Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

SIA „Baltic Screen” pašlaik pārrunā iespēju nākamgad sagatavot un izdot grāmatu par Māri Sprūdu, kurā varētu tikt iekļauti dažādi sarunu ieraksti, dokumenti un citas nozīmīgas laikmeta liecības.

SIA „Baltic Screen” kā izdevējs uzskata, ka, īstenojoties šīm iecerēm, tā varētu būt desmitgades rezonējošākā grāmata, kas varētu „uzspridzināt” vismaz daļu valdošās elites.

Par grāmatas sagatavošanu pašlaik notiek sarunas ar Lato Lapsu. „Jā, pēdējos pāris mēnešos es esmu vairākkārt ticies ar šo kungu, lai apspriestu dažādas detaļas. Galīgais lēmums vēl nav pieņemts, taču domāju, ka tā varētu būt grāmata, kuras efekts uz sabiedrību līdzinātos jau pasen izdotajai Jāņa Brūkleņa grāmatai „Tiesāšanās kā ķēķis”, Jurģa Liepnieka romānam „Nāve – tās nav beigas” un slavenajai Indriķa Latvieša „Baiļu” triloģijai, kuras noslēdzošā daļa tiek solīta drīzumā,” apliecina L. Lapsa.

Lai apliecinātu, ka šādas pārrunas patiešām notiek, SIA „Baltic Screen” pievieno fotoattēlu, kurā M. Sprūds un L. Lapsa ar rokasspiedienu apliecina iespējamās sadarbības iespēju. Plašāka informācija tiks sniegta tuvākajā laikā.

Novērtē šo rakstu:

24
1