Menu
Pilnā versija
Foto

Bezroku antiutopija

Viedais Manels · 10.01.2022. · Komentāri (50)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pareģis

18.01.2022. 08:23

»

negribis

Ir priekšlikums amputēt Manela pautus pilnā aojomā, jo tie viņam traucē domT


Gribi negribi, tev būsteris būs sevī jāielaiž. Kungiem pofig, ka jau tagad tev grūti sakarīgu komentāru uzrakstīt.

Atbildēt

negribis

17.01.2022. 15:03

Ir priekšlikums amputēt Manela pautus pilnā aojomā, jo tie viņam traucē domT.

Atbildēt

11.01.2022. 20:57

»

Meklē pats to linku internetā, lops!

Kariņš labi pasen to teica, neattiecinot tieši uz pensionāriem, bet uz tiem, kas atsakās vakcinēties...


https://www.la.lv/karins-ja-rudeni-bus-nepieciesami-ierobezojumi-tie-attieksies-uz-nevakcinetajiem-cilvekiem

Atbildēt

Meklē pats to linku internetā, lops!

11.01.2022. 20:43

»

?

Iedod linku, kur viņš tā ir teicis


Kariņš labi pasen to teica, neattiecinot tieši uz pensionāriem, bet uz tiem, kas atsakās vakcinēties!

Bez tam, esmu pamanījis, ka internetā šad un tad pazūd dažāda informācija. Piemēram fakts, ko visi mediji atspoguļoja, ka K. Kariņš ar savu rezolūciju uzdeva I. Viņķelei izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”.

Atbildēt

?

11.01.2022. 20:07

»

https://www.santa.lv/raksts/aktuali/karins-aicina-vairak-neka-100-000-seniorus-vakcineties-46777


Uzmanīgi izlasīju, tur nav ne vārda, ka padarīs nepanesamu.Bet sagrozīt informāciju jau ir antivakseru stilā. Pie veselā saprāta gan viņš apelē.

Atbildēt

11.01.2022. 20:04

»

?

Iedod linku, kur viņš tā ir teicis


https://www.santa.lv/raksts/aktuali/karins-aicina-vairak-neka-100-000-seniorus-vakcineties-46777

Atbildēt

Tiem

11.01.2022. 10:48

»

Tiem

Tiem, kam interesē, kā strādā šī sistēma


Te būs īstais links tiem kam interesē kā strādā sistēma.

https://www.youtube.com/watch?v B2421NI5ibw

Atbildēt

Apsmiekls

11.01.2022. 09:58

»

Tiem

Tiem, kam interesē, kā strādā šī sistēma


Uz sarunām Ženēvā ieradusies dižvalsts kuras gada budžets mazāks par ASV pamperu fabrikas ienākumiem.

Atbildēt

Tiem

11.01.2022. 09:43

Tiem, kam interesē, kā strādā šī sistēma

https://www.youtube.com/watch?v hEyGVWNEPuQ

Atbildēt

Uz

11.01.2022. 09:41

»

Nē!

Kas būtu? Nekas nebūtu! Neviens to pat neuzzinātu. Ja 70% balsstiesīgo uz tām vēlēšanām neaizietu, tad gan tas būtu kaut kas tāds, ko ne noslēpt, ne vērā neņemt vairs nevarētu


Uz vēlēsanām var iet vai neiet, vergu krustiņus kas tiek iemesti urnā (miskastē) neviens tāpat par pilnu neņem vairs. 30 gadus ir balsots. bet valdībā 30 gadus šēz vieni un tien paši. Dīvaini? Nē likumsakarīgi, jo pilsnonis nav cilvēks, fiziska persona, persona - nav cilvēks. Šī sistēma cilvēku ir nodefinējusi un reģistrējusi kā fizisku personu, ar pienākumiem un bez tiesībām. Tāpēc tiesa nestrādā, medicīna, izglītības sistēma nestrādā priekš cilvēkiem, bet priekš personām. Ir jāsāk lasīt likumdošana un jāsāk izprast kā uzbūvēta šī sistēma un viss paliks ļoti, ļoti skaidrs.

Atbildēt

Kaža

11.01.2022. 09:28

Cilvēki,kurus ar draudiem un sodiem mēģina pret savu gribu vakcinēt,ir ne tikai pensionāri,bet bieži vien ar dažādām hroniskām slimībām,bieži vien neārstētām,nomocïti un tādēļ salīdzinoši viegli izslimojamais covids ïpaši nesatrauc.Toties sadistiski noskaņotie labējie politiķi,kuri konsekventi pieņem lēmumus,kuri apgrūtina tieši hroniski slimo invalīdu dzīvi,kuriem ar sadistisku prieku tiek atņemti atbalsti,invaliditātes grupas,arodinvalīdiem ir pat aizliegta ārstēšana,izdomā arvien jaunus apgrūtinajumus,it kā ar neizbēgamas covid saslimšanas un grūtas,mokošas nāves pareģojumiem un piedāvājumiem vēl nepietiktu.

Atbildēt

paardomas

11.01.2022. 08:12

»

Aculiecinieka versija

Ja atmet troļļus, tad šodien Viedais Manels ir katrs, kas cīnās par savu un citu izdzīvošanu


Vispār doma pareiza.Diemžēl tas viedais manels nav tas par ko uzdodas,gan jau laiks parādīs kas ir kas.Faktiski jau parāda."Vakcīna" ir kā patiesības serums,Zeme jāatbrīvo no liekās biomasas.Šā projekta autori ir radījuši bendi kas nogalinās arī pašus autorus.
Bet tās ir tikai manas pārdomas,neesmu patiesība pēdējā instancē.

Atbildēt

Aculiecinieka versija

11.01.2022. 08:06

»

sauks

par viedo manelu


Ja atmet troļļus, tad šodien Viedais Manels ir katrs, kas cīnās par savu un citu izdzīvošanu.

Atbildēt

Marika

11.01.2022. 06:32

»

Pārlasiet Kartahenas protokolu

ratificēts Latvijā 2004.gadā. Pēc GMO potes pēc šī likuma jūs sauks nevis par cilvēku, bet par šo: (g) "Living modified organism" means any living organism that possesses a novel combination of genetic material obtained through the use of modern biotechnology...


Te ir video, kā mēs cīnamies pret nāves protokoliem. Grupa, par ko AJ te runā, 28 cilvēki, es tai skaitā, izpētījām naudas plūsmu hospitāļiem un skolu padomēm. Par katru cov.diagnozi hospitālim tiek maksāts.
Es neatkārtošos, bet cilvēki zvana no visiem štatiem pēc infas un padoma, kā šo kustību padarīt massveida. Ja ārsta kaimiņi uzzinās, ka viņš katru dienu par naudu nogalina pacientus, tas būs īsts "plāndēmijas" beigu sākums.
https://t.me/TNPatriots/32142

Atbildēt

3.14

11.01.2022. 00:53

No Telegram (tulkots no krievu valodas)

Nezinu, kā uzlauzt vakcīnu pielūdzēju un fanātiķu aprobežotības un prāta truluma bruņas! Mēģināsim strādāt ar analoģijām un metaforām. Iedomājieties 90 gadus vecu vectēvu. Viņam izkrita zobi. Lai ēstu, viņam vajag zobu implantus vai zobu protēzi. Loģiski? Loģiski.

Bet te pēkšņi top valdības lēmums ievietot implantus visiem cilvēkiem. Neatkarīgi no viņu vecuma un zobu stāvokļa. Jūs mēģināt strīdēties. Sakāt, ka ar saviem dabas dotajiem zobiem varat ēst gan maizi, gan speķi, gan pat riekstus, gan visus citus pārtikas produktus. Jūsu zobi ar šo uzdevumu izcili tiek galā.

Bet jums atbild: No kā baidāties? Šīs ir ļoti labas protēzes! Un procedūra ir vienkārša. Tikai viens no tūkstoša neiesakņojas. Tikai simts no tūkstoša spiež un noberzē smaganas. Jā, dažiem rodas asinssaindēšanās un viņi pat mirst, bet mirst viegli. Ne tā kā tie, kam nav protēzes un implanti. Jūs esat pamatīgā šokā. Jūs mēģināt izskaidrot, ka jums nav vajadzīgas protēzes principā. Jo jums ir izcili dabiskie zobi. Sakāt, ka ir absurdi, pat noziedzīgi pret cilvēku veselību, veselus zobus aizstāt ar mākslīgiem.

Atbildot jums, viņi sāk kliegt: jūs visi antiprotēzisti, antiimplantisti esat bezatbildīgi! Padomājiet par savu vectēvu un pārējiem cilvēkiem. Padomājiet, par tiem, kas solidarizējas, un tā vietā, lai turpinātu veiksmīgi ēst ar saviem zobiem, ļauj tos izraut pat zobārstu brigādei, kas šo manipulāciju veic pie sabiedriskajām tualetēm. Lūk, kā cilvēki uzurpējas kopēja labuma vārdā. Bet jums, redz, savus zobus vajag? Tādus vajag izolēt no saprātīgajiem, kuri, ja vajadzēs, ļaus ne tikai izraut sev visus zobus, bet vēl sev puļķi pēcpusē spraust. Svēti ticot, ka zinātnieki, kas to iesaka, nemelo un nelobē puļķu ražotāju firmas, kuras top par miljardieriem viena pēc otras.

Tiek sludināts, ka arī jauniešiem, bērniem un pat zīdaiņiem arī nepieciešami implanti! Jūs sakāt: Tad lieciet tiem, kam ir kāda problēma ar zobiem, bet liekat mierā veselos?! Kāds tiem ar to sakars? - jūs cenšaties šādi iebilst, bet jūs vairs neviens nedzird. Jūs patiesi nesaprotat, kā jums ar varu uzspiestās protēzes jūsu mutē, palīdzēs citiem sakošļāt pārtiku. Jo ja tie citi, kas pielūdz mākslīgās protēzes un mākslīgus zobu implantus, tos sev būs ieguvuši, kāpēc šie paģērē, ka tā visiem ir jādara? Tas taču ir stulbums, murgs un idiotisms!

Bet sabiedriskā doma jau ir izveidojusies. Bez protēzēm mēs visi nevaram košļāt. Un mēs visi mirsim. Lai gan, ja vectēvam vai kādam citam, kas pielūdz protēzes, ir protēze, viņam nevajadzētu būt vienalga, vai jums ir vai nav protēze. Ja vectēvam ir zobu implanti, tad viņa problēma ir atrisināta?!

Vakcīnas gadījumā viss ir tāpat: ja tiek vakcinēts riska grupā esošs cilvēks, ja šis cilvēks ir tam piekritis labprātīgi, bijis pilnībā informēts par blaknēm un sekām, ja viņš apzināti ir spēris soli, lai vakcinētos, un ja pote palīdz, tad viņa problēma ir atrisināta! Ko jūs esat visiem piesējušie, kā jukuši? Jo vājais posms šajā shēmā var būt tikai vakcīna, ja tā nepalīdz. Ražotāju loģiku var saprast - viņi ar to nopelna simtiem miljardu. Bet kā, lai izprot milzīgo noderīgo idiotu masu, kas kategoriski pieprasa visiem planētas cilvēkiem nomainīt zobus pret protēzēm ar sešu mēnešu derīguma termiņu?

Atbildēt

Pārlasiet Kartahenas protokolu

10.01.2022. 23:47

»

Marika

Galējais mērķis ir radīt ģenētiski modificētu radījumu (bez vairs jebkādām cilvēktiesībām) vergu sistēmu. Precenti augstākajā tiesā jau ir - kas it ticis modificēts, pieder tiem, kam pieder modificējošais patents. Velti cer kariņleviti, ka tiks to izraudzīto kārtā, viņiem tas pats liktenis, tik tā apskaidrība...


ratificēts Latvijā 2004.gadā. Pēc GMO potes pēc šī likuma jūs sauks nevis par cilvēku, bet par šo: (g) "Living modified organism" means any living organism that possesses a novel combination of genetic material obtained through the use of modern biotechnology;
"Dzīvs modificēts organisms" ir jebkurš dzīvs organisms, kam piemīt jauna ģenētiskā materiāla kombinācija, kas iegūta, izmantojot modernas biotehnoloģijas.
Secinājums - uz "vakcinētajiem" vairs neattiecas neviens likums vai starptautiskie dokumenti par cilvēktiesībām un to aizsardzību... kas arī ir globālo afēristu mērķis!

Atbildēt

tieši tāds

10.01.2022. 23:43

»

Zane Liepiņa (Zaņuks)


ir šīs afēras mērķis

Atbildēt

Marika

10.01.2022. 23:20

Galējais mērķis ir radīt ģenētiski modificētu radījumu (bez vairs jebkādām cilvēktiesībām) vergu sistēmu. Precenti augstākajā tiesā jau ir - kas it ticis modificēts, pieder tiem, kam pieder modificējošais patents. Velti cer kariņleviti, ka tiks to izraudzīto kārtā, viņiem tas pats liktenis, tik tā apskaidrība nāks par vēlu.
https://thephaser.com/2021/12/after-they-modify-you-they-will-own-you/

Atbildēt

Viedais Mamels

10.01.2022. 23:09

»

Viedais Manels

Pieļauju daudziem groteska par roku amputāciju uzdzina drebuļus un šķērmu dūšu. Šaušalīgajā burleskā centos kariķēt pašreizējo realitāti. Īstenībā gan pošu pret kroņa vīrusa blakņu nodarītā skāde organismam ir pat briesmīgāka, nekā manā melnā humora artiķelī. Taču atšķirībā no izdomātajām masveida amputācijām...


Artiķelis ir “visas prigresīvās cilvēces” sapnis elektroniskās koncetrācijas nometnes mūros ar bojātām prostatām un olnīcām kovida politikas ērā.

Paldies par rakstu!

Huntas rindās reliģiozie radikāļi, kriminālie elementi, rūdītie bandīti, marodieri un sīkie huligāni, “protestētāji” un bruņotie kaujinieki joprojām trako!

Savienojieties visu zemju proletārieši!

Atbildēt

neviedais

10.01.2022. 22:33

»

Viedais Mamels

MK valdība plāno “trešās rokas” soda sankcijas...


Gaidu,cik tālu viņi mani novedīs pirms sākšu viņus meklēt bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Atbildēt

Manel

10.01.2022. 22:29

»

gunārs

Foršs raksts,sen nebija lasīts tik labs.Simt procentīga zinātniska realitāte


beidz sevi slavēt, raksts ir galīgs sūds. Gluži tāpat, kā visi iepriekšējie pļūtījumi.

Atbildēt

!!!

10.01.2022. 22:27

Cietumsargs galīgi prātu izkūkojis. Tvaika ielā jau viņu gaida.

Atbildēt

gunārs

10.01.2022. 22:26

Foršs raksts,sen nebija lasīts tik labs.Simt procentīga zinātniska realitāte.

Atbildēt

Reirs

10.01.2022. 21:18

»

Viedais Mamels

MK valdība plāno “trešās rokas” soda sankcijas...


tak tikko teica, ka seku nebūs... :D

Atbildēt

jaajaa

10.01.2022. 20:58

...autoram ar galvu viss kārtībā ?...tās rokas tač naudu maksās...ja dos par brīvu, tad man vajag divas...un čipus arī...cik tik var dabūt...:)

Atbildēt

pavēle no augšas

10.01.2022. 20:57

Penseri, protieties, cik ilgi jūs atņemsiet miļotajiem Levita un Kariņa kungiem iztikas grašus! Marš pa skuju taku!

Atbildēt

nu tā apmēram

10.01.2022. 20:48

»

Zane Liepiņa (Zaņuks)


30 citroni mēnesī.

Atbildēt

Zane Liepiņa (Zaņuks)

10.01.2022. 20:42

»

Viedais Mamels

Pensionāru trešā roka izzog valsts pensiju fondu...,, ap 100 000 senioru vecumā virs 60 gadiem, kuri nebija vakcinējušies '' --- cik tas butu naudas izteiksmē, ja valsts veiksmes gadījumā ietaupa uz pensiju neizmaksāšanu?

Atbildēt

Viedais Mamels

10.01.2022. 20:39

»

Viedais Mamels

Pensionāru trešā roka izzog valsts pensiju fondu...


MK valdība plāno “trešās rokas” soda sankcijas

Premjerministrs šodien pēc koalīciju veidojošo partiju sadarbības sanāksmes uzsvēra, ka iedzīvotājiem jāvakcinējas sevis dēļ, jo tā ir labākā aizsardzība pret smagu slimības gaitu un arī nāvi.

Komentējot iespēju noteikt pienākumu senioriem vakcinēties, Kariņš atzīmēja, ka tam būs jēga, ja par noteikuma neizpildi gaidāmas arī kādas sekas. Tās gan šobrīd vēl vērtē eksperti, tāpēc Kariņš pagaidām atturējās plašāk komentēt, jo nezināja, "kādā stadijā ir sarunas".

Viņaprāt, lai noteiktu pienākumu, jānosaka arī, kas notiek, ja gadījumā cilvēks atteiksies vakcinēties.

Atbildēt

Viedais Mamels

10.01.2022. 20:34

Pensionāru trešā roka izzog valsts pensiju fondu.

Jau ziņots, ka koalīcijā ir sākušās diskusijas par iespēju noteikt pienākumu vakcinēties pret Covid-19 visām personām, kas ir sasniegušas 60 gadu vecumu, pirms nedēļas pēc koalīciju veidojošo partiju sanāksmes paziņoja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Viņš toreiz teica, ka Latvijā uz to brīdi vija vēl ap 100 000 senioru vecumā virs 60 gadiem, kuri nebija vakcinējušies pret Covid-19, uzsverot, ka epidemioloģiskās drošības uzlabošanai nepieciešams vakcinēt vēl vismaz 50 000 šīs vecuma grupas iedzīvotāju.

Atbildēt

Amputācijas nelīdzēs

10.01.2022. 19:24

Smakas varēsim ražot ar vēl esošo rumpī un tad izpūst tās gaisā ar dupsi...

Atbildēt

lauķis

10.01.2022. 19:19

»

sadists

Tas pats par muldēšanu - mēles amputācija


Pareiza doma.Visiem deputātiem,ministriem,levitkariņiem.

Atbildēt

sadists

10.01.2022. 18:59

Tas pats par muldēšanu - mēles amputācija.

Atbildēt

Nē!

10.01.2022. 18:58

»

O

Mana šī gada apņemšanās ir Oktobrī nobalsot ar bojātu biļetenu. Tas būtu eleganti, ja no 70% nobalsojošo būtu 51% bijāto biļetenu. Manuprāt būtu skaists brīnums Baltijas ceļa stilā


Kas būtu? Nekas nebūtu! Neviens to pat neuzzinātu. Ja 70% balsstiesīgo uz tām vēlēšanām neaizietu, tad gan tas būtu kaut kas tāds, ko ne noslēpt, ne vērā neņemt vairs nevarētu.

Atbildēt

Es

10.01.2022. 18:53

»

O

Mana šī gada apņemšanās ir Oktobrī nobalsot ar bojātu biļetenu. Tas būtu eleganti, ja no 70% nobalsojošo būtu 51% bijāto biļetenu. Manuprāt būtu skaists brīnums Baltijas ceļa stilā


15% būs paristu un vienotībnieku derīgie biļeteni. Un ar to pietiks. Saprotams, ka tu pats domāt tā arī neesi iemācījies, šeit to tev vairs neiemācīties.

Atbildēt

Es

10.01.2022. 18:52

Uzmanības saasināšanai pietiek jau ar to, ka visām c19 vakcīnām klīnisko pētījumu (un tātad arī tiešu novērojumu) fāze beidzas šī gada beigās.

Ko jūs ļaujat sev ievadīt un kādas būs ilgtermiņa sekas, kad nāks atsitiens, to jūs un neviens cits vēl nezina.

Atbildēt

paklau, autor!

10.01.2022. 18:33

Tu skaidas neesi mēginājis mainīt?

Atbildēt

O

10.01.2022. 18:08

Mana šī gada apņemšanās ir Oktobrī nobalsot ar bojātu biļetenu. Tas būtu eleganti, ja no 70% nobalsojošo būtu 51% bijāto biļetenu. Manuprāt būtu skaists brīnums Baltijas ceļa stilā.

Atbildēt

repostēts

10.01.2022. 18:06

Kas šobrīd vēl interesants potnieku pasaulē? Notiek vēl viena jēdzienu izmainīšana, atklājot to patiesību, kas nesen bija 'sazvērestība. Proti, 'pilnībā vakcinēts' realitātē nevar būt, tāpēc viņi sāk ieviest jēdzienu 'apdeitots'. IT terminoloģijā tas ir pamata programmas nemitīga atjaunošana.
Tā, kā Windows aizvien jaunākas versijas - šo abu projektu boss taču ir viens un tas pats. Un kā tad citādi - jau sen Moderna mājas lapā ir atklāti uzrakstīts, ka šī nav vakcīna, bet operētājsistēma un mrns ir dzīvības programmatūra. Tagad tai regulāri iznāk atjaunojumi, bez kuriem sistēma nedarbojas. Viss nostājas savās vietās tieši tā, kā par to teica saprāta vadīti ļaudis.
Duracell uzlādējamie zaķi var sākt drasēt no viena švakcinācijas centra uz citu, bet veselie un brīvie ļaudis paliek veseli un brīvi. Jo viņus nav vajadzīgs programmēt un 'uzlabot' - viņi ir tādi, kādus radījusi varenā Māte Daba un tas vienmēr ir labāks un izturīgāks modelis par jebkuru mākslīgu iejaukšanos

Atbildēt

PVO (We and WHO)

10.01.2022. 18:02

»

Manelam

Vairs nelejiet! Kaut arī viņam konstatēsit trešo roku


Jau ANO ārkārtas sanāksmē ierosinājusi likumgrozījumus “Mēteļu un garīgo jaku tendencēm ziemai. Ekspertu padomi tiem, kuri plāno iegādāties jaunu virsdrēbju kārtu ar trešo roku”.

Atbildēt

Manelam

10.01.2022. 17:57

Vairs nelejiet! Kaut arī viņam konstatēsit trešo roku.
Tik ģeniālus Manela rakstus nav pa spēkam saprast Lasītājam parastam.

Fantomasa trešā roka.

Atbildēt

Jāpieņem lēmums

10.01.2022. 17:51

par galvas amputāciju, jo visas kleptokrātu "idejas" rodas galvā...

Atbildēt

10.01.2022. 17:45

Ja valdība sasparotos un pieņemtu lēmumu par rokas amputāciju, tad C19 arī pazustu--- ja, protams, tiktu veikta amputācija ar pilnu aptveri visām ekstremitātēm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: