Menu
Pilnā versija
Foto

Bezbailība

Kaspars Zlidnis · 27.08.2021. · Komentāri (64)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Cilvēki vairs nevēlas uzdot jautājumus, domāt kritiski un apšaubīt informāciju, ar kuru katru dienu tiek baroti, jo ir iebiedēti, apjukuši un iedzīti stūrī.

Oficiālie mediji nepievērš uzmanību tam, ka visā pasaulē notiek neskaitāmas cilvēku sacelšanās pret šo noziegumu pret cilvēci, tā vietā rādot, kā “brīvie” cilvēki atkal laimīgi var apmeklēt koncertus un svinēt dzīvi.

Bailes no izsmiešanas un nosodījuma aizmiglo pat saprātīgu cilvēku loģisko spriestspēju. Drošāk ir būt vienam no iebiedēta pūļa nekā drosmīgi aizstāvēt savas tiesības brīvi izteikties un rīkoties, balstoties uz loģiku, veselo saprātu un cilvēcību.

Šobrīd pat cienījami ārsti un zinātnieki visā pasaulē tiek pazemoti, apklusināti un nostumti malā, ja atļaujas apšaubīt uzspiesto informāciju un iebilst šī brīža vardarbīgajai un prettiesiskajai rīcībai attiecībā uz cilvēku veselību, jo tagad rūpes par to autoritāri ir pārņēmuši politiķi un viņu saimnieki, kuriem nav nedz sajēgas šajos jautājumos, nedz arī cilvēcības un cieņas pret līdzcilvēkiem, tikai pliks aprēķins un tieksme pakļaut, kontrolēt un vadīt.

Skolotāji, Iekšlietu ministrijas darbinieki un mediķi tiek pakļauti milzu spiedienam un nolikti izvēles priekšā, vai samierināties un turpināt strādāt vai tomēr nepiekrist šai ļaunprātībai un palikt bez darba.

Jauniešiem jāizvēlas starp bezierunu paklausīšanu augstskolu vadības ultimātiem vai liegumam studēt.

Klusēšana un bezierunu paklausība nozīmē pieņemt, ka drīz arī visus bērnus, tai skaitā zīdaiņus, vakcinēs obligātā kārtā un vecāki tikai plātīs rokas un aizbildināsies, ka nebija citu iespēju kā pakļauties šiem medicīniskajiem eksperimentiem.

Iespējas bija un ir! Cilvēku patieso brīvību neviens nav spējīgs atņemt, ja vien mēs paši bailēs nodurtām galvām to neatdosim brīvprātīgi, lai tikai varētu dzīvot “normālu un mierīgu” dzīvi, kas diemžēl ir lielākā ilūzija un pašapmāns, kuru daži pieņem par patiesību.

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

80
10