Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

15.09.2021. 06:40

par so jau viss skaidrs ir vismaz gadus 15. Gan jau kadam vel ir saglabajusies log faili, ko sis degenerats ir teicis tolaik vel popularaja mIRC chataa. Taa ari ir laikam vina vienigaa digitaalaa pieredze :)

Atbildēt

Skolmeistars

15.09.2021. 06:25

NA prostitūtas dārgi samaksās par nodevību.2022.g būs pirmais bez NA Saeimā.0% cerību parvarēt 5%.Ejiet jau laicīgi meklēt beigtu ezīti, imbicīļi.

Atbildēt

Veidojot jauno elektronisko koncenctrācijas nometni

15.09.2021. 05:36

inkluzīvajam Vatikāna padomes kapitālismam, viss tiks digitalizēts un pakļauts riskiem viegli sagraut ekonomiku ar “vienu peles klikšķi”.

Ekonomika pēc kovidafēras lokdauniem tiek piemērota digitalizācijai, pakalpojumu sniegšana attālināti. Sabiedrība tiek šķelta un mākslīgi sarežģīti un nevajadzīgi dārgi pārvaldīta.

Visa šī masveida nevajadzīgā testēšana, vakcinācija un ierobežojumi ar nesamērīgiem administratīvajiem sodiem par “epidemioloģijas noteikumu neievērošanu” ir diversija pret Latvijas ekonomiku, to apzināti sagraujot, vienlaikus palielinot valsts parādu

Izmaiņas likumdošanā par obligāto socioālo minimālo iemaksu nodokli arī atbilst “ebreju impērijas trīs standartu principiem un attiecas uz darba līgumiem”, ar kuru saturu notiek nežēlīga darbspēka ekspluatācija, iznīcinot uzņēmējdarbību, kas ir ekonomikas pamats.

Tāda ir šīs cionistu likumdošanai pakļautā valsts ekonomikas politika un tās digitalizācija...

Atbildēt

Secinājums

15.09.2021. 05:28

Viss pareizi,jo lielāks deģenerāts jo augstāks amats,protams,suniskā padevība sistēmai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: