Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

anti -Jo

16.09.2020. 14:27

»

Jo

Nav taisnība. Tur ved kad visi citi jau pamēģinājuši tikt galā


pats neesi pamēģinājis ??

Atbildēt

Iveta

12.09.2020. 09:58

Par cūkām sauktu tos bērnu aizsardzības inspekcijas darbiniekus, kas publiski atļāvās uzbrukt Bruknas muižas ģimenei. Jūs parazīti paši neko labu neesat izdarījuši, kā tikai sēžat pie pilnas siles un velkat ar pirstu likumos un noteikumos. Bet vai esat pamanījuši, ka šie papīri sadrukāti un izvirzītas prasības, kuros nav norādīt materiālie līdzekļi šo pareizo prasību izpildei. Par to pašu Liepājas sešgadīgo zēnu, kurš viens pats klejoja pa Liepāju, apmaldījās un nosala. Bet vai sešgadīgs bērns viens drīkstēja atrasties uz ielas, vai mātei bija piešķirti līdzekļi auklītes noalgošanai, kaut uz 2 stundām, vai mātei bija iespējas aizvest bērnu uz kādu bērnu dienas centru, kur viņu uzraudzītu un t.t. Šīs inspekcijas vienīgais mērķis ir izņemt bērnu no ģimenes pat neiedziļinoties lietas apstākļos un traumēt ģimeni un bērnu uz mūžu.

Atbildēt

Jo

11.09.2020. 21:50

»

jomajo

mūsdienās uzticēt priesteriem pieskatīt vai pāraudzināt nepilngadīgos var tikai pilnīgi degragrēti eksemplāri, vai nezinoši idioti vai reliģiju apstulboti auni


Nav taisnība. Tur ved kad visi citi jau pamēģinājuši tikt galā.
Kāda ir alternatīva gudriniek?

Atbildēt

Vineta

11.09.2020. 18:21

»

Nju

© Delfi.lv


Tikai nevajag!!!!

Atbildēt

Marta

09.09.2020. 13:48

»

Harijs Poters

Pilnīgi nesaprotu, par ko cepiens...


Harij,pilnīgi piekrītu Jūsu teiktajam.

Atbildēt

Vai nesaprotat?

08.09.2020. 19:24

»

Nju

© Delfi.lv


Tas Mediņš ir uzkāpis uz astes narkotiku tirgus kūrētājam Latvijā.No ķēdes ir atlaisti visi mafijas un kremļa suņi.Visus rīda virsū tam godavīram.

Atbildēt

Nju

07.09.2020. 22:51

© Delfi.lv
07.09.2020 14:59
" Bruknas lieta: Afganistānas veterānu asociācija – Mediņš melo par dienestu"

Atbildēt

Liene

07.09.2020. 20:06

»

Lienai

Jocīga esi? Smadzenes aizgāja pastaigāties? Kāda savtīga izmantošana? Vai muiža ir Mediņa personisks īpašums? Vai tavuprāt būtu normāli, ja strādātu celtnieku firma, bet iemītnieki slaistītos apkārt


Aizliegtais paņēmiens parādīja, ka muiža pieder pašam Mediņam, sekta ir tikai nomnieki un maksā Mediņam nomas maksu, par to, ka bērns var mēbesi vergot Mediņam, samaksa ir 200 EUR. Oficiāli ir piereģistrēti 700 000 EUR ziedokumi, lai Mediņš varētu uzbūvēt sev muižu un gūt no tās peļņu.

Atbildēt

Finka pareģojums

07.09.2020. 08:48

Taisnība uzvarēs un sakoptā muiža paliks to radītāju ziņā!

Atbildēt

LV Skolnieciņš LV

05.09.2020. 14:32

«Māci mani Svētais Tēvs,
visādiem arodiem.
Kā pareizi zemoties,
augstajiem kundziņiem.»
©LatvjuSkaudībasDievs
Ar ironiju un skaudību, Skolnieciņš

Atbildēt

LV Skolnieciņš LV

05.09.2020. 14:30

«Sanāksim, sadziedāsim baznīcā kopkorī,
balstiņai lūdzoties, naudiņai ripojot.
Lai mūsu Svētais Tēvs,
diženi raženi var ar bentliju lielīties.»
©SkauģuSkauģis ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Ar skaudību, Skolnieciņš

Atbildēt

antičekists

03.09.2020. 16:24

Neo čekists Bleķītis ierunājās un aizstāv mūļu fermu. Tagad ir labs laiks, lai redzētu kurš ir kurš. Laikam jau tā mūļu ferma tomēr svarīga bija.

Atbildēt

tv36

02.09.2020. 21:49

No pazīstamiem cilvēkiem zinu, ka vienam jaunam puisim šī “katorga” palīdzēja tikt vaļā no narkotiskajām atkarībām. Nekāds cukurs tur, protams, nav. No otras puses- ja jaunietim nav problēmu apzagt ģimeni, lai nopirktu kārtējo devu, un psihiatriskajā slimnīcā maksas grupu terapija nedarbojas, tad kādas ir alternatīvas? Vairāk “cukura”? Cietums?
Tie, kuri gaužas par t.s. vardarbību šajā kontekstā, acīmredzot, ir pietiekami veiksmīgi, ja tuvplānā nav saskārušies ar nopietnu narkotiku atkarīgajiem. Ar ko arī apsveicu.

Atbildēt

vlads

02.09.2020. 17:27

apriebies visu laiku tikai bērnu tiesības to vien dzird 'kad runās par bērnu pienākumiem tiesības ir uzpīpēt zālīti un uz ielas kādam piesieies bet kur ir pienākumi un te redz mediņš kādu ir abižojis stulbums gatavais

Atbildēt

Klēra

01.09.2020. 17:08

Ja tu varbūt iedomājies, ka mani draugi nāk no skapja, tad tas tā nav - viņi nāk no grāmatplaukta. Piemēram tas, kurš rakstīja - "tumšos varmākas zemē triec, svētos liekuļus garīdzniekus"- vai arī tas, kurš teica - " vieglāk ir kamielim izlīst caur adatas aci, nekā bagātam nokļūt debesu valstībā".
Vēl kāds rakstīja - "esi viens, un būsi stiprs". Fiziski vienai man gan nesanàk būt, bet garīgi varu stiprināties savā vientulībā. :))

Atbildēt

patiesībā

01.09.2020. 15:50

»

viss skaidrs

Ontūns ir katoļu baznīcas zombijfans. Lai ko arī viņu priesteri nedarītu, tie jāaizstāv


interesanti - kādas sektas zombij.fans esi tu? Un kas ir tavi / tavējo sektas zombij.fanu "priesteri", kas tev u.c. taml. sektantiem jāaizstāv, lai ko arī jūsu "bikCtēvi" nesadarītu un nesamurgotu?

-------

Ir sacīts: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem / baļķvedējiem SAVĀ privātajā redzoklī!" ;)

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

01.09.2020. 15:31

»

viss skaidrs

Ontūns ir katoļu baznīcas zombijfans. Lai ko arī viņu priesteri nedarītu, tie jāaizstāv


;)))

Skat.vied.iepr.: Jebkuri subjektīvi "orientēti" viedokļi (sevišķi jau "monetāri atkarīgu" profesionāli NEadekvātu masmē.dekļu tiražētais zombij.spams) ir salīdzinoši prioritāri un šķietami interesant(āk)i vai pat obligāti saistoši tikai un vienīgi to proponētājiem.

Ir tak' sacīts: "Nesakiet, kas man ir (vai nav) jādara, kāds es esmu (vai neesmu) u.t.t., un - es neteikšu (t.i. "nepasūtīšu"), kur jums jāiet!" ;)

Atbildēt

patiesībā

01.09.2020. 14:02

»

viņi

neko negrib pierādīt. Vienkārši fanātiski aizstāv savējo. Sekta


tas, ka jebkura normāla ģimene, normāla domubiedru kopiena, normāla profesionālā "cunfte", normāla sabiedrības daļa u.t.t. "vienkārši fanātiski aizstāv savējos", ir TIKAI un VIENĪGI normāli. Un, pats būtiskākais, tas ir arī elementāri CILVĒCISKI.

T.i. - atšķirībā no necilvēcīgi tŗuliem sektantiem, t.sk. bara linčotājiem, pat demonstratīvi neadekvātas "revolucionārās pārliecības" ķērcējgaudotājiem, "ķēķa tiesiskuma" parazītmūdžiem un taml. mentāliem vājiniekiem, kas fanātiski aizstāv un kategoriski agresīvi uzstāj pielūgt tikai savus zombētājus / iezombētās dogmas, galvenokārt patoloģiskiem cilvēknīdējiem prioritāras glupības.

Atbildēt

aa

31.08.2020. 21:45

Jā, un vēl - padoms - beidz taisnoties un runat ar tiem visiem mīkstajiem humaniķiem , kas savus bērnus redz reizi gadā, bet regulari sūta viņiem naudu ! Vienkarši nelocies un sūti viņus visus.....Respect Tev

Atbildēt

aa

31.08.2020. 21:42

Mediņ, tauta tevi atbalsta. Rīkojies un uzvedies , izejot no šā postulāta. Viss ir OK. Tu esi malscis, cepuri nost tava priekšā ! Turies, bus OK !

Atbildēt

ROFLMAO

31.08.2020. 19:56

Jūs man nekad nepierādīsiet, ka necilvēks, kas lielās ar dalību kara darbībā pret civilajiem iedzīvotājiem un narkašus pāraudzina ar vardarbību, un to visu pasniedz žīdu-romiešu vergu ticības mērcē, ir labdaris un "izcila personība".

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

31.08.2020. 16:38

»

ontūn

Bet reizēm nav slikti, kā šodien jauns.lv parāda, cik skaistu pils dārzu var ierīkot ar vergu darbu. Un mūsu postkultūras ievērojamās zvaigznes tur arī cienīgi var izpausties


;)

Jebkuri subjektīvi tendēti viedokļi (sevišķi jau "monetāri orientētu" profesionāli NEadekvātu masmē.dekļu tiražētais zombij.spams) ir salīdzinoši prioritāri un šķietami interesant(āk)i vai pat obligāti saistoši tikai un vienīgi to proponētājiem.

-------

Ir sacīts: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu (iestāstītu) patiesību tiem, kas to nav spējīgi vai pat nevēlas sadzirdēt."

Un, arī: "Cilvēks, pats uzdodot jautājumus par viņu interesējošām lietām citiem, patiesībā sniedz tādas atbildes pats par sevi, kādas nekad netiktu saņemtas no šī cilvēka, uzdodot viņam tiešus jautājumus par lietām, kas saistītas ar šo cilvēku." ;)

Atbildēt

jādomā vienam par otru,kā bites dara

31.08.2020. 15:07

»

Pilnīgs pohujs par tiem, kas iekļaujas

un par tiem, kas neiekļaujas. Katram jāpadomā pašam par sevi. Tā ir atbildība, ko nedrīkst uzgrūst citiem


Robert F Kennedy Jr in Berlin 28 aug 2020
https://youtu.be/wM7NLlWZD5I

Atbildēt

Kristīnai

31.08.2020. 15:06

»

Go back to SSSR tovarishki

Biedrene ar tipisku padomju šaufeles spriestspēju, sabiedrības kopumam nav jāapmaksā tavu kinderu audzināšanu, jasne


un kāpēc sabiedrībai jāuztur visi šie dienesti?
Tāpēc ,ka tie ir no citiem arodiem pārprofilēti bezdarbnieki,kuri pasi laimīgi ka attīstījusies sociālo pakalpojumu joma Latvijā ,un viņiem un beidzot vismaz ir darbs.
Bet raugoties no musulmaņu valstu prakses un tikumiem ,- musulmaņi uzskata ka ir ģenētiskie radi viens otram un ir sociālais pienākums vienam par otru rūpēties,bez speciālu parazitāru starpnikiestāžu dibināšanas.
Musulmanietes apmeklē viena otru ,lai sakoptu telpas,pagatavotu ēst lielajai saimei ,paauklētu bērnus ,kamēr draudzene var atpūsties.Vai pie mums ir redzēts ,kad bezbērnu pāri vai sievietes ietu palīgā daudzbērnu ģimenēm,-nākamajai Latvijas augošajai paaudzei?Nē.
Bezbērnu pāri saņem lielas algas,tērējot tās ārzemēs,labākaja variantā uz abiem viens pēctecis.Bet bezbērnu sugas īpatņiem ,kā vientuļajiem ,tomēr ir dažādas privilēģijas,nonsens!
Tāpēc ka ES junkerveidīgie ir bezbērnu radījumi,tik slikti ka šajos gados ,izmirstot ,mums vēl nav klājies!
Tikai tēviņiem deputātiem vajadzīgi sponsori,tēviņiem sportistiem arī,bet sievietēm ar bērniem pat dzīvokļa ar ērtībam nav,jo ērtības vajag deputātiem un sociālo dienestu birojiem.

Atbildēt

Kristīna

31.08.2020. 14:48

»

Yes

Kažam gribētos kādu zēnu, bet bail


tāda tīra labdarība tur nav,tiek rakstīti projekti un piesaistīta ES nauda(mūsu pvn u.c nodokļi),par ko liecina pils zāle šur tur pie grāmatu plauktiem izvietotie sertifikāti par projekta līdzfinansējumu.
Un protams lielākā izdevuma daļa ir pārtika mūsu budžetos,tad lūk šos izdevumus sedz visi iemītnieki izaudzējot pārtiku,kas piemēram Rīgas trūcīgajai daļai ir liegta ,jo uz asfalbetona neaug neviena dille un atliek badoties vai uzturs ir tālu no pilnvertīga.Tad Mediņa draugi un biedri lielie zemnieki ,atvel par velti dārzeņus kuri kalibra pēc neatbilst veikala precei.
Ko viņi Bruknas muižas iemīttnieki ekskluzīvu izaudzē pāri normai pašpatēriņam,ir ķiploki -pēc kuriem varat jautāt ,lai kovids nesāk savus ļaunos darbus 1 stadijas attīstības fāzē ,zarnu sieniņu imunutātes šūnu receptoros.Vispār lai uzostu to labo atmosfeiru kura valda pilī -jādodas ekskursijā.
Bet visi labie nodomi garīgajā um materialajā sfērā beidzas ar mirkli kad kapellā vai baznīcā ,izkar krucificēto koka mūmiju virs baznīcēnu galvām -šis abramvedīgo uztieptais relikts jamēž no Latvijas laukā ,kā PSRS laikos tas bija un tad bija normāla dzimstība.Jo mirstoša cilvēka ģindeņa karināšana virs galvām simbolizē navi un programmē uz spēku izsīkumu.Jēzus ir dzīvs astrālajā pasaulē,pats necieš šādu viņa atdarināšanu - to darija man zināmu pats.

Atbildēt

Lienai

31.08.2020. 14:25

»

Liene

Bruknas muiža, kurā saimnieko Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) redzeslokā nonākusī Kalna svētību kopiena, nav nodota ekspluatācijā. Mediņš pauda, ka "vislielākā ķeza" kopienai joprojām ir būvinspekcija. "Tikai tāpēc, ka normatīvi neatzīst alkoholiķu, narkomānu, pašnāvnieku darbu...


Jocīga esi? Smadzenes aizgāja pastaigāties? Kāda savtīga izmantošana? Vai muiža ir Mediņa personisks īpašums? Vai tavuprāt būtu normāli, ja strādātu celtnieku firma, bet iemītnieki slaistītos apkārt???

Atbildēt

ontūn

31.08.2020. 13:52

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

PATIESĪBĀ - runa NAV par "personālijām" / to subjektīvajām īpatnībām, galvenokārt...


Bet reizēm nav slikti, kā šodien jauns.lv parāda, cik skaistu pils dārzu var ierīkot ar vergu darbu. Un mūsu postkultūras ievērojamās zvaigznes tur arī cienīgi var izpausties :)

Atbildēt

hjhjhjhjhj

31.08.2020. 13:42

tagad modē ir silā audzināšana,pie kompja,sili lini.

Atbildēt

Aža

31.08.2020. 13:29

»

Yes

Kažam gribētos kādu zēnu, bet bail


Vai tad mediņš... izskatās ga ne pēc pedo bet sado mazo

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

31.08.2020. 12:59

»

ontūn

Ir taču kaut kāda likumdošana par darba stundām un paverdzināšanu? Vai varbūt trakajiem likumi nav rakstīti? Dabiski, ka cilvēki uztraucas par visiem aprakstītajiem faktiem...


PATIESĪBĀ - runa NAV par "personālijām" / to subjektīvajām īpatnībām, galvenokārt.

Ir tak' sacīts: "Runa nav par krekliem, bet gan - par Sirdsapziņām."

Arī konkrētajā gadījumā pret cien. A.M. klaji tendenciozi vērstā varas & masmēdītāju & sabaktīvistu "sadraudzīgi" un pat demonstratīvi cilvēknīdējoši piekoptā publiskā linčošana tikai "izgaismo / ilustrē" SISTĒMU un "sabiedrisko fōnu".

...
“Šai MU.ĻĶU Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “balts i' mells”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks ŗukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

-------

muļķu zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Skaidrs

31.08.2020. 12:53

Gan jau kāds šķèle iekārojis to Bruknas muižu

Atbildēt

vispār

31.08.2020. 12:27

»

liekties nu mierā ar to savu atejismu

Ja valsts apmaksātais sociālais dienests, bāriņtiesa un vbtai būtu izdarījušas savu darbu, tad tāds Mediņš ar savu Bruknu vispār nebūtu vajadzīgs. No visas šīs jezgas izriet tikai viens secinājums, - viss pilnīgi nederīgais valsts apmaksātais aparāts ar dučiem bezjēdzīgu liekēžu ir reorganizējams. Lai...


jā, taisnība, un ar šo mēs apzināmies, ka ir neskaitāmi projekti, institūcijas, ierēdņi, kuri pašapmierinās kaut ko darīdami, bet pilnīgi bezjēdzīgi.Kad vajag, tad barā kladzina kā vistas, kad nevajag, savā nodabā piedalās un raksta projektus, tēlo lielos sieviešu un bērnu, pusaudžu tiesību aizstāvjus.Nemaz nerunājot par pieaugušajam narkomāniem, alkoholiķiem un dzīvē vīlušos.Palīdzība ir tikai runās, uzrakstītajos papīra projektos un pašu izveidotajos amatos šim nolūkam.

Atbildēt

nu ja

31.08.2020. 12:25

Daiļdārznieks. Sadovod. No ārpuses viss tik smuki, ir ko kulturāliem ciemiņiem parādīt. Ar kādu vergu darbu tas panākts? Tak jau baznīcai izdevīgi piesaistīt jaunus cilvēkus, ar vecām tantiņām nepietiek.
Un kultūras darbiniekiem arī ir pieredze bērnu mocīšanā, kad dziesmu svētkos lika dejot 32° karstumā, līdz ģībšanai. Un ja kāds cilvēks uz to aizrādīja, tam uzrīkoja vajāšanu... Teatrāļi, dziedātāji...

Atbildēt

Kažam

31.08.2020. 12:19

interesanti, kā ar personas piekrišanu labprātīgi tur uzturēties, tā var būt"cilvēku turēšana nebrīvē"?ASV, saucamajā demokrātijas citadelē, ir neskatāmas narkomānu un citu atkarību labošanas iestādes, kur slēdzot uzturēšanās līgumu, persona labprātīgi paraksta to, izlasot un piekrītot iestādījuma ārstniecības vai palīdzības veidam.Par to ir neskaitāmas filmas saražotas un citi daiļdarbi.Ar iesaistīto personu bēgšanām un citām aktivitātēm.Protams, ka tādas iestādes tiek valstiski kontrolētas un uzmanītas, īpaši Amerikā, kur var tiesāties par pārāk karstas kafijas pasniegšanu.

Atbildēt

:):):):):):)

31.08.2020. 11:23

»

Kaža

Būtu interesanti zināt, kā kungs ir juridiski nostiprinājis savas attiecības ar labojamajiem , citādi izskatās bezmaz vai pēc legālas nelikumīgas cilvēku turēšanas nebrīvē izmantojot viņu vājības un to visu uzdodot par labdarību.Ož pēc tīrā kriminālā


Jūs, Kaža, acīmredzot esat viens no juristiņu masas, kam dzīve tikai tad ir dzīve, ja viss iestilpēts uz papīra teorētiski radītos juridiskos rāmjos :)

Atbildēt

Kaža

31.08.2020. 11:07

Būtu interesanti zināt, kā kungs ir juridiski nostiprinājis savas attiecības ar labojamajiem , citādi izskatās bezmaz vai pēc legālas nelikumīgas cilvēku turēšanas nebrīvē izmantojot viņu vājības un to visu uzdodot par labdarību.Ož pēc tīrā kriminālā!

Atbildēt

Harijs Poters

31.08.2020. 10:05

Pilnīgi nesaprotu, par ko cepiens.
.
1. Bruknā ar varu nevienu netur.
2. Nav bijis ne izmeklēšanas, nerunājot par tiesu.
3. Jaunieša sūdzības? Viņš kā, pats aizbrauca uz Bruknu? Kur bija vecāki?
4. Visām instancēm vispirms jāizmeklē vecāku atbildība. Tikai tad Brukna. Savādāk iznāk, ka vecāki savas tiesības un pienākumus pārkāpj, bet vainīga ir Brukna.
3. Sausajā atlikumā viss?
.
PS. Kā jau te rakstīja, ja tūkstošiem bērnu tiesību aizsardzības iestāžu darbinieki, karjeras konsultanti, bērnu psihologi utt. būtu godprātīgi pildījuši savus pienākumus, tādas Bruknas nemaz nebūtu vajadzīgas. Brukna ir mūsu sabiedrības spogulis attiecībā ar cilvēkiem, kuri nonākuši alkohola vai narkotiku atkarībā - nevienam viņi nav vajadzīgi izņemot dažus cilvēkus, kuriem cilvēkmīlestība un pienākuma apziņa svarīgāka par sava maciņa lielumu un sociālā stāvokļa svarīgumu.

Atbildēt

Bērziņš

31.08.2020. 09:51

Zeltīts laikam bērnībā ir ticis krietni sists, ka tik pareizs izaudzis.

Atbildēt

ontūn

31.08.2020. 09:33

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki...


Ir taču kaut kāda likumdošana par darba stundām un paverdzināšanu? Vai varbūt trakajiem likumi nav rakstīti? Dabiski, ka cilvēki uztraucas par visiem aprakstītajiem faktiem.
Un žurnālisti tak līdz šim viņu slavinājuši un pazīstami mūziķi viņam dziesmas dziedājuši... Kā tur lai nepaliek lepns (un vardarbīgs?)

Atbildēt

bet

31.08.2020. 09:25

»

jomajo

mūsdienās uzticēt priesteriem pieskatīt vai pāraudzināt nepilngadīgos var tikai pilnīgi degragrēti eksemplāri, vai nezinoši idioti vai reliģiju apstulboti auni


šī vieta ir tikusi plaši izreklamēta tv, un priesteris saņēmis Latvijas lepnuma un fonda Viegli balvas par savu darbību. Nav brīnums, ka tad depresīvi vai vāji vecāki vai vecvecāki uztic viņam savas atvases, ar ko netiek galà. Arī, ja tie vecāki ir debili, kā viņus apsaukā Mediņš - tā ir medicīniska diagnoze, tie cilvēki nav vainīgi pie savas slimības. Vai tāpēc viņu bērnus jāmoka?

Atbildēt

skolotāja Autoritāte

31.08.2020. 03:47

»

>>alternatīvai

Pag, pag, piebremzē! Ap gadiem 1980 un vēlāk .Sapratu, ka maniem bērniem skolotāja ir autoritāte, kaut mūsu uzskati dažkārt nesaskanēja. Toreiz nedeklarēja bērnu tiesības, bet pienākumus ieaudzināja ģimenē


Partija caur valsts aparātu jums tos pienākumus ieaudzināja, ğimene turpināja iedīdīt savos pēcnācējos, šodien pļaujiet rezultātus!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: