Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zāra Golbaum

19.03.2019. 17:57

»

Kasīklis

Interesanti, vai Jānim Erlatam zeme ir apaļa jeb kvadrātveidīga


Interesanti, vai "Kasmīslim" galva ir saspiesta plakana jeb kvadrātveidīga?

Atbildēt

Kasīklis

19.03.2019. 16:38

Interesanti, vai Jānim Erlatam zeme ir apaļa jeb kvadrātveidīga?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.03.2019. 14:02

»

A.P.

Jāņa Erlata 2019.g.18.III publicētais teksts portālā “Pietiek” nav atstājams bez vērtējuma. Visvieglāk būtu teikt: tā ir ārprātīga latvieša izdarība, pret kuru ir adekvāti jāizturas. Tas ir pareizi! Taču tekstā ir unikāla bezprātība. Kaut ko tādu nav nācies sastapt. Bet pats galvenais – teksts ir latviešu...


Kas tad ir Erlats, salīdzinājumā at Priedīti, kuram ir PSKP biera un VDK ziņotāja kartes kabatātā ! Mēs visi esam pateicīgi par tavu Erlata personības izvētējumu ! Kas būtu PIETIEK.com bez tāda kritiķa kā Priedītis... ?

Atbildēt

A.P.

19.03.2019. 10:08

Jāņa Erlata 2019.g.18.III publicētais teksts portālā “Pietiek” nav atstājams bez vērtējuma. Visvieglāk būtu teikt: tā ir ārprātīga latvieša izdarība, pret kuru ir adekvāti jāizturas. Tas ir pareizi! Taču tekstā ir unikāla bezprātība. Kaut ko tādu nav nācies sastapt. Bet pats galvenais – teksts ir latviešu publiskās telpas elements. Tāpēc pret to ir jāizturas nopietni. Unikāli bezprāta produkti ir šādā fragmentā: "Komunisma un fašisma vienādošana izraisīja sašutuma vētru cilvēkos, kuri visu savu mūžu abus režīmus bija uzskatījuši par savstarpēji ideoloģiski naidīgiem. Lai izvairītos no asām diskusijām, kuras varētu beigties ar vardarbību, ļoti simpātisks šķita ieteikums visas zināšanas pasludināt par meliem. Cilvēce savā attīstības gaitā bija radījusi tik daudz zināšanu, ka tās vairs nevarēja atšķirt no meliem. Zināšanas un meli kļuva līdzvērtīgi. Tie, kuri zināšanās meklēja patiesību, īstenībā aicināja uz vardarbību, līdz ar to patiesības vārds kļuva par sinonīmu vardarbībai." Fašisms un sociālisms ir ne tikai ideoloģiski, bet arī ontoloģiski naidīgi un nesavienojami. Tas ir katram normālam cilvēkam zināms. Kurš ir simpātiskā ieteikuma autors? Kā var būt simpātisks ieteikums zināšanas pasludināt par meliem? Kā var rasties ieskats par zināšanu un melu līdzvērtību? Kā var patiesības zinātāji aicināt uz vardarbību? Kā var patiesības meklētāji aicināt uz vardarbību? Kā var patiesība kļūt sinonīms vardarbībai? Un beidzot: vai tik tiešām latviešu kādas daļas garīgais stāvoklis jau ir tik ārprātīgs, ka ārprātīgu hominīdu unikālā bezprāta izgarojumi var kļūt publiskās telpas sastāvdaļa? Jānis Erlats nav viens ar savu bezprātu. Viņa bezprātu publicē! Viņam ir atbalstoši lasītāji! Jānis Erlats ir etniski kolektīvā bezprāta sastāvdaļa. Vai mums ir jābūt gataviem turpmāk tikties ar vēl lielāku un unikālāku bezprātu?

Atbildēt

lauķis

19.03.2019. 07:48

»

Visu nobendēto un nedzimušo vārdā

Ja jums rodas nepārvarama vēlme zagt un uzkundzēties sabiedrībai, tad tik jāķeras pie likumu izgudrošanas un esošo samudžināšanas. Un jo vairāk zadzēju sarodas, jo raitāk sokas likumu radīšana. Tā gadiem ejot, likumos jau esam noslīkuši, kur katrai lemberga vai cita "varoņa" izdarībai tiek nekavējoties...


Politikas pasaule būtībā atrodas instinktīvā līmenī.Tai piederīgs ir džungļu likums:taisnība tam kurš stiprāks. Ļaudis,kas laužas politikā ,ir pilnīgas viduvējības.Politika neprasa nevienu citu kvalitāti,izņemot - dziļu mazvērtības kompleksu.

Atbildēt

Visu nobendēto un nedzimušo vārdā

19.03.2019. 07:14

Ja jums rodas nepārvarama vēlme zagt un uzkundzēties sabiedrībai, tad tik jāķeras pie likumu izgudrošanas un esošo samudžināšanas. Un jo vairāk zadzēju sarodas, jo raitāk sokas likumu radīšana. Tā gadiem ejot, likumos jau esam noslīkuši, kur katrai lemberga vai cita "varoņa" izdarībai tiek nekavējoties izdomāts jauns likums, bet ne jau taisnības vārdā un ne jau lai sodītu, bet lai imitētu vētrainu darbību.
Kā tur palika ar 90tiem gadiem, kad no kriminālkodeksa svītroja veselas sadaļas, vai tas jau aizmirsts, par amatpersonu atbildību utt.
Uz doto brīdi varat droši izveidot kastu sistēmu un dzīvot pēc principa, kas nav atļauts mums, tas atļauts Latvijas apzadzējiem un vispār visiem mūsējiem sveiciens, kuri nav atmetuši cerību par brīvu no sarkanās sērgas Latviju !!!

Atbildēt

Lauķis

19.03.2019. 00:44

Ja no tiesu prakses: Augstākā tiesa ņem vērā arī iesniegto argumentu izvietošanas kārtību. Ja kļūdies izvietojumā, un vājāko argumentu uzraksti savā iesniegumā kā pirmo, tad skaidri zini, būsi zaudējis, jo pārējie nemaz nebūs izlasīti, nerunājot nemaz par to vērā ņemšanu.
Tā kā tā ir de facto ar to Augstāko tiesu. Ja kas, varu demonstrēt piemēru.

Atbildēt

Žulis

18.03.2019. 22:28

Visai trāpīgs sarkasms un ironija šajā rakstā. Kaut kur nedaudz atgādina Roterdamas Erasma "Muļķības slavinājumu".

Atbildēt

ha-ha

18.03.2019. 21:33

Citiem vārdiem - kam spēks, tam taisnība! Nav gan skaidrs kāpēc vēl vajadzīga tiesa?
Komunisms ir humānisma ideoloģija. Vienlīdzība, katram pēc vajadzības ...
Fašisms - ideoloģija, kas savu valsti uzskata pārāku pār visu.
Autor, tu vai nu esi tik gudrs kā Einšteins vai tik neaptēsts kā sētas miets!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

18.03.2019. 18:34

"Un ne tikai "PIETIEK" psihiski nevesels eksemplārs ir okupējis komentārus."

Vai sagadīšanās?
No 7 lejāk esošiem komentāriem (uz šī komentāra rakstīšanas brīdi) 3 ir ar A.P. autorību.

Atbildēt

Jons

18.03.2019. 17:13

Priedīt!Latviešu cūkošana pašu valstī kā ir definejama un kā atalgojama?Arī autora patiesības noliegums un ietilpinājums brīvības apspiešanā izraisa neizpratni.Brīvība bez patiesības var būt noziedznieku pasaulē,kurā,es ceru,nedzīvoju.

Atbildēt

A.P.

18.03.2019. 16:16

»

A.P.

Apdauzīta latvieša murgi: "Komunisma un fašisma vienādošana izraisīja sašutuma vētru cilvēkos, kuri visu savu mūžu abus režīmus bija uzskatījuši par savstarpēji ideoloģiski naidīgiem. Lai izvairītos no asām diskusijām, kuras varētu beigties ar vardarbību (!?), ļoti simpātisks (!?) šķita ieteikums visas...


Papildinu "Latviešu idiotismu kolekciju", kurā tagad nonāk tikai izcilākie šedevri, jo materiāla pārbagātību nākas šķirot. Medijos idiotismu klātbūtne ir tematiski visaptveroša, un aizvadītajā laikā idiotisms priecīgi progresē burtiski katru dienu. Uz komentāriem tas neattiecas. Komentārus galvenokārt visur pieķēzī totāli garīgi slimi latviešu jaunieši. Tā ir cita svara kategorija. Un ne tikai "PIETIEK" psihiski nevesels eksemplārs ir okupējis komentārus.

Atbildēt

skolnieks

18.03.2019. 16:03

Šķiru sabiedrībā taisna tiesa paredzēta tikai 1.šķirai?

Atbildēt

A.P.

18.03.2019. 15:35

Starp citu, šis šarlatāns nav pat paskatījies, ko nozīmē jēdziens "atvērta sabiedrība".

Atbildēt

A.P.

18.03.2019. 15:30

Apdauzīta latvieša murgi: "Komunisma un fašisma vienādošana izraisīja sašutuma vētru cilvēkos, kuri visu savu mūžu abus režīmus bija uzskatījuši par savstarpēji ideoloģiski naidīgiem. Lai izvairītos no asām diskusijām, kuras varētu beigties ar vardarbību (!?), ļoti simpātisks (!?) šķita ieteikums visas zināšanas pasludināt par meliem (!?). Cilvēce savā attīstības gaitā bija radījusi tik daudz zināšanu, ka tās vairs nevarēja atšķirt no meliem (!?). Zināšanas un meli kļuva līdzvērtīgi (!?). Tie, kuri zināšanās meklēja patiesību, īstenībā aicināja uz vardarbību (!?), līdz ar to patiesības vārds kļuva par sinonīmu vardarbībai (!?)." Kur gan rodas tādi kropļi! Kas ir viņu vecāki, vecvecāki? Vai viņi arī ir psihiski atpalikuši? Nespēju noskaidrot, vai šis kroplis pieder "6.oktobra paaudzei" jeb ir uzcūkots agrāk. Katrā gadījumā ir latviešu tradicionālā šarlatānisma, nelietības un stulbuma paraugs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: