Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hroniskais Indriķis

12.12.2021. 13:52

»

Ja

Nearste pareizi gan! Nomarine majas, tad beigas aizved, bet vel laba stavokli. Kas notiek slimnica, tas jau ir pavisam interesanti. Tur arstejosais arsts ir Dieva vieta, izlems dot tas dargas zales vai ne (ja busi laicigi aizvests).Nedod. Kustibu nekadu dizo, fizioterapets gan atnak vienreiz, hormoni...


Senos laikos ar hipoksiju iedotu skābekli paelpot un ļaut brīvi izklepoties. Tagad algortms - 90% - miorelaksants, intubācija, praktiski padara cilvēku atkarīgu no elpošanas aparāta.

Atbildēt

sis àrsta izstràdàjums

10.12.2021. 22:16

»

#

Šim ārstam ir pastiprināta spriestspēja un atmiņas traucējumi


runà mélés

Atbildēt

aiz ko tā

10.12.2021. 16:02

»

maksas medicīna

Bijušais ministrs un Latvjas Ārstu biedŗibas priekšsēdis daudz darījis,lai aprakstītais tiktu īstenots


Viņš tiešām zina,ko raksta.Nāk no iekšām!Vēl viņš daudz zina par sifilisu un V.Ļeņinu.

Atbildēt

Labais chekists Apinis

08.12.2021. 10:28

Kursh tad te naaviigi baidaas no viirusa? Vairaak no karina un dakteriem...

Atbildēt

Ja

07.12.2021. 21:18

»

Youtube saite strādā gan

Tikai Pietiek ir kaut kāds bloķētājs, kas neļauj atvērt...


Nearste pareizi gan! Nomarine majas, tad beigas aizved, bet vel laba stavokli. Kas notiek slimnica, tas jau ir pavisam interesanti. Tur arstejosais arsts ir Dieva vieta, izlems dot tas dargas zales vai ne (ja busi laicigi aizvests).Nedod. Kustibu nekadu dizo, fizioterapets gan atnak vienreiz, hormoni, kurus patiesiba neiesaka, skabeklis, cvitamins. Tad reanimacija, mpv aparats, nave. Isi, atri. Arsti arste pec nepareiza algoritma, vinus sauc par varoniem. Lai paskaita, cik sim varonim nomiruso. Un sie augstpratigie, nievajosie turpina "arstet", sirdsapzina netrauce, jo algoritms tika ieverots. Letas zales nedrikst, jaklausa pvo. Vistrakak, ka visi sie arsti, speci, ieredni, politiki tagad vaino mirusos vienos vardos- resns, vecs, ar citam slimibam, ar vardu sakot, pats vainigs, tikai ne- mes. Esiet gan- tukstosu naves ir uz jusu sirdsapzinam.

Atbildēt

kāp nost no poda

07.12.2021. 18:59

»

Aģents 007

Varšavas deklarācijas pret jauno totalitārismu projekts...


un neaizmirsti noraut ūdeni

Atbildēt

Žulis

07.12.2021. 17:29

Cik veikli! Mirstība ir palielinājusies tādēļ, ka cilvēki savlaicīgi nesaņem vajadzīgo ārstēšanu. Un tā eksperimentālā pote šeit tiešām nav vainīga? Un Apiņa kungs par to var galvot? Droši vien ka var, jo tagad jau vairs nevienam galvu nost necērt.

Atbildēt

Riska grupa

07.12.2021. 16:25

»

Uldis

Pēc būtības veselības industrijai nav izdevīgi veseli cilvēki, tomēr nav izdevīgi lai no slimībām mirst pārāk ātri. Viņiem visizdevīgāk ir ilgstoši ar hroniskām slimībām slimojošie. Gan farmācijas firmām, gan ģimenes "ārstiem", gan milzīgajam birokrātijas aparātam. Cilvēki to ir sapratuši un vairs negrib...


neaizmirsīsim, ka ar šīs pašas ministērijas rokām astmātiķiem labas zāles Singulair (kaut arī dārgas), tika atņemtas, izrakstot kaut ko, kas varbūt kādam arī palīdz. Vēl vairāk, zāles vispār ir izņemtas no Latvijas tirgus!!!!! un tās nevar iegādāties pat par pilnu cenu. Bet vietā nekā jēdzīga nav.
Zāles Latvijā arī vēzim, ja nemaldos, ir iepriekšējā gadsimta.
jajaja un tas kokteilis covid kam tiek taupīts>

Atbildēt

maksas medicīna

07.12.2021. 16:23

Bijušais ministrs un Latvjas Ārstu biedŗibas priekšsēdis daudz darījis,lai aprakstītais tiktu īstenots.

Atbildēt

Youtube saite strādā gan

07.12.2021. 15:47

»

Latvija - neizdevusies valsts?

Šai situācijai nav nekāda sakara ar Apiņa vecumu, tavu "visdrīzāk maybe", komunismu, ģimenes ārstu individuālajām darbībām, nestrādājošu YouTube saiti, antibiotikām, kas pret vīrusiem nestrādā utt. Garām


Tikai Pietiek ir kaut kāds bloķētājs, kas neļauj atvērt.
Saite saucās: Mediķi sagatavojuši ieteikumus kovida ārstēšanai mājās
Un tas nav nekāds "maybe komunisms", bet reāls komunisms mūsdienu turpinājumā, tikpat nenormāls un nolaidīgs kā Rumānijā, ja ne vēl nenormālāks un nolaidīgāks.
Un nevajag d..st, ka antibiotikas nestrādā - to tev melo Latvijas ārsti. Ne jau pret vīrusu vajag antibiotikas, bet pret to, ko vīruss izraisa. Bet ir taču vieglāk cilvēkiem iestāstīt, lai indējas mājās ar paracetamolu, kuram cena aptiekās tagad divkāršota, nekā reāli ārstēt, un tērēt vēl naudu par tām speciāli iepirktajām Covid zālēm - tās tak jātaupa sarkanajai elitei, arī šim pašam vecajam LĀB šarlatānam!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

07.12.2021. 14:44

»

Neklausieties tajā vecajā šarlatānā

Šis vecais komuņaga, kas pats visdrīzāk ir kaut kāds čekas ziņotājs, un vienmēr ir pinies ar krieviem, tā arī nav spējīgs pateikt, ka reāli Latvijā cilvēkus NEĀRSTĒ, un viņa ZZS gados, kad bija pie varas, ir nolaidusi veselības aprūpi līdz šādam līmenim! Šis vecais komuņaga, 90.gados pats būdams LC ...


Šai situācijai nav nekāda sakara ar Apiņa vecumu, tavu "visdrīzāk maybe", komunismu, ģimenes ārstu individuālajām darbībām, nestrādājošu YouTube saiti, antibiotikām, kas pret vīrusiem nestrādā utt. Garām!

Atbildēt

Eat_zis

07.12.2021. 14:39

Ko nepasaka apenīns:
https://www.instagram.com/tv/CPyQEOhAVEr/?utm_source ig_web_copy_link

Atbildēt

Neklausieties tajā vecajā šarlatānā

07.12.2021. 14:05

Šis vecais komuņaga, kas pats visdrīzāk ir kaut kāds čekas ziņotājs, un vienmēr ir pinies ar krieviem, tā arī nav spējīgs pateikt, ka reāli Latvijā cilvēkus NEĀRSTĒ, un viņa ZZS gados, kad bija pie varas, ir nolaidusi veselības aprūpi līdz šādam līmenim! Šis vecais komuņaga, 90.gados pats būdams LC veselības ministrs, aizsāka lielos apmēros likvidēt gultu skaitu slimnīcās, ne tā?
https://www.youtube.com/watch?v 3Sc-oxlzfV8
Paskatieties šo nenormālo LTV sižetu - kuras ES valsts televīzijā jūs esat vēl redzējuši šādu nehumānu, atklātu ārstu aicinājumu cilvēkiem pašārstēties un "netraucēt" ārstus ar savām veselības problēmām? Vecais komuņaga, tev tiešām nav ko teikt par šīm nenormālajām pamācībām valsts televīzijā, kā jāarstē kovids? Netiek pieminētas ne antibiotikas plaušām, ne kādi citi recepšu medikamenti - lai tik neapgrūtinātu ārstus un ģimenes ārstus, bet tiek ieteikts lietot kaut kādu sūda kakla sīrupu un 6! paracetamolus dienā! Kas paliks pāri no tā cilvēka iekšām, kurš rīs pēc šīm "ārstu" rekomendācijām tik daudz paracetamola 1-2 nedēļas?

Atbildēt

Indija

07.12.2021. 13:56

Ka tiek gala antisanitarā Indija ar Covid izplatību ?

Atbildēt

Ja ba da ba do

07.12.2021. 13:43

Vēl vienu rindu vecais Apinis-ārsts ierakstījis savā nekrologā.

Atbildēt

lauķim

07.12.2021. 13:38

jums noteikti laukos ir darbs...tā karu parciest vieglak

Atbildēt

aģentam - 007

07.12.2021. 13:36

jā bet jūs nepateicat, kas notiks Latvijā ?
un konkrēti kam jūs sūtat savu petīciju pasaulē ?

Atbildēt

Aģents 007

07.12.2021. 13:26

Varšavas deklarācijas pret jauno totalitārismu projekts
2021. gada novembrī pulcējušies Polijas galvaspilsētā Varšavā, šodien mēs nosūtām šo ļoti svarīgo un ļoti steidzamo vēstījumu visai pasaulei. Mums ir skaidrs, ka cilvēce līdz šai dienai saskaras ar lielāko izaicinājumu visā tās vēsturē. Lielie starptautiskie uzņēmumi, kas galvenokārt darbojas digitālajā, banku un farmācijas jomā, ir veikuši lielu mūsu pasaules remontu un, to darot, bezprecedenta veidā iznīcina miljardiem cilvēku veselību, bagātību un dzīvības. Ar mērķi paplašināt ietekmes laukus un savus sasniegumus, globālistu grupējumi koncentrējās uz sanitārisma ideoloģiju, apzināti uzsāka noziedzīgas darbības, kuru mērķis bija izraisīt globālu haosu nozīmīgu kustību rezultātā. sociālās, ekonomiskās problēmas un asiņaini kari. Līdz šim ir konstatēts, ka līdzeklis pret šādu situāciju būtu paredzēts stingrai politiskai un finansiālai kontrolei, kas tiek uzlikta iedzīvotājiem, aizbildinoties ar maldīgām bažām par veselības, ekonomiskā līdzsvara un drošības saglabāšanu. Daudzu valstu valdības globālistu iespaidā cīnās pret saviem iedzīvotājiem līdz šim neredzētā mērogā. Tādējādi šīs valdības ir kļuvušas par apspiestu, noziedzīgu un starptautisku grupējumu vietējām uzraugiem. Valdības lielākoties ir monopolizējušas mediju sfēru un tādējādi panākušas pakļaušanu, kontroli un piespiešanu, tādējādi laužot pamatlikumus un personas brīvības, izmantojot melus, teroru un bailes. Šo darbību kaitīgās sekas kļuva zināmas, palielinoties nāves gadījumu skaitam, sagraujot saimniecisko darbību, grūtības piekļūt veselības aprūpei. Lielas bažas rada sistemātiski medicīniskās konfidencialitātes un privātuma pārkāpumi. Tajā pašā laikā pie mūsu apvāršņa draud vēl lielākas briesmas. Līdz šim mēs nezinām par lielo farmaceitisko grupu uzspiesto medicīnisko eksperimentu ilgtermiņa ietekmi. Mēs arī nezinām, cik lielus zaudējumus nodara šis mākslīgais saimnieciskās darbības un cilvēku savstarpējo attiecību ierobežojums. Lielas bažas rada sistemātiski medicīniskās konfidencialitātes un privātuma pārkāpumi. Tajā pašā laikā pie mūsu apvāršņa draud vēl lielākas briesmas. Līdz šim mēs nezinām par lielo farmaceitisko grupu uzspiesto medicīnisko eksperimentu ilgtermiņa ietekmi. Mēs arī nezinām, cik lielus zaudējumus nodara šis mākslīgais saimnieciskās darbības un cilvēku savstarpējo attiecību ierobežojums. Lielas bažas rada sistemātiski medicīniskās konfidencialitātes un privātuma pārkāpumi. Tajā pašā laikā pie mūsu apvāršņa draud vēl lielākas briesmas. Līdz šim mēs nezinām par lielo farmaceitisko grupu uzspiesto medicīnisko eksperimentu ilgtermiņa ietekmi. Mēs arī nezinām, cik lielus zaudējumus nodara šis mākslīgais saimnieciskās darbības un cilvēku savstarpējo attiecību ierobežojums.
Tieši no Polijas galvaspilsētas, piedzīvojot divus totalitāros periodus divdesmitajā gadsimtā, mēs aicinām visus labas gribas cilvēkus apvienoties ārpus jebkādām šķelšanās, un tas notiek, saskaroties ar paverdzināšanu, kas strauji tuvojas[ ing[ mums visiem.
Cilvēka dzīvi nevar vadīt neviena ideoloģija, kas apdraud cilvēka cieņu, patiesību un dabas likumus.
Cieņa ir raksturīga, iedzimta un dabiska cilvēka zīme, kas nav atkarīga no sociālā un vēsturiskā konteksta. Šī iemesla dēļ pret cilvēku nevajadzētu izturēties kā pret manipulējamu objektu vai līdzekli kāda mērķa sasniegšanai – kā pret to, ko paredz totalitārās ideoloģijas. Cilvēka cieņa joprojām ir neaizskaramu pamattiesību avots, piemēram, tiesības uz pašaizsardzību, brīvības un īpašuma tiesības, tiesības uz patiesību un darbu… gadījumi tiek pakļauti ierobežojumiem, manipulācijām vai izmantošanai. Mēs uzstājam, ka meli, kas pašlaik tiek izplatīti plašsaziņas līdzekļos un pat zinātnieku aprindās, aicina atgriezties pie patiesības, kas tiek saprasta kā saskanība starp uztverto realitāti un izdzīvoto realitāti. Tas būs ilgs un grūts process, tomēr neviens nav atbrīvots no pienākuma meklēt objektīvu patiesību. Dezinformācijai un pseidozinātnei (arī globālā mērogā) mūsdienās ir jāraisa ne tikai lielas bažas, bet arī nosodījums. Relatīvisms neizbēgami noved pie paverdzināšanas un totalitārisma. Mūsuprāt, visiem likumiem ir absolūti jārespektē dabiskās tiesības, kas visiem pārējiem noteikumiem piedāvā morālu dimensiju, kas ļauj kalpot patiesajam cilvēka labumam. Savukārt juridiskajam pozitīvismam, kas ir pretrunā ar dabisko tiesību prasībām, nav morālas saistības vērtības. Netaisnīgie tiesību akti ir jāapšauba pilsoniskās nepaklausības ceļā un pat jāuzskata par spēkā neesošiem. kas piedāvā visiem pārējiem noteikumiem morālu dimensiju, kas ļauj tai kalpot patiesajam cilvēka labumam. Savukārt juridiskajam pozitīvismam, kas ir pretrunā ar dabisko tiesību prasībām, nav morālas saistības vērtības. Netaisnīgie tiesību akti ir jāapšauba pilsoniskās nepaklausības ceļā un pat jāuzskata par spēkā neesošiem. kas piedāvā visiem pārējiem noteikumiem morālu dimensiju, kas ļauj tai kalpot patiesajam cilvēka labumam. Savukārt juridiskajam pozitīvismam, kas ir pretrunā ar dabisko tiesību prasībām, nav morālas saistības vērtības. Netaisnīgie tiesību akti ir jāapšauba pilsoniskās nepaklausības ceļā un pat jāuzskata par spēkā neesošiem.
Mūsu pienākums ir pretoties varai, kas ļaunprātīgi izmanto savas prerogatīvas, tāpat kā ir jācīnās pret diktatūru visās tās izpausmēs. Mēs ne tikai protestējam pret dažāda veida uzmākšanos, bet galvenokārt pret tirānisko varu, kurai nav vārda, bet kas šodien valda pār finanšu pasauli, plašsaziņas līdzekļiem, policijas uzraudzību un politiku. Cilvēka cieņa, patiesība un dabas likums nevar galīgi zaudēt pret jauno totalitārismu. Stingri stāvēsim visdārgāko cilvēcisko vērtību pusē. Būsim vienoti, saglabāsim drosmi un būsim aktīvi. Mēs uzvaram!

Atbildēt

Uldis

07.12.2021. 13:14

»

Nopietni?

Lasot ko šādu par Ulmani, vienmēr rodas jautājums - ja pie varas būtu tie, kas bija pirms Ulmaņa, tad Latvija būtu uzvarējusi Krieviju un Vāciju? Un kur tad ir mūsdienu varoņi, jo runāt par to ko citi izdarīja nepareizi ir gauži vienkārši, bet izdarīt pašiem ko vēstures cienīgu - gauži grūti. Mums visiem...


Par vēsturi - te jau kāds rakstīja - ir jāsāk ar sevi, jāatsakās no meliem, ļaunuma, naida, iekāres, mantrausības, skaudības, elkdievības (arī valdnieku un valstu "dievināšanas") u.c. netikumiem vispirms sevī un jāizkopj tikumi: tikumība, pieticība, samērība, gudrība, taisnīgums utt. Ja Jūs (un ikkatrs) tā dzīvosiet, tad tas jau būs labs pamats plaukstošai dzīvei. Kā jau Ulmaņa piemērs to parāda - kas ir ar varu uzcelts tik pat viegli ar varu tika nojaukts. Neceriet uz valdību, strādājiet ar sevi!

Atbildēt

Uldis

07.12.2021. 12:59

Pēc būtības veselības industrijai nav izdevīgi veseli cilvēki, tomēr nav izdevīgi lai no slimībām mirst pārāk ātri. Viņiem visizdevīgāk ir ilgstoši ar hroniskām slimībām slimojošie. Gan farmācijas firmām, gan ģimenes "ārstiem", gan milzīgajam birokrātijas aparātam. Cilvēki to ir sapratuši un vairs negrib piedalīties, nereti - sev par skādi. Bet pēc vakcīnu fiasko no Apiņa puses norakstīt VISU uz valdību un "bailīgajiam" cilvēkiem - tā ir divkosība. Vai tie nebija "ārsti", kas piebalsojot valdībai daudz ko solīja saistībā ar vakcīnu efektivitāti un pūļa imunitāti? Vai tās nav farmācijas firmas, kas "uzvārīja" milzīgu naudu faktiski caur valdību uzspiežot visai apšaubāmu produktu pat īstermiņā, nemaz nerunājot par ilgtermiņu? Vai tie nav ārsti, kas pie katra sīkuma izraksta medikamentus, lai gan būtu jāmāca cilvēkiem mainīt bīstamus paradumus?

Atbildēt

lauķis

07.12.2021. 12:56

Tuvākajā nākotnē kovidreliģiozie varēs savu kovidu smērēt uz šmurdjaka un pārtikt no tā.Ģērbties varēs kariņlevita solījumos par ekonomikas atveseļošanos.Daudz vieglāk nebūs arī antivakseriem tomēr viņi ir kaut nedaudz gatavi tam.Karš ir karš un tajā ies bojā daudzi.Nolīšana lauku viensētās arī nav garantija izdzīvot,bet iespējas ir daudz lielākas.
Diemžēl tā saucamā sabiedrība ir sašķelta daudzās sabiedrībās,nav vienotības par vērtībām.Sākumā pietiktu ja iestātos pret meliem,nemelot ne sev ne citiem,nekur un nekad.

Atbildēt

Un

07.12.2021. 11:46

»

Apinim

Ko jūs kā ārsts domājat par to , ka ziemas spelgonī nevakcinētiem ir aizliegums nopirkt ziemas zābakus, jo apavu veikali strādā zaļajā režīmā


Un savukārt alkoholu var pirkt jebkur un jebkurš un ja galīgi navr vairs iziet no mājas ārā, tad bez maksas pievedīs klāt un vēl ielies mutē. Vai šis viss arī tiek darīts sabiedrības veselības vārdā?

Atbildēt

Nopietni?

07.12.2021. 11:45

»

Citi varianti

Šķelšanās process ir smags, bet tas attīra patiesību no meliem, atbrīvo cilvēkus no zaņķa kurā tie dzīvojuši. Vai mēs varam sajūsminātu es par Ulmaņa "vienotības" laiku, kas vienoti ieveda totalitārismā un iznīcināja arī pašu Ulmani. Kāpēc Kristus šķēla sabiedrību, kritizējot priesterus un rakstu mācītājus...


Lasot ko šādu par Ulmani, vienmēr rodas jautājums - ja pie varas būtu tie, kas bija pirms Ulmaņa, tad Latvija būtu uzvarējusi Krieviju un Vāciju? Un kur tad ir mūsdienu varoņi, jo runāt par to ko citi izdarīja nepareizi ir gauži vienkārši, bet izdarīt pašiem ko vēstures cienīgu - gauži grūti. Mums visiem šodien ir iespēja veidot vēsturi. Tad kur ir tie, kas var uzcelt Latviju par plaukstošu zemi? Ulmanis to izdarīja, kas to izdarīs šodien?

Atbildēt

Es

07.12.2021. 11:41

»

Anta 68

Par nevakcinēto diskrimināciju. Mēs, nevakcinētie, visi neesam tik ļauni, ka gribētu citus aplaist ar slimību. Man, piemēram, jau sen ir autoimūnās saslimšanas - psoriāze, artrīts, ar ko daudzmaz tieku galā. Turklāt vēl trausli asinsvadi, tāpēc baidos no potes. Arī tāpēc, ka man tuvajiem ir bijušas ...


Āzijā sejas maskas lieto mazliet citu iemeslu dēļ. Tur ir ļoti liels gaisa piesārņojumms ar cietā kurināmā daļiņām, un tad tie marlveidīgie un lupatveidīgie izstrādājumi kaut ko tiešām atsijā - ar aci redz, ka maskas paliek netīras. Vēl aziātiem ir sastopama arī ziedputekšņu alerģija. Un tas pa lielam ir viss.

Vēl viena lieta - mājsēde pilsētā, kurā lielā blīvumā ir vairāk iedzīvotāju nekā visā Baltijā kopā, ir viena lieta, bet pusmirušā miestā - pavisam kas cits. Ja jums Rācenis ar šampanieša glāzi rokās sāks stāstīt, ka lielā slimnīcā ir tikai 10 brīvu vietu (jo to paredz jaunie normatīvi, noteikumi vai protokols), tad arī jums liksies, ka ir katastrofa klāt? Un nebūs nekādu citu jautājumu?

Vecie un vārgie vakcinējas un paši sevi sargā, pārējiem dzīve kā ierasts. Jo ātrāk to sapratīs, jo labāk.

Atbildēt

Es

07.12.2021. 11:36

»

Pilsonis

Vairāk kā pus gadu atpakaļ visos melu midzeņos kladzināja par Indiju, par kovid katastrofu Indijā. Melu midzeņos par deltu dēvētais kovida paveids, pirms Indija neizvirzīja oficiālas pretenzijas, tika saukts par Indijas paveidu...


No tā melu midzeņa neviens nekad nav bijis Indijā, tāpēc kādu laiku melot citiem, kas arī nav bijuši Indijā, varbūt ka pat izdodas. Bet tikai kādu brīdi.

Atbildēt

Ferdinands

07.12.2021. 11:32

Viss sākās 91.gadā, kad tā vietā, lai komunistu un komjauniešu funkcionārus iebāztu katorgā uz gadiem 20 (saskaņā ar Sodu likumu), tauta viņus atstāja pie varas.

Atbildēt

Citi varianti

07.12.2021. 11:23

Šķelšanās process ir smags, bet tas attīra patiesību no meliem, atbrīvo cilvēkus no zaņķa kurā tie dzīvojuši. Vai mēs varam sajūsminātu es par Ulmaņa "vienotības" laiku, kas vienoti ieveda totalitārismā un iznīcināja arī pašu Ulmani. Kāpēc Kristus šķēla sabiedrību, kritizējot priesterus un rakstu mācītājus, lai nonāktu pie jaunās atziņas. Varēja "veselīgi“ dzīvot nekonfrontējoties. Meli caurauduši visu sabiedrību. Vienas pilsētas mērs izmanto sabiedrisko organizāciju, lai valsts organizācijas līdzekļus pārpumpētu savā kabatā, vienu profesionālo organizāciju kā karogu daži izmanto, lai nonāktu politikā vai daži biedri iegūtu ekonomiskos labumus uz pārējo rēķina. Katrā no mums ir labais un sliktais, kļūdu atzīšana un grēku nožēlošanas reti tiek izmantota (VDK aģenti un kompartijas pārstāvji ir mācīti neatzīt kļūdas).

Atbildēt

Apinim

07.12.2021. 10:54

Ko jūs kā ārsts domājat par to , ka ziemas spelgonī nevakcinētiem ir aizliegums nopirkt ziemas zābakus, jo apavu veikali strādā zaļajā režīmā.

Atbildēt

Bļā

07.12.2021. 10:52

»

#

Šim ārstam ir pastiprināta spriestspēja un atmiņas traucējumi


Aug 10, 2021 ... norādīja P. Apinis, piebilstot, ka mājsēde ir noziegums.

Apr 7, 2021 — Autors: Pēteris Apinis, ārsts, kanāla RīgaTV 24 raidījuma “Dr. ... un personiskus stāstus par vakcīnas kaitīgumu (nerunāsim par čipiem, ...

Mar 2, 2020 –– Es covidā lielu bīstamību nesaskatu un man vakcīnu nevajag. ... muld par zobu pastas kaitīgumu, toksiskiem dezodorantiem un caurām zarnām.........................Atbildēt

Ieva - paldies autoram

07.12.2021. 10:32

Paldies auttoram par saprātīgu rakstu.

Augstu novērtēju Apiņa spēju argumentēti analizēt..

Lai kāds ir, piemēram, Gobzems, vienlaikus augstu novērtēju arī viņa spēju : DROSMI pretoties un aicināt VARU ievērot likumus.
Jo būtībā vara ir pārsniegusi savas pilnvaras ar ierobežojumiem : atļaut tirgot alkoholu, bet aizliegt iegādāties nevakcinētiem ziemas zābakus. Tas ir necilvēcīgi, ko dara vara.
Vara neievēro Eiropas Parlamentārās asamblejas 2021. lēmumu, ka šādu diskrimināciju ar ierobežojumiem nedrīkst īstenot.

Atbildēt

Pilsonis

07.12.2021. 10:16

Vairāk kā pus gadu atpakaļ visos melu midzeņos kladzināja par Indiju, par kovid katastrofu Indijā. Melu midzeņos par deltu dēvētais kovida paveids, pirms Indija neizvirzīja oficiālas pretenzijas, tika saukts par Indijas paveidu.
Pārapdzīvotā, nabadzīgā, netīrā Indija. Tur laikam visi ir apmiruši? Jo jau vairāk nekā pus gadu par Indiju ir kapa klusums. Domāju nekļūdīšos, ja teikšu, ka vietējos melu midzeņos vārds Indija pat 6 mēnešu laikā nav pieminēts.
Bet cilvēki ir tik dumji. Nevienam nerodas jautājums, kas tad tajā Indijā ir noticis. Kāpēc melu midzeņi pēkšņi par Indiju vairāk nerunā.
Pašvaldību vadītāji viens pēc otra paziņo, ka kovids tur ir uzveikts.
Gadījumā tur cilvēkiem uz ielām nedala ivermektīnu, kas vispār grašus maksā

Atbildēt

Anta 68

07.12.2021. 10:16

Par nevakcinēto diskrimināciju. Mēs, nevakcinētie, visi neesam tik ļauni, ka gribētu citus aplaist ar slimību. Man, piemēram, jau sen ir autoimūnās saslimšanas - psoriāze, artrīts, ar ko daudzmaz tieku galā. Turklāt vēl trausli asinsvadi, tāpēc baidos no potes. Arī tāpēc, ka man tuvajiem ir bijušas blaknes no potēm.
Pandēmija tomēr ir, maskas ir jāvalkā arī distancēšanās un citi drošības pasākumi jāievēro. Kā, piemēram, Japānā visi arī uz ielas staigā ar "uzpurņiem", un viņiem nebija tik slikti saslimšanas rādītāji kā pie mums, kaut arī vakcinācija ne labāka.
Bet tas, ka vakcinētie tāpat saslimst un inficē citus, tomēr dod man tiesības pajautāt - kāpēc es nevaru iet lielveikalā, ja tiek ievēroti drošības pasākumi?
Ārstu konsīlijs nemaz tik viegli sertifikātus nedod.
Turklāt, staigāt pie ārstiem negribas aiz drošības apsvērumiem. Laikam jau Covidu izslimoju ar visu savu ģimeni.

Atbildēt

sabiedriskie par histēriskiem varas takšiem palikuši

07.12.2021. 10:12

rakstā precīzi pateikts par meinstrīma "sabiedriskajiem" medijiem, kurus mēs visi kopīgi uzturam ar savu naudiņu, precīzi patiekts par rečekistiem. Ir tieši tā kā raksta autors. Par histērijas kūrējiem, vajātājiem un kūdītājiem kļuvuši arī Latvijas radio 1 ar tomsoniem, Panorāma ar bērtulēm, kincēm.. bojārs ar savu "paņēmienu".

Atbildēt

#

07.12.2021. 09:53

Šim ārstam ir pastiprināta spriestspēja un atmiņas traucējumi.

Atbildēt

Es

07.12.2021. 09:34

»

xxx

Liela mirstība ir jo covid neviens neārstē. Tikko tuvs cilvēks tā arī aizgāja - Cilvēks tiek atstāts mājas līdz pēdējam brīdim kad viss jau ir ļoti slikti, dakterēts ar tējām un vitamīniem pie plaušu pneimonijas. Ātros saukt ir bezjēdzīgi jo tie divreiz atbrauc, apskatās un pasaka ka te viss vēl nav...


Covid un/vai pote uzslāņojas uz esošajām preblēmām un var palaist autoimūnas reakcijas. Šis pasākums tomēr ir mākslīgi sintezēts. Par shēmu liecina arī neadekvātā varas reakcija uz to (izņemot Zviedriju). Praktiski sanāk tā, ka visur, kur ir sasniegta augstākā vakcinācijas aptvere (Singapūra), nekas tādēļ vien nav beidzies.

Vienlaikus ir neskaitāmi simti tūkstoši un miljoni, kas covid ir pārcietuši kā iesnas vai vieglas kakla sāpes un krekšķi, un pozitīvs tests tiem ir bijis tikai saceltās ažiotāžas un darba nespējas lapas dēļ. Viņi būtu to izstaigājuši bez lielas ņemšanās.

Atbildēt

Es

07.12.2021. 09:22

Vakar pašķirstīju rečekistu raksteļus.

Ir kaut kāds izmisums tur jūtams. Ja varas prostitūtas raksta,ka laba (?) žurnālistika ir DĀRGA un uzkrītoši prasa ZIEDOT naudu (protams, anonīmi), tad uzreiz rodas vairāki jautājumi. Vai var noziedot arī no Krievijas nākušu naudu? Vai varbūt zaglis var izpirkt karmu, noziedojot rečekistiem?

Paši raksti izteikti atgādina bloga līmeni, tā nav nekāda izmeklējošā žurnālistika, jo, pirmkārt, izmeklēšana nenotiek, notiek tikai neslēpta varas apkalpošana.

Ar skaļiem smiekliem izlasīju Twitter A. Krusta saraksti ar Spriņģi. Spriņģe mūk kā velns no krusta. Viņš piedāvāja 1:1 diskusiju TV, Spriņģe automātiski pieprasīja tādu LTV1 kanālā. :D Videotiešraide ir iespējama tikai LTV!, tā viņa domā. Tur vēl citi kuriozi aspekti tajā sarakstē parādās.

Un, protams, ka rečekisti Apinim ir zaudējuši vienos vārtos. Līdz ar sejas zaudēšanu. Prostitūcija ir prostitūcija.

Atbildēt

xxx

07.12.2021. 08:21

Liela mirstība ir jo covid neviens neārstē. Tikko tuvs cilvēks tā arī aizgāja - Cilvēks tiek atstāts mājas līdz pēdējam brīdim kad viss jau ir ļoti slikti, dakterēts ar tējām un vitamīniem pie plaušu pneimonijas. Ātros saukt ir bezjēdzīgi jo tie divreiz atbrauc, apskatās un pasaka ka te viss vēl nav tik slikti, lai guļ vien mājas, kad jau saprata ka nu viss gan ir slikti tad tiešām jau bija par vēlu.
Faktiski izskatās ka pacienti slimnīcā nonāk ar vismaz nedēļu ielaistu slimību kuru ārstēt jau ir ievērojami grūtāk un ja arī izdzīvo tad tam ir paliekošas sekas.
Ir gadījumi protams kad cilvēks paguļ mājas nedēļu ar 38 temperatūru dzerot tējiņas un pāriet, arī tādi ir zināmi. Tomēr ja nu šī temperatūra tomēr nepāriet tad pēc nedēļas stāvoklis ir kritisks. Jo vairāk apkārt slimo ar covid jo vairāk satrauc tieši medicīnas pieeja problēmai nevis slimība kā tāda. gandrīz jau 2 gadu laikā nav nekādas stratēģijas vai idejas ko darīt no valdošas sistēmas un viss tiek improvizēts.

Atbildēt

lauķis

07.12.2021. 07:44

»

Haralds Kalns

Pieļauju,ka arī pie varas esošie SMAGI KĻŪDĀS,bet,ka tik ļoti neieredz savu tautu,nespēju aptvert! Viss, kas SATVERSMĒ attiecas uz cilvēktiesībām un brīvībām ir SABRADĀTS!!! Kur ir robežmala,ja tiek liegta iespēja strādāt un nopelnīt, kā arī iegadāties pārtiku


Pie varas esošie SMAGI NEKĻŪDĀS,tie cītīgi pilda savu saimnieku pavēles,tiem nav tautas jo tie ir nešķīsteņi.
Poli/tiķis ir cilvēka pēdējā degradācijas pakāpe.

Atbildēt

at bogdanovs123

07.12.2021. 07:04

Identiski ir arī Anglijā. Ir pamatīgi palielinājusies mirstība ar Covid nesaistītu iemeslu dēļ, sevišķi aprūpes namos, bet ne tikai. Un tas viss tieši ielaisto slimību dēļ jo lokdauņu laikā slēdza un pamatīgi ierobežoja ārstēšanu, sportošanu un socializēšanās. Šo nāvju skaitu Anglijā mēra desmitos tūkstošu, līdz pat 100 tūkstošiem... Ir sen zināms ka depresija un socializēšanās trūkums paliekina mirstību vecu cilvēku vidū. Tātad, diezgan droši var apgalvot, ka pat ja lokdauņi kādu izglāba, tad tie nogalināja vairāk nekā izglāba. Un Latvijā ir tas pats. Bet ilgtermiņa sekas nogalinās jeb ātrāk nkvedīs nāvē vēl daudz daudz vairāk cilvēku.

Atbildēt

cilveks444

07.12.2021. 06:24

Pasaka par cilvēku, kurš ticēja, ka mirs!

Aiz trejdeviņām jūrām un trejdeviņiem kalniem, kādas karaļvalsts cietumā sēdēja kāds vīrs, kurš bija izdarījis noziegumu. Smagu noziegumu, pa kuru pēc karaļvalstī valdošā karaļa izdotiem likumiem vīram draudēja nāves sods. Vīrs bija samierinājies ar savu likteni, viņš zināja, ka viņam nav cerību uz apžēlošanu. Jo visus viņa lūgumus par apžēlošanu karalis bija atteicis.

Tā šis vīrs sēdēja savā cietuma kamerā un gaidīja noteikto stundu, kad viņam tiks izpildīts nāves sods. Te pie viņa cietuma kameras, kopā ar apsargu, pienāca kāds baltā ķitelī ģērbies cilvēks. Kurš sacījās esam ārsts. Teica, ka vēloties parunāt ar nāvei nolemto. Uz nāvi notiesātais piekrita sarunai. Ārsts sacīja, ka viņš veicot zināma veida eksperimentus, tāpēc vēloties jautāt, vai uz nāvi notiesātais nepiekristu piedalīties šādā eksperimentā!?

Nāvei nolemtais vīrs jautāja, kas tas par eksperimentu? Dakteris atbildēja, ka nekas daudz nemainīsies, taču vīram tiks izpildīts nāves sods, notecinot asinis, tādā veidā, ka viņš pats neredzēs to, kā tas tiek darīts, taču jutīs to visu. Vīrs nezināja, ko atbildēt, jo ārsta piedāvājums nešķita tāds, kas esošā situācijā varētu kaut kā atvieglot uz nāvi notiesātā likteni. Tomēr nedaudz padomājis vīrs nolēma piekrist ārsta piedāvājumam, jo ārsts sacīja, ka tādā veidā nāves soda izpilde būs mazāk sāpīga.

Pienāca diena, kad vīram tika izpildīts noteiktais soda mērs. Viss bija sagatavots soda izpildei, gan speciāls krēsls, gan saites ar kurām piesiet uz nāvi notiesāto, lai tas neizrautos, gan aizslietnis, lai vīrs neredzētu, kas tiek iedurts viņa rokā. Notiesāto piesēja, nolika aizslietni, apkašā palielu bļodu, kurā satecināt asinis. Un nāves soda izpilde sākās.

Vīram rokā, kura bija aiz aizslietņa, iedūra šļirci, ar kuras palīdzību notecināt asinis. Un asinis lāsi pa lāsei sāka pilēt bļodā, kuru vīrs redzēja. Gāja laiks, bļoda pildījās ar notiesātā asinīm arvien vairāk un vairāk, tā kļuva pilnāka un pilnāka. Bet vīrs - bālāks un bālāks. Jo pilnāka kļuva bļoda, jo bālāks un vārgāks kļuva vīrs. Viņa galva pamazām nolaidās uz sāniem, augums sāka ļimt, acis -dzist.

Pagāja laiks un bļoda bija gandrīz pilna. Te pēkšņi asins strūkla apsīka un līdz ar tās apsīkšanu aizvērās arī uz nāvi notiesātā vīra acis uz mūžu. Ārsts pienāca pie vīra un pataustīja pulsu. Pulsa nebija. Vīrs bija saļimis un miris. Nāves sods bija izpildīts. Sods bija sasniedzis notiesāto. Bet arī eksperiments bija izdevies. Eksperiments, kurā tika pārbaudīts kā darbojas cilvēka psihe. Cik viegli cilvēku var pakļaut nāves bailēm, kas notiek tad, ja cilvēks domā, ka mirs.

Jo notiesātā rokā adata gan bija iedurta, taču asinis viņam netika notecinātas. Tās bija tikko nokauta lopiņa no karaļa ganāmpulka asinis. Kuras miesnieks no nokautā lopiņa bija savācis un atdevis ārstam, kurš veica eksperimentu. Eksperiments apliecināja ārsta aizdomas, ka cilvēku spēj nogalināt domas! Domas, ka nāve ir neizbēgama, ka cilvēks jau mirst!

Pēc daudziem daudziem gadiem, jau citās karaļvalstīs un pavalstīs, šo pašu psiholoģisko triku izmantoja tie, kas izvērsa kādu baismīgu afēru, kas skāra visu cilvēci, sludinot, ka nāvējošs vīruss ir pārņēmis pasauli, ka no tā nevar izbēgt, ka slimiem nav cita ceļa kā mirt. Ja vien viņi nesamaksās valdniekiem, pārdodot savu brīvību, bet sātanam dvēseli. Un cilvēki, domājot, ka ir nāvei nolemti, mira, bet tos, kas negribēja tam ticēt, sāka vajāt līdz zobiem bruņoti valdnieku pakļautībā esoši policistu bari!

Atbildēt

trampam & baidenam 2,3% otkats

07.12.2021. 03:01

asv kolonija latvija rupes par aborigenu veselibu nav prioritaras.

Atbildēt

viela pārdomām

07.12.2021. 00:15

»

Es

Atļaušos nepiekrist Apiņa kunga viedoklim...


No pašas afēras sākuma saprāta vadīti ļaudis un alternatīvie mediji brīdināja pasauli par to, ka lokdauni un visi ieviestie aizliegumi nekad nebeigsies, tie ir paredzēti kā turpmākās dzīves sastāvdaļa. Ko globālisti rakstīja pagājušā gada martā un kas būs tālāk?

Savus brīdinājumus jau mēs neizdomājām no zila gaisa, vienkārši vajadzēja vērīgi sekot līdzi notiekošajam un palasīt to, ko raksta paši globālisti. Daudz runājam par Davosas forumu un Švābu, bet ir taču arī citi – viens no tādiem ir Gideons Lichfield no Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta un turpat šī institūta lapā jau 2020.gada 17.martā tika publicēts raksts ar precīzu nosaukumu – “Mēs neatgriezīsimies normālajā”

Šajā rakstā faktiski tiek pateikts viss, ko vajadzēja saprast un attiecīgi reaģēt jau toreiz, nepieļaujot neko no tā – taču pasauli pārņēma histērija un panika. Bet palasiet vismaz tagad, kas tur teikts, jo mēs jau arī šobrīd esam turpat, kur toreiz, jo viss taču iet pa apli. Varbūt vēl kāds sapratīs, kam bija taisnība.

“Lai apturētu vīrusu, mums būs radikāli jāizmaina viss, ko mēs darām, kā strādājam, trenējamies, socializējamies, iepērkamies, rūpējamies par veselību, apmācām bērnus, rūpējamies par ģimenes locekļiem. Mēs visi gribētu atgriezties pie normālā ātrāk, bet mēs nesaprotam – taču atklāsme drīz iestāsies – ka lietas neatgriezīsies atpkaļ pēc dažām nedēļām vai mēnešiem – daudzas no tām vairs nekad. Ja vien kādam pasaulē ir vīruss, bez stingras kontroles uzliesmojumi turpināsies. Imperiālās Koledžas pētnieki piedāvā skaidru modeli – ieviest vēl ekstrēmākus sociālās distances mērus katru reizi, kad pieaug saslimstība un intensīvās terapijas gultas sāk piepildīties un mazliet tos atlaist, kad pīķis krītas…

Nākotnē es paredzu, ka mēs atjaunosim iespējas socializēties drošā vidē, izstrādājot sarežģītākus veidus, kā identificēt riskantos cilvēkus un likumiski viņus diskriminēt. Iedomājieties pasauli, kur pirms tikšanas lidmašīnā jums vajag pierakstīties servisā, kas izseko jūsu pārvietošanos caur aplikāciju. Aviokompānija neredzētu, kur tieši jūs esat, bet tā saņemtu trauksmes signālu tikko esat bijis tuvumā kādam inficētam. Tādi paši nosacījumi būs iekļūšanai pasākumos un sabiedriskajā transportā, valdības ēkās un citur. Visur būs temperatūras skaneri un jūsu darba vieta pieprasīs nēsāt ierīci, kas mēra temperatūru un citus organisma procesus. Ja naktsklubi tagad prasa vecuma apliecinājumu, tad tie prasīs digitālu ID un atzīmi par to, ka esat vakcinēts vai pārslimojis kārtējo pēdējo vīrusa variantu”

Tas viss rakstīts jau pagājušā gada marta vidū, bet nez kāpēc to visu sauca par ‘sazvērestībām’, cenzēja un izsmēja. Nu labi, tad mēģinam vest pie prāta šos cilvēciņus vēlreiz, jo divu gadu laikā viss ir noticis tieši tā un nekas no režīmu viņiem solītā nav piepildījies. Visur tur, kur sabiedrības nav spējīgas pretoties, režīmi grābj varu riekšavām un ievieš aizvien vairāk totalitārisma.

Varētu atkal minēt neskaitāmos zinātnes datus un pierādījumus, kas skaidri parāda šīs histērijas tukšumu un to, ka visvairāk špricētās valstīs ir lielākie uzliesmojumi – bet tas nav par to. Nesenās it kā demokrātiskās zemēs kā Austrālija un Jaunzēlande jau ir koncentrācijas nometnes un mediji ziņo par izbēgušiem no tām, kas noķerti – bet veselas pilsētas iemet lokdaunā tikai dēļ viena pozitīva testa. Austrijā pēc 65% nošpricēšanas atkal sākās uzliesmojums, tajā vainoja nevakcinētos, izsludinot lokdaunu tikai viņiem, pēc kā uzliesmojums tikai pastiprinājās un tad lokdaunā iemeta visus – tieši tāpēc, lai noslēptu šī apvainojuma bezjēdzīgumu. Tālāk obligātās potes plāni un nekad nesasniedzama ‘pilnīga vakcinēšana’

Ja tās strādātu, tāda obligāta piespiedu šantāža nebūtu iespējama – ja tās nestrādā, tad tās nevar būt obligātas – šī vienkāršā loģika kaut kā nepielec vēl tik daudziem. Kā arī tas, ka loģika un zinātne te nespēlē nekādu lomu – tas viss ir par to, cik cilvēku ir gatavi pakļauties.

Viss vēl nav tik slikti – afēra nav izdevusies visur tā, kā viņiem gribētos – masveida protesti notiek arī Austrijā un Vācijā, jo tur patlaban izšķiras visas Eiropas liktenis, arī ASV faktiski visi sarkanie štati ir pilnībā pret Baidena plāniem un tur tiesas ir bloķējušas nacionālo nospricēšanas plānu, priekšā ir lieli tiesu darbi un pārbaude Konstitūcijai, vai tā vispār tur vēl darbojas. Ja tur uzvar cilvēktiesības, tad dod cerību arī pārējai pasaulei.

Bet afēristi turpina darīt visu to pašu – plāndēmijas skaistums viņu izpratnē ir iespēja nemitīgi medijos štancēt jaunus variantus un turpināt histēriju – tāpat nekur vairs nav atkāpšanās visiem tiem, kas piedalās šajā noziegumā – režīmiem, medijiem, mediķiem un visiem citiem, pat ja viņi paši skaidri saprot, ka tas ir noziegums – viņi ies līdz galam un aizstāvēs plāndēmiju, uzbrūkot cilvēkiem.

Jo tikko apstājas histērija, apstājas viss – cilvēki redz, ka realitātē nav nekādas pandēmijas, tikai uzpurņi un citas izdarības viņiem par to nemitīgi atgādina – tad var sekot vēl lielāka atmošanās un viņi var atklāt, ka visu šo laiku ir bijuši iesaistīti psiholoģiska terora operācijā, tāpēc omikrons sēdēs medijos vēl mēnešiem un tad sekos vēl un vēl nākamie mutanti un teātris turpināsies, bet iznākumi ir tikai divi – vai nu režīmi iemet cietumā cilvēci, vai cilvēce iemet cietumā režīmus.

Atbildēt

Haralds Kalns

07.12.2021. 00:06

Pieļauju,ka arī pie varas esošie SMAGI KĻŪDĀS,bet,ka tik ļoti neieredz savu tautu,nespēju aptvert! Viss, kas SATVERSMĒ attiecas uz cilvēktiesībām un brīvībām ir SABRADĀTS!!! Kur ir robežmala,ja tiek liegta iespēja strādāt un nopelnīt, kā arī iegadāties pārtiku???

Atbildēt

Pietiek lasītājs

06.12.2021. 23:24

Manā skatījumā cienījamais ārsts un politiķis labticīgi kļūdās par augstās mirstības īsto cēloni.

Viņš secina: “Pieaugošais hemorāģisko insultu skaits liecina tikai un vienīgi par savu augsto asinsspiediena skaitļu nekontrolēšanu. Savukārt pieaugošais išēmisko insultu skaits liek domāt par nevēlēšanos ārstēt aritmijas un lietot perorālos antikoagulantus.”

Es savukārt secinu, ka Apiņa k-gam ir pieejami dati par paaugstinātu mirstību tieši no šim slimībām. Ne Latvijas, ne Eiropas statistikas portālos nav Latvijas sniegto datu par nāves cēloņiem pēc 2019.gada. Tādu nav ne par 2020., ne 2021.gadu. Vismaz es neatradu. Bet no ārsta citētā fragmenta, varu secināt, ka mirstība no sirds infarkta un insulta (smadzeņu trombozes) ir krasi palielinājusies Latvijā.

Ja tādi dati ir, tad tie korelē ar periodu, kad Latvijā sāka lietot jaunā veida ģenētiskās Covid vīrusa pilnā piķa S proteīna mRNS vakcīnas.

Zinātnieki eksperimentāli novērojuši un aprakstījuši kā Covid pīķa proteīns sabojā cilvēka genomu, bloķējot DNS kļūdu labošanu un izraisot mutācijas, kas noved pie adaptīvās imunitātes B un T šūnu pēkšņas “sajukšanas prātā” (zinātnieki lietoja terminu - Covid piķa proteīns lokalizējas šūnas kodolā un nolaupa DNS kļūdu labošanas mehānismu un adaptīvās imunitātes mašinēriju).

Sabojātais genoms imūnšūnu DNS savukārt tāpat kā lēnas toksiskas iedarbības inde noved pie letāliem pēkšņiem infarktiem un nāvējošām trombozēm ilgākā laika posmā pēc potēšanās. Bailes šo nāvējošo ģenētiski modificēto injekciju destruktīvo iedarbību gan paātrina, tur nu ārstam ir daļēja taisnība.

Tāpēc es neuzskatu cilvēkus pašus vainīgus. Nāvējošas šāda jauna veida vakcīnu blaknes ir pierādīts fakts. Savukārt farmāciju kompānijas noliedza, ka mRNS vakcīnas varot ietekmēt genomu. Klīniskajos šo kompāniju vakcīnu drošības pētījumos ģenētiskā iedarbība vispār netika pētīta. Tagad, kad zinātnieki atklājuši patiesību, blaknes kā pēkšņi un negaidīti infarkti un insulti vairākas nedēļas vai pat mēnešus pēc potēsanās, palielina mirstību.

Precīzi ir iespējams noteikt vai cilvēks ir miris ar vakcīnas sabojātu genomu, izmantojot gēnu sekvencēšanas Sangera metodi, piederīgajiem pieprasot sekciju un šūnu DNS pārbaudi ar šo metodi uz Covid pīķa proteīna nukleīnskābju daļu klātesamību šūnu kodolā. Ja pēc vakcīnas Sangera tests uzrāda pīķa proteīna daļu esamību šūnu DNS kodolā, tad cilvēka slepkava ir šī mRNS vakcīna.

Pilns pētījuma teksts angļu valodā PDF šeit:

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

Atbildēt

Es

06.12.2021. 23:16

Atļaušos nepiekrist Apiņa kunga viedoklim.
Mums ar kovidu šī gada sākumā izslimoja puse ģimenes, vissmagāk- ar jaunākais - 6šgadnieks- ar lklepu, kas lēnām palika nejaukāks, līdz antibiotiku kurss palīdzēja izveseļoties.
Pēc pieredzes - jā ģimenes ārsti zvanīja katru dienu, katram slimniekam. Bet, kad jautāju - man šķiet, ka bērnam ir vajadzīgs rentgens plaušām- atbilde sekoja - tas patreiz (kamēr puiks ir infekciozs) nav pieejams. Aiziesiet, kad būs vesels...
Protams, alternatīva bija uzssukt ātro palīdzību un uzstāt uz došanos uz slimnīcu ( to darītu, ja nebūtu uzzsākuši lietot antibiotikas)
Otrs piemērs- pēc vakcīnas, vīrietis 50gv. Reiboņi, kas nepāriet, ģimrnes ārstu nevar sazvanīt, jo tā pārstrādājušies, ka strādā pusi dienas. Vienīgā saziņa ir caur whatsapp. Iesaka uztaisīt asins analīzi - paaugstinājušies dimēri.. ieteikums - vajadzētu uztaisīt tomogrāfu galvai - kur, kad tas ir iespējams ( meklējiet, pēc pieraksta kaut kur, kaut kad pēc 2nedēļām vai ar ātro palīdzību)
Khp - izmeklējumi ir vajadzīgi, tad, kad cilvēks slims, lai saprastu, kā reaģēt.
Visa medicīnas sistēma ir sapuvusi, cilvēkam parastam ir vieglāk atmest ar roku kā cīnīties par savu veselību.
Un tā med profesoru daiļd...šana ir tikai di...šana par tēmu - paši Jūs to sistēmu gadu gadiem esat tādu izveidojuši, un nav tur pie vainas tikai veselības ministrijas ierēdņi.
Tā Jūsu naudas grābšana katram med klanam savā pusē ir novedusi mūs pie šodienas situācijas.
Kur ir problēma konteineros uztsisīt ātro ambulanci kovidpacientiem ar rentgena iespēju, jaut vai konvrijera tipa, - ir aizdomas par plaušu bojājumiem- lai ir slimniekam iespēja uztaisīt rentgenu, saņemt ārsta konsultāciju un mierīgi doties mājās, ārstēties pareuzām metodēm. JAJAU MŪSU ĢIMENES ĀRSTI IR DAUDZ BAILĪGĀKI PAR IGAUŅIEM,kur ārsta prakse kartu dienu pieņem ap 4riem covid pacientiem..
Tā vietā atkal miljoni ir iegrūzti tai pašā LV medicīnas melnajā caurumā

Atbildēt

kļimoviča aita

06.12.2021. 23:06

Šoreiz rakstu pat necentos izlasīt... mīļie draugi, vienkārši dariet man, lūdzu, zināmu - vai tā pentera beigās apaiņu pētereitis atkal aicina visus durties ar nepārbaudītiem preparātiem, kas oficiāli tiek dēvēti par "vakcīnām"?

Atbildēt

Niks

06.12.2021. 22:19

Vai vēl garāk un garlaicīgāk uzrakstīt nevarēja?

Atbildēt

Par ko brīnīties,

06.12.2021. 22:18

ja MK 720. rīkojums sākas ar šādu tekstu:
"Lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi un mazinātu novēršamo mirstību..."
Uzsveru: "mazinātu novēršamo mirstību"! Tas nozīmē, ka mirstību vajag mazāk novēst - skaidri un gaiši pateikts un noziedzīgā valdība visu laiku šo genocīda politiku arī ir realizējusi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: