Menu
Pilnā versija
Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK · 20.02.2021. · Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

defektīvajam

22.02.2021. 15:00

»

apriori

tev pat pret astra /zeneca potem bus ilgi vel jagaida,bet litija preperati pret trakumu tacu ir vieglak pieejami un psihene pat pandemijas apstaklos savu darbibu nav partraukusi


Neesmu krievmīlošs vārgulis, lai man vajadzētu vakcinēties, bet tevi, netīrā krievu kazarmā pālī taisīto deģenerātu, ja arī izglābs covid pote, tad nosprāgsi no kādas citas zarasas.

Atbildēt

apriori

22.02.2021. 12:16

»

neraudi

Kad kļūst pavisam neizturami, es paskatos, kādos apstākļos dzīvo tavi, līdz lopu līmenim novestie smirdīgie tumsonīgie sugas brāļi, paliek daudz vieglāk


tev pat pret astra /zeneca potem bus ilgi vel jagaida,bet litija preperati pret trakumu tacu ir vieglak pieejami un psihene pat pandemijas apstaklos savu darbibu nav partraukusi.

Atbildēt

neraudi

21.02.2021. 15:34

»

pec definicijas

pec definicijas mulku zeme ir latvija,ar visu savu vakcinacijas biroju. https://sputniknewslv.com/Latvia/20210220/15215194/Pensionari-panika-Latvija-atkal-problemas-ar-vakcinacijas-organizaciju.html


Kad kļūst pavisam neizturami, es paskatos, kādos apstākļos dzīvo tavi, līdz lopu līmenim novestie smirdīgie tumsonīgie sugas brāļi, paliek daudz vieglāk.
Iesaku tev arī: Главная - Агония РУ

Atbildēt

bildē

21.02.2021. 15:28

»

Secinājums

Fuj,tu esi antisemīts un apvaino attēlā redzamos Izraēļa dēlus


Ir sadista un mazohista purni. Nebūtu putinosos Pašinjans draudējis uzspridzināt Azerbaidžānas - Turcijas gāzes vadu, nekāda kara nebūtu bijis.
Ar semītiem abiem nekāda sakara. Putins pa pusei ir tjurku(aškenazi) izcelsmes, par otro ziņu nav.

Atbildēt

tā ir

21.02.2021. 15:23

»

toreiz un tagad

toreiz mutes atpletusi klausijas trocka un blanka(uljanova lenina) pasakas ,sodien vinu mazdeli un mazmazdeli mutes iepletusi klausas sorosa un tihanovskas melus,pasakas un demagogiju


To slimo degradēto nāciju, kam negatīvās selekcijas rezultātā gēniem uzradusies lieka hromosoma 1000 gadus kopš Vladimira Asinssaules laikiem, bet īpaši pēdējo 100 gadu laikā visos caurumos ir drāzuši: sadisti un pederasti: Ļeņins, Staļins un Putins.

Atbildēt

pec definicijas

21.02.2021. 14:56

»

atbilde

Muļķu zeme ir Armēnija, Krievijas Pederastija ir fašistiko izdzimteņu, kanibālu, sadistu, marodieru un pederastu zeme. Cik zināms, EK nejaucas čurku iekšējās lietās


pec definicijas mulku zeme ir latvija,ar visu savu vakcinacijas biroju. https://sputniknewslv.com/Latvia/20210220/15215194/Pensionari-panika-Latvija-atkal-problemas-ar-vakcinacijas-organizaciju.html

Atbildēt

Secinājums

21.02.2021. 14:40

»

slimajam

Čurkas čupojas ar krieviem, osetīni un abhāzi ir čurkas. Armēnija arī pārvēršas par Čurkestānu


Fuj,tu esi antisemīts un apvaino attēlā redzamos Izraēļa dēlus.

Atbildēt

slimajam

21.02.2021. 14:26

»

dmb

Čurka nekad nebija un nebūs mūsu Dzimtenes māsa


Čurkas čupojas ar krieviem, osetīni un abhāzi ir čurkas. Armēnija arī pārvēršas par Čurkestānu.

Atbildēt

atbilde

21.02.2021. 14:21

»

jautaju velreiz

vai tu jau uzskaitiji visas mulku zemes sausas atejas,gan sertificetas ,gan nesertificetas ,ka to prasa eiropas komisija


Muļķu zeme ir Armēnija, Krievijas Pederastija ir fašistiko izdzimteņu, kanibālu, sadistu, marodieru un pederastu zeme. Cik zināms, EK nejaucas čurku iekšējās lietās.

Atbildēt

to netīrais lops

21.02.2021. 14:13

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Visaam Tautaam cietushajaam no komunistu rezjiima vajadzeetu no latatejas pieprasiit kompensaaciju par padomju varas nostiprinaashanu.Pastalas bija Lenina lepshie drugani.Pastalu sarkanie streelnieki plosiijaas pa Krieviju un Ukrainu slepkavojot Cilveekus.Pastalas bija chekisti,Cilveeku bendes,gulagu...


Par 1905. gada pastrādātām zvērībām un Pirmā pasaules kara rīkošanu, latviešu strēlniekiem vajadzēja pēdējo krievu necilvēku noslīcināt Japāņu jūrā, lai šodien tādi pretīgi, visu nicināmi cilvilizācijas atkritumi, kā tu, nemaitātu Cilvēku planētas gaisu.

Atbildēt

tik tiešām

21.02.2021. 14:02

»

?

kad mulku zemes mediji rakstis par masveidigo asv skaida plaksnu maju, nesiltinato udensvadu un neatkarigas teksasas stata elekrosistemas masveidigo kolapsu sala laika


Neviena raksta par suverēnām āra atejām ar izpuvušām koka grīdām, kur pārdzērušies krievu lopi bieži ielūzt un noslīkst, neraksta par veselām izsalušāk, visu aizmirstām krievu sādžām, par līķiem ko krauj slimnīcu koridoros kauzēs, par Gazprom celtniekiem, kuri mēnešiem ilgi nesaņem algas.
No mums apzināti slēpj patiesību, tāpēc visiem, kam tā interesē, vēlams apmeklēt агония.ру

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

21.02.2021. 13:31

Armeenijaa bija Sorosa birojs.Latvija ir Sorosa Maasa.

Atbildēt

?

21.02.2021. 09:57

kad mulku zemes mediji rakstis par masveidigo asv skaida plaksnu maju, nesiltinato udensvadu un neatkarigas teksasas stata elekrosistemas masveidigo kolapsu sala laika ?

Atbildēt

Viedais Manels

21.02.2021. 04:43

PS: tie, kas šo rakstu pasūtījuši, droši vien Dainim par laimi latviski nesaprot, taču par aizmirsto māsu patētisms pāriet absurdā, kur mēs viņu aizmirsām. Kaut kāds turpinājums "Viens mājā"?

Atbildēt

Viedais Manels

21.02.2021. 03:38

Negribu pat analizēt rakstu, kurš uzrakstīts kā pasūtījuma gabals. Kaunējušies būtu vēl nesen par Karabahu parakstus vācošie, jo tupeli vien esat pelnījuši. Nu, varbūt Dainis arī ņe pričom, taču tad, lai tagad skaidri tā arī pasaka. Turklāt tagadējai savai varenībai Azerbaidžāna var līdztekus sava vadītāja viedumam ("kurš visus liberastus mīl kā savus dēlus"), var pateikties arī Kremlim un Armēnijas sorosmismam.

Atbildēt

dmb

21.02.2021. 00:39

»

DMB-88

Šādus rakstus var sacerēt tikai daiļmurgotājs, kurš nekad pats nav bijis Azerbaidžānā, pats nekad nav kontaktējies ar tās vietējo kontingentu...


Čurka nekad nebija un nebūs mūsu Dzimtenes māsa !
Čekas stukači,kā lemešonki bija un paliks savas tautas nožēlojamie Jūdas!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.02.2021. 22:26

»

autoram murgotājam

Azerbeidžāna ir musulmaņu valsts un tāpēc nevar būt Latvijas māsa


Nebrīnīšos, ja pa šo rakstu būs samaksāts no Azerbaidžānas vēstniecības propagandai domātajiem līdzekļiem.

Atbildēt

autoram murgotājam

20.02.2021. 22:04

Azerbeidžāna ir musulmaņu valsts un tāpēc nevar būt Latvijas māsa.

Atbildēt

DMB-88

20.02.2021. 21:37

Šādus rakstus var sacerēt tikai daiļmurgotājs, kurš nekad pats nav bijis Azerbaidžānā, pats nekad nav kontaktējies ar tās vietējo kontingentu.
Kāpēc rakstā tiek izlaisti 80-to gadu beigu notikumi? Autor, tu neesi ne dzirdējis, ne redzējis, ne izjutis armēņu līķu smaku pārlieku siltajos Azerbaidžānas morgos (azerbaidžāni armēņus masveidā nogalināja pēc piederības ticībai un tautībai). Nosaukt mūsdienās Azerbaidžānu par Baltijas valstu „māsu” ir līdzvērtīgi kā atklāti atbalstīt genocīdu un terorismu.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

20.02.2021. 21:36

Visaam Tautaam cietushajaam no komunistu rezjiima vajadzeetu no latatejas pieprasiit kompensaaciju par padomju varas nostiprinaashanu.Pastalas bija Lenina lepshie drugani.Pastalu sarkanie streelnieki plosiijaas pa Krieviju un Ukrainu slepkavojot Cilveekus.Pastalas bija chekisti,Cilveeku bendes,gulagu priekshnieki.Pastalas ir pieliideeji visiem rezjiimiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.02.2021. 20:31

Vēstules falsifikācija un makaronu karināšana tautai uz ausīm, izmantojot vēstures nezināšanu, mūsu dienās ir plaši izplatīta un šīs raksts ir tam piemērs. Pirmkārt, par to, kā aizeri nokļuva PSRS. Par to jāsaka paldies nevis Sarkanajai armijai, bet Ļeņina un Ataturka režīmu sadarbībai. Ļeņins un Ataturks toreiz bija lieli draugi un kopā cīnījās pret Antanti, kura arī jāsaka godīgi nebūt nebija nekāda labdarība organizācija, kaut gan Latvijai par savu neatkarību ir jāpateicas tieši Antantei. Ataturks atdeva PSRS Azerbaidžānas teritoriju PSRS apmaiņā pret citām teritorijām un politisku un ekonomisku atbalstu savam režīmam. Tāda ir vēsture- lielvalstu vienošanās rezultāts, kur savijās daudzu tautu intereses, Azerbaidžāna no Turcijas nokļuva PSRS interešu zonā.

Atbildēt

dmb

20.02.2021. 18:51

Dainis uzmeties par kvēlu šo č**ku aizstāvi gan. Visu mūžu man palikuši armijas gadi,kad divus gadus tālu no Dzimtenes,biju vienīgais letiņš savā PVO daļā,kur par RLS staciju dīzelistiem bija izvēlēti galvenokārt šīs tumšās nācijas pārstāvji. Alijevs,Gasanovs,Šamailovs, Džafarovs,Soltanovs-šie ču**as izcēlās ar īpašu nežēlību pret nemuslimiem.Barā būdami,gluži kā šakāļi,aplenca kādu jauniņo un sāka klopēt. Tā bija nācija no visām daudzajām,kura armijas laikā atstāja vispretīgāko iespaidu.Par cik tika lasīti cirkulāri arī no citām armijas daļām par nereglamenta attiecībām,tad tur arī dominēja līdzīgi uzvārdi.
"Pateicoties" vienam tādam Č**banam Alijevam,mani gandrīz komisionēja uz mājām,jo,kad, biju savainojis nopietni kāju,tad viņam sagādāja baudu sist ar savu kirzoviku pa slimo vietu,kad klibodams gāju ierindā.Pēc tam attīstījās nopietna infekcija un operācija.
Tagad,kad redzu mūsu valstī šīs nācijas pārstāvjus,mani pārņem sen aizmirstas izjūtas,kādas tās bija vēl 20 nesasniegušam jauneklim.Vēlu visiem-neticiet viņiem nevienam! Viņu glaimi ir saldi,bet pie pirmās iespējas iegrūdīs Jums dunci mugurā!

Atbildēt

Lemešonoka

20.02.2021. 18:40

īpašā dzeja īpaši Pietiek

Atbildēt

čekas stukačs lemesis- īpaši kolēģim stukačam no pietiek.spam

20.02.2021. 18:08

tuk,tuk,tuk.........

Atbildēt

jaajaa

20.02.2021. 17:54

...nu Erdogans gan saka, ka "divas valstis, viena tauta"...bez turkiem viņi Karabahu nebūtu atsituši...nezinu, kam tur taisnība, bet man armēņi simpatizē vairāk...kristieši tomēr...par muslimiem nekad neko nevar zināt...nekāda naida un aizspriedumu pret azerbaidžāņu tautu, bet par Latvijas māsu es Azerbaidžānu nesauktu vis...subjektīvs viedoklis, protams...:)

Atbildēt

kas tad nu?

20.02.2021. 17:44

sorosits grib izlugties Putina palidzibu? ko ta soross nepalidz un pa pasauli izklidusie tautiesi ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: