vērsta uz integrētu sabiedrību, tiek izbeigtas tās sekas, ko padomju okupācijas periodā radīja plānveida segregācijas politika. “Katram bērnam ir jādod vienādas iespējas pilnībā iesaistīties sabiedrībā Latvijā, vienalga, kādas tautības bērns viņš būtu, un vienalga, kādā valodā ģimene runātu mājās,” (!?)sacīja Valsts prezidents.Valsts prezidents uzsvēra, ka Latvijā valsts atbalsta izglītību skolās arī mazākumtautību valodās (!?), un atsaucās uz Zviedrijas pieredzi, kur publiskajās skolās arī tiek paredzētas dzimtās valodas mācību stundas bērniem, kuriem dzimtā valoda nav zviedru valoda. “Daudzās valstīs tikai privātās skolās iespējams apgūt savu dzimto valodu. Esmu pārliecināts, ka šāda valsts atbalstīta sistēma, kur skolās bērnus vieno mācības valsts valodā, bet tiek paredzētas arī dzimtās valodas un kultūras stundas, ir vērsta uz integrētas sabiedrības stiprināšanu. Demokrātiskās valstīs mēs esam pret asimilāciju, mēs esam pret segregāciju, mēs veidojam integrētas sabiedrības, kuru locekļi var savstarpēji sazināties valsts valodā un kuras izrāda cieņu pret mazākumtautību kultūrām,” sacīja E. Levits.
Runājot par izglītības reformām, Valsts prezidents atzīmēja, ka Izglītības un zinātnes ministrija strādā pie tā, lai kopumā vairotu skolotāju skaitu (!?) skolās, jo arī skolās, kurās mācības norit tikai valsts valodā, nereti trūkst kāds skolotājs: “Kopumā runājot, kopš reformas sākuma jau ir aizvadīti 16 gadu (!?), un tas ir pietiekams laiks, lai skolas varētu pārorientēties uz jauno situāciju. Protams, atsevišķiem skolotājiem vēl joprojām var būt zināmas grūtības pasniegt priekšmetu valsts valodā, tas ir ar izpratni jāuztver, bet tas noteikti nevar kavēt reformas ieviešanu. Arī eksāmenu rezultāti liecina, ka reforma ir tikusi veikta pareizajā virzienā, un tās ieviešana, mācot 80 % priekšmetu valsts valodā un paredzot iespēju 20 % priekšmetu mācības kādā no mazākumtautību valodām, ir absolūti nepieciešama integrētas sabiedrības veidošanā.” E. Levits informēja komisijas pārstāvjus, ka šī gada pavasarī Latvijā Satversmes tiesa rīko Eiropas Savienības valstu konstitucionālo tiesu konferenci nolūkā izveidot tiesu sadarbības tīklu. Venēcijas komisija atzinīgi novērtēja šo iniciatīvu, atzīstot, ka varētu būt aktīvs sadarbības partneris šādam konstitucionālo tiesu domu apmaiņas tīklam."

Atbildēt

Arturs Priedītis

22.02.2020. 13:09

21.februāri NDT ir pastrādājis jaunu šausmīgu nelietību, Venēcijas komisijai drausmīgi melojot par izglītību Latvijā. Latviešu mediji par to neraksta. Skat.:
https://rus.timeline.lv/raksts/novosti/52083-levits-reforma-obrazovaniya-ustranyaet-posledstviya-sovetskoy-planomernoy-politiki-segregatsii?fbclid IwAR1z5GiNA1tV7xlrMifD_b_Sp9bxuP8RkPwtnOUNDtrb-08ryptVbf9R8hE

Atbildēt

Jons

22.02.2020. 12:37

No cittautieša prasīt tautiešiem apjēdzamus tekstus ir veltīgi Tur arī slēpjās nāciju,tautību šķirtne.

Atbildēt

Secinājums

22.02.2020. 12:19

"Tā ir psihiskā patoloģija!.. Juridiskais šarlatāns un rafinētais karjerists NDT sāk sev izdevīgu kampaņu."

NDT laikam grib sekot Putinam un nostiprināt valsts pamatdokumentos savu valdīšanu uz mūžu - mums būs "Visuvarenaisvisaugstākaiviņaagaišībavislatvijasnācijasmūžamdzīvais" ķēniņš!

Atbildēt

Izlūks

22.02.2020. 01:34

Autors pareizi saka: "Pašlaik ļoti svarīgi, kā reaģēs Latvijas juridiskā korporācija - akadēmiskie kadri". Paskatījos LU kadrus, kuri tēlo varenākos juristus: Jur.fak.dekāne as.prof.Anita Rodiņa, prodekāne as.prof.Annija Kārkliņa (jauni skuķi); Valsts tiesību zinātņu katedra, vadītāja jau minētā Kārkliņa, katedrā strādā prof.Ringols Balodis, prof. Jautrīte Briede, jau minētā Rodiņa. Ar šiem skuķiem NDT viegli tiktu galā, sejiņas neliecina, ka varētu NDT nolikt pie vietas-tipiskas dāmiņas bez intelekta līnijām abos vaidziņos, zodā un pierē, kā arī actiņās. šausmas ar tiem akadēmiskajiem kadriem.Tāpēc NDT var bez bailīgas drebēšanas tēlot juristu pat bez bakalaura papīra uz nagliņas vienā vietiņā.

Atbildēt

abi

21.02.2020. 23:44

labi!,bet AP arī interesants,bieži patiess,un nav smagsvars.

Atbildēt

!

21.02.2020. 22:15

»

Z.Mālīte

Sa eima - saiet kopā un nobalso. Padome - tie, kas arī iepriekš padomā, lai nav kā parasti, kad izdara un pēc tam domā...


Ja jau saeima "iziet no jēgas", tad ir cita procedūra, lai to dabūtu jēdzīgāku. Jautājums par padomi paliek. Tā kā Jūs domājat valstī nedrīkst būt.

Atbildēt

Z.Mālīte

21.02.2020. 21:19

»

!

Saprotams nav tas, vai tad saeimas vietā būs valsts padome? Ko tad darīs ar saeimu


Sa eima - saiet kopā un nobalso. Padome - tie, kas arī iepriekš padomā, lai nav kā parasti, kad izdara un pēc tam domā.
Padome būtu tāds kā Damokla zobens; sak, ja kas, varam iztikt arī bez Saeimas, ja tā galīgi iziet no jēgas. Tas varētu būt daudzmaz loģisks skaidrojums (priekš profāniem).
Vai ne?

Atbildēt

Patriotiskais gars

21.02.2020. 18:25

nāk vēlēšanas,tiek vākti paraksti vienotās saimes atlaišanai,tāpēc vairāk izskaidrojošu,sakarīgu,pamācošu,saprotāmu kalnietes pastalniekiem rakstu.Blēži un krāpnieki nesnauž,neesi muļķis un lohs,pie "grābekļa" sorosa ej no "kāta" puses,taču neskaita reizes mācīts.Lai veicās PRIEDĪŠA KUNGS.

Atbildēt

patiesība

21.02.2020. 17:53

»

Z.Mālīte

Kungs Priedīti, jūsu vaina ir tā, ka jums nav dzejnieka dvēseles. Jūsu vislielākā vaina. Jūsu pārlieku racionālai, materiālistiskai būtībai svešas ir smalkāku garu tauriņdejas...


Piekrītu, nācijas kropļa un čekas stukača Priedīša rakstos ir ļoti daudz svešvārdu. Kroplis domā, ka svešvārdu lietošana šo padara gudrāku, bet tā nav - kroplis Priedītis ir un paliek garīgs kroplis.

Atbildēt

Z.Mālīte

21.02.2020. 17:30

Kungs Priedīti, jūsu vaina ir tā, ka jums nav dzejnieka dvēseles. Jūsu vislielākā vaina. Jūsu pārlieku racionālai, materiālistiskai būtībai svešas ir smalkāku garu tauriņdejas.
Mūsu Tēva jaunvārdi tautai (kaut ar piespiešanos) vēl ir saprotami. Ja jūs būtu nācijas tēvs, varam iedomāties, jūsu runas būtu piebārstītas ar daudziem nesaprotamiem svešvārdiem un medicīniskiem terminiem. Pēc katras runas būtu jāpievieno skaidrojumi normālā latviešu valodā. Ja jūs teiktu, ka mums pietrūkst latvisko vārdu, tā nav taisnība. Grūti tulkojami var būt tikai atsevišķi lamu vārdi no bagātās krievu valodas pūra.

Atbildēt

Žulis

21.02.2020. 17:18

Kas attiecas uz tās runas analīzi, tad nu tiešām ir jāpiekrīt raksta autoram. Prezidenta amatā ieceltās personas runa ir izcils "gudros vārdos" izteiktas muļķības manifestācijas paraugs. Un līdzīgi nu jau ir sākusi buldurēt gandrīz visa mūsu politiķu un ierēdņu armija. Tas ir apkaunojums visiem tiem, kuri ar savu dalību vēlēšanās šādus tipus ir nosēdinājuši valsts priekšgalā.

Atbildēt

Eduards Lunis

21.02.2020. 17:16

---Mani , kā cilvēku, kurš Levita saietos daudzkārtīgi ir uzdevis viņam jautājumus, bet nekad nav saņēmis sakarīgas atbildes, nemaz neizbrīna viņa domu un izteikumu debilitāte!?
Viņš parasti ir nodrošinājies ar savu publiku, kura nemaz neļauj runāt kaut ko tādu, kas viņam var nepatikt!? Arī šajā ,,satversmes analīzē un kārtējā uzlabojuma vēlmē,,!?
Man gan ir pārliecība-ja viņš nebūtu žīds, tad tāds augstprātīgs prastums gan nevarētu izpausties!?

Atbildēt

Lasītājs

21.02.2020. 16:36

Valsts augstākajos amatos ieceļot, būtu jābūt pārbaudei, kas ietver:
1.Izglītības dokumenta esamību, patieso izcelsmi.
2. Psihiatra pārbaudi.
3. Vispārējās zināšanas valsts uzbūvē, valsts vadošo institūciju atbildības jomas.

Atbildēt

ujik

21.02.2020. 15:47

bij vardi un to nozime ko nesapratu , bet taas manas problemas, bet to ka brauc auzaas vadosie tas gan skaidrs.

Atbildēt

Nācijas kroplis Arturs Priedītis

21.02.2020. 15:45

Čekas stukač, Priedīt, tev ir kāda sevis ģenerēta ideja, kas varētu noderēt Latvijas attīstībai? Atbildu - nav, jo tu esi nācijas kroplis.

Atbildēt

trāpīgi

21.02.2020. 15:44

Trāpīgi: levitēns "“Nācijas debilais tēvs” (NDT)."

Atbildēt

A.P.

21.02.2020. 15:14

“Līdztautiešu” loma pēcpadomju laikā ir interesanta. Krievijā “līdztautieši” ir 5.kolonnas kodols, nacionāli nodevīgi vēršoties pret savu valsti. Taču Krievijā krievi “līdztautiešu” nodevību publiski assi nosoda un “līdztautiešus” neaicina “glābt” valsti un krievu tautu. Latvijā ir savādāk. Vispirms Latvijas krievi savu interešu aizstāvību atļāva realizēt tādiem “līdztautiešiem” kā Ždanoka, Cilēvičs, Lindermans, Giļmans, Plīners. Protams, “līdztautiešu” patoloģiskie konformisti neko neizdarīja krievu interešu aizstāvībā, visas galvenās problēmas pārvēršot bezjēdzīgos procesos. Kā zināms, tagad arī latviešu inteliģences kāda daļa ir aicinājusi “līdztautieti” glābt valsti un tautu, izvēloties “Nācijas debilo tēvu” (NDT) valsts prezidenta lomai. Un atkal jāsaka, protams, patoloģiskais konformists tikai vazā aiz deguna stulbos latviešu inteliģentus, jo neviens viņu neuzdrošināsies publiski nosodīt un padzīt no Rīgas pils. No akadēmiskajiem kadriem tikai prof. J.Bojārs nebaidās atklāt patieso ainu – NDT neizglītotību, alkātību, karjerismu, konformismu, melošanu. Nekas neliecina, ka NDT pseidoaktivitātēm tiks pielikts punkts.

Atbildēt

Arturs Priedītis

21.02.2020. 15:13

“Nācijas debilais tēvs” (NDT) 2020.gada 7.februārī savā runā diskusijā par valsts padomi pieļāva ļoti nopietnu kognitīvo (ar zināšanām saistīto) kļūdu. Tā ir metafiziska jeb ābeces tipa kļūda. Tā attiecas uz dzīves īstenības pamatiem. Šī kļūda liecina par dzīves īstenības fundamentālu neizpratni un nezināšanu, jo normāla satura izglītība sniedz pareizas zināšanas. Izglītoti cilvēki tādu kļūdu nekad nepieļautu. Ja tāda kļūda ir piedodama “parastajiem mirstīgajiem cilvēkiem”, tad tāda kļūda nekādi nav piedodama valsts darbiniekiem un kur nu vēl valsts prezidentam, kurš nedrīkst būt fundamentāli neizglītots indivīds. Kļūda ir tik nopietna, ka to ir vērts apspriest. NDT runā saka: “Satversmes sastāvdaļa, kas ir tikpat svarīga, ir vērtības un šo dažādo vērtību īpatnējā un unikālā sasaiste vienotā vērtību sistēmā, ko dara Satversme ar savu tekstu, ar saviem principiem. Vērtības parasti ir stabilas, taču ne nemainīgas un stagnējošas. Tās tiek formētas sabiedrības prakses un tiesību regulējuma mijiedarbībā.” Citāta pirmo un otro teikumu neapspriedīsim. Abus teikumus citēju konteksta ieskicēšanai. Pirmo divu teikumu saturs ir atsevišķa saruna par kaut kādu tikai NDT zināmu Satversmes svarīgu “sastāvdaļu” un Satversmes abstrakto spēju “ar savu tekstu, ar saviem principiem” izvērsties “īpatnējā un unikālā sasaistē vienotā vērtību sistēmā”. Tāpat pašlaik nav vērts iedziļināties idiotijā, ka vērtības vienlaicīgi “parasti ir stabilas, taču ne nemainīgas un stagnējošas”. Nopietnā kognitīvā kļūda atspoguļojas trešajā teikumā: “Tās [vērtības – A.P.] tiek formētas sabiedrības prakses un tiesību regulējuma mijiedarbībā”. Konstitūcijas sakarā runa ir par sociālām un nacionālām vērtībām. Tātad NDT pārliecībā sociālās vērtības formē dzīves prakse kopā ar “tiesību regulējumu”, ar ko acīmredzot ir domāti likumi. Tātad tas viss, kas sabiedrības gaitās ir idejiski nozīmīgs, derīgs, svarīgs, veidojas dzīves praksē. Tātad sabiedrības estētiskie un morālie ideāli izkristalizējas mājās, uz ielas, veikalos, darba vietās, kafejnīcās utt. Tātad primārā ir dzīves prakse, kura ģenerē sekundāro - sociālās vērtības. Un, lūk, tā ir pilnīgi aplama izpratne! Sociālās vērtības formē attiecīgā sociuma elite, bet nevis “tauta”, “masu sabiedrība”, “masu cilvēki”, “sabiedrības prakse”, “tiesību regulējums”. Elite sociālās vērtības vienmēr iekļauj valsts politiskajās un ideoloģiskajās programmās, politisko partiju dokumentos. Nevis dzīves prakse ir primārā, bet gan elites ideoloģiskā darbība ir primārā. Turklāt elite sociālās vērtības var iekļaut arī valsts konstitūcijā. Vai NDT ir aizmirsis preambulas afēru? Šis pretīgais pasākums taču bija latviešu “elites” vēlēšanās Satversmē nostiprināt sociālās (galvenokārt nacionālistiskās) vērtības kā latviešu tautas dzīves idejiskos orientierus. No tā nekas labs nesanāca, jo latviešu “elite” ar NDT priekšgalā ir pamatīgs brāķis, bet Rīgas pilī tagad knosās neglābjams tumsonis - apkaunojoši neizglītots tips.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: