Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nacionālisti

19.10.2020. 20:35

Nacionālā apvienība ir sen jau vienojusies ar Vladimiru Putinu, kad tieši viņi uzsāks latviešu sišanu, kuri protestēs pret Latvijas pievienošanos Krievijai. JKP, Vienotība un Nacionālā apvienība saņem naudu no Kremļa un tiešā veidā apdraud Latvijas drošību.

Atbildēt

Ivo

19.10.2020. 20:33

Prokrieviskie bioatkritumi tagad dzīvo ar cerību ka te arī viņu vara varētu būt un tā viņus atbalsta..graudiņa gejklubs komentus raksta caurām dienām..

Atbildēt

Nacionālisti

19.10.2020. 20:32

»

Ivo

Tev krievu cūkai gribētos lai apvērsumu noorganizē salašņu centra elektorāts??bolderājas un maskačkas atkritumi?,nespīd..mīzēji


Tu esi kārtējais ar Vienotības, NA un JKP pretvalstisko ideoloģiju izskalotais mudaks. Vienotība un Nacionālā apvienība atdos Latviju Krievijai bez neviena šāviena, pēc pirmās Kremļa pavēles.

Atbildēt

P

19.10.2020. 20:23

Jurašs, parādnieks, iesalnieks, ģirģens, viņiem taču spīd acis, gaidot, kad viņi tikai varēs sākt sist visus, kuri viņiem nepakļaujās!!! Ar šo melu rakstu viņi sāk gatavot ausgni valsts apvērsuma īstenošanai!!!

Atbildēt

Nacionālisti

19.10.2020. 20:20

Kā jūs to nesaprotat, ka šos Lukaša atmazgājošos rakstus pasūta Nacionālā apvienība, JKP, Vienotība, lai sagatavotu augsni valsts apvērsumam un sekojošajai brutālai cilvēku apspiešanai. Sišanai tādā pašā veidā!!!

Atbildēt

to idiņš

19.10.2020. 20:15

»

sizofrenijas animacija

tu zime ari hitleriskas vacijas tankus sava fb profila


Kad ir turku droni un amerikāņu Jevelin, tanki vairs tikai krieviem ir aktuāli. Ko lai dara, ja pašiem elektronikas nav, smadzeņu nav un vairs nav neviena, kas būtu gatavs padalīties, kā tas bija, kad Staļins gatavoja Lielo karu.

Atbildēt

to ha-ha

19.10.2020. 20:10

»

ha-ha

Francijas policisti ir nogalinājuši ap 10 dzeltenajām beretēm. Miesas bojājumi nemaz netiek uzskaitīti. Francija ir ES dalībvalsts...


Vācieši marodierus bez ierunām lika pie sienas, bet šis krievu smerdelēns, LB izlaupītājs, tikai aci zaudēja.

Atbildēt

motorhead 1916

19.10.2020. 20:01

Caur biezaam virsdreebeem tieshaam nav ticami, bet principaa bojaajumi taadi, kaa iezveljot ar kjeedi vai ko liidziigu. Ne ar steku, protams. Tas elkonis... Nu, man futbola laikos arii baigaaki sapampumi bijushi, paarsvaraa gan uz kaajaam. Teiksim, ja roku taa sirsniigi iecirstu mashiinas durviis...kaut ko taadu vareetu ieguut. Tas gan atkariigs no organisma, protams.

Atbildēt

Būs labi!

19.10.2020. 19:51

.....grantiši nosprāgs un būs labi!

Atbildēt

feika bilde un fotosops!

19.10.2020. 18:54

lai parada zilumus un sasitumus zem apaksbiksem !

Atbildēt

Protams

19.10.2020. 18:35

Raivi Dzintar, Tev un Tavai mafijai NA, lai kā arī necenstos, Latviju neizdosies pārvērst par otru Baltkrieviju, kurā policijas specvienības sit savu tautu. Aiz šiem slepkavu atmazgājošajiem rakstiem stāv Imants Parādnieks!

Atbildēt

Bordāna uzpurnis

19.10.2020. 18:34

»

Latvijas valsts terors, līdz pilsoņu karam viens solis

...


Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Latvijas valsts terors, līdz pilsoņu karam viens solis

19.10.2020. 18:29

»

ha-ha

Francijas policisti ir nogalinājuši ap 10 dzeltenajām beretēm. Miesas bojājumi nemaz netiek uzskaitīti. Francija ir ES dalībvalsts...Rosina noteikt naudas sodu par masku nelietošanu sabiedriskās vietās 6
SABIEDRĪBA Šodien 18:50
Jauns.lv / LETA
Tieslietu ministrija (TM) sagatavojusi grozījumus likumā, kas paredz, ka policija par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās iedzīvotājiem piemēro brīdinājumu vai līdz 50 eiro lielu naudas sodu, pastāstīja TM valsts sekretāra vietniece Laila Medina.

Atbildēt

ha-ha

19.10.2020. 18:29

Francijas policisti ir nogalinājuši ap 10 dzeltenajām beretēm. Miesas bojājumi nemaz netiek uzskaitīti. Francija ir ES dalībvalsts.
Latvijā taču arī demonstrācijā puisim iešāva acī gumijas lodi! Bez tam LV ir iegādāts daudz dažādu demonstrāciju apspiešanas bruņojuma un ierīču. Kam tas domāts? Taču ne muzeju fondiem!
Mēs tādi balti un pūkaini ...

Atbildēt

Trūkst komentāru

19.10.2020. 18:21

Izskatās, ka rakstu rakstījis Lukašenko tuvais korišs Imants Parādnieks un Nacionālā apvienība sagatavo savu tautu nākošanai fašisma pakāpei. Drīz Nacionālā apvienība dzemdēs tituškas pēc Omon scenārija, kas sitīs visus, kuri nepūtīs valdošās mafijas stabulē.

Rakstā izmabtoti medicīniski aplami secinājumi.

Atbildēt

Jā, bet

19.10.2020. 18:00

Raksta autors visai korekti, pamatojot ar medicīnā balstītiem slēdzieniem, ir aprakstījis savas domas par bildē redzamajiem miesas bojājumiem. Komentāros oponenetiem nav ko iebilst. Atliek tikai rupji lamāties un izteikt ķengas autora virzienā.
Slikti strādājat, biedri demagogi.

Atbildēt

Lukašenko plāno vakcinēt visas Baltkrievijas iedzīvotājus

19.10.2020. 16:21

»

Joske

Neviens viņu nespieda iet protestos pret Lukašenko,kurš ir ieguvis 80.% veletāju atbalstu,vinam jāsaprot,ka kuļiganiska uzvedība pret drošības organiem,nepakļausanās,tad zilumi ir nopelnīti,tas notiktu jebkurā valstī


Daudzi domā, ka Krievijā un Baltkrievijā izmantos “krievu vakcīnu” pret C19 sekām.

Nav tādas “krievu vakcīnas”, tie ir meli Ir tikai viena veida vakcīna uz C19 - tāda, kura iejaucas cilvēka genomā, liekot šūnām pašām izstrādāt antivielas.

Šo vakcīnu izstrādāja B. Geita fonds ar D. Trampa ASV finansējumu 1.9 miljardi USD finansējumu 2020. gada sākumā ASV vakcīnu firma Astrogen.

“Krievu vakcīnu” ar minēto ASV firmu Astrogen ražo Novosibirskā. Publiskās izrādes, kurās vakcinējas Žirinovskis, Putins, Šoigu, ir “cirks”.

Nav tādas “krievu vakcīnas”, ir tikai viena vakcīna, kura rediģē cilvēka genomu- tā kā notiek iejaukšanās cilvēka genomā, to mākslīgi piespiedu kārtā rediģējot, tiek izjaukta pati cilvēka genoma; pastāv riski, ka vakcīna ilgtermiņā ar imūnsistēmas pretreakciju var izsaukt saslimšanu ar vēzi, radīt neauglību vai citas veselības problēmas.

Jautājums ir cits - kāpēc Latvijas valdība nerada likumu, kas aizliegtu piespiedu iedzīvotāju vakcinēšanu ar policijas un karaspēka iesaistīšanu.

Astrogen radītā C19 vakcīna, iejaucoties cilvēka genomā, liekot šūnām izstrādāt antivielas, vienīgā der C19 vīrusa seku mazināšanai, jo C19 ir radīts tikai šādai vakcīnai. Tāpēc, ka C19 ir radīts tāds, kas mutē, tas ir mainīgs un jau atrasti desmitiem tā paveidu.

Latvijas valdības un globālās finansu korporokrātijas uzdevums ir samazināt planētas Zeme un Latvijas iedzīvotāju skaitu, pielietojot C19 izplatīšanu, testēšanu uz C19 ar piespiedu vakcināciju, izmantojot ASV un Novosibirskā ASV firmas saražoto Vakcīnu pret C19, kura rediģē cilvēka genomu, izsaucot veselības sarežģījumus un nāves gadījumus.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas, sekām. Latvijas likumdošana nendrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē.

Atbildēt

plānprātiņam Joskem

19.10.2020. 16:20

»

Joske

Neviens viņu nespieda iet protestos pret Lukašenko,kurš ir ieguvis 80.% veletāju atbalstu,vinam jāsaprot,ka kuļiganiska uzvedība pret drošības organiem,nepakļausanās,tad zilumi ir nopelnīti,tas notiktu jebkurā valstī


Nesaprati. Tie simti tūkstoši, kuri ar Baltkrievijas balt sarkan balto karogu bija izgājuši Minskas ielās un joprojām iziet, nebija Lukašesku atbalstītāji, tie ir pretinieki.

Atbildēt

krievu fašistiskam izdzimtenim

19.10.2020. 16:16

»

Pilsonis

Bet tas teiciens ir nacistu izdomāts otrā pasaules kara laikā. Arī to karogu izmantoja tie, kuri slepkavoja baltkrievus otrā pasaules kara laikā


Rāposi uz ceļiem, zemi ēdīsi un skandēsi: Жыве Бэларусь! un Слава Україні! un nolādēsi katru sekundi savā dzīvē, kad biji krievs, kamēr nebūsi nobeigts kā traks suns.
Vai par balt-zil-sarkano karogu ar kuru rokās Vlasova armija Vācijas karaspēka rindās karoja pret Absolūto ļaunumu un Georga krustu, ar ko par varonību apbalvoja Vlasova karavīrus neesi dzirdējis?

Atbildēt

Joske

19.10.2020. 16:06

Neviens viņu nespieda iet protestos pret Lukašenko,kurš ir ieguvis 80.% veletāju atbalstu,vinam jāsaprot,ka kuļiganiska uzvedība pret drošības organiem,nepakļausanās,tad zilumi ir nopelnīti,tas notiktu jebkurā valstī.

Atbildēt

to sēlis

19.10.2020. 15:59

»

sēlis

Šis viss man atgādina Sīriju un Asada ķīmisko ieroču pielietošanu vieni meli un teātris, lai Lukašenko parādītu kā necilvēku un izzagtu Baltkrieviju tāpat kā Ukrainu


Starp jums, necilvēkiem, nolādētiem staļiniskiem izdzimteņiem, kuri pielūdz sadistus un masu slepkavas, Putins ar Lukašenko ir īsti izcilnieki.

Atbildēt

normāli

19.10.2020. 15:48

»

Če Gevara

Par maz noštaukāts šis baltkrievu tautas nodevējs, malacis Lukašenko, pederasti jānoliek pie vietas , lai netraucētu normāliem cilvēkiem dzīvot un strādāt


Lukašesku galveno krievu pederastu Putinu bučo uz lūpām un sauc par Lielo brāli. Kas viņš pats pēc tā ir. Cietumā tam būs jāsēž pie parašas.

Atbildēt

Če Gevara

19.10.2020. 15:29

Par maz noštaukāts šis baltkrievu tautas nodevējs, malacis Lukašenko, pederasti jānoliek pie vietas , lai netraucētu normāliem cilvēkiem dzīvot un strādāt!

Atbildēt

Infai

19.10.2020. 15:23

»

Info

Par ķīmisko ieroču izmantošanu Sīrijā iesaku iepazīties ar ANO izmeklēšanas publiskoto daļu. Ķīmisko ieroču pēdas pašas par sevi nevar uzrasties apdzīvotā vietā. Lukašenka ir necilvēks, jo savus “suņus - drošībniekus” sūta pret savu tautu...


Lai lasītāji nepievērstu uzmanību acīmredzamajiem neatbilstības jebkurā stāstā, ir jāpārliek viņu uzmanība uz autora personību. Jums jāmelo par autoru un jāpadara viņu par uzmanības centru. Pēc tam neviens neatcerēsies stāsta neatbilstības, bet apspriedīs autora personību.

Vašingtona, Amerikas Savienotās Valstis
Metodiskās rokasgrāmatas numurs 176892
1978. gada 5. aprīlis

Atbildēt

:)

19.10.2020. 15:19

»

Info

Par ķīmisko ieroču izmantošanu Sīrijā iesaku iepazīties ar ANO izmeklēšanas publiskoto daļu. Ķīmisko ieroču pēdas pašas par sevi nevar uzrasties apdzīvotā vietā. Lukašenka ir necilvēks, jo savus “suņus - drošībniekus” sūta pret savu tautu...


šis jau nav pirmais gadījums, kad šis "ārsts" attālināti uzstāda diagnozi, pēc bildes no interneta. Vienīgais, ko varu pateikt - viņam pašam vajadzētu uzlaist ar steku, tad viņam būtu iespēja salīdzināt zilumus.

Atbildēt

Info

19.10.2020. 14:58

»

sēlis

Šis viss man atgādina Sīriju un Asada ķīmisko ieroču pielietošanu vieni meli un teātris, lai Lukašenko parādītu kā necilvēku un izzagtu Baltkrieviju tāpat kā Ukrainu


Par ķīmisko ieroču izmantošanu Sīrijā iesaku iepazīties ar ANO izmeklēšanas publiskoto daļu. Ķīmisko ieroču pēdas pašas par sevi nevar uzrasties apdzīvotā vietā. Lukašenka ir necilvēks, jo savus “suņus - drošībniekus” sūta pret savu tautu.
Par rakstu.... well, ārsts bez vārda/uzvārda un medicīnas grāda/profesijas neeskistējoša personas, kuras praksi, zināšanas un pieredzi nav iespējams identificēt.
Ģimenē esot vairākiem praktizējošiem mediķiem šie autora spriedelējumi nav nekas vairāk par lētu stāstu lētticīgajiem, jo veikt izmeklējumus bez paša pacienta fiziskas aplūkošanas/izmeklēšanas, “spriedelējot” tikai pēc dažām fotogrāfijām ir mazākajā mērā nenopietni. Varbūt šis “gaišreģis - ārsts” var arī citas diagonozes uzreiz pateikt apskatoties dažus fotoatēlus, piemēram, ar to pašu daudzo cilvēku nāves Sīrijā, Ukrainā, Krievijā, Baltkrievijā, Irānā utt.? Pasaules medicīna vēl līdz šim brīdim nav spējīga izmeklēt pašu pacientu bez viņa fiziskas izmeklēšanas - varbūt šis “ārsts - šarlotānis - autors”, var aizstāt dārgās USG un CT aparatūras...? Neticu, jo tas nav fiziski iepsējams.

Atbildēt

hmm

19.10.2020. 14:56

Ne pirmā, ne pēdējā reize, kad Lukašenko opozīcijas (vai kas nu viņus tur aiz striķīšiem rausta) stāsti nelīmējas kopā ar ilustrācijām. Jau kopš "ziņām", ka vēlēšanu dienā 80% vēlētājiem esot bijušas aproces, kamēr pašas opozīcijas izplatītajās bildēs aproce redzama labi ja katram desmitajam.
Kaut kā pavirši!

Atbildēt

?????

19.10.2020. 14:53

»

Aj

Tik daudz par Kremļa dirslaižu smaržu var zināt tikai cilvēks kas Kremļa mēslu kastes tīra


Varbūt tomēr vispirms varat nokomentēt medicīniskos un bioloģiskos aspektus?

Atbildēt

lumpens

19.10.2020. 14:52

Nahaļnijs un Novičok un šis simulants ir Rietumu uzpirkti tipi, lai tik parietu uz Krieviju...

Atbildēt

Notiek hibrīdkarš Baltkrievijā

19.10.2020. 14:48

Hibrīdkarš nenotiek pa valstu robežām, bet pa cilvēku apziņas robežām informācijas telpā. Rakstā apskatītā tēma nav jauna. Ir gan patiesi Baltkrievijas policijas cietušo un pat mirušo un ir arī “teatralizētie cietušie”, kā jau hibrīdkarā. Faktiski Latvijas ārlietu ministrijas iejaukšanās Baltkrievijas iekšējās lietās arī ir bibrīdkara sastāvdaļa. Parastajam lasītājam grūti izprast dezinformācijas robežas. Jo notiek “hibrīdkarš”.

Atbildēt

Pilsonis

19.10.2020. 14:47

»

Pēteris Grūbe

"Pietiek lasītāj...


Bet tas teiciens ir nacistu izdomāts otrā pasaules kara laikā. Arī to karogu izmantoja tie, kuri slepkavoja baltkrievus otrā pasaules kara laikā.
Tāpēc jau tiek izmantots tāds vārds kā naciķis

Atbildēt

Pietiek

19.10.2020. 14:31

Pietiek, neapkauniniet taču sevi. Tā jau melus rakstat,bet šie iet pāri visam

Atbildēt

LLL

19.10.2020. 14:29

Huļi slēpies ai Pietiek lasītājs, ja tāds eksperts. Dirst anonīmi katrs "гандон" var.

Atbildēt

Aj

19.10.2020. 14:21

»

Pēteris Grūbe

"Pietiek lasītāj...


Tik daudz par Kremļa dirslaižu smaržu var zināt tikai cilvēks kas Kremļa mēslu kastes tīra.

Atbildēt

Pēteris Grūbe

19.10.2020. 14:11

"Pietiek lasītāj"!
Lai tevi, smirdīgais Kremļa dirslaiža, varētu ņemt par pilnu, neslēpies aiz maskas bet vīrišķīgi atklāj savu identitāti. Savādāk tu esi tāds pats lupata, kā tie Minskas omonieši, kuri TV ekrānos bravurīgi sola sist un pazemot savus līdzcilvēkus arī turpmāk. Dara to maskās, aiz kurām vīd vien acis, un jā, arī balsis tehniski izmainītas... Tāds pats izdirsenis esi tu! жыве Бэларусь!

Atbildēt

Drosmiņš

19.10.2020. 13:50

Ieklausieties sišanas eksperta teiktajā!

Atbildēt

sēlis

19.10.2020. 13:42

Šis viss man atgādina Sīriju un Asada ķīmisko ieroču pielietošanu vieni meli un teātris, lai Lukašenko parādītu kā necilvēku un izzagtu Baltkrieviju tāpat kā Ukrainu!

Atbildēt

Q

19.10.2020. 13:36

Sergejs nav nekāds kiborgs vienkārši mūsu pērkamā melīgā prese un žurnālisti sorosīti vēlamo uzdod par esošo!

Atbildēt

skalopendra

19.10.2020. 13:29

Ak tad tomēr ir saites ar Maskavas Kremli?Jau pagrūti noliegt,jāmetas demagoģijā?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: