Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kā izrādās, Jaunās konservatīvās partijas reklāmas kampaņas veidotāja Hildegarde Graumane tiešām nav vienīgā, kam papildu ienākumi sagādāti citā, ar partiju cieši saistītā struktūrā, - bijušais Sabiedrības par atklātību - Delna direktors Gundars Jankovs apliecina, ka līdz ar ZZS kampaņas vadīšanu viņš uz pusslodzi pieņemts pusvalstiskajā Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomē (LOSP), ko vada Rīgas domes deputāta amata kandidāts, bēdīgi slavenais Edgars Treibergs (attēlā). Publicējam nelielu sarunu ar G. Jankovu.

- Es esmu LOSP sabiedrisko attiecību speciālists, uz pusslodzi pieņemts.

- Kādi jums tur ir pienākumi?

- Uzturēt mājas lapu, piedalīties, kad notiek tikšanās ar pārstāvjiem, ministrijas cilvēkiem, piedalīties sanāksmēs, protokolēšana, atkarībā no tēmas aktualitātes sociālajos tīklos publicēt un viss pārējais.

- Jūs vienlaikus esat arī ZZS kampaņas vadītājs?

- Precīzi. Un tur es arī esmu uz darba līguma. Tur arī man nav pilna slodze, tāpēc es šos amatus varu apvienot. Kas attiecas uz priekšvēlēšanu kampaņu, visi izdevumi tiek deklarēti KNAB. Tā ka nav nekas tur tāds. Tur nekas nav slēpjams, un es nevienā brīdī neesamu slēpis, ka esmu kampaņas vadītājs.

- Kad jūs pieņēma darbā LOSP?

- Vai nu jūnijs vai jūlijs, es tagad no galvas neatceros.

- Pēc jūsu domām, kā tas izskatās no malas, ka jūs vienlaikus esat gan LOSP, gan ZZS kampaņas vadītājs, turklāt pieņemts darbā LOSP tieši kampaņas laikā?

- Es zinu, ko jūs par to domājat. Ņemot vērā, ka es biju darba meklējumos, man piedāvāja. Izskatās, ka tas speciāli radīts, bet es tam pilnīgi nepiekrītu, jo gan vienā, gan otrā amatā es pildu tikai nepilnu slodzi. Tūlīt kampaņas ietvaros līgums beigsies. Es palikšu tikai LOSP.

- Ko tieši jūs esat paveicis LOSP šajā laikā?

- Pirmkārt, mājas lapa. Tur paralēli tiek strādāts pie jaunas mājas lapas izveides. Pašreiz viņa ir novecojusi, un ir diezgan grūti strādāt ar viņu. Otrs – ja jūs paskatītos Facebook kontu, tad jūs redzētu, ka mēs diezgan aktīvi reklamējam mūsu biedrus šajā laikā. Tāpat mēs esam pacēluši jautājumu par Andrejostas un Krievu ostas jautājumu, kur bija problēmas ar graudu pārkraušanu un uzkraušanu. Bija problēmas, ka lauksaimnieki, kas ražo bioloģisko lauksaimniecību, graudaugus, nevar kvalitatīvi pārkraut, uzkraut uz kuģiem. Šo jautājumu mēs esam pacēluši diezgan augstā līmenī. Redzēsim, kā tas viss attīstīsies. Esam pietiekami aktīvi strādājuši un strādāsim, pārstāvot lauksaimniekus un aizstāvot viņu intereses.

- Ja nav noslēpums, cik jums ir liela alga LOSP?

- Noslēpumu nav. Kādi 400 eiro uz rokas sanāk.

- Un partijā?

- Tur gan man būs jāpajautā, vai es to drīkstu publicēt, bet jebkurā gadījumā visi izdevumi, kas ir saistīti ar kampaņu, tie visi ir KNAB noziņoti un viss ir pieejams.

Novērtē šo rakstu:

17
1