Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

protams

22.07.2022. 15:56

»

Хм

У всех этносов есть подходящие поговорки, и ругательства. Просто иногда чужие настолько привычнее, вот и не пользуются спросом пимпи и петенес


Jo ka pareizi rakstija E.Hemingvejs-pasaule ir tikai divas valodas kurās var izcili labi lamāties: Tās ir krievu un spāņu..un ar to nebūtu ko lepoties...

Atbildēt

Nedeokupētā Latvija

22.07.2022. 15:56

»

Gena

4.maija kliķe? Pag, pag: Un tie kas par to ''kliķi'' balso jau 30 gadus-tie tad ar iznak piesedz okupantus? Ja tas ta-kapec jus paši par tiem balsojat


Varētu padomāt, ka pats neesat nekad apmānīts. Tikai šī afēra ir valstu līmenī, visā bijušajā PSRS teritorijā pie varas palika komunistu muldētāji, kas uzdevās par patriotiem. Slava ukraiņu armijai un ASV ieročiem, cerams beidzot sarkano parazītu krāpniecībai tiks pielikts asiņains punkts.

Atbildēt

Хм

22.07.2022. 15:55

»

Gena

A čto tam togda ne praviļņo? Ja zdes priježii.takže ka vii....Nenravitsja zdes-nado jehatj domoi gde vsjo nravitsja, vot toļko vopros: Togda začem nado bilo iz rodini ubežatj...


Ты только что латышей ворами назвал, что о своем кармане, а не родине думают. Это лояльность такая-типа правда-матка? Ну так тебе сейчас и пояснят, что вот такие приезжие как ты, и научили воровать. А сейчас умничают.
Приехал тут, и еще и осуждаешь. Едь туда, где не воруют

Atbildēt

Хм

22.07.2022. 15:53

»

Sit savējo lai svešie baidās.

Lindermanis vismaz netēlo Latvijas patrijotu kā to dara viņa apcietinātāji. "Bej svoix čtobi čužije bojaļis" - tādu sakāmvārdu jūs neatradīsiet nevienā etnosā


У всех этносов есть подходящие поговорки, и ругательства. Просто иногда чужие настолько привычнее, вот и не пользуются спросом пимпи и петенес.

Atbildēt

Gena

22.07.2022. 15:39

»

Nedeokupētā Latvija

Sakarā ar to, ka 4.maija kliķe integrē un piesedz krievu okupantus arī drošuma struktūras ir krievijas orku līmenī. Ielīduši viņi ir visur, bet jēgpilni izdarīt vai cilvēcīgi saimniekot, šie necilvēki nespēj


4.maija kliķe? Pag, pag: Un tie kas par to ''kliķi'' balso jau 30 gadus-tie tad ar iznak piesedz okupantus? Ja tas ta-kapec jus paši par tiem balsojat?

Atbildēt

Gena

22.07.2022. 15:37

»

Хм

Геннадий, если Вы, уважаемый, думаете, что Ваша показная лояльность сильно ценится местными, то Вы глубоко ошибаетесь) Достаточно Вам будет проявить хоть какую-то критику и недовольство, Вам тут же напомнят, ху из кто) Хотя если Вас это устраивает, дело Ваше...


A čto tam togda ne praviļņo? Ja zdes priježii.takže ka vii....Nenravitsja zdes-nado jehatj domoi gde vsjo nravitsja, vot toļko vopros: Togda začem nado bilo iz rodini ubežatj?
Mne zdes ne nužna pokaznaja lojaļnost. Ja pišu pravdu v otličii ot vašei bolsevistkoi ruskii mir propogadi. Togo Ruskii mir, ot kotorogo Vii sami ubežali.

Atbildēt

Nedeokupētā Latvija

22.07.2022. 15:34

»

es varu teikt

tikai to, ka LV līdz 2.pasaules karam skaitījās viena no labākajām drošības struktūrām Eiropā


Sakarā ar to, ka 4.maija kliķe integrē un piesedz krievu okupantus arī drošuma struktūras ir krievijas orku līmenī. Ielīduši viņi ir visur, bet jēgpilni izdarīt vai cilvēcīgi saimniekot, šie necilvēki nespēj.

Atbildēt

Gena

22.07.2022. 15:34

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pareizi, anektēšanai bija paredzēti šo valstu resursi. Pārējais ir mazsvarīgi, bet runa bija nevis par mērķiem, bet gan - "kara atbalstīšanu


Ko nu tu zini-kam kas tur bija paredzets vai nebija? Tev tikai tukši pamuldet un paaģitet par savu rodinu,kuru tu pats nodevi no tas atbegot te.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

22.07.2022. 15:30

»

vispār

Ne Afganistānā ne Irākā neviens neiebruka ar mērķi sagrābt un anektēt to teritorijas


Pareizi, anektēšanai bija paredzēti šo valstu resursi. Pārējais ir mazsvarīgi, bet runa bija nevis par mērķiem, bet gan - "kara atbalstīšanu".

Atbildēt

Хм

22.07.2022. 15:23

»

Gena

A čem vii tovarišč osvoboditel nedovoļni? Sami to eto znajete? Nekto vas siloi zdes ne privjoz-žitj sred drugogo naroda: Sami po svojei vole prijehali. Sami ir terpite ili uježajete


Геннадий, если Вы, уважаемый, думаете, что Ваша показная лояльность сильно ценится местными, то Вы глубоко ошибаетесь) Достаточно Вам будет проявить хоть какую-то критику и недовольство, Вам тут же напомнят, ху из кто) Хотя если Вас это устраивает, дело Ваше)

Atbildēt

Хм

22.07.2022. 15:21

»

vispār

Ne Afganistānā ne Irākā neviens neiebruka ar mērķi sagrābt un anektēt to teritorijas


Это факт. Факт в том, что просто некоторые уже решили - достаточно поставить свою подконтрольную власть, и так все будет, зачем тратить ресурсы. Правда, оказалось, что эти бестолковые новые власти не хотят и не могут управлять, поэтому пришлось "запланированно" и быстро эвакуироваться из того же Афганистана.
Китай вот методику освоил. Просто выдает щедрые кредиты африканским странам. А потом кредит не вернули, но списали под определенные условия.
А уж как с нами, так зачем например США нас захватывать, если Латвия и так в первую очередь делает все, что решает США, даже иногда вразврез с ЕС)

Atbildēt

Gena

22.07.2022. 15:21

»

Хм

Ага, и мало того, еще и индульгенция задним числом , вообще шикарная вещь


A čem vii tovarišč osvoboditel nedovoļni? Sami to eto znajete? Nekto vas siloi zdes ne privjoz-žitj sred drugogo naroda: Sami po svojei vole prijehali. Sami ir terpite ili uježajete.

Atbildēt

Хм

22.07.2022. 15:16

»

fakts

Salīdzinot ar fašistisko krieviju, ukraiņi ne tikai ir balti un pūkaini, bet viņiem ir eņģeļu spārni


Ага, и мало того, еще и индульгенция задним числом , вообще шикарная вещь!
Делай что хочешь, все равно найдут повод оправдать. Свое же не пахнет

Atbildēt

GG

22.07.2022. 15:04

»

AG

ŠITO SŪDU NAV JĀTIESĀ, BET JĀIZSŪTA UZ PARAŠU PIE VIŅA MĪĻĀ HUTINA


Vai patiess? Un domā, ka no tā ka tu te ko rakstīsi, viņs tiks aizsūtīts? Diez vai tā būs: Labāk aizej uz Saeimu pie deputātiem par kuriem pats vēlēji, un pajautā-kad šos aizsūtīs....

Atbildēt

AG

22.07.2022. 14:41

ŠITO SŪDU NAV JĀTIESĀ, BET JĀIZSŪTA UZ PARAŠU PIE VIŅA MĪĻĀ HUTINA !!!

Atbildēt

qwe

22.07.2022. 14:32

»

ej uz maskavu, rašist

Ja latvieši nebūtu aizgājuši uz to referendumu, kā starp citu plānoja tā organizētāji, tad kremļa propogandoni jau tās pašas dienas pievakarē brēktu, ka krievu valodai valsts valodas statusu atbalsta 80-90-99% referenduma dalībnieku. Pat tagad kremļa aģenti mēģināja skaitīt balsis nevis no kopējā vēlētāju...


Ja nebūtu aizgājuši, nebūtu kovoruma, attiecīgi - referendums NAV NOTICIS, un nav svarīgi, kas tur samests urnās. Pat ja kvorumu tomēŗ savāktu, referendumā balsis skaita ne jau relatīvos procentos, bet procentos pret ierpeikšējās saimas vēlēšanās piedalījušos. Ar latviešu un "nacionālistu" rociņām referendums NOTIKA.

Anyway, grozies kā gribi - Lindermaņa un valdošās kliķes ciešas sadarbības rezultātā, divos posmos, pēdējais demokrātijas instruments tika likvidēts. Okupācijas varu vairs neapdraud itin nekas.

Vai tad - ar šodiens acīm raugoties - ir vērts uztraukties par to, no _kuras_ (tieši) mušas kremlis uzpūtīs savu propagandas ziloni?

Atbildēt

Post - patiesība uz melu un realitātes robežas

22.07.2022. 14:28

Skatoties uz šo ASV CIA arhīvā esošo padomju pretizlūkošanas radītās dezinformācijas daudzumu, jāsecina, ka Aukstā kara laikā Rietumu valstu izlūkdienesti saskārās ar līdz tam nepieredzēti spēcīgu pretinieku.

Viņiem pretim stāvēja PSRS, kurā valdošais komunistiskais režīms nākotnes utopijas vārdā bija spējis izveidot gandrīz ideālu totalitāro sistēmu, kur valsts vara un tās drošības dienesti kontrolēja pilnīgi visu un visus.

Padomju drošības dienesti režīma aizsardzības nolūkos kopš 20. gadsimta divdesmitajiem gadiem bija izkopuši pilnīgi jaunu pasākumu – dezinformāciju. Terminu, kuru līdz tam Rietumos vispār nepazina.

Tā bija vesela dezinformācijas sistēma, kura tika veidota, attīstīta un pilnveidota 70 gadu garumā.

ASV CIA arhīvi atklāj pārsteidzošu un fantastisku šo melu tīmekli, kurš savulaik ir pārpildījis CIA dokumentus tik blīvā masā, ka izlūkdienesta analītiķi to vienkārši nespēja vairs uztvert. KGB bija izdevies nojaukt jebkādu veselajam saprātam uztveramu robežu starp meliem un realitāti. "Dzelzs priekškars" faktiski bija necaursitams un necaurredzams. Bet tieši tas beigu galā noveda PSRS pie pašizolācijas, atpalicības un sabrukuma.

(https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vesture/kgb-slepenie-arhivi-spiegu-speles-latvija-agenta-bromberga-pedeja-viltiba.a262577/)

Atbildēt

ej uz maskavu, rašist

22.07.2022. 14:12

»

qwe

Man liekas, ka Lindermans toreiz bija noderīgais idiots shēmā atņemt tautai referendumu...


Ja latvieši nebūtu aizgājuši uz to referendumu, kā starp citu plānoja tā organizētāji, tad kremļa propogandoni jau tās pašas dienas pievakarē brēktu, ka krievu valodai valsts valodas statusu atbalsta 80-90-99% referenduma dalībnieku. Pat tagad kremļa aģenti mēģināja skaitīt balsis nevis no kopējā vēlētāju skaita, bet tikai no atnākušo.

Atbildēt

Runa nav par Lindermani

22.07.2022. 14:04

bet gan par faktu, ka LV hunta pieņem likumus un normas, kas neatbilst elementāru cilvēktiesību normām.Krievijas noziegumus neviens tiesā nav pierādījis.Otrkārt, piespiedu ārstēšanas likums, ko LV varas uzurpatori sagatavojuši rudenim, ir absolūti fašistisks, jo atļauj medicīnisku teroru pret jebkuru pilsoni.Un katram, kurš pārcietis huntas lokdaunu teroru, nevajadzētu šaubīties, ka piespiedu izolēšanas likums strādās labi.

Atbildēt

Huntas trollis

22.07.2022. 13:56

Nav runa par personu Lindermanu.

Runa ir par faktu. Par kriminālprocesu safabricēšanu, ko Hunta var izdarīt pret ikvienu ar Huntas tiesas unprokuratūras starpniecību apstākļos, kad Hunta ar 13.03.2020. atteikusies Latvijā ievērot cilvēktiesības.

Kriminālprocesu safabricēšanu pieļauj cionistu Latvijas likumdošana arī pirms 13.03.2020.

Atbildēt

Хм

22.07.2022. 13:31

»

:)))

Tu esi nozombēts , jeb muļķītis


ну это еще вопрос. Может зазомбированы и те, кто свято уверены в белости и пушистости украинцев после 2014 года? Только это правильная зомбированность?

Atbildēt

nav taču normāli

22.07.2022. 13:09

»

Lopkautuve nr.5

Kā normāls cilvēks var attaisnot civiliedzivotaju slepkavosanu? Sistematiski un 8 gadu garuma? Tie, kas atbalsta ukrainu, atbalsta ari tada gadijuma civiliedzivotaju slepkavibas Donbasa no 2014-2022. gadiem. Slepkavu un atsaldenu bataljons "Azov" bija tas, kurs izpildija visnetirakos darbus. Taa ka ...


nu jau visai pasaulei skaidrs, normālos tur izkauj cik gadsimtus????????????????????????????????? Padomāsim, kam nmēs dodam pabalstus un lecinām!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pat dodam pabalstus suņu barošanai..................

Atbildēt

nu, jo valstī salīduši šarikovi

22.07.2022. 13:07

»

Latvija - neizdevusies valsts

Un, ja Krievijas vietā salīdzināsim ar Igauniju vai Lietuvu? Ko nu


nevar saprast, garigi slimi-nodzerti, vai tikai dzīvnieciski nekaunīgi

Atbildēt

Lopkautuve nr.5

22.07.2022. 13:05

»

VB

Tiesiskumam valstī jābūt, apsūdzībām IR jābūt tiesiski pamatotām, tas pirmkārt


Kā normāls cilvēks var attaisnot civiliedzivotaju slepkavosanu? Sistematiski un 8 gadu garuma? Tie, kas atbalsta ukrainu, atbalsta ari tada gadijuma civiliedzivotaju slepkavibas Donbasa no 2014-2022. gadiem. Slepkavu un atsaldenu bataljons "Azov" bija tas, kurs izpildija visnetirakos darbus. Taa ka te vel jautajums, kurs patiesibaa saka karu un kurs ir spiests aizstavibas laba kaut ko darit lietas laba. Manuprat Krievija iegaja ukraina lai partrauktu so iedzivotaju slepkavosanu. 14000 cilveki ir tikusi nogalinati. un slepkavas ir azov ar Kijevas labvelibu. Kaa to var nesaprast? Kaaaa?

Atbildēt

vispār jau garigi slims

22.07.2022. 13:03

kā lērums šarikovu...mums nav slēgtu psih. stacionāru...'es baidens un napoleons'

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

22.07.2022. 13:01

»

omme

Lindermanis ir pretvalstisks elements, viņa vieta ir cietus


https://www.youtube.com/watch?v O3Le7G8WlAY

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

22.07.2022. 12:58

»

pag

ja LV neizdevusiess-tad jau mūsu Krievija neizdevusies vismaz 350 gadus. Ko nu


Un, ja Krievijas vietā salīdzināsim ar Igauniju vai Lietuvu? Ko nu ?????

Atbildēt

mūžīgās spiegu spēles toreiz un šodien

22.07.2022. 12:38

1952. gada vasaras beigās pēc mazas pakasīšanās ar britu SIS par darbības virzieniem Latvijā, CIA bija gatava uzsākt operācijas praktisko realizāciju.

Katrs latviešu izlūks pirms došanās uzdevumā parakstīja apliecinājumu, ka „pildīšu savu uzdevumu, būdams dziļi pārliecināts, ka ar savu piedalīšanos pretkomunistiskā cīņā ne tikai palīdzēšu sagraut komunismu, bet līdz ar to veicināšu savas dzimtenes atbrīvošanu. Tālāk apliecinu, ka šo uzdevumu neuzņemos materiālu apsvērumu dēļ, nedz arī atrazdamies kādas ārvalsts kalpībā.

Tā kā esmu pārliecināts, ka ASV ir tā brīvās pasaules lielvalsts, kas vislabāk var šo manu iekšējās pārliecības diktēto nodomu veicināt, tad pagaidām, trūkstot darba spējīgam latviešu centram brīvajā pasaulē, kā uzdevumā es šai cīņā varētu piedalīties, esmu uz savstarpējas vienošanās pamata stājies ASV valdības rīcībā, jo esmu no tās pārstāvja saņēmis apliecinājumu, ka tieku uzskatīts par nacionālu cīnītāju, un kā tāds apņemos pildīt savu uzdevumu tai pārliecībā, ka tas nerunās pretim latviešu tautas nacionālām interesēm.”

(https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vesture/kgb-slepenie-arhivi.-spiegu-speles-latvija-cia-agenti-psrs-dienesta.a261845/)

Atbildēt

A tev deguns lillā

22.07.2022. 11:58

»

real

es tev ieteiktu ,ka brivpratigajam iet paliga ierednem ,kuras maina terminu notecejusas pases latviesiem,nevis murgot par Krieviju


Noiet no tēmas, tas ir okupantu tradicionālais gājiens.

Atbildēt

!

22.07.2022. 11:56

»

pārdomas par rītdienu

Kā noteikt, kurš bija bandīts, kurš ne...


vargie laupitaji ,banditi un slepkavas.

Atbildēt

pārdomas par rītdienu

22.07.2022. 11:46

Kā noteikt, kurš bija bandīts, kurš ne?
Neviens nacionālais partizāns nelaupīja, lai iedzīvotos, bet izdzīvotu. Viņi bija izdzīti mežā ārpus normālās dzīves. Bija izvēle — nomirt badā, sēdēt uz kakla radiniekiem, kuri jau tāpat bija izputināti, vai tomēr sadot kādam sarkanajam kolaborantam, atņemt ieroci, pārtiku, apģērbu. Viņi to nedarīja, lai iedzīvotos. Mežā nedzīvoja pārtikuši un pārēdušies ļaudis, viņi vienmēr bija kārni, noskrējušies, novājējuši. Tas vienmēr bijis uzsvērts gan čekas lietās, gan cilvēku atmiņās — cik viņi ir šausmīgi vārgi, noplīsuši. Dzīve mežā ir skarba. Tas bija traģiski, ka nebija cita veida, kā iegūt visu dzīvošanai mežā nepieciešamo. Un ir atšķirība no krimināliem bandītiem. Lai arī viņi bija aplaupījuši veikalus, kūtis, es nezinu nevienu nacionālo partizānu, kurš pēc tam būtu tiesāts par kriminālām lietām. Parastie kriminālisti sēž cietumā vienreiz, otrreiz, trešoreiz. Bet par mežabrāļiem ne par vienu nezinu, ka viņi pēc tam neprastu citādāk dzīvot, kā tikai laupot un slepkavojot. 
(https://ir.lv/2021/08/30/nobendetajiem-atdot-sejas-un-vardus/)

Atbildēt

real

22.07.2022. 11:34

»

Asais

Jātiek no šiem pabirām vaļā, kad bruks sapuvusī krievija un tas vairs nav aiz kalniem, arī šos mēslus no savas sētas izmēzīsim


es tev ieteiktu ,ka brivpratigajam iet paliga ierednem ,kuras maina terminu notecejusas pases latviesiem,nevis murgot par Krieviju.

Atbildēt

Visu vajag degradēt lai riebjas

22.07.2022. 11:30

»

qwe

Man liekas, ka Lindermans toreiz bija noderīgais idiots shēmā atņemt tautai referendumu...


To tik jūs sarkanie parazīti gaidat, lai latvieši pārtrauc pretoties okupantu vēlmēm un neiet vairs balsot.

Atbildēt

22.07.2022. 11:29

Ja publikācija radīja Lindermanim nepatikšanas tad tas ir labi. Ja ir atkārtota publikācija, tātad tas radīs vēl lielākas nepatikšanas vai arī iepriekšējās būs ilgākas.
Par cik nepatikšanas Lindermanim ir sabiedrības interesēs, izteiksim lielu paldies Pietiek par atbalstu nepatikšanu radīšanā Lindermanim.

P.S. Pēc laika nepatikšanas radījušo publikāciju varētu vēlreiz atkārtot.

Atbildēt

22.07.2022. 11:16

Breiviks uzturas 3 istabu dzīvoklī.

Atbildēt

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: