Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jēgpilna dzīvildze...............

28.12.2019. 07:52

ne jau pansionāts var nozīmēt infūzijas. Attiecībā uz piederīgajiem un radiem :beidziet savējos nomest citiem, nu jau tas notiek masveidīgi.

Atbildēt

m

13.12.2019. 17:38

»

Vīruss

Paveicās vēl, ka tik ilgi nodzīvoja. Kā dzirdēju senāk, mirstība Laucienē gadā divreiz pārsniedz iedzīvotāju skaitu


Tā ir parasta diagnoze daudziem cilvēkiem, kas nomirst dabiskā nāvē no vecuma. Pansionātos ir gados veci cilvēki. Sakarību redzi? Tāpēc arī īpaši neuztraucas.

Atbildēt

m

13.12.2019. 17:31

»

mika

Situāciju zinu. Kundzīte jau pansionātā ievesta miesās kalsna, augumā pasīka, pati spēja sevi apkopt, atteicās no daudziem ēdieniem, toties ļoti garšoja saldumi. Par Talsu ārstiem augstās domās neesmu, noteikti tādu diagnozi uzstādīja pavirši. Un kurš pasekoja Talsu slimnīcai, varbūt tieši tur večiņa...


Malnutricija nenozīmē nomiršanu badā, tur ne Talsu ārsti, bet advokāte un mediji ar zināšanām šķiet drīzāk izcēlušies.

Malnutricijas viens no iemesliem ir vecums, kad cilvēka organisms atsakās uzņemt barības vielas, lai organismam būtu vieglāk, nesāpīgāk nomirt. Tā ir daļa no dabiskā procesa, kā cilvēks aiziet.

Atbildēt

Skumjais bruņinieks

07.12.2019. 14:39

»

ose

Pats fakts ir drausmīgs. Taču, kad dzird pieminam miljonāra Jūlija Krūmiņa zināmās juristes Inetas Malahovskas vārdu (viņa plašāk ieguva atpazīstamību, kad bija kopā ar Jūliju Krūmiņu prāvā pret Aivaru Lembergu|), kaut kā neticas, ka pēkšņi bijušo Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesnesi Inetu...


Es nesen kārtīgi nosmējos, kad izlasīju Lemberga interviju, kur ļoti smagos noziegumos apsūdzētais pavēstīja nācijai -"..pietiek,laiks noiet malā un PADOMĀT PAR SEVI.."!
Šo varētu nominēt par Gada teicienu...
Nē..varbūt kādam, nesen no alas izlīdušam cilvēkam tiešām liekās, ka mūsu valstī viss ir kārtībā..nu kā "kārtībā", ir tomēr viens briesmīgs sorosītu oligarhs Meroni, kas 10 gadus plosās, zog un izved valsts bagātības..un neviens neko nevar izdarīt - tik varens un briesmīgs viņš ir.
Un kādreizējie visvarenie 3A ir nolikti pie vietas..
Ziniet, ja kāds arī tā domā(uz 3A troļļiem tas neattiecās), tad mudīgi aizejiet pie spoguļa, pieliekiet rādītājpirkstu pie deniņiem un pagriežiet(kā VVF to darīja), pie reizes arī variet skaļi teikt uz izvēli - ku kū vai bļem, bļem..
Meroni ir mākslīgi uzpūsts Lemberga balons, kas pašlaik ir vajadzīgs, kā dūmu aizsegs. Meroni, lai Jūs zinātu, bez Lemberga un pārejās Sistēmas atļaujas pat (piedodiet)..nokārtoties nevarētu viņu valstībā. Ja, piemēram, tiesas sēdes laikā Meroni sagribētos "pa lielam", bet Aivars nedotu "dobro"..Goda vārds Rūdis taisītu biksēs.
Ir jāsaprot, ko Meroni ir izdarījis - viņš ir praktiski iesēdinājis valsts saimnieku, atņēmis viņam sazagto, sagandējis gandrīz 20! gadus no dzīves..!!
Kriminālajās aprindās nepiedodās pat daudz mazāki pārkāpumi. Tur valda dzelžaini likumi - par pakļaušanos apbalvojums publisks(lācīša amats ES), lai visi redz un par nepakļaušanos nolaišana(Zatlers) un sodīšana..un arī publiska, lai visi redz, bīstas un vairāk tā nedara..
Es izstāstīšu vienu gadījumu ar Šķēli, kur godīgs biznesmenis atļāvās medijos pateikt Šķēlem nepatīkamu lietu..es uzsveru..ne liecināja pret Šķēli, nerunājot nemaz par mantas atņemšanu un iesēdināšanu. Tikai izteicās nevietā..un, ziniet, Šķēle džekam nolīdzinaja biznesu līdz ar zemi..
Tik atriebīgi viņi ir..un tagad es pateikšu - Lembergs ir simts reižu atriebīgāks par Šķēli!!
Un Jūs gribiet, lai ticu, ka Puzes briesmonis to ir norijis un "nogājis malā par sevi beidzot padomāt"..??
Ziniet, tas smaidīgais vīriņš ir valstij nozadzis Miljardu!..viņa krimināllietā "nejauši" nomiruši ir vairāk, kā 10 galveno liecinieku - PA VIENAM LĪĶIM UZ KATRIEM 100 NOZAGTAJIEM MILJONIEM - un mums tagad jānotic pasakai, ka tāds cilvēks ir to piedevis??
Meroni ir lēta kartona lelle, kura ir vajadzīga Lembergam, lai varētu otreiz nozagt jau nozagto!
Meroni Lemberga, Šķēles un Šlesera izveidotajā karaļvalstī bez viņu atļaujas nevarētu pat zagt Kaimiņa līmenī(200 eur otkats pie bankomāta).
Ja kādam, kuram nav zināšanu par astronomiju, pateiktu, ka visumā ir 83% matērijas,kas nav saredzama..tad tas pajautātu - bet kā Jūs to ziniet..?
Pēc gravitācijas, pēc gravitācijas..
Ta arī mūsu nozagtajā valstī, ilgstoši novērojot politiku..Tu jūti, ka viss(politika, bizness) rotē ap kaut ko neredzamu, bet ļoti, ļoti spēcīgu massu..
Tā ir oligarhu gravitācija, kas pievelk..izmaina telpu un laiku. Un lielākā daļa diemžēl ir pielāgojušies viņu orbītai!
Nevajaga daudz prāta..vien jāpaskatās, kas kam pieder mūsu nozagtajā valstī..(kas ostā ir īstie saimnieki kaut vai?), lai saprastu , kas valstī bija, ir un būs saimnieki.
PS
Andris Šķēle gandrīz nekur nefigurē kā liecinieks..uzmanīgums un nodrošināšanās, nozogot valsti, ir Šķēles vizītkarte.

Atbildēt

to jurists

07.12.2019. 14:31

»

jurists

Kāpēc bijusī Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnese Ineta Malahovska nevar nokārtot eksāmenu, lai kļūtu par zvērinātu advokāti? Vai tā ir patiesība, ka viņa darbojas kopā ar tādu notiesāto Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnesi Diānu Mašīnu...


daudzi juristi principiāli neiet par advokātiem. Piemēram, bijusī Liepājas tiesas tiesnese Sandra Briķe ir zinoša juriste un varētu būt brīnišķīgs advokāts, bet viņa apzināti izvēlējās iet citu dzīves ceļu. Ne visi grib būt piederīgi pie korumpētās tiesu sistēmas. Cita lieta, ka nedrīkst būt tikai viena advokātu organizācija. Vajag vairākas juristu organizācijas, kā. piemēram, Zviedrijā.

Atbildēt

jurists

07.12.2019. 14:15

»

......

Juriste Ineta Malahovska, kuras rīcībā šī informācija nonākusi, sniedzot juridisko palīdzību, jau ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu, aicinot „steidzami uzsākt kriminālprocesu pret Talsu novada pašvaldības iestādes - pansionāta "Lauciene" darbiniekiem, kuri rīcības dēļ no bada (!) 2019.gada ...


Kāpēc bijusī Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnese Ineta Malahovska nevar nokārtot eksāmenu, lai kļūtu par zvērinātu advokāti? Vai tā ir patiesība, ka viņa darbojas kopā ar tādu notiesāto Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnesi Diānu Mašīnu?

Atbildēt

mika

05.12.2019. 23:12

Situāciju zinu. Kundzīte jau pansionātā ievesta miesās kalsna, augumā pasīka, pati spēja sevi apkopt, atteicās no daudziem ēdieniem, toties ļoti garšoja saldumi. Par Talsu ārstiem augstās domās neesmu, noteikti tādu diagnozi uzstādīja pavirši. Un kurš pasekoja Talsu slimnīcai, varbūt tieši tur večiņa netika vispār barota?? Brēku par bada nāvi sacēla večiņas Anglijā dzīvojošā meita. Būtu nu labāk mammu līdzi paņēmusi, nevis pametusi! Otra meita gan te Latvijā dzīvo, varēja biežāk braukāt uz Laucieni un mammu pabarot! Labāk padomājiet par pansionāta darbiniekiem, kuriem jāstrādā smagu fizisku darbu, cilājot pacientus, un lielā stresā par grašiem.

Atbildēt

......

05.12.2019. 17:23

Juriste Ineta Malahovska, kuras rīcībā šī informācija nonākusi, sniedzot juridisko palīdzību, jau ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu, aicinot „steidzami uzsākt kriminālprocesu pret Talsu novada pašvaldības iestādes - pansionāta "Lauciene" darbiniekiem, kuri rīcības dēļ no bada (!) 2019.gada 21.jūnijā ir nomirusi šī pansionāta iemītniece Olga R., jo 21.gadsimtā Latvijā neviens, kas atrodas pansionātā, nedrīkst nomirt no bada”.

Neredzot lietas materiālus, vadoties tikai no tā, kas te uzrakstīts, tā varētu būt konkrēta darbinieka bezdarbība. Bet tikpat labi iespējams, ka cilvēks pirms nāves negribēja ēst vai pat apzināti neēda. Var pat gadīties, ka viss dramatisms izplēnēs, kad nāks gaismā citi nezināmi fakti. Kur teikts, ka pareizi ir noteikta, piemēram, nāves diagnoze? Nezināmā te ir ļoti daudz.

Atbildēt

to Inetai Malahovskai

05.12.2019. 17:11

Juriste Ineta Malahovska, kuras rīcībā šī informācija nonākusi, sniedzot juridisko palīdzību, jau ir vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu, aicinot „steidzami uzsākt kriminālprocesu pret Talsu novada pašvaldības iestādes - pansionāta "Lauciene" darbiniekiem, kuri rīcības dēļ no bada (!) 2019.gada 21.jūnijā ir nomirusi šī pansionāta iemītniece Olga R., jo 21.gadsimtā Latvijā neviens, kas atrodas pansionātā, nedrīkst nomirt no bada”.

__________________

Rodas jautājumi, kas prasa atbildi. No raksta var saprast, ka sieviete mirusi vasarā. Vai juriste Ineta Malahovska var lasītājiem izskaidrot, vai tiešām ārstam, kurš noteicis šo diagnozi, nebija pienākums par to paziņot policijai? Kad un kādā sakarā šo informāciju uzzināja pati Ineta Malahovska? Kādu juridisku palīdzību sniedz juriste Ineta Malahovska?

Atbildēt

ose

05.12.2019. 16:58

Pats fakts ir drausmīgs. Taču, kad dzird pieminam miljonāra Jūlija Krūmiņa zināmās juristes Inetas Malahovskas vārdu (viņa plašāk ieguva atpazīstamību, kad bija kopā ar Jūliju Krūmiņu prāvā pret Aivaru Lembergu|), kaut kā neticas, ka pēkšņi bijušo Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesnesi Inetu Malahovsku (Romualda Vonsoviča ģimenes drauga Andra Guļāna, Lidijas Pličas, Diānas Mašīnas kolēģe|) vada nevis kaut kāds aprēķins, bet patiesi nolūki aizstāvēt badā un nāvē iedzīto sievieti. Varbūt cilvēki zina, kā ir patiesībā|?

Atbildēt

Wx

05.12.2019. 15:16

Lato, vispār vajadzētu pacelt šo jautājumu.

Mana vecmamma savus pēdējos dzīves mēnešu mocījās pa slimnīcām. Kā atbrauc ciemos, nevar ar viņu nemaz parunāt. Apātiska, miegaina.
Parunāju ar cilvēkiem no sistēmas (slimnība, pansionāti) tā esot ļoti pieņemta prakse vecajiem cilvēkiem dod nomierinošās zāles (mūsu gadījumā Buronil).
Kāpēc tas tiek darīts? Visi grib pa nakti gulēt, nevis krāmēties ar slimniekiem, kuriem jau tā miegs nenāk, kur nu vēl slimnīcā.
Un uz to noskatīties ir nožēlojami, kad redzi, ka tā dara visi un tā ir norma - vienlaicīgi tiek bendēts tavs tuvinieks.

Atbildēt

Badakàsis & Laimes Màte

05.12.2019. 11:22

»

elfi

atbildīgās ministres atbilde sen zināma - nasing spešal Kas gan var būs svarīgāks par postēšanos soctīklos un bildītēm instegramā? Jauna lakatine, vēl kāfdas planckiņas "latgalītes" zilā feja


Nasing spesal kopà ar citàm ministrém stàv rindà pie izejas un gaida pavéli na VILET péc referenduma. Es biju tà saucamà ministre ,bet mani
paràva gaisà .

Atbildēt

Jànis Anins

05.12.2019. 11:14

»

roselle

esmu kaut ko līdzīgu pieredzējusi aprūpes centrā.Man ir aizdomas, ka pacientiem dod arī miega zāles, lai būtu apbrīnojams miers un klusums. Miegains cilvēks nevēlas īpaši ēst, tad arī neapēstā porcija tiek aiznesta. Līdzīgi ir ar dzeršanu- pie gultas uz galdiņa vienmēr ir ūdens pudele, bet - ļoti daudzi...


Kundze , jums ir sapratne. Iebaro ari citus medikamentus,lai àtràk aiziet pie Svétà Pétera.
Ari spilvenu liek uz mutes un pati uzsézas virsü tà saucamà socialà asistente.Tà slepkavosana notiek ap pusnakti ,kad blakus palàtà kaimini ir aizmigusi. Tàda pieredze ir ari citur Eiropà.

Atbildēt

roselle

05.12.2019. 08:43

esmu kaut ko līdzīgu pieredzējusi aprūpes centrā.Man ir aizdomas, ka pacientiem dod arī miega zāles, lai būtu apbrīnojams miers un klusums. Miegains cilvēks nevēlas īpaši ēst, tad arī neapēstā porcija tiek aiznesta. Līdzīgi ir ar dzeršanu- pie gultas uz galdiņa vienmēr ir ūdens pudele, bet - ļoti daudzi to nevar vispār aizsniegt.Un netiek izmērīts - cik slimnieks šodien ir izdzēris vispār.

Atbildēt

2% otkats trampam

05.12.2019. 08:41

2% otkats trampam un uzslava paprikam !

Atbildēt

Karote

05.12.2019. 05:22

Tūdaļ, gaumīgi koptā labklājības ministre, kopā ar tikpat eleganto veselības dāmu, kleitās un fonos, kuri maksā dažu gadu izdzīvošanu jebkuram sociāli atbalstāmajam, tekoši stāstīs par normatīvu aktiem, par dažādiem trūkumiem, kas gadās, ka vēl nav zināms, jāgaida komisiju spriedumi, utt, utml. Gaidāmā Ziemassvētku ziedošana līdzīgiem badā mirstošajiem- tā pati bilde. Jautājums, kas tā par Latviju, ja miera laikā tās cilvēkiem jānomirst badā.

Atbildēt

elfi

04.12.2019. 22:07

atbildīgās ministres atbilde sen zināma - nasing spešal Kas gan var būs svarīgāks par postēšanos soctīklos un bildītēm instegramā? Jauna lakatine, vēl kāfdas planckiņas "latgalītes" zilā feja

Atbildēt

Paija

04.12.2019. 21:17

Cilvēkam tā ir liela nelaime mūža nogali pavadīt trūcīgas dabas pansionātāar pārsvarā ar niknām un īgnām darbiniecēm .
Paldies tai sievietei, kura cēla trauksmi, ka cilvēks miris bada nāvē, tātad nav vēl izmiruši cilvēki ar iejūtīgu sirdi.
21.gadsimts un bada nāve tik nesavietojami pārtikušajā Latvijā !
Sieviete mirusi ne tikai bada nāvē, bet arī apkārtējo Vienaldzības nāvē !

Atbildēt

Domātājs

04.12.2019. 21:00

Vispār 650. eiro mēnesī ir minimālais, reālais par ko pensionārs varētu iztikt, neekonomējot uz zālēm, pārtiku.

Atbildēt

Domātājs

04.12.2019. 20:56

»

!!

johaidī, 650 EUR mēnesī? Ar ko tad tur baro un kādās garderobēs tērpj? Bet, tad jau vairumam mūsu vecīšu gals var pienākt žogmalē


Ko ģērbt mugurā pašiem jāsagādā. Barojot četras reizes dienā un gultas veļa arī pansionāta. Vismaz Tērvetes pansionātā tā esot.

Atbildēt

Vīruss

04.12.2019. 18:21

Paveicās vēl, ka tik ilgi nodzīvoja. Kā dzirdēju senāk, mirstība Laucienē gadā divreiz pārsniedz iedzīvotāju skaitu.

Arì citos pansionātos tā ir parasta diagnoze, par kuru neviens nesatraucas!

Atbildēt

!!

04.12.2019. 16:34

»

Domātājs

Par 650. eiro mēnesī, ko iekasē no katra iemītnieka, varēja veču arī ar karotīti pabarot


johaidī, 650 EUR mēnesī? Ar ko tad tur baro un kādās garderobēs tērpj? Bet, tad jau vairumam mūsu vecīšu gals var pienākt žogmalē....

Atbildēt

Domātājs

04.12.2019. 15:30

Par 650. eiro mēnesī, ko iekasē no katra iemītnieka, varēja veču arī ar karotīti pabarot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: