Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:01

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Alex

07.04.2021. 19:58

Abus kundziņus uz cietumu...

Atbildēt

Nika

07.04.2021. 19:19

»

Neesi gan dumja

Dumji ir tie, kuri nesaprot, ka agrāk vai vēlāk šūposies bērza zarā vai sēdēs uz apses mieta kopā ar visiem līdzzinātājiem


Eai pārliecināts, ka tā būs? Mani fascinē nīstā PSRS veidojuma ilggadīgā vadītaja Brežņeva gimenes vēsture. Pēc viņa - galvenā cilvka milzīgajā valstī nāves, patiesībā bez iztikas līdzekļiem palika mantinieki. Tagad, šķiet, katrs sīkākais ieriedniciņš sīciņajā Latvijā, aiz sevis atstāj ofšoru rēķinus un slēpts īpašumus. Vai gatavi no tā atteikties politiskās pakaļlaižas un absolūtās nulles reālajā dzīvē? Esmu pārliecināta, ke nē. Un sistēma turpinās sūkt un plaukt, un nekas par to nevienam nebūs

Atbildēt

Brūns Riders

07.04.2021. 18:12

»

Heil

Laucinieciska mutes forms.Bieži sastopama aborigēnu vidū


Labi piestāv tev okupant tāda pogoņala.

Atbildēt

Salnājs, Vējonis

07.04.2021. 17:00

»

Kretīn!

Apraksti bezjēdzīgu personu pats. Kuru tas interesē? Neaktuāli


tās visas ir žīdu rebes, ko pieļauj cionistu Latvijas valsts vara.

Atbildēt

Kretīn!

07.04.2021. 16:59

»

par tēmu

Kretīn,a kur aprakstītā persona tavos penterējumos?Pazudis Ēģiptē vai smadzenītes pārkarsa


Apraksti bezjēdzīgu personu pats. Kuru tas interesē? Neaktuāli.

Atbildēt

G. Valdmanis savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem

07.04.2021. 16:56

»

melo!

Valdmanis nebija ekonomikas ministrs pie Ulmaņa un Kanādā par zagšanu viņš sēdēja cietumā


sīki apraksta sava tēva karjeru, cionisti aicināja sadarboties viņu. Viņš atteicās un viņu nogalināja. Komunisti- cionisti, kuri joprojām ilgojas mežabrāļu lodes sev pierē, draudēja G. Valdmanim, ja viņš atkal brauks uz Latviju, viņi viņu nogalinās. G. Valdmaņa, 6. Saeimas deputāte nāves apstākļi plašāk nav zināmi.

Latvijā veidojas nacionālo mežabrāļu korpuss.. , lai beidzot varam atriebt latviešu nacionālo partizānu nāves un nodibināt neatkarīgu valsti.. Žīdu cionisti vispār Latvijā vairs nerēķinās ar latviešu viedokli.

Baidies, žīdiņ? Būtu laiks..

Atbildēt

joske

07.04.2021. 13:50

Objektvā vēsture sākusi parādīties,dabīgi ka šo zēnu ir jānodot tiesai,domāju ka Stukāns to izdarīs,un tiesa pieņems pareizu spriedumu.Daudzi 30.g.pietiekoši daudzi ir dzīvojuši uz mūsu nodokļu maksātāju rēķina.Godmanīs,Kargins,Lavents,Lucanskis,Lembergs,šķēle,slesers,Krasovickis

Atbildēt

melo!

07.04.2021. 13:48

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


Valdmanis nebija ekonomikas ministrs pie Ulmaņa un Kanādā par zagšanu viņš sēdēja cietumā.

Atbildēt

LL

07.04.2021. 11:32

»

LL

nemaz nepazīst Salnāju


nemaz nezina ka lapsa ir smirdīgs sesks!

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

07.04.2021. 11:30

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Esmu tik dumja,

07.04.2021. 10:47

ka nesaprotu,ko tad īsti dara tās padomes un valdes,no kurienes tās astronomiskās algas,kas ko kontrolē un uzrauga...???Kā Prezidenta Kancelejā varēja ``fīŗēt``rebes!!??Vai tiešām šie darboņi ir tik neaptēsti,ka nesaprot-kādreiz tam pienāk ``gals``!

Atbildēt

formula

07.04.2021. 10:45

Ļumpeņi , sado-mazo , drīz vēlēšanas ! Jūsu mīļie kliķes parazīti saldkairē gaida , kad atkal un atkal ,un atkal jūsu roķeles tos iestums silē.

Atbildēt

Uldis

07.04.2021. 10:43

SatMin tradīcijas savu uzņēmumu pārvaldībā - pec brīža izmest un apmētāt ar dubļiem. Tā jau tikai noslēpj nekonsekvenci savos lēmumos.

Atbildēt

par tēmu

07.04.2021. 10:27

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


Kretīn,a kur aprakstītā persona tavos penterējumos?Pazudis Ēģiptē vai smadzenītes pārkarsa?

Atbildēt

uzgaidīsim

07.04.2021. 10:24

Nu redzēs,cik stiprs šim vīram jumtiņš.

Atbildēt

nu kā var netupināt

07.04.2021. 10:06

Latvijas Valsts naudas zaglim un izsaimniekotājam, pēc LOĢIKAS ir jāsēž cietumā, neviss jazaudē konkursi par depozīta sistēmas ieviešanu

Atbildēt

mūks

07.04.2021. 09:55

Zalnājam vēl ir cerība izkļūt sveikā cauri. Runā, ka Ztukāns šad tad pārsniedz pilnvaras un ar draudiem norāda, kuru personāžu var saukt pie atbildības, bet pret kuru viss jāizbeidz.

Atbildēt

ES

07.04.2021. 09:44

Un kā tad ir ar Juhņēvičas biroju, tur algas paredzētas par tūkstoti lielākas??? Un ar ēļertes dēlu? un daudziem citiek? Vai visus tos JAU NEVAJADZĒTU NOSTATĪT RINDĀ, LAI GAIDA SAVU KĀRTU.

Atbildēt

zero

07.04.2021. 09:12

žīdi savējo izvilks

Atbildēt

Heil

07.04.2021. 08:36

»

millers

mute kā tūplis pirms defekācijas


Laucinieciska mutes forms.Bieži sastopama aborigēnu vidū.

Atbildēt

par naudas šķiešanu

07.04.2021. 08:02

vispār vajag padomāt, valsts līmenī. Nav teikts, ka tas Kovids tik ātri atkāpsies. Kādā brīdī var sākties tāda krīze, ka rietumvalstis var pārtraukt mūs uzturēt. Un ko tad? Paredzu jau - vēl var nogriezt visas pensijas, pateikt, lai bērni uztur savus vecākus. Tas nekas, ka bieži pensionāri vēl palīdz saviem bērniem, mazbērniem.
Valstij būtu jāsāk taupīt, ne izšķērdēt lieliem projektiem, lielām algām un piemaksām, muldētāju organizācijām utt.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

07.04.2021. 07:55

Esmu novērojis, ka Satiksmes ministrijai ir sena tradīcija, vismaz attiecībā uz "Latvijas Pasta" vadītājiem. Tā ar apbrīnojamu regularitāti izvēlas aizvien jaunus un jaunus pasta priekšniekus, lai pēc kāda brīža secinātu, ka pašu izdarītā izvēle bijusi draņķīga, konstatējot, ka pasta valde šādā sastāvā nav spējīga nodrošināt VAS Latvijas Pasts kompetentu un profesionālu pārvaldību, rīkoties un pieņemt lēmumus kā krietnam un rūpīgam saimniekam pieklājas.
Pēc tam, it kā tā būtu bijusi stihiska nelaime nevis pašu pieņemto lēmumu sekas, tiek atrasts cits noderīgs personāžs.

Atbildēt

millers

07.04.2021. 07:54

mute kā tūplis pirms defekācijas

Atbildēt

Mūžīgās žīdu rebes

07.04.2021. 07:41

»

?

Fiktīvā nodarbināšana ir klasiska grašu izzagšana valsts iestādēs. gadus 10-15 atpakaļ man stāstīja, ka EM ir vairāki fiktīvi nodarbināti


Visis līmeņos.

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju cionistu impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.

“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.

Atbildēt

00%

07.04.2021. 07:40

Paskat, Lapsa. Tā jau nav, ka tikai tevi gatavojās dr.zt. Tas var draudēt arī tavam ''draugam'' Salnājam.
Izrādās, mēdz būt dzīvē arī patīkami mirkļi.

Atbildēt

Hahahaha

07.04.2021. 07:39

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


Beidzoties “ārkārtas situācijai”, jau ir sagatavots plāns pilna lokdauna ieviešanai saskaņā ar Pasaules Bankas stratēģiju 2020-2025.g. Pilnu lokdaunu, manipulējot ar datiem, var ieviest pat vasaras vidū, kā tas jau bijis Spānijā, Itālijā, Francijā.

Atbildēt

?

07.04.2021. 07:39

Fiktīvā nodarbināšana ir klasiska grašu izzagšana valsts iestādēs. gadus 10-15 atpakaļ man stāstīja, ka EM ir vairāki fiktīvi nodarbināti.
Jā, šie ir klauni, nespējnieki. Kādam pajolītim jābūt, lai tādu ņemt par biroja vadītāju.

Atbildēt

Žīdu rebes

07.04.2021. 07:36

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis.

https://youtu.be/MhD5yuMVS5Q

Arī Lietuvas žīdu cionistu valsts ne ar ko neatšķiras no Latvijas, bet cionistu ebreju garīgais kodols pirms Izraēlas valsts dibināšanas 1947. gadā Eiropā bija Viļņā, kas gribēs, uzzinās, ka žīdi pat bija izveidojuši Litbalt valsti - Baltkrievijas un Lietuvas valsti ar līgumu Maskavā, žīdu Maskavā, tas viss ir Maskavas KGB arhīvos un Vašingtonas un Ņujorkas žīdu organizācijas B” nai B” rith arhīvā. Tie arī uzzinās, kāpēc Trockis un Ļeņins par PSRS galvaspilsētu izvēlējās Maskavu, nevis Viļņu

Ja iepazīsies ar visiem materiāliem, uzzinās, kā žīdi izveidoja Lietuvas Republiku, par ASV, Vācijas, Anglijas un Francijas ietekmi uz procesiem un ka PSRS okupācijas armiju tās žīdu vadītāji sagaidīja ar ziediem.

Un vēl - Lietuvas, Latvijas, Igaunijas valstu robežas kartē pirmoreiz žīdi ievilka ASV prezidenta Vilsona kabinetā 5. janvārī 1918. gadā, bet ar šo karti Brestas miera sarunās, kurā ir šīs robežas, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā ieradās žīds Ļevs Trockis.

Brestas līguma sekas bija Krievijas atteikšanās no Baltijas teritorijas. 1918. gada 3. martā Brestļitovskas (mūsdienās Brestas pilsēta Baltkrievijā) cietoksnī Krievija parakstīja miera līgumu ar Centrālajām lielvalstīm: Vāciju, Austroungāriju, Bulgāriju un Osmaņu impēriju. (lam.lv Kas un kāpēc jāzina par Brestļitovskas miera līgumu).


Šodien Lietuvā cionistu žīdi ir arī LT likumdošanā iekļāvuši kriminālatbildību, ja noliedz LT okupāciju no PSRS.

Cionisti arī Vācijā līdzīgi kā citās valstīs izveidojuši likumdošanu par kriminālatbildību, ja noliedz holokaustu.

Latvijas vēsturniekam, profesoram Ronim tas viss bija zināms. Tāpēc viņu žīdu Mossad slepkavas nogalināja.

Kas bija pamatā lietuviešu tautas atzīšanai? Tas, ka lietuvieši bija strādīga, pakalpīga un godīga tauta, pretēji ebreju spekulācijām un nekrietnumam.

Lietuvā plauka nabadzība, bet Latvijas bagātību 20. gados radīja Ulmaņa valdības ekonomikas ministrs Valdmanis, 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa tēvs, kuru cionisti Kanādā nogalināja, jo viņš atteicās ar tiem sadarboties.

Cionistu rokasgrāmatas citāti 6. Saeimai, ko 6. Saeimā izplatīja I. Kreituse, ir 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Katrs var izlasīt.

Žīdu cionisti Rotšildi ar Vatikāna morālo atbalstu gatavo inkluzīvo kapitālismu - jaunkomunistu bandītu kā LV Levits, Kariņš, Bordāns, Jurašs, Gobzems.. apvērsumu Eiropā Pasaules Bankas naudas aizdevumu neatdošanas gadījumā, ko veido ar “pandēmijas” lokdaunu. Lai īpašumu ekspropriācijas notiktu veiksmīgi, ir jau izveidota likumdošana “senlietu kontekstā” un izveidota Ekonomikas lietu tiesa. Inkluzīvais kapitālisms neparedz īpašumtiesības.

Beidzoties “ārkārtas situācijai”, jau ir sagatavots plāns pilna lokdauna ieviešanai saskaņā ar Padaules Bankas stratēģiju 2020-2025.g. Pilnu lokdaunu, manipulējot ar datiem, var ieviest pat vadaras vidū, kā tas jau bijis Spānijā, Itālijā, Francijā.

Atbildēt

Hvc

07.04.2021. 06:20

Šādu klaunu dēļ Latvijā ir tur kur ir

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: