Menu
Pilnā versija
Foto

Bezroku antiutopija

Viedais Manels · 10.01.2022. · Komentāri (50)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas globālu farmaceitisko uzņēmumu bioniskās rokas zilā ANO karoga krāsā ar čipu, kas signalizē par svešas mantas piesavināšanos.

Latvija strauji izvirzās pirmajā vietā pasaulē bionisko roku ieviešanā un starptautiski tiek godināta par Baltijas trīsķepaino tīģeri. Viss notiek ļoti toleranti. Iedzīvotājiem ļauj izvēlēties, kuru roku amputēt. Pilsētas rotā plakāti, kuros sabiedrībā cienījamas personas atkailina brīnišķīgas populāru zīmolu ekstremitātes.

Solidarizējoties pret zagšanu, kreiļu un labroču partijas liedz divrokainajiem deputātiem balsstiesības Saeimā, jo viņi var balsot ar abām rokām, tādējādi apdraudot demokrātijas pamatprincipus.

Divročiem, kas ar savu neapzinīgo nostāju pret amputāciju atbalsta zagšanu, turpmāk liegts strādāt ārpus mājas, jo viņi var aptīrīt līdzpilsoņu kabatas. Tāpat cilvēkiem ar divām rokām nav pieejami veikali, ēstuves, izklaides vietas un skaistumkopšanas saloni, lai viņi ar iespēju “palaist nagus” neapdraudētu apkārtējos. Tiek plānots pretvalstiskos divroku indivīdus preventīvi ieslodzīt cietumā.

Ziņas, ka bioniskā roka darbojas neveikli un dzīve ar vienu roku kaitē veselībai, sociālajos tīklos speciāli izplata antiamputētāji, kas netic zinātnei. Baumas, ka valsts augstākās amatpersonas nemaz nav amputējušas sev roku, bet tikai nokrāsojušas to zilā krāsā, neatbilst patiesībai.

Kļūst zināmi nepatīkami fakti, ka zādzības turpinās. Turklāt, lai nozagtu biznesus, noguldījumus, nekustamos īpašumus un zemi, pietiek ar vienu roku. Tāpēc PVO lemj noteikt abu roku amputāciju, piedāvājot bioniskās balstrokas.

Izplatās informācija, ka zādzības turpinās. Cilvēki iemanās zagt ar kājām. PVO pieņem lēmumu...

Novērtē šo rakstu:

148
13