Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pirms apaļiem diviem mēnešiem rakstīju – ir apbrīnojami noskatīties, kā faktiski visi Latvijas mediji bez mazākās veselā saprāta izmantošanas atkārto viņiem pamesto „pīli” par to, kā nabaga kristīgi noskaņotais Saeimas deputāts, Ziemassvētkus gaidot, jau laikus iededzis svecīti, uz mirkli to piemirsis un tad varonīgi cīnījies ar liesmām, gūstot desmitās daļas ķermeņa apdegumu.

Toreiz arī prognozēju, ka agrāk vai vēlāk patiesība, protams, nāks gaismā – vai nu pats klauns nespēs pārdomāti sameloties arī turpmāk, vai nu vienkārši piedzersies un izpļāpāsies, bet varbūt arī kāds ugunsdzēsējs uzskatīs par nepieciešamu sabiedrībai tomēr atklāt, cik nepieļaujami un bīstami ir dzērumā smēķēt gultā. Būs tikai laika jautājums, kad atklāsies, ka aprobežotais politiskais aktieris tikai laimīgas nejaušības dēļ dzīvs nesadega, jo pārdzēries bija sadomājis gultā uzsmēķēt un aizmidzis.

Pagājuši divi mēneši kopš brīža, kad bojā gandrīz gāja ne tikai pats klauns, bet arī dzīvoklī bijusī viņa „pasija”, kura bija kārtīgi saindējusies ar dūmiem. Un visu šo laiku daži mediji ir turpinājuši ar prieku un sajūsmu tiražēt žūpīgā klauna melus – kā ugunsgrēka iemesls esot „Ikea” pirkta lampiņa (sākumā „vainīga” bija adventes svece), kā viņš varonīgi cīnījies ar degošo „Dormeo” putu matraci, kurš degot kā traks. Nevienu pat nemulsina fakts par paklusām noslēgto vienošanos ar dzīvokļa īpašniekiem – neatklāt nekādus faktus par notikušo.

Šodien nododu publicēšanai dažas bildītes no manas kolekcijas, kuras pat visglupākajam artusfanam liks aizdomāties – nez kāpēc gan svecīte ir viena no retajiem priekšmetiem, kas izskatās galīgi uguns neskarta, nez kāpēc malu malās atrodas reibinošu dziru pudeles un nez kāpēc matracis nebūt neatrodas pie loga, pa kuru klauns to it kā esot mēģinājis izmest? Kaut kad noteikti sekos arī turpinājums – gan vēl citas bildītes, gan arī sensitīvus personas datus saturoši oficiālie ziņojumi par to, cik tieši smagā dzēruma stāvoklī klauns paglābts no drošas nāves.

Foto

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

116
34