Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

a kas?

23.12.2017. 10:46

»

VB

Nu, un? Tagad liegsim viņam tiesības nodarboties ar uzņēmējdarbību


Jā, ASV sen piekopj tādu soda mēru. Ziniet, tas strādā. Ja Latvijā darītu tāpat, tad Latvijā šādiem numuriem cilvēkresursi atjaunotos lēnāk par pieprasījumu.

Atbildēt

Rūdis

20.12.2017. 23:22

biznesa ideja - paņemt Ēriku pie riekstiem un palūgt parakstīt jaunu ģenerālpilnvaru... gan jau varētu kādu naudiņu salasīt no visām tām 1000 firmām, kkas jau kontos vai īpašumos ir...

Atbildēt

meh

18.12.2017. 17:44

»

???

Diemžēl vai par prieku, bet vietējie bēleliņi neapzinās ka kādu brīdi darījuma summa var pazust, tikt iesaldēta utml. Ja bankā aiziet kas greizi, banka jebkuru Vanagela pilnvaru var atzīt par spēkā neesošu, bez tiesas srpieduma utt. Vēl ir arī iespēja, ka kādu brīdi Vanagels var nonākt nepareizo puišu...


Nevajag muldēt muļķības - ir īpaši jāpacenšas lai pāris mēnešus vecai firmai iesaldē bankā līdzekļus... šajā rakstā aprakstītās firmas, kā tavējā netiek taisītas uz mūžu - to dzīves ilgums ir ierobežots un tajā laikā rauj ko var un tās tiek pamestas, tiklīdz to bankas konti tiek iesaldēti un nav jau garantēts, ka šīs firmas neatdabū iesaldētos līdzekļus - tās var piegādāt pilnīgi legālus dokumentus par piedāvātajiem dokumentiem. Vienīgi gada beigās, kad jāmaksā nodokļi, tās pārstāj darboties - taisa arī bankrotu utt. - viss ar legāliem līdzekļiem.


Pilnvara ir vajadzīga lai izveidotu firmu un ierakstītu valdes locekļus, kas tad brīvi ar firmas līdzekļiem darbojas - tā ir reāli darbojošās normāla firma, kura pēc kāda laika sataisa nodokļu parādus un nogrimst, atstājot atbildību par tās darbību firmas īpašniekam - Vanagela kungam, atbilstoši Latvijas likumiem.

Bankai absolūti nav nekādas daļas gar tavu darbību, izņemot ja esi pilnīgi neaptēsts komersants, kas nepārzin likumus ko drīkst un ko nedrīkst darīt. Banka nevar piesavināties šādus nelikumīgi apgrozītus līdzekļus bez tiesas sprieduma un tā var iesaldēt naudu, atbilstoši likumdošanai un diez vai šie komersanti liek visus līdzekļus tikai vienā bankā - īpaši ņemot vērā to, ka bankas nemaz neļauj izņemt milzīgas naudas summas vienā reizē un prasa procentu, ja ņem daudz tāpēc arī šīs firmas darbinieki no ATM ar vairākām bankas kartēm ņem maksimālās summas vairākas reizes dienā. Pirms 10 gadiem nemaz nebija tik daudz ierobežojumu, kādi ir tagad. Tieši šī iemesla dēļ arī šīs firmas ilgi nedzīvo, jo to darbību sāk pamanīt VID, uzliek ierobežojumus bankās utt. Pat ja arī kaut ko VID izdodas nošņāpt, tad šai firmai dienas ir skaitītas un tās vietā tiek vērta jauna firma un ar offshore VID ir bezmaz neiespējami izkontrolēt naudas plūsmas - vienīgais no kā jāsāk bīties, ka var nonākt ārzemju VID uzmanības lokā.

Nav dzirdēts ka šāds Vanagels būtu nonācis nepareizo puišu(ko tu ar to esi domājis - VID, policija?) rokās - un šī izskatās, ka ir viena no draudzīgākām mafijas biznesa nozarēm, jo nav dzirdēts ka notiktu savstarpējās izrēķināšanās dēļ ierobežota tirgus... :D Un Vanagela kungam no šo naudas mazgātāju puses par savu dzīvību diez vai jāsatraucas - kamēr viņš ir dzīvs, uz viņa vārda tiek taisītas jaunas firmas kas nodarbojas ar naudas atmazgāšanu...

Atbildēt

???

18.12.2017. 17:03

Diemžēl vai par prieku, bet vietējie bēleliņi neapzinās ka kādu brīdi darījuma summa var pazust, tikt iesaldēta utml. Ja bankā aiziet kas greizi, banka jebkuru Vanagela pilnvaru var atzīt par spēkā neesošu, bez tiesas srpieduma utt. Vēl ir arī iespēja, ka kādu brīdi Vanagels var nonākt nepareizo puišu rokās un tad naudiņa arī var zust.

Atbildēt

labojums

18.12.2017. 15:30

»

meh

Tas un skolnieka līmeņa konspekts no ~10 gadus vecām sensācijām, kuras uzraka analītiskie žurnālisti, kas pētīja tā saucamos Panamas offshore papīrus...


* Bez tam pat tās personas, kuras uz pilnvaras pamata atvēra uzņēmumus arī ir tikai peškas - "darbinieki", kuri nemaz nesaprot kādas naudas atmazgā un reālie šo biznesu virzītāji sargās no savu vārdu sasaistīšanas ar šiem biznesiem.

Atbildēt

meh

18.12.2017. 15:22

»

Preču zīme

Izskatās, ka kļūdas rakstos sāk kļūt par pietiek "preču zīmi


Tas un skolnieka līmeņa konspekts no ~10 gadus vecām sensācijām, kuras uzraka analītiskie žurnālisti, kas pētīja tā saucamos Panamas offshore papīrus.

Nevar saprast vai šeit komentējušie ir pilnīgi bez smadzenēm, vai arī dzīvojuši mucā - Ērika PERSONĪBAI šajos darījumos nav nekādas lomas - bet gan viņa PASEI un tās kopijai ar kuru tika atvērtas kompānijas. Ēriks savā dzīvē diez vai vairāk par 50 eiro ir redzējis un nav teikts, ka viņam patiešām "godprātīgi" samaksāja par 1300 firmām(65 000), jo ja ir pilnvara, tad nemaz nav nepieciešama viņa klātbūtne visos šajos gadījumos - visticamāk, ka viņam samaksāja par tām pāris reizēm, kad viņš ticies ar saviem biznesa kompanjoniem klātbūtnē. Bez tam pat tās personas, uz kuru pilnvaras pamata tika atvērti uzņēmumi arī ir tikai peškas - "darbinieki", kuri nemaz nesaprot kādas naudas atmazgā un reālie šo biznesu virzītāji sargās no savu vārdu sasaistīšanas ar šiem biznesiem.

Šis milzīgais firmu skaits uz šo bomzi liecina tikai par to, ka naudas atmazgāšana no privātas padarīšanas pārvērtās par starpnieka pakalpojuma biznesu, kur tūkstošiem firmu(arī lielas un nopietnas) saņēma pakalpojumus no šiem starpniekiem, lai nemaksātu nodokļus. Viena lieta ir atrast un sodīt tos, kas izveidojuši šo starpnieka pakalpojumu un pavisam cita ir biznesa vide, kas radījusi tādu pieprasījumu un to izmanto. Un nevar arī daudz pārmest sabiedrībai, ja valsts pati ir kā mafija, kas nozog tavus samaksātos nodokļus un neizlieto tos visu pārējo labā - uzturot infrastruktūru - skolas, slimnīcas, ceļus utt. un ja uztur valsts infrastruktūru, tad padarot tās par savām privātajām firmām - AirBaltic, LDz Cargo, etc.

Atbildēt

Linda

18.12.2017. 15:18

»

Zane

Neils ir krāpnieks, kurš ņem darbā tikai studentus, lai varētu maksāt mazas algas. Man palika parādā. Protams, ka viņa īstais bizness ir naudas atmazgāšana. Nedzīvo viņš nekādā Anglijā, bet tepat Rīgā (Mazā Skolas ielā, Vecrīgā) un Norvēģijā. Vienu vārdu sakot, - blēdis, kuram vieta blakus draugam - ...


Neil Daniel Gillespy Jennings ap 1993.gadu ieradās Latvijā kā necils, maza auguma (ap 162) puisītis, grāmatvedis un revidents firmā Arthur Andersen. Tur uzplauka sirsnīga draudzība ar Andri Lauciņu, un tika realizēta ģeniāla vīzija - sapirkties nekustamos. Ne jau nodarboties ar revīziju bija prātā puisītim. Par tālāko nezinu...

Atbildēt

Èrika Vanageļa bizness

18.12.2017. 14:38

»

Opis

Kārtējais pierādījums, ka mūsu UR un VID nemāk sadarboties un jēgas nav no šīm iestādēm


ir vispareizākais viņa vecumā un adekvāts valsts zagļu politikai - Šķēles un Lemberga ofšoriem, konkursu iepirkumiem savējiem, komunistu un čekistu diversijām pret LV.

Vispār - Vanageli vajag ne tikai godāt, bet radīt viņa kā biznesmeņa uznēmumu klonus.

Mana pensija ir 76 euro un nekādu pabalstu. Loģiski, ka ir tikai viens ceļš - atpūsties. Norakstīt īpašumus bērniem utt. Radīt apstākļus, lai neko nevar atņemt un līdzīgi Vanagelim dzīvot cepuri kuldamam pa Kanariju salām.

Muļķīgi tēlot godīgos. Stulbi un idiotiski. Ja valsts nicina un neatbalsta uzņēmējus.

Atbildēt

Opis

18.12.2017. 08:36

Kārtējais pierādījums, ka mūsu UR un VID nemāk sadarboties un jēgas nav no šīm iestādēm.

Atbildēt

Preču zīme

18.12.2017. 08:34

»

Peltēnietis

Imants atkal kaut ko sajaucis. Skandalozā SIA bija cita - "Peltes īpašumi", nevis "Peltes nami". Pētnieks


Izskatās, ka kļūdas rakstos sāk kļūt par pietiek "preču zīmi".

Atbildēt

Zane

18.12.2017. 00:58

Neils ir krāpnieks, kurš ņem darbā tikai studentus, lai varētu maksāt mazas algas. Man palika parādā. Protams, ka viņa īstais bizness ir naudas atmazgāšana. Nedzīvo viņš nekādā Anglijā, bet tepat Rīgā (Mazā Skolas ielā, Vecrīgā) un Norvēģijā. Vienu vārdu sakot, - blēdis, kuram vieta blakus draugam - Sprūdam.

Atbildēt

vecais spekulants

17.12.2017. 22:45

Ar ko atskiras legalais ofsors Rigas osta . Tur agrozas citas summas. Nodoklus maksat Valsts budzeta aizliegts ar ostas likumu . A jus te par kadu erika siknaudu diskutejat...

Atbildēt

pilsonis

17.12.2017. 21:38

Tas nav netīšām, ka tiek radīti apstākļi, kuros izdzīvot ir ļoti grūti un viegli var pierunāt trūkumā esošu cilvēku par sīknaudu uzlikt savu parakstu uz dokumenta ar kuru citi pelna miljonus.

Atbildēt

Imants

17.12.2017. 20:47

»

Peltēnietis

Imants atkal kaut ko sajaucis. Skandalozā SIA bija cita - "Peltes īpašumi", nevis "Peltes nami". Pētnieks


A man po! Ko noliek priekšā to arī publicēju par nelielu atlīdzību.

Atbildēt

jurjāns

17.12.2017. 19:24

»

xx

Latvijas lakstīgala


Vaina ir korumpētajā uzraudzības sistēma,bez kuras svētības šajā valstī nekas nenotiek un visa ši sistēma ir komunistu,čekustu un viņu aģentu radīta un uzturēta,jo visās stratēģiskajās vietās kā pielīmēti sēž viņu rezidenti visus neatkarības gadus un arī nekur kustēties viņi netaisas.

Atbildēt

Ģirts Murgainis

17.12.2017. 18:55

SIA Prudentia Advisers II:

SIA “Ernst & Young Baltic” veicis revīzijas un sniedzis citus pakalpojumus tādiem uzņēmumiem kā AS “Latvenergo”, VAS “Latvijas dzelzceļš”, AS “ABLV”, SIA “Linstow Center Management”, FKTK, AS “4finance”, Rīgas Dome, AS “Elko Grupa”, SIA “Robert Bosch”, SIA “Eco Baltia”, SIA “Circle K Business Center”, AS “RB Rail”, Valsts kase, SIA “Maxima Latvija”, SIA “Olainfarm”.

Atbildēt

VB

17.12.2017. 18:07

Nu, un? Tagad liegsim viņam tiesības nodarboties ar uzņēmējdarbību?!

Atbildēt

Edge

17.12.2017. 17:51

»

Janka

Cien xx šis nu nebūs tas gadījums, te ir brutālas mahinācijas nevis kapitālisms. Piem. man vajadzētu atmazgāt miljardu - sniegtu vanagrlim konsultāciju, un viņš man samaksātu, būtu aizņēmies no nejauša garāmgājēja uz godavārdu


"Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi." Arhibīskaps Jānis Vanags, sprediķis valsts svētkos Rīgas Domā (18.11.2017.)
======================================================
Citas dzīves un kapitālisma Latvijā nebūs, to pat dižausekļi īvāni apjēguši. Kas brutāli sācies, tas brutāli turpinās....un brutāli tiks pārtraukts. Kā būs, tā būs - kā parasti notiek ar tiem, kas no savas vēstures nemācās vai ignorē vēstures mācības.

Atbildēt

Peltēnietis

17.12.2017. 17:46

Imants atkal kaut ko sajaucis. Skandalozā SIA bija cita - "Peltes īpašumi", nevis "Peltes nami". Pētnieks.

Atbildēt

Edge

17.12.2017. 17:44

»

xx

Īsti nesaprotu , par ko raksts . Kādam skauž? Veči, tas ir kapitālisms - neviens neliedz jums dibināt tūkstošiem firmas gan šajos, gan viņos krastos un arī konsultēt drīkst uz vella paraušanu . Vienīgais, par ko es raksta autora vietā uztrauktos - ja jau Ēriks var konsultēt par lielām summām , viņš ...


Чем занимается наше полицейско-бандитское государство.По-русски это называется — х…ня.
Лато Лапса, Независимый журналист (imhoclub.lv)
=====================================================
PIETIEK, pēc maniem aprēķiniem, 99% rakstu ir par biznesu. Ja nebūtu preču zīmes "4.maija republika", tad neplauktu ne biznesa portāli-vortāli, ne ēriku bizness. Šitais "hibrīds" (I.Poikāns) darbojas pēc saviem likumiem, kurus vēl pat gudrākie pasaules prāti nav pilnībā sapratuši. Saules mūžu 4.maija republikai!

Atbildēt

:)))

17.12.2017. 17:32

sprūds laikam tiešām grib tikt ārā 😂😂😂

Atbildēt

Janka

17.12.2017. 17:16

Cien xx šis nu nebūs tas gadījums, te ir brutālas mahinācijas nevis kapitālisms. Piem. man vajadzētu atmazgāt miljardu - sniegtu vanagrlim konsultāciju, un viņš man samaksātu, būtu aizņēmies no nejauša garāmgājēja uz godavārdu.

Atbildēt

xx

17.12.2017. 17:05

Īsti nesaprotu , par ko raksts . Kādam skauž? Veči, tas ir kapitālisms - neviens neliedz jums dibināt tūkstošiem firmas gan šajos, gan viņos krastos un arī konsultēt drīkst uz vella paraušanu . Vienīgais, par ko es raksta autora vietā uztrauktos - ja jau Ēriks var konsultēt par lielām summām , viņš var arī iesūdzēt tiesā par nevājām summiņām - par neslavas celšanu, izsekošanu utt. Jo par vainīgu atzīst tiesa , ne kādi kovboji , un pat ne policija . Juridiski nekorekti , līdz ar ko - neprofesionāli .

Atbildēt

Janka

17.12.2017. 16:42

Kā ir iespējams, ka viņš ir brīvībā? Tad jau tā var darīt ikviens!

Atbildēt

jaajaa

17.12.2017. 16:34

...labs..."Ēriks Vanagels […] ir kā preču zīme: kvalitātes un cenas simbols"...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: