Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sarkanos perdeļus tauta saraus gabalos

15.11.2021. 19:52

»

ha-ha

Papriekš jau jāpopularize komunistu nomeklatüras darbïba tautas apspiešanas,izspiegošanas un terorizėšanas organizėšanä.Parunäsim par to,ar ko nodarbojas komunistu un komjaunatnes komitejas saväs slėgtajäs sanäksmės.Ja to uzdevums nebija latviešu tautas pärkrievošana un pakļaušana,tad miniet citus to...


Lai Dievs stāv klāt,tajā stundā kad pienāks atmaksas brīdis. Par izpostīto dzīvi, par maniem vecākiem izpostīto dzīvi un par maniem vecvecākiem atņemtajiem īpašumiem, kuri nav atdoti vēl šobaltdien.

Atbildēt

Kaspars

15.11.2021. 19:35

Tas, ko rāda Aizliegtajā paņēmienā ir tikai aisberga virspuse. Šis, kas no šodienas notiek skolās, ir tikai lielās katastrofas sākums, ko noziedzīgā hunta JKP, NA, PAR, JV ir pastrādājusi.

Atbildēt

tumsonīgā pučiste muižniece atkal drausmīgi melo!

15.11.2021. 19:31

JKP marta krustiņsone - muižniece melo kā pēdējā bl...ga, ka skolās neesot dramatsika situācija. Pretīgā mele!!!

Atbildēt

ha-ha

15.11.2021. 19:13

Papriekš jau jāpopularize komunistu nomeklatüras darbïba tautas apspiešanas,izspiegošanas un terorizėšanas organizėšanä.Parunäsim par to,ar ko nodarbojas komunistu un komjaunatnes komitejas saväs slėgtajäs sanäksmės.Ja to uzdevums nebija latviešu tautas pärkrievošana un pakļaušana,tad miniet citus to darbïbas mėrķus.Ja Latvijas izglïtïba un arī citas sfėras tiek ietekmėtas no šo okupācijas organizäciju dalibnieku vadïbas un citādas ietekmes,tad nav ko liet asaras par šo profesionäļu darbïbu sekäm,bet vienkārši šïs indïgäs nezäles jāizravē,lai gan täs jau ir päŕņėmušas iniciatïvu un ir spėjïgas noindėt katru ravėtäju.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.11.2021. 19:09

»

Aptaurētais komunistu spēka reklamētājs priedītis

atkal savu sūdu izsmērē


Manas grāmatas ir izlasījuši vairāki tūkstoši cilvēku un pēc dažām dienām pēc Latvijas Nacionālās Bibliotēkas lūguma nāks klajā manas atmiņu grāmatas "Gan jau rīts mūs atradīs" atkārtotais izdevums. Kopš pirmā izdevuma ir pagājuši jau gandrīz 4 gadi un neviens cits tā arī nav uzdrošinājies publicēt kaut ko līdzīgu. Mana grāmata ir pirmā Latvijas vēsturē, kurā rakstīts par vajāšanām, kuras tika veiktas pēc 1986.gada izmantojot psiholoģiskā terora Zersetzung metodi.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

15.11.2021. 18:52

Sajūta tāda, ka tieši VECS ČEKISTS šo surogātu uzdriķējis.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

15.11.2021. 18:49

»

Vispirms

Vispirms ir jāpatriec miljonāri rektori, kas vienlaikus ir pieminētie čekas aģenti. Rektoru padomēs savilkti tādi paši - rektoru rokaspuiši. Viņi tas arī izzog ausgstkolu īpašumu dazādos veidos, ne tikai ar pašu sev noteikto algu. Un tur tiešām ir padoimlaiku kompartijas un čekas darboņu midzenis. Par...


Neko jūs nepatrieksiet, kamēr šeit atradīsies gandrīz miljons svešas valsts pilsoņu ar čekistu un komunistu prettiesiski piešķirto LV pilsonību.
Pat pēc dekolonizācijas un okupantu repatriācijas uz roģinu, priekšā būs vēl milzu cīņa, lai atbrīvotos no sarkanā mēra, kas iezīdies pilnīgi visās dzīves sfērās.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.11.2021. 18:38

Kamēr masu mediji bloķēs VDK vajāto cilvēku atmiņu publikācijas nekas nemainīsies. Esmu izdevis divas ļoti atklātas grāmatas par vajāšanām, kurām tiku pakļauts un momentā komentāros sākas bijušo čekistu un viņu draugu ņirgāšanās. Tas liecina tikai par to, ka nekas jau nav beidzies. Čekisti Latvijā joprojām kontrolē visu un visur. Manu abu grāmatu failus var gan lasīt gan arī brīvi lejupielādēt.
Gan jau rīts mūs atradīs: https://failiem.lv/f/rgagpaqtg
Kristaps - slepenie protokoli: https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

sertifikāts

15.11.2021. 18:27

Čekistu laiki turpinās? Bet ko jūs gribējāt.
Raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, skaidrs ka feiks un deza, jau rīt sazināšos ar juristu) un arī tiesa 90% nomazgā baltus (gandrīz vienīgais izņēmums te laikam ir Lakučs, bet noskatoties interviju rubrikā Maisi vaļā, kā reiz radās diezgan stipras šaubas).

Atbildēt

Miljonārus rektorus nolobīs

15.11.2021. 18:24

»

Vispirms

Vispirms ir jāpatriec miljonāri rektori, kas vienlaikus ir pieminētie čekas aģenti. Rektoru padomēs savilkti tādi paši - rektoru rokaspuiši. Viņi tas arī izzog ausgstkolu īpašumu dazādos veidos, ne tikai ar pašu sev noteikto algu. Un tur tiešām ir padoimlaiku kompartijas un čekas darboņu midzenis. Par...


Viņu laiks ir beidzies, jo viņiem maksāja par sadarbību izglītības sistēmas sagraušanā.

Viņus ātri piebeigs kovids vai vakcīnas. Arī Pavļutu, Levitu, Kariņu, Viņķeli.. visu esošo MK valdību. Viņi jau smird, kā politiski līķi - sazvērnieki.

Atbildēt

?

15.11.2021. 18:21

Priekš kam mums ir vajadzīgas augstskolas, ja mēs praktiski neko neražojam? Kas domā ka ražojam, lai aizstaigā līdz saimniecības preču, apģērba veikaliem, paskatās: Tur kaut ko var atrast ražotu LV?

Atbildēt

Kāpēc tieši čekisti? Labi, varbūt

15.11.2021. 18:19

Visas “reformas”, augstskolām zaudējot pašnoteikšanos, uzsāka Izgītības ministrija ar Eiropas Komisijas atbalstu. Arī EK atbalstīja Godmaņa “Parex glābšanas plānu”...Konkurence Rietumvalstīm nav vajadzīga, turklāt valsts caur augstskolu finansēšanu vnk atmazgā korupcijas naudu, kā U. Dumpja gadījumā.. kas neveica izpēti, bet seko PVO norādēm..

Globālistiem - cionistiem nav vajadzīga izglītota sabiedrība. Sen jau klusi piemērotas divas programas - viena uz talantīgiem menedžeriem, kas menedžēs cilvēkkapitāla dzīvieku pūli. Un otra - “dzīvnieku pūlim” bez cilvēktiesībām. .

Atbildēt

Nekā smieklīga neredzu!

15.11.2021. 18:14

»

kaķa smiekli

Muļķu zeme ar katru dienu, ar katru pieņemto lēmumu apliecina savu valstsnespēju


Putins,Lukašenko un nevakcinētie!Un pasaki vēl ka tā nav!

Atbildēt

Izhlītības minisrte- kriminālnoziedzniece

15.11.2021. 17:49

Dīvaini, vai kāds pieslejas uzskatos jaunajai izglītības "ministrei", kas ir kriminālnoziedzniece?
Slepkava turpina ministrēt un skolotājiem te nav ko teikt? Šuplinska bija sliktā, bet slepkava par priekšnieku - tas ir labi?

Atbildēt

kaķa smiekli

15.11.2021. 17:46

Muļķu zeme ar katru dienu, ar katru pieņemto lēmumu apliecina savu valstsnespēju.
Bet vainīgs, protams, Putins.

Atbildēt

Vispirms

15.11.2021. 17:45

Vispirms ir jāpatriec miljonāri rektori, kas vienlaikus ir pieminētie čekas aģenti. Rektoru padomēs savilkti tādi paši - rektoru rokaspuiši. Viņi tas arī izzog ausgstkolu īpašumu dazādos veidos, ne tikai ar pašu sev noteikto algu. Un tur tiešām ir padoimlaiku kompartijas un čekas darboņu midzenis. Par nākotnes padomēm var tikai zīlēs, bet vecie vēži rektori ar savām mafijām kā sēž, tā sēž savās karalistēs.

Atbildēt

tiešām bardaks

15.11.2021. 17:21

Putina kuces, Zatlera, izglītības ministrs, alkašs Ķīlītis, mēģināja visu augstāko izglītību pārvest krievu valodā. Tas nozīmē diversiju pret izglītību. Šobrīd Ķīnā gandrīz visa izglītība tendētu uz angļu valodu, jo tie daži krievi, kas būs derīgi ķīniešiem Dienvidsibīrijā, lieliski iemācīsies ķīniešu valodu.

Atbildēt

:(

15.11.2021. 17:21

Vakar "Nekā personīgi" attēlā redzamā... (par cilvēku nenosauksi) ciniskā maita demonstrēja savu izcilo intelektu un inteliģenci!!!!Tādas no izglītības un pedagoģijas lauka vajadzētu turēt vismaz 100 km attālumā!!!! Šausmas, kas vada šo valsti?

Atbildēt

leo

15.11.2021. 17:15

tas, protams, ir baisi. ielikt nevienam nevajadzigas, disfunkcionalas padomes, kas bus vismaz paris gadus jaapmaca (jaskaidro, kas ir bakalaura, magistra, doktora studijas), kas nepartraukti jauksies administrativajos darbos, kas paildzinas attistibu vismaz par 4-5 gadiem.. un, kadu merku laba? padomes konkretiem merkiem, konkretu partiju ietekmes nostiprinasanai utt. bordan, dievs nav mazais berns, degsi nah elle.

Atbildēt

nu, meklēs 'menedžerus'

15.11.2021. 16:39

vušķevičus, pētersonus, irēnītes u. t. t.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: