Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

12.04.2016. 19:14

Sakarā ar MSL izsludināto +Jauno genocīdu pret latvieshu pamattautu=Ir izstrādāts Proekts-, ka Zemes nodokļu paaugstināsha ir iespējama pacelt TIKAI tiem iedzīvotājiem, kas Latvijā ir iesūtīt / tagad iepirkushies/ kā kolonizatori no 1939. g pat līdz shodienai. Pamattautai nodokļi ir 0 proc, līdz Latvijas deokupācijas izveshanai, ko LR Saeima kā Likumu pieņēma 1996.g.(sun)

Atbildēt

Troļļu gans

09.04.2016. 18:49

Likās, ka krīze bija izsaldējusi visādas politiskās gnīdas, kodes un ērces. Bet nekā, kā siltums tā, kā rāpo, lido un sūc asinis. Bet ko citu varēja gaidīt, ja tauta savēl bijušos boļševikus, partijas sīksekretārus, instruktoriņus, cīkstoņus ar pieminekļiem un novada kultūras kopējiem vai NATO ļaundariem, kuri mīda svēto tēvzemi. Likās, ka bija izmiruši kā dinozauri, ministri, kuri ieceļ savus dēliņus, mētā pa labu un kreisi darbiniekus, kuri nepatīk, ceļ saules gaismā apšaubāmas reputācijas darboņus, aprūpē mīļākās un murgo par 2065. gadu. Bet nekā, dzīvi un veseli un var ganīties 2 premjerministru, ZZS partijas, Saeimas sociālo un darba lietu komisijas zaļajās pļavās, taurējot un neko nedarot.

Atbildēt

Vo

09.04.2016. 18:02

Tādu belēviču ir pilna Saeima un VISAS ministrijas, tikai Veselības ministrijā tas ir skaidrāk un skaudrāk pamanāms. Un ne jau šodien vai vakar tādi belēviči ir uzradušies. Tikko beidzās dziesmotā revolūcija, sākās meķtiecīgs belēviču atlases process. Tagad var teikt, ka belēviču atlases process ir beidzies. Latvijā atnākuši belēviču laiki. Viņiem vairs nav jātēlo demokrātija un viņi var pilnā mērā izpausties kā personības, kurām tā mazā tautiņa ar savām problēmām un vajadzībām ir dziļi pie vienas vietas. Un šī vieta nav sirds apvidū.

Atbildēt

Troļļu gans

09.04.2016. 15:35

Nekā nebija, ir svarīgas lietas veselības aprūpē. Specpalātu izveide valsts augstākām amatpersonām, ministriem, Saeimas partiju priekšsēdētājiem, ministriem, biroju vadītājam (tiem, kuri algu saraksta priekšgalā). Tas nekas, ka pirmo reizi 23 gadu laikā, nākamos 23 gadus varēs samazināt kvotas rajonu slimnīcām, lai uzturētu specpalātas. Rehabilitācija ir paredzēta vārguļiem, tādiem nav vieta Latvijā 2065. gadā, izdzīvo stiprākie.

Atbildēt

To ★ ★ ★ ★ ★ 09.04.2016. 13:33

09.04.2016. 15:04

Dzelžaināki, draugs, daudz dzelžaināki ;-)

Atbildēt

★ ★ ★ ★ ★

09.04.2016. 14:33

Žubures rakstā ir sataustāmi Pētera Apīņa dzelzs pauti.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

09.04.2016. 14:22

»

libudibuduuu

Un šitais ta' nu ir tas no poda ārā cēlējs, vai tā tas jāsaprot


Kads gan esi muļķis - man nekas nav ne jāceļ, ne janoskalo. Kas noskalots, noskalots. Yagad izglītības sū..dus līdz galam noskalos utt.

Atbildēt

Troļļu gans

09.04.2016. 13:56

Belevičs ir labākais veselības ministrs Latvijas vēsturē, visā pasaulē un Galaktikā, kurš jau 18 mēnešus , katru dienu spēj tā bulšitot, ka visi troļļi, fani, biedrenes, draudzenes, caurkrituši celtnieki un citi mežā dīvainīši lepojas un spīd kā aprīļa saulīte? Neviens! Kurš spēj tik konsekventi apvārdot premjerministres un premjerministrus, Saeimas deputātus un valsts prezidentu? Neviens? Kurš spēj tik veiksmīgi vilkt uz leju savu partiju, savus retos sabiedrotos un cilvēkus, kuri grib kaut ko mainīt veselības aprūpē? Neviens! ZZS reklāmas kampaņas par reitingiem, vispirms vislielākie, tad 99,8% un 146%, cien. premjerministra sasolītie veselības ministra plāni, kuri tūlīt, tūlīt būs gatavi un premjerministra vienkārši paplašināti teikumi pastulbai tautai, īpašā veselības aprūpe Latvijas labākajiem cilvēkiem, pēc valsts prezidenta pagulēšanas palātā blakus prastai tautai ir garants, ka 2065. gadā Latvija būs pirmajās trīs vietās pasaulē.

Atbildēt

mīunžē

09.04.2016. 10:44

»

Ministrs Belēvičs melo vienmēr

Paldies, ārste par Jūsu viedokli! Nākamreiz balsošu par Jums


Tak viņi abi no vienas partijas, pamuļķīti!

Atbildēt

latvāņi smird

09.04.2016. 10:20

"augsti godātie" plēšas.. interesanti.. popkorna un lielās kooooooooolas krājumi sarūk...vai varētu palūgt piedot asumiņu?

Atbildēt

par 22 eiro var nedelu izdzivot

09.04.2016. 02:01

par 22 eiro var nedelu izdzivot ,ja perk leisu maizi on sale Maxima,kopa ar nocenotam vistu kajam un klat piekoz bezmaksas es makaronus no nabagu partikas pakam!

Atbildēt

Latgolas šakālis

08.04.2016. 23:21

»

Guntis

Kategoriski iebilstu pret dakteres Rožkalnes–Žubures vēstuli „Augsti godātais veselības ministra kungs, atdodiet maniem pacientiem rehabilitāciju” interneta mājas lapā Pietiek un prasu to izņemt ārā kā ministra godu un cieņu nomelnojošu...


Medicīnu nolaida podā iepriekšējie premjeri, kas nesakoja līdzi faktam, ka lielajām slimnīcām tika izsniegti nesamērīgi aizdevumi, kamēr visi redzēja, ka Latviju cilvēki pamet..

Atbildēt

akcijveida medicīna

08.04.2016. 22:40

...........bet vajag LABUS Ģ.Ā.

Atbildēt

ak šī statiska

08.04.2016. 22:38

nevar jau to uzmelot, invalīdu skaitu nenoslēpsi, naudiņa aiziet

Atbildēt

ko tik kuram nevajag

08.04.2016. 22:37

bērns rehabilitējams 24 stundas diennaktī, tāpēc jāapmāca māte, būs arī rezultāti. Tuberkulozes variants, jo lielāks troksnis , jo vairāk tbc........
tagad onkoloģija..........

Atbildēt

Guntis

08.04.2016. 19:40

Kategoriski iebilstu pret dakteres Rožkalnes–Žubures vēstuli „Augsti godātais veselības ministra kungs, atdodiet maniem pacientiem rehabilitāciju” interneta mājas lapā Pietiek un prasu to izņemt ārā kā ministra godu un cieņu nomelnojošu.

Rehabilitāciju ir nolaidis nevis Guntis Belēvičs, bet Aivars Vētra. Un Guntis Belēvičs viņam atņēma rehabilitāciju. Ja nav viņam tās rehabilitācijas, tad nav, ko nolaist. Un tas, ka Vētra neraksta protestu pret šo Rožkalnes–Žubures tenku rakstu, nozīmē, ka viņam tās rehabilitācijas nekad arī nebūs. Un kardioloģiju ir nolaidis Andrejs Ērglis, un tādēļ mums tik daudz cilvēku mirst ar sirdi.
Man ir kauns par dakteri Rožkalni–Žuburi, kas raksta slikti par Gunti Belēviču. Par Gunti Belēviču ir jāraksta labi. Un par tiem vārdiem „nauda seko mazturīgā pacienta zārkam” mēs Rožkalni–Žuburi iesūdzēsim tiesā. Un Rožkalne–Žubure jau bija cietumā pirms vēlēšanām. Un medicīnu ir nolaidis Pēteris Apinis, un viņš ir atbildīgs, ka mums ir garas rindas pie slimnīcas un visu to, ko Rožkalne–Žubure piešuj ministram.
Bet Guntis Belēvičs dara visu, lai mums medicīnā būtu reforma. Ministram Guntim Belēvičam ir plāns. Viņš apsolīja, ka visiem ārstiem 2019.gadā būs 1630 eiro liela alga. Tas nozīmē, ka ministrs pacels algu katru mēnesi par 30 eiro, un nākammēnes mana alga būs par 30 eiro lielāka, bet aiznākammēnes – jau par 60 eiro lielāka, bet gada beigās beidzot sasniegs 1000 eiro.
Un pareizi televizorā teica Guntis Belēvičs, ka Apini nevarēja likt Stradiņu slimnīcā par direktoru, un ielika par direktoru Štālu. Jo Štāls ir vīrs Ingai Štālai, kas ir Gunta Belēviča biroja vadītāja. Un Štāles Štāls zina, ko dara, un uzbūvēs daudzstāvu garāžu slimnīcā un administrācijai ēku. Un nebūs šajā jaunajā slimnīcā vieta Andrejam Ērglim un viņa kardioloģijai, jo viņš liek dārgus stentus un tērē naudu.
Guntis Belēvičs un Normunds Štāls neņem otkatus no slimnīcas celtniecības, man Inga tā teica. Un tā ir mana revolucionārā pārliecība.

Atbildēt

Ministrs Belēvičs melo vienmēr

08.04.2016. 19:37

Paldies, ārste par Jūsu viedokli! Nākamreiz balsošu par Jums

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: