Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Izārstē savu smadzeņu siflilisu

25.04.2021. 22:27

»

ASV protektorāts Latvija

Pirms atkal raksti izārstē savu smadzeņu siflilisu


pirms atkal šizofrēniski murgo.

Atbildēt

2 pensij limenis ,,Valsts,, dāvana ,,bankām,,

25.04.2021. 21:49

Ja papētam 10 gadu griezumā Latvijas ,,valsts,,, apzināti vai neapzināti uzdāvinājusi bankām saņemt 2 pensija līmeņa uzkrājēu naudu, brīvi strādājot ar treknu mīnus zīmi-nesot zaudējumus

ieguldītājiem,
ieguldot riskantos ārzemju fondos un tirgos, kuru atdeve ir smieklīgi maza un ilgtermiņā nu 10 gadu garumā ar visām banku komisijām nes vienīgi zaudējumus..
Muļķu zeme.

... pat nesedzot inflāciju, ir jāmaina likumi un jādod iespēja katram pašam rīkoties ar savu naudu,

vismaz 18% uzkrāto izņemt no zaudējumu nesošiem fondiem, kas baro bankas...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

25.04.2021. 21:47

Es personīgi nešaubos, ka Krievija labprāt gribētu pie pirmās izdevības Latviju pievienot sev atpakaļ. Man par to personīgi nekādu šaubu nav, bet, sākot lasīt šo rakstu, kur atreferēti meli par sliktās Krievijas vardarbīgo uzbrukumu baltajiem un pūkainajiem gruzīniem 2008.gada augustā, es to lasīt vairs nespēju. Cik var melot! Karu sāka nevies Krievija, bet Gruzija. Jo vairāk mēs sev melosim, jo vairāk attālināsimies no adekvātas pasaules uztveres. Karu ar uzbrukumu Chinvalai 2008.gadā sāka Gruzija. Gruzija sakoncentrēja karspēku, sāka šaut ar artilēriju un devās uzbrukumā Dienvidosetijas galvaspilsētai, kur viņiem sākumā pretī stājās Krievijas miera uzturētāji, kuri tur atradās no 1991.gada. Tā tas karš sākās. Kad Putins uzzināja, ka uzbrukts Krievijas miera uzturētājiem, viņš deva pavēli Krievijas karaspēkam ieiet Gruzijā. Rezultātā Krievija Gruziju sakāva piecās dienās. Tikai Sarkozī iejaukšanās- lūgums Putinam paglāba gruzīnus no pilnīgas sakāves. Tā ir vēsture. Meli pat vēstures notikumiem mūs var novest pie nepareiziem lēmumiem nākotnē.

Atbildēt

ha-ha

25.04.2021. 21:39

Tv24 ekränā sėž vairaki bijušie komunisti un okupäcijas virsnieki-ärsti un gaužās,ka neatkarïgä Latvija par maz atbalsta PSRS patriotu-Černobiļas varoņu ärstėšanu.Otrā ekräna pusē sėž šādu patriotu vajätais,ilgus gados kaitïgos darbos nosträdäjušais darba invalïds,kurš jau daudzus gadus mokäs nepärtrauktäs säpės,kuram ir atteikta arodslimïbas ärstęšana,slimïbas simptomu un seku dokumentäšana,tā pakļaujot cilvėku beztermiņa spïdzinäšanai.Vėläk ekränos iekärtojas bijušie čekas un okupantu ideoloģijas darboņi,kuru nopelniem raidïjuma vadïtäjs,arï bijušais okupantu ideologs,piemirst pievienot miljonäru statusu un bez käda mulsuma sāk apspriest valsts ekonomisko stävokli.

Atbildēt

WWW

25.04.2021. 21:33

»

Tālavas taurētājs

Visus uzskaitīt vēl laiks nav pienācis. Ar Vaideri ir tā, ka ilgu laiku viņai bija sagatavots deokupācijas pieprasījums EU un ANO, kas bija brīvi apskatāms internetā. Vēlāk tas pazuda, nav ziņu vai tā bija komunistes māņu kustība vai piespieda atteikties no šī nodoma


Atliek tikai atgādināt galveno - padomju okupantu pēcpuses laizītāji bija padomju fašistiska režīma pakalpiņi, kuri apmeta kažokus un tēlo patriotus. Nedod Dievs, ja atkārtosies 1940. gads un "jūdas" atkal ar ziediem rokās sagaidīs utaino barbaru tankus.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.04.2021. 20:56

»

.

Eiroparlamentā bez dombrovskiem, tuskiem, ždanokām vēl pilns ar ienaidniekiem


Ja saprotam, ka patiesībā pie varas ir kremļa okupantiem kalpojoši cilvēki, tad jāsaprot arī, ka par rietumu vērtībām tiek uzdotas kremļa perversās vērtības, kas ir spēcīgi pārspīlētas parastās cilvēktiesības, lai sabiedrībā radītu riebumu pret rietumiem.

Atbildēt

hm

25.04.2021. 20:33

»

protams

Rietumu pasaules ekonomikas pieaugums pandēmijas dēļ ir niecīgs, tātad, vai nu krievam parādījusies nauda un tas no ķīniešiem maisiem pērk lapķjas, vai arī skaitļi ir fufels


Tu visu mērī maisos un fufeļos?
ASV statistika uzrāda analfabētu skaitu 21%. Latvijā nav atrodami šādi sttistikas rādītāji. Taču man aizdomas, ka ne mazāki.

Atbildēt

protams

25.04.2021. 20:26

»

hm

Un Rietumu pasaules pieaugumu var izmērīt? Pirktspēju. Nav kāds skaitlītis aizķēries. Vai visu atsver tukšmuldēšana


Rietumu pasaules ekonomikas pieaugums pandēmijas dēļ ir niecīgs, tātad, vai nu krievam parādījusies nauda un tas no ķīniešiem maisiem pērk lapķjas, vai arī skaitļi ir fufels.

Atbildēt

nū, jebkuram parazītam

25.04.2021. 20:18

vienlīdzības sludināšana kā medus maize. Šļura ļoti gaida superzagšanas laikus atgriežamies. BET, ja visi būsim vienlīdzīgi stulbi, slinki, zaglīgi...ko rīsim????????????????????????
Reizēm gribas kļūt vienlīdzīgam un lai tā šļura iet ieskrieties...cik viņus var barot

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.04.2021. 20:18

»

zane

Aizmirsi pieminēt bijušo komunisti Vaideri


Visus uzskaitīt vēl laiks nav pienācis. Ar Vaideri ir tā, ka ilgu laiku viņai bija sagatavots deokupācijas pieprasījums EU un ANO, kas bija brīvi apskatāms internetā. Vēlāk tas pazuda, nav ziņu vai tā bija komunistes māņu kustība vai piespieda atteikties no šī nodoma.

Atbildēt

hm

25.04.2021. 20:16

»

Lumpeņproletariāta stukačpaskuda

Putinososu lielākā dzīves laime, kaut ko iebāzt pakaļā vai atrast kādu, kuram iebāzt


Izcilības centrs nojūdzies?
Izsauks jūs netiešais priekšnieks - Ārlietu ministrija un vajadzēs stāvēt rindā pie paša Rinkēviča.Bet varbūt jau esat kolektīvi rindu izstāvējuši un tāpēc komentāros parasti neiztrūkst mēŗķa apzīmējums.

Atbildēt

to hm

25.04.2021. 20:15

»

hm

Tā izteikties par saviem šefiem Izcilības centram vai tad atļauj? Nogriezīs finansējumu un būs jāiet rakt grāvjus...


Tāpat, kā no Covid kritušās krievu bidlas neviens neuzskaita, tā arī nevar izmērīt Ķīnas ekonomikas pieaugumu. Vismaz par Korona vīrusu Ķīna no paša gala meloja. Ķīnas ekonomikas pieaugums ir tieši saistīts ar Rietumu pasaules pirktspēju. Ar lapķjām priekš Krievijas tādu nevar panākt, turklāt krieviem pašiem no tehniskiem palmu taukiem tūlīt būs jāpāriet uz solidolu.

Atbildēt

Lumpeņproletariāta stukačpaskuda

25.04.2021. 20:10

»

digitali

ne atslaucities ,ne pakala to rakstu iebazt !ta ka kartejam smerejumam ir absolutas 0 vertiba asv kolonija


Putinososu lielākā dzīves laime, kaut ko iebāzt pakaļā vai atrast kādu, kuram iebāzt.

Atbildēt

nomierinies deģenerāt!

25.04.2021. 20:08

»

nomierinies deģenerāt!

Slāvu valodās tādu vārdu nav, tie ir tavas sugas un saprāta brāļu aksesuāri


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

1000 000 latvānijas emigrantu sabiedroto valstīs mazgā atejas

25.04.2021. 20:06

»

700 000 krievu kolonistu

Padomju okupanta cienīga frāze


Latvānijas lielgabalgaļas cienīga smirdoņa!

Atbildēt

hm

25.04.2021. 20:05

»

to hm

Izskatās, ka demokrātu partija grib ASV attīstību apturēt uz 50-70 gadiem, lai Putina Krievija to varētu panākt


Tā izteikties par saviem šefiem Izcilības centram vai tad atļauj? Nogriezīs finansējumu un būs jāiet rakt grāvjus.
Savulaik bija teiciens, ka uzvarēs tā sabiedriskā iekārta, kurai būs efektīvāka ekonomika. Šā gada 1. ceturksnī Ķīnas ekonomikas pieaugums bija 18.3 %.
Pārējai pasaulei tas ir kaut kas neiedomājams.

Atbildēt

tu

25.04.2021. 20:03

»

Tu

Smirdi, atver logu un izlec ārā


parasti tā dari drošvien ?...

Atbildēt

700 000 krievu kolonistu

25.04.2021. 20:02

»

lielgabalgaļas steiks ar asinīm

godc kalpot pindosiem


Padomju okupanta cienīga frāze!

Atbildēt

Uldis

25.04.2021. 20:01

»

lapķja - partjanka - pufaika

Paranoidālais gļēvais pederasts pat Ukrainai neuzdrīkstas uzbrukt, labi zinot, ka Ķīna un Turcija to vien gaida, bet uzbrukums NATO, nozīmē smirdīgās un asinskārās krievu pasaules galu nedēļas laikā


"lapķja - partjanka - pufaika" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

lielgabalgaļas steiks ar asinīm

25.04.2021. 19:59

»

vnn

Labs raksts, paldies


godc kalpot pindosiem !

Atbildēt

to hm

25.04.2021. 19:53

»

hm

Vispār jau Baidena demokrātu rindās arī darbojas spēcīgs trockistu atzars. BLM kustība, sociālists Sanders ... Tā ka komunistu pilna pasaule. Ķīnā pie varas ir tikai viena pati - komunistiskā partija...


Izskatās, ka demokrātu partija grib ASV attīstību apturēt uz 50-70 gadiem, lai Putina Krievija to varētu panākt.
Pēc pārmaiņām brēca Klintonu - Obamas Vašingtonas purvs, ka Tramps centās nosusināt.

Atbildēt

hm

25.04.2021. 19:39

Vispār jau Baidena demokrātu rindās arī darbojas spēcīgs trockistu atzars. BLM kustība, sociālists Sanders ... Tā ka komunistu pilna pasaule. Ķīnā pie varas ir tikai viena pati - komunistiskā partija.
Arī esošā kapitālisma iekārta brēc pēc pārmaiņām, kā Davosas forumā atzina tā organizētāji. Un pasaule mainās. Ja vecos laikos Tālavas taurētās šķita romantiķis, tad šodien par tādiem tikai smejas, jo kvadrakopteri redz un ziņo nesalīdzināmi efektīvāk.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.04.2021. 19:21

»

hm

Izņemot amerikāņus, kuras ir tās valstis, kas nosaka NATO politiku


Tava ironija ir tuvu patiesībai, no Latvijas vien jau EU struktūrās ir komunistu un okupantu "zieds" iesūtīts. Godmenis, Ždanoka,Ušakovs, Kalniete,Mamikins vēl tā zzs komjauniete neatceros kā sauca.
Tam visam pāri štazi merkele, francijas jefiņš Makrons, krievu gāzes nopirktais Šrēders un daudz citu ar pavadošajām svītām. Tulkiem, papīra pienesējiem, kurpju tīrītājiem un pakaļas slaucītājiem.

Atbildēt

digitali

25.04.2021. 19:21

»

vnn

Labs raksts, paldies


ne atslaucities ,ne pakala to rakstu iebazt !ta ka kartejam smerejumam ir absolutas 0 vertiba asv kolonija.

Atbildēt

lapķja - partjanka - pufaika

25.04.2021. 19:18

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Putins te latatejai nekad neuzbruks,vieniigi ja latateja kopaa ar nato uzbruks Krievijai,tad taa dos prettriecienu.Bet ja tomeer uzbruks tad man nav bail,jo Putins man neko neatnjems,ne iipashumu ne naudu.Varbuut ka buus arii labaak,buus darbs un iztika,nebuus jaadomaa par aizbraukshanu


Paranoidālais gļēvais pederasts pat Ukrainai neuzdrīkstas uzbrukt, labi zinot, ka Ķīna un Turcija to vien gaida, bet uzbrukums NATO, nozīmē smirdīgās un asinskārās krievu pasaules galu nedēļas laikā.

Atbildēt

vnn

25.04.2021. 19:16

Labs raksts, paldies !

Atbildēt

nu nezinu, kas par Jaņis

25.04.2021. 18:56

Neviens mērglis ar padumjā virsnieka noziedzīgo pagātni Latvijas bruņotiem spēkiem nedrīkstētu pieredzējuša snaipera karabīnes šāviena attālumā pietuvoties. Saprotama lieta, ka Trulais, Dāboliņš, Ādamsons un vēl vesela varza ienaidnieku bija iesūtīti darbam aizmugurē. Kas attiecas uz Graubi, kurš nemaz nebija slikts, labāk lai būtu kaut neizglītota ķēkša, nekā Ļoņka Kalniņš, kas karaskolā, dzerot ar citiem krieviem šņabi, sapņoja, kā pārvērtīs ASV un Eiropu radioaktīvos tuksnešos. Aizsardzības ministrs, čekists Pabriks, tas vispār ir vāks. Tāds iespaids, kā NATO nav mūsu sabiedrotais, bet gan ienaidnieks, ja tādi var būt amatos.

Atbildēt

hm

25.04.2021. 18:37

»

Teikšanu tikai pēc deokupācijas un dekolonizācijas

Pareizi Nato dara, nedrīkst Latvijai dot teikšanu, ja tā piesātināta ar čekas stukačiem un PSRS okupantiem


Izņemot amerikāņus, kuras ir tās valstis, kas nosaka NATO politiku?
Tad jau visa Eiropa piesātināta ar čekas stukačiem un PSRS okupantiem. Varbūt kāds jau atrodas zem tavas gultas? Uzmanies!

Atbildēt

ne tikai par Gruziju

25.04.2021. 18:32

»

Pilnīgi piekrītu

Un tālāk nelasīju, jo par Gruzijas iebrukšānu Dienvidosetijā bija jāzina, tas starptautisks notikums, kuru Francija arī parakstīja, ka agresors bija Gruzija ar idiotu Šakašvili prezidentos


Arī par WWII, Korejas, Vjetnamas, Afganistānas Ukrainas un desmitiem citu karu jūs izbeigs kā trakus suņus. Tu, kropli, nolādēsi savu māti, krievu militāristu piegulētāju, ka tevi vispār laidusi pasaulē.

Atbildēt

Teikšanu tikai pēc deokupācijas un dekolonizācijas

25.04.2021. 18:24

»

hm

NATO Latvijas vieta - ir lielgabalgaļa. Un Latvijai šajā organizācijā nav ne mazākās teikšanas. Tā nevar paust savu viedokli, tikai uzklausīt, ko saka lielie priekšnieki un izpildīt...


Pareizi Nato dara, nedrīkst Latvijai dot teikšanu, ja tā piesātināta ar čekas stukačiem un PSRS okupantiem.

Atbildēt

Mx

25.04.2021. 18:24

Ļoti labs raksts. Vismaz beidzot tauta sāks saprast, kā to padomju okupantu pakalpiņi ir apčakarējuši.

Atbildēt

hm

25.04.2021. 18:14

NATO Latvijas vieta - ir lielgabalgaļa. Un Latvijai šajā organizācijā nav ne mazākās teikšanas. Tā nevar paust savu viedokli, tikai uzklausīt, ko saka lielie priekšnieki un izpildīt.
Latvijai netiek piešķirts moderns bruņojums pat aizsardzībai. Un kā pirms 20 gadiem Krievija 3 dienu laikā spēja teorētiski okupēt Baltijas valstis, tā arī šodien tas pats. Ja amerikāņi metīs hipotētiskas atombumbas uz Krieviju, Latvija aizrīsies radioaktīvajos putekļos un izkusīs.
Bez tam kareivis var spriest par tiešo priekšnieku, jo armijā jābūt disciplīnai. Ja kareivji sāk aprunāt armijas vadību, tas nozīmē, ka šāda armija nemaz nav kaujasspējīga.

Atbildēt

Nu

25.04.2021. 17:59

Paldies par rakstu!

Atbildēt

ммм

25.04.2021. 17:49

Vai rakstā pieminētais Jaronis nav atvaļinātais padomju okupantu armijas pulkvedis Vladimirs Jaronis, kurš starp citu, atrodas VDK kartotēkā.

Atbildēt

Tik tiešām

25.04.2021. 17:43

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Shis naivais Cilveeks Janis domaa ka korupcionaari ir tikai un vieniigi komunisti


Tev taisnība, tādi ir arī čekas stukači, okupanti un kolonisti. Cilvēki kas nepiederoši okupantu sistēmai, korupcijai pat tuvumā netiek pielaisti.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

25.04.2021. 17:40

Putins te latatejai nekad neuzbruks,vieniigi ja latateja kopaa ar nato uzbruks Krievijai,tad taa dos prettriecienu.Bet ja tomeer uzbruks tad man nav bail,jo Putins man neko neatnjems,ne iipashumu ne naudu.Varbuut ka buus arii labaak,buus darbs un iztika,nebuus jaadomaa par aizbraukshanu.

Atbildēt

ideja Latvijas glābšanai

25.04.2021. 17:38

Karavīru Jāni par bruņoto spēku virspavēlnieku! Tik kareivīgs, patriotisks un gudrs!

Atbildēt

Asiirietis

25.04.2021. 17:38

»

Asiirietis

Paldies Jānim par rakstu. Ir jārunā un jāatver latviešiem acis, jo ar tik grandiozu nodevēju skaitu, valsts un armijas vadībā, ienaidnieks mums nav vajadzīgs...


Kādēļ komentāru varu pievienot vienīgi "inkognito" režīmā, bet parastajā atbilde ir - nu jau pietiek ?

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

25.04.2021. 17:35

Shis naivais Cilveeks Janis domaa ka korupcionaari ir tikai un vieniigi komunisti.

Atbildēt

PR

25.04.2021. 17:34

»

sertifikāts

Raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, saķēra mani vienreiz ar kreisajām šmotkām, košļenēm un cik tur zaļajiem (mātei maza pensija) un dēļ tā bija jāstaigā katru nedēļu pie gebešņikiem stāstīt ko apkārt...


Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja. Jā, lohi cieta, bet tāpēc ka lohi. Toties mēs - stukači, nācijas elite - atnesām brīvību un panācām ka komuņaki pārtapa par Latvijas Ceļu un ZZS.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: