Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

voloģa

16.06.2014. 17:36

Par to nu nav ko slavēt, ka muļķis izdarīja tā, kā viņš to redzēja.

Atbildēt

Tiesu 2.cēliens

14.06.2014. 15:56

Žurnālistam Leonīdam Jākabsonam 16.jūnijā 13:00 Rīgas Centra rajona tiesā
(Abrenes iela 3) notiks tiesa slēgtā sēdē.

Interesanti, ka iepriekš līdzīgā lietā pret Ilmāru Poikānu jeb Neo, kuru
izskatīja tā pati tiesnese un prokurore, iespējams, pateicoties plašajai
publicitātei un godīgai izskatīšanai, tika attaisnots Ilmārs Poikāns.

Arī šī lieta tiks izskatīta slēgtā sēdē. Vairāk var meklēt googlē ierakstot -
"Krimināllietu par Ušakova e-pasta publiskošanu turpmāk skatīs slēgtās sēdēs"

Šī lieta var ietekmēt visus žurnālistus, jo apsūdzības pret žurnālistu, kurš
tikai darīja savu darbu, iegūstot un publicējot politiķa interneta saraksti,
izskatās nedemokrātiskas un vārda brīvību apdraudošas.

Aicinu rakstīt e-pastus un zvanīt (vēlams laipni), lai izbeigtu lietu
un attaisnotu žurnālistu Leonīdu Jākabsonu!!

Tiesnese Una Melameda - una.melameda (at) zemesgramata.lv
Tieneses palīdzes telefons - 67077242 (darbdienās līdz 16:00)
Prokurore Vita Ozoliņa – vita.ozolina (at) lrp.gov.lv
Rīgas Centra rajona tiesa – rigas.centrs (at) tiesas.lv
Ģenerālprokuratūra – gen (at) lrp.gov.lv

Atbildēt

domas

12.06.2014. 14:00

»

Kirbis

Īstenībā man cilvēciski ļoooti žēl, ka uz Repšes politisko ambīciju altāra kā spoža ēsma elektorātam ar visām no tā turpmāk izrietošām sekām izvēlēts Ozoliņa kgs. Lai nu kurš, bet šis slavenais sportists ko tādu savā dzīvē piedzīvot nu gan nav pelnījis


Tas, ka Ozolins piekritis iet Repses partijaa, pirmkart, nedar godu pasam Ozolinam. Jo tas tikai kartejo reizi pierada, ka sportistiem ir tikai muskuli, bet ne prats. Kaa vienmer.

Atbildēt

Kirbis

11.06.2014. 16:44

»

reali,vienigais plans ir atgriesanas !

Sandis Ozolins parbaudis marsiesa fizisko kondiciju atpakallidojumam uz Marsu


Īstenībā man cilvēciski ļoooti žēl, ka uz Repšes politisko ambīciju altāra kā spoža ēsma elektorātam ar visām no tā turpmāk izrietošām sekām izvēlēts Ozoliņa kgs. Lai nu kurš, bet šis slavenais sportists ko tādu savā dzīvē piedzīvot nu gan nav pelnījis.

Atbildēt

reali,vienigais plans ir atgriesanas !

11.06.2014. 13:05

Sandis Ozolins parbaudis marsiesa fizisko kondiciju atpakallidojumam uz Marsu !

Atbildēt

Jozefs K.

11.06.2014. 09:17

Šī ir ļoti laba intervija kā teksts, izdevies gabals savā žanrā!

Atbildēt

temida

11.06.2014. 06:46

»

tpkp

Tāpēc, ka čekisti un masoni kratās vaļā no neveiksminiekiem un no potenciālajiem lūzeriem, kuri čekistus un masonus var paraut uz elli kopā ar visiem viņu miljardiem tugrikuliela daļa čekistu (uz kopēja skaita) ir neveiksminieki ,bet masoni Latvijā visi ir neveiksminieki ja skata caur naudas daudzuma un ietekmes prizmu !!! Un par Belakoņa biznesmeņa dotībām visa Rīga smaida , jo citur pat viņu kā biznesmeni nezin :) !

Atbildēt

Viedoklis

10.06.2014. 23:06

Ne mazāk interesanta drāma mūs sagaida rudenī ar polittehnologu Liepnieku galvenajā lomā. Ciniķis viņš kādu vēl pameklēt. Saskaņas centrs liek sevi uz altāra, cerot uz Liepnieka dotībām apstrādāt latviešu pensionārus un citus letticīgos. Lielas likmes, līdzīgi iepriekšējam projektam, neliktu. Lūkosim. Laiks rādīs. Bet ja objektīvi un kopainā, Saskaņas centrs būs nākamā Saeimā plaši pārstāvēts šā, vai tā, ar Liepnieku, vai bez viņa polittehnoloģijām. Jautājums tikai viens, pozīcijā, vai atkal mierīgi un netraucēti deputātiem ienesīgi cetrus nākamos gadus deldējot pēcpuses Saeimas sēžu zālē.

Atbildēt

Viedoklis

10.06.2014. 22:57

Pašreiz ticu šim projektam, tagad skatos. Skatīsimies.

Reitingi netic viss šim projektam. Einārs uzskāpis uz PLL grābekļa. Diemžēl, vai par laimi, bet smagi uzkapuši šī projekta sponsori. Pirmkārt, vidējo uzņēmēju atbalsta ideja ir pilnīgi garām. Otrkārt, visam pieliek punktu Repšes faktors. Cilvēki vienreiz sametuši politiķim "cepurē" avansā 300 miljonus latu un sajutušies piemānīti, nekad viņam to nepiedos. Te ne tikai politiskā, bet klāt finanšu atbildība. Repšem noticēja un ziedoja daudz pensionāru un vienkāršu darbaļaužu, bet Repše vēlāk nopirka izīrēšanai jahtu, lai tostarp izvizinātu un nodarbinātu savu jauno brūti vidusskolnieci. Bedīgs stāsts ar ne mazāk bēdīgām beigām. Nauda iztērēta. Arī sponsori, līdzīgi PLL sponsoriem, aizvērs šo dzīves lappusi un norakstīs šo neveiksmīgo biznesa projektu.

Atbildēt

NACIKI

10.06.2014. 20:47

Lasam,lasam,nu nevaram to āķi lūpā dabūt.Lapsa,gaidam kaut ko asāku.

Atbildēt

Es

10.06.2014. 20:04

»

tpkp

Tāpēc, ka čekisti un masoni kratās vaļā no neveiksminiekiem un no potenciālajiem lūzeriem, kuri čekistus un masonus var paraut uz elli kopā ar visiem viņu miljardiem tugriku


piekrītu. Abi ir no viena "kantora". Komjauniešu gorbija laika funkcionāri bija ļoti lieli karjeristi un nekaunīgi aprobežoti tipi. Baltais zirgs nav izņēmums. Izņēmums ir Lembergs no partijas kliķes pēdējā metiena. Abi turas kopā, jo abi ir kantora bērni, kuriem ir viens otru jāatbalsta. Naudu baltajam zirgam deva ne jau tāpat, bet ar noteiktu uzdevumu.

Atbildēt

Belijs fleitee

10.06.2014. 19:51

»

Es

tomēr esmu ziņkārīga un gribu zināt, kāpēc tas komjauniešu varonis to dara publiski? Kam tas visiem jāzina, ka divi ķēmi šķirās


Vini nekad neskirsies, jo ja Belokons pametis Repsi, tad tak pedejam ir janomirst bada navee. Repse ir kaa mazs berns,kas karajas tetina kaklaa nespedams pieaugt un sakt pats pelnit naudu ar savu darbu.

Atbildēt

tpkp

10.06.2014. 19:49

»

Es

tomēr esmu ziņkārīga un gribu zināt, kāpēc tas komjauniešu varonis to dara publiski? Kam tas visiem jāzina, ka divi ķēmi šķirās


Tāpēc, ka čekisti un masoni kratās vaļā no neveiksminiekiem un no potenciālajiem lūzeriem, kuri čekistus un masonus var paraut uz elli kopā ar visiem viņu miljardiem tugriku.

Atbildēt

tupicas

10.06.2014. 19:44

»

jautajums

Ko konkretu ir paveicis Maksligais intelekts, ko...


Tie keksi pat neapjēdz, kas ir analītiska domāšana. Politikā nav nepieciešama tik daudz analīze, cik spēja redzēt visu kopumā, proti, jāspēj sintezēt. Politiķis un analītiķis pēc būtības ir politlīķis. Tāpēc jau tās glupības notiek, jo visi šie analītiķi spēj redzēt tikai daļu no kopējās ainas. Ломать, не строить. Katrs var izjaukt datoru, bet ne katrs var salikt no tā kaut vai gludekli.

Atbildēt

puņķis

10.06.2014. 19:38

»

jautajums

Pat nosaukumu "Maksligais intelekts" nociepusi no ASV filmas. Vai ir samaksajusi autortiesibas? Repse skatas ASV filmas un murgo


Vispār jau autortiesību čiepējs ir lato lapsa. Ļoti sīks un ļoti sīku autortiesību čiepējs.

Atbildēt

dubdubom

10.06.2014. 19:36

Ar mākslīgo intelektu var nodarboties tie, kuriem ir savējais.

Atbildēt

lasot interviju

10.06.2014. 19:14

bankieris kas kaut ko apkart muld. it kaa par sajutam... bet skaidri redzams, ka sim vina protezee nav nakotnes. Cik reizes vienam cilvekam ir jaizgazas, lai sadiem bankieriem pielektu, ka vini uzlikusi uz "nulles" un vinnet ar sadu pokeri nevar. Es vispar brinos kaa vins var vadit banku, ja sniedz tik murgainu un aptuvenu par " neko" interviju. Jo butibaa visas vina atbildes ir par "neko"

Atbildēt

Feini

10.06.2014. 19:06

teikts: Cilvēkiem ir ļoti grūti uz kaut ko tiekties, ja viņi neredz materiālu rezultātu. Tā ir mūsu jaunās elites valoda, mūsu nākotne! Mūsu kriminālās buržuāzijas krējums tikai tā var teikt.

Atbildēt

Misis cita

10.06.2014. 18:35

»

Skaties

1993.gadu - ASV + banka. Vai zini, ko tas nozīmē


Vai te tikai nav ebrejs, kas ir amerikāņu ebreju sulainis?

Atbildēt

Prātkopis

10.06.2014. 18:33

»

jautajums

Ko konkretu ir paveicis Maksligais intelekts, ko...


Ar mākslīgā intelekta dzemdēšanu pie mums murgo vecāks vīrs uzvārdā Vilks. Tas pierunāja Repši meklēt intelektu, bet Repše pierunāja balto zirgu, kuram arī ir milzīgas problēmas ar intelektu un var noderēt mākslīgais prāts.

Atbildēt

Miss Korupcija

10.06.2014. 18:32

Repse salasas arzemju gramatas un nu domaa, ka ir gudrs un nu tik daris, nu tik taisis, nu tik bus! Bet gramatu gudribas vien nedaru cilveku gudraku, tam vajadziga galva. Sava, inteligenta un labestiga. Eiropaa ir pietiekosi piemeru kaa buvet valsti, lai cilveki tajaa butu laimigi, kaa attistit vidusslani, kaa medicinisko aprupi utt. Bet kas notiek Latvijaa? Piemeri ir prieksaa, bet musu varas viri ar Repsi tai skaitaa buve(ja) valsti, kur tikai 10 % ir labi dzivot. Netaisnigu valsti no sakuma lidz galam. Netaisnigu lidz riebumam. Netaisnigu lidz izmisumam. Tadi luk, zinatnieki ir pie varas jau 24 gadus.

Atbildēt

Skaties internetā

10.06.2014. 18:28

»

Skrunda

Varbūt tu arī zini, kas Belokoņs bija PSRS laikā


Valērijs Belokoņs (dzimis 1960. gada 14. februārī Rīgā) ir Latvijas uzņēmējs, finansists un mecenāts. Viņš ir viens no Anglijas futbola kluba Blackpool F.C. īpašniekiem.

Izglītību ieguvis Latvijas Universitātes Filoloģijas fakultātē un Masačūsetsas universitātē ASV (1993).

No 1982. līdz 1985. gadam strādājis Preses namā, 1986. gadā bija Latvijas Komjaunatnes Centrālās komitejas instruktors, tāpat strādājis par žurnālistu laikrakstā "Sovetskaja Molodež" (1986—1987).[1]

Kopš 1988. gada strādājis dažādos starptautiskos uzņēmumos. 1993. gadā dibinājis Baltic International Bank. Bijis bankas valdes priekšsēdētājs, tomēr 2008. gadā atstājis šo amatu.[2] 1998. gadā iekļuvis Latvijas 100 miljonāru sarakstā.[3] 2006. gadā iegādājies Anglijas futbola klubu Blackpool F.C.[4] 2008. gadā bijis starp 2000 Apvienotās Karalistes bagātākajiem uzņēmējiem (397. vieta).[5]

Atbildēt

dargs cilveks

10.06.2014. 18:25

Repse nevar neko izdarit Latvija labaa, jo vinam parak patik nauda. Un tie jaunupi un titavi ir jauni, bet jau sapuvusi lidz saknei, grozidamies pie oligarhu galdiem uzlasot drupacas pagaldee. Un tie nu nesis valstij progresu!!!! Vini ir vanckari. Vai no vanckara var izskilties calens? Nee! Vanckars ir sapuvis un smird.

Atbildēt

Es

10.06.2014. 18:22

paredzu savā sievietes viltībā, ka Belokoņs tagad metīsies pie antiglobālistiem, kuriem ir milzīga nākotne Latvijā.

Atbildēt

jautajums

10.06.2014. 18:22

Ko konkretu ir paveicis Maksligais intelekts, ko???
Ja Belokons Einaru kaa zinatnieku ( nodarboties ar zinatni), tad vins tiesam ir tik naivs, vai arii telo. Einars no zinatnes ir tikpat talu, kaa kakis no Meness. Un ar tikai analitisko domasanu, nekad nevar sanakt zinatne.
Ir tada cilveku grupa, kas visu laiku generee idejas kaa pupas, bet nekad neko spejigu nevar ar tam izdarit, jo tam vajadzigs pavisam cits domasanas veids, galva un raksturs. Repse ir tukss burbulu generetajs un vina idejas jau nomirst taa isti nepiedzimusas.

Atbildēt

pagaidām nestādu!!!

10.06.2014. 18:18

nekādu materiālu labumu es no tā negūstu, katrā ziņā nestādu tādu par mērķi, bet, ja vēlaties, varat likt iekavās - pagaidām nestādu.

Atbildēt

Pūcīgais

10.06.2014. 16:54

Kā nav plāna?! Eināru tak var izpreperēt zinātniskiem eksperimentiem! Varbūt iespējams konstatēt mākslīgā intelekta pazīmes?

Atbildēt

adc

10.06.2014. 16:37

Nabaga Einaram Repsem nebija cita varianta kaa atdot paraadus ....

Taapeec arii tas viss Jaunais Laiks 2 tika uzsaakts ..

Banaali, bet fakts

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: