Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

infekcija

04.06.2016. 13:14

Visi plānotie ieguvumi un pārējais pamatojums ir muļķības pilnīgākās, bet to jau projekta rakstītāji un bīdītāji labi zina. LIC likvidēs intensīvās terapijas nodaļu? Cik daudz LIC operē? Pacienti tikšot pēkšņi izārstēti, kas to tagad kavē? LIC ārsti C hepatīta pacientiem iesaka,kur medikamentus var iegādāties lētāk ārpus Latvijas, izrādās, ministrs arī to steidzis novērst -jums nebūs ārstēties un izārstēties lētāk. Materiālās intereses šim projektam ļoti spīd cauri...

Atbildēt

to Baibas bazūne

30.05.2016. 10:04

»

Aiz ko visa šūmēšanās

Medicīnā infekcijas slimnieki vienmēr ir bijuši atsevišķi no pārējiem - lai infekcija neizplatās pie vēl veselajiem. Bez tam- neviens nezin , kādas sērgas atvedīs bēguļotāji , tas mums tagad pat sapnos nerādās . Un ir pilnīgi normāli, ka infektoloģis centri ( slimnīcas...) ir absolūti autonomi...


Nekur pasaulē nav atsevišķi nodalīta infektoloģija, tā kā struktūrvienība darbojas slimnīcas sastāvā; šī baiļu sēšanas demagoģija no LIC un Rozentāles, ka nupat visus aplaidīs, ir pilnīgas pupu mizas. protams, līdz brīdim, kad kāds tam sāk ticēt... bet tas ir īsti viņu stilā, lai par kādu jautājumu ir runa... NU NEKUR RIETUMOS INFEKTOLOĢIJA NAV KĀ ATSEVIŠĶA SLIMNĪCA!!!

Atbildēt

Muļķu Zeme, XXI gadsimts

29.05.2016. 13:02

»

Panamas pamuļķim

tavi slima suņa murgi nevienu neinteresēEs, Untūns Mazpusēns (literārais pseidonīms) pazīstams ar iesauku Mazpisāns, patiešām esmu nesekmīgs kaktu aborta rezultāta izdzimums, muļķis no Muļķu zemes, totāls TIZLENIS. Beidzot esmu to sapratis, atvainojos visiem, kurus esmu aizskāris. Brīžiem sarakstos pats ar sevi. Esmu nolēmis ārstēties. No mana CV. Esmu publicēts portālā PIETIEK, kad L.Lapsas portāls kā atsevišķu rakstu pārpublicēja kādu manu komentāru. Bez tam plašāku ievērību sabiedrībā esmu guvis ar savu dzejas gara darbu „Muļķu Zeme, XXI gadsimts”. Reiz, visiem dzirdot, manu darbu, tiesa tikai dažus vārdus no tā kā „muļķu zeme” kādā LTV1 raidījumā citēja arhibīskaps J.Vanags. Domāju, ka esmu nozīmīga figūra 21. gadsimta dzejā Latvijā un kultūrā vispār, mani, kā jau ģeniālu dzejnieku, šodien vēl neatzīst.. zinu, ka mani plānprātiņa murgi nevienu neinteresē..

Atbildēt

nomaļais

29.05.2016. 12:12

Kad ieraugu vārdus Baiba Rozentāle, man paliek nelabi... Vēl sliktāk paliek no viņas aktivitātēm.Tagad aizlavījusies līdz Saskaņas centram - nu kur vēl tālāk?

Atbildēt

Zaļš sirdī

29.05.2016. 08:25

»

motōrhead

Kad ieraugu vārdu - Pēteris Apinis, man gribas vemt. Pazīstu jau sen, kopš Gaiļezera laikiem.Atkritums


Ieteiktu to izdarīt uz Belēviča galda, visi būs ieguvēji. Jūs būsiet parādījis savu attieksmi pret P.Apini, ministrs varēs teikt, lūk tautas balss uz mana galda.

Atbildēt

Kāpēc uzreiz tā?>motorhead

28.05.2016. 21:21

Enerģisks cilvēks!Sācis darboties pat aptieku reklāmas sfērā!

Atbildēt

Sijā auzas tautumeita

28.05.2016. 21:18

Bez valsts uzņēmumu padomēm,vajadzētu vēl atjaunot arī Sabiedrības veselības aģentūru(SVA)!

Atbildēt

motōrhead

28.05.2016. 20:17

Kad ieraugu vārdu - Pēteris Apinis, man gribas vemt. Pazīstu jau sen, kopš Gaiļezera laikiem.Atkritums.

Atbildēt

Aiz ko visa šūmēšanās

28.05.2016. 12:08

Medicīnā infekcijas slimnieki vienmēr ir bijuši atsevišķi no pārējiem - lai infekcija neizplatās pie vēl veselajiem. Bez tam- neviens nezin , kādas sērgas atvedīs bēguļotāji , tas mums tagad pat sapnos nerādās . Un ir pilnīgi normāli, ka infektoloģis centri ( slimnīcas...) ir absolūti autonomi.
Pirms lielās krīzes tā arī bija . Cita lieta , ka tur esot bijusi šeptēšanās . Politiskās , partiju un medicīnas elites dažādu strāvojumu kašķi par finansēm, amatiem... u.t.t. arī bija. Tagad IC atkal varētu tikt atjaunots . Un nav jau neiespējami , ka nākotnē gaidāmo vēlēšanu gaisotnē atdzimtu vecie nedarbi un darboņi . Un jaunie arī gribētu rosīties ... Bet kur tad paliek slimnieki un viņu aprūpe ? Par to neviens nediskutē ?

Atbildēt

jurisx

28.05.2016. 11:59

Viņa bija un paliks žurka.Reti pretīga būtne.Un tas briļļainais nav labāks/

Atbildēt

Q

28.05.2016. 08:54

.....priekš kam mums Tautas kontroles un Knābji....ja cilvēkiem nav godaprāta......

Atbildēt

to

27.05.2016. 21:41

nu gan nevajadzēja!

Atbildēt

švamme

27.05.2016. 20:15

vēžiem rotē kulītes, pēc tam pārdala tās kulītes, tā vietā lai tiešām rūpētu tikai slimnieku izveseļošanās, jo to sasniegt varētu arī ar esošajām vēžu kulītēm, tās pareizi apsaimniekojot, bet tas nav izdevīgi, visu laiku urķās, kur tik vēl Valsti apkāst, nejau slimnieku labad

Atbildēt

LZS biedrs

27.05.2016. 20:04

Cik ilgi ZZS turēs žuļiku un briežu slepkavu par ministru, ļaujot tam kopt personīgo biznesu!? Tas dara kaunu valdošajai partijai un rada aizdomas, ka tas notiek dēļ Beļēviča finansējumiem partijai.

Atbildēt

Es

27.05.2016. 19:51

Nu ļoti skaisti aprakstīti divi personāži: kuce un kucēns :D :D :D

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 18:10

»

papīrs parastais

vēl labāks valsts naudas kāšanas aparāts ir valsts SIA piederoša SIA, jo uz to neattiecas daudzi valstij piederošai SIA noteikti ierobežojumi


Un tai SIA cits līgums ar citu SIA, kam līgums ar ofšoru firmu. Tā valsts naudas kāsēji saņem otkatu un shēmas naudu no ofšora un ne caur bankām, bet atvedodt skaidrā, Tobiš mazgā valstij nokāsto naudu.Un tā ir balta jo balta.

Atbildēt

papīrs parastais

27.05.2016. 17:53

»

Panamas papīrs

Valsts SIA ir pats labākais valsts naudas kāšanas aparāts


vēl labāks valsts naudas kāšanas aparāts ir valsts SIA piederoša SIA, jo uz to neattiecas daudzi valstij piederošai SIA noteikti ierobežojumi.

Atbildēt

es

27.05.2016. 16:44

un kurš par to šaubījās, ka edmunda krastiņa sieva neizkārtotu tp, nu jau gan s biedrenei, savu sia pa valsts naudu

Atbildēt

Visiem Alfonsiem !

27.05.2016. 15:44

Pēteris Apīnis :
"Baiba Rozentāle šarmēja ministru, un viņš pēkšņi sāka runāt Baibas vārdiem – aizgāja pat tik tālu, ka par daudzajiem ministra izcīnītajiem miljoniem visas zāles iepirks tieši Infektoloģijas centrs."

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 15:44

Valsts SIA ir pats labākais valsts naudas kāšanas aparāts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: