Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet

30.03.2024. 19:59

»

Vaira Līķe

Latviešu cūkām skauž mans smukais mauzolejs


krievu kirzovijsapogi jūtas dziļi aizvainoti ka viņus sūtā atpakaļ mājās uz rodinu..

Atbildēt

Vaira Līķe

29.03.2024. 20:39

»

izcilības plaģiāts

Tad kuri no tiem palīdzēja izkārtot vietu kapos, starp V.Lāci un V-F


Latviešu cūkām skauž mans smukais mauzolejs.

Atbildēt

es nezinu

29.03.2024. 19:34

»

?!

idiots par kādu atņemto suverenitāti--kriminālo,runā.Šādi tipiņi arī braukā pa latvana


kas braukā pa kāda vielu, bet zinu, ka FSB te ir klāt daudz kur, bet tas pieder pie ruskii mir-Imant Burvi!

Atbildēt

?!

29.03.2024. 15:16

»

Un

Haritonova grupējums bija vietējais, bet "Pārdaugava" pārstāvēja Solncevas brigādes, tāpēc tika sarīkota krievijas FSB, tās bandītu, mūsu čekas un bandītu uzraudzītās milicijas, tiesas un prokuratūras, LC un DPS specoperācija, kuras rezultātā Amsterdamā tika nošauts Latvijas kriminālās kases turētājs...


idiots par kādu atņemto suverenitāti--kriminālo,runā.Šādi tipiņi arī braukā pa latvana
pelēko vielu un karina uz ausēm makaronus.Lēmumu
pieņemšanu un suverenitāti atņēma pavisam citi,kurus
pajols nenosauks,dabūs tupajā bietē.Skribelē tikai
norādīto.

Atbildēt

Nu

29.03.2024. 13:36

»

Un

Haritonova grupējums bija vietējais, bet "Pārdaugava" pārstāvēja Solncevas brigādes, tāpēc tika sarīkota krievijas FSB, tās bandītu, mūsu čekas un bandītu uzraudzītās milicijas, tiesas un prokuratūras, LC un DPS specoperācija, kuras rezultātā Amsterdamā tika nošauts Latvijas kriminālās kases turētājs...


Jā, bet ar mellajiem viņi tomēr tika galā, kopīgiem spēkiem. Tajā laikā. Nav jau vairs te Solncevas ietekmes un reketa arī vairs nav. Visi legalizējušies. Tranzīts, kontrabanda, narkotikas - tas jau ir visur pasaulē. Bez politiskā jumta jau tāpat šajā sfērā nav ko darīt. MNA vienkārši papildina partiju melnās kases. Jo MNA atlīdzība ir vienkārši neadekvāta tam ko šie dara, un protams, ka viņi nepatur visu.

Atbildēt

Un

29.03.2024. 13:07

»

Nu

Ir atšķirība. Haritona brigāde atšķīrās no Ļeskova un Raigorodska "Pārdaugavas". Un abas iepriekš minētās stipri atšķīrās no nelaiķa Klopa brigādes. Un Bislans Krūmiņš (nu jau atkal Abdulmuslimovs) vispār savādāks. Teritorijas citas, sfēras dažādas. Ja pārklājās un sākās konflikti, tad noteica strelku...


Haritonova grupējums bija vietējais, bet "Pārdaugava" pārstāvēja Solncevas brigādes, tāpēc tika sarīkota krievijas FSB, tās bandītu, mūsu čekas un bandītu uzraudzītās milicijas, tiesas un prokuratūras, LC un DPS specoperācija, kuras rezultātā Amsterdamā tika nošauts Latvijas kriminālās kases turētājs, Viktors Balulis (Animal), tika iesēdināti Haritonova grupējuma dalībnieki, viss krimināls tika pārdalīts Pārdaugavai, kriminālā kase nonāca Solncevas brigāžu, kas joprojām uzrauga Latvijas kriminālu un IeM, rokās. Faktiski Latvijai tika atņemta daļa suverenitātes.

Atbildēt

hm

29.03.2024. 08:36

kas par sviestu… a tur bija ko atgut? Ipasi, pec 5 gadiem… savadi. Vai tad procesam jau nebij janosledzas?

Atbildēt

Nu

28.03.2024. 19:37

»

kur tu tur redzi atšķirību?

katram ča sava partija, bet kopsummā visas vienādas, kas lembaja, kas škles, kas sraja...u.t.t.t


Ir atšķirība. Haritona brigāde atšķīrās no Ļeskova un Raigorodska "Pārdaugavas". Un abas iepriekš minētās stipri atšķīrās no nelaiķa Klopa brigādes. Un Bislans Krūmiņš (nu jau atkal Abdulmuslimovs) vispār savādāks. Teritorijas citas, sfēras dažādas. Ja pārklājās un sākās konflikti, tad noteica strelku vai shodku. Tāpat Vienotība un NA.

Atbildēt

izcilības plaģiāts

28.03.2024. 18:33

»

Nu

Bunkus jau bija Vienotība. Nacionāļi bija Sprūds & Co


Tad kuri no tiem palīdzēja izkārtot vietu kapos, starp V.Lāci un V-F?

Atbildēt

diemžēl

28.03.2024. 18:30

no sliktām ģimenēm nākušajiem zīmogs uz visu mūžu...'ābols' nekrīt tālu no zirga

Atbildēt

kur tu tur redzi atšķirību?

28.03.2024. 18:29

»

Nu

Bunkus jau bija Vienotība. Nacionāļi bija Sprūds & Co


katram ča sava partija, bet kopsummā visas vienādas, kas lembaja, kas škles, kas sraja...u.t.t.t.

Atbildēt

Jānis Vēvers: "Gramatikas kļūdas izraisa stresu."

28.03.2024. 17:56

"Sastopoties ar kļūdainu tekstu dzimtajā valodā, cilvēks instinktīvi kļūst saspringtāks un gatavojas apdraudējumam. Kāda sajūta jūs pārņem, sociālajos tīklos vai ziņu portālu komentāru sadaļā lasot vārdu virknējumu bez komatiem un garumzīmēm? Spējat izlasīt haotisko tekstu mierīgi un saprast tā domu vai arī sadusmojaties un to ignorējat? Ja jums raksturīga otrā rīcība, neuztraucieties – ar jums viss ir kārtībā. Zinātnieki noskaidrojuši, ka slikta gramatika patiešām spēj cilvēkos izsaukt fizisku reakciju, tostarp iedarbināt izdzīvošanas mehānismu "bēdz vai cīnies".

Globālais tīmeklis valodas kopējiem pēdējās divās desmitgadēs sagādājis daudz galvassāpju. Sociālajos tīklos, saziņas vietnēs, lietotāju komentāros pie ziņu portālu rakstiem ik dienu lasāmi miljoniem ierakstu, kuru autori pamatskolu acīmredzot beiguši ar nesekmīgām atzīmēm. Teikumi bez pieturzīmēm, bez diakritiskajām zīmēm, ar milzu daudzumu pareizrakstības kļūdu un nepareizos locījumos. Lasītājam pamatīgi jāpiepūlas, lai vispār saprastu teikuma jēgu. Un šādi teksti sastopami ļoti daudzās valodās.

Tieši tādēļ pētnieki iesaistīja eksperimentā 41 pieaugušo, kam bija jāklausās teksta paraugi ar lielākām vai mazākām gramatikas kļūdām. Vienlaikus viņiem tika mērīts pulss un analizēts sirdsdarbības mainīgums jeb laiks starp secīgiem sirdspukstiem. Šie intervāli mēdz būt mainīgi atslābinātā stāvoklī, bet kļūst regulārāki, kad cilvēks ir saspringts. Mērījumi uzrādīja interesantu tendenci: jo vairāk kļūdu cilvēks dzirdēja, jo intensīvāki kļuva viņa sirdspuksti. Tā ir nepārprotama stresa pazīme. Tas noveda pētniekus pie slēdziena, ka gramatikas kļūdas aktivizē izdzīvošanas mehānismus.

Šis ir ļoti interesants atklājums, jo valoda šķietami nerada tiešu apdraudējumu. Taču problēma varētu slēpties apstāklī, ka dzimto valodu cilvēki parasti apgūst no agras bērnības un tā savā ziņā asociējas ar drošu vidi. Brīžos, kad redzam vai dzirdam teikumus, kurus līdz galam nesaprotam, smadzenes var sūtīt ķermenim brīdinājuma signālu, ka esam nokļuvuši svešā, iespējams, nedraudzīgā, vidē un jābūt uzmanīgiem. "Mūsu zināšanas par savu pirmo valodu lielā mērā ir netiešas. Tas nozīmē, ka tās apgūšanai nebija jāsēž un jāmācās un dzimtās valodas lietošana neprasa īpašu piedomāšanu. Tas nozīmē arī to, ka mums būs grūti precīzi noteikt, kas teikumā ir pareizi vai nepareizi, un, vēl ļaunāk, paskaidrot, kāpēc tas tā ir.", skaidro zinātniskā darba autori.

Tomēr ar sajūtām pilnīgi pietiek, lai saprastu, ka kaut kas nav kārtībā. Un tas mudina ķermeni rīkoties. Līdz ar šo atklājumu pavēries jauns pētījumu lauks. "Novērojums, ka lingvistiskās zināšanas var pamanīt ar sirds un asinsvadu mērījumu palīdzību, vērš uzmanību uz jaunu dimensiju sarežģītās attiecībās starp fizioloģiju un kognitīvajām spējām un paver jaunus ceļus šīs saiknes izpētei", uzsver pētnieki."

/ apt.cit.vied.aut. - Jānis Vēvers, publikācija: "Gramatikas kļūdas izraisa stresu." /

Atbildēt

muļķuzeme eurolatvānija - deģenerātu lielvalsts

28.03.2024. 17:02

Ontūna M. fankluba karsējmeitenes pļutkinenes pamodušās - sa-rauj, sa-rauj!!! :))
(Tikai prātīgi - ka piepļūtītās apenes neierauj savā "vienrievas domātavā", kā parasti...)

Atbildēt

hehe

28.03.2024. 16:25

Vai pļutkinens šodien būs?

Atbildēt

pilnīgi

28.03.2024. 16:22

pofig

Atbildēt

Nu

28.03.2024. 16:18

»

!

Nacionāļi 100


Bunkus jau bija Vienotība. Nacionāļi bija Sprūds & Co.

Atbildēt

Uldis

28.03.2024. 14:09

Bunkusa piemērs tikai parādīja, ka Kozlovska kantora kriminālais jumts nedod nekādas garantijas pret citiem krimināliem grupējumiem, tāpēc uz to nevajag paļauties.

Atbildēt

vice

28.03.2024. 14:08

Vēl viens sociālistisks parazītveidojums!

Primāra nespējnieka parazitēšana, ne investoru ieguldījumu atgūšana!

Parazītveidojumu burbulis!

Atbildēt

?!

28.03.2024. 14:03

»

!

Nacionāļi 100


"Tēvemei un Brīvībai" labākie kumosi.Pelnīti.Krievi
nenāk!

Atbildēt

???

28.03.2024. 12:03

Kad vienreiz šajā laupītāju bandā tiks ieviesta kārtība? Interesanti, kurš politiskais spēks stāv aiz maksātnespējas administratoriem? Precīzāk būtu jautāt, kurš ir jumts?

Atbildēt

bet

28.03.2024. 11:12

visi kā viens atbalstīsim uzņēmējus...

Atbildēt

Satrauktais

28.03.2024. 10:55

Tad jau atkal uļmaņi šaudīsies kapu tuvumā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: